|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
1.3.2010 15:38:17   
Vedranica
Drage moje,

Ukoliko jos niste sve kupile za bebe imate dve sjajne veleprodaje u Zemunu koje u sklopu proizvodnje imaju i radnje maloprodaje...

Prva je u Orackoj ulici... Negde na sredini ulice sa desne strane -  tetra pelene su 52, a svedske 48. Imaju i nosiljke, posteljine su im od 800 do 1200 din, a benkice od 52-62 din, peskiri za kupanje od 280-400.... Vise su nego povoljni

Druga radnja je u Karlovackoj 12, Pan se zove. Tamo imaju isto sve za bebe..

Nadam se da ce vam biti od pomoci jer stvarno imaju lepih, a pristupacnih stvari

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: gde je sta povoljnije
7.3.2010 10:01:21   
tikysfikys
Sajt za radnju Pan u Zemunu user posted image

EDIT: Dodala Ana RR : Nećemo stavljati reklame, takve informacije pošaljite jedna drugoj putem PP. user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 7.3.2010 14:11:47 >

(odgovor članu Vedranica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: gde je sta povoljnije
20.3.2010 12:12:46   
Anck Su Nmaun
Danas slucajno nabasam na pijaci na coveka iz NS  sa pelenama  Arilje ... bas je bio i povoljan , kaze imaju radnju na Novom Naselju! Eto neznam koliko nekome znaci ali iamo je naj jeftinije pelene do sad  550 din 10 kom!

(odgovor članu Stilmat)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: gde je sta povoljnije
20.3.2010 19:08:50   
Unica
danas smo mm i ja obisli bas puno prodavnica sa bebi garderobom i moram priznati da u "markiranim" prodavnicama ima mnogo povoljnijih stvari nego cak u arilju.
beba kids ima mali izbor ali je bas povoljno, a recimo u enci  menciju chicove zeke sam videla povoljnije nego po nekim drugim buticima domace proizvodnje...
zakacila sam stvari koje smo mi danas kupili u beba kidsu u temi "prva bebina garderoba"...


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: gde je sta povoljnije
28.3.2010 17:54:07   
ljubičica
A, je l zna neko odakle Aksa nabavlja one posteljinice? Baš su im lepe, a gde god sa smo bili nema takvih. 

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: gde je sta povoljnije
30.3.2010 22:05:44   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Vedranica

Drage moje,

Ukoliko jos niste sve kupile za bebe imate dve sjajne veleprodaje u Zemunu koje u sklopu proizvodnje imaju i radnje maloprodaje...

Prva je u Orackoj ulici... Negde na sredini ulice sa desne strane -  tetra pelene su 52, a svedske 48. Imaju i nosiljke, posteljine su im od 800 do 1200 din, a benkice od 52-62 din, peskiri za kupanje od 280-400.... Vise su nego povoljni

Druga radnja je u Karlovackoj 12, Pan se zove. Tamo imaju isto sve za bebe..

Nadam se da ce vam biti od pomoci jer stvarno imaju lepih, a pristupacnih stvari



Baš smo mm ija juče bili u Panu i mogu vam reći da je tamo jako povooljno. Čak je i najpovoljnije nego na drugim mestima gde smo bili. Obične i tetra su od 40-50 din, komplet posteljinica 900 din, ali ima karneriće na ogradici (barem ova što smo je videli). Mada se to meni i ne dopada nešto...  Bele benkice 70, peškiri od 300-450portikle od 70-100 din itd. Imaju Nok-ov program što je super i dosta bebi kozmetike.
Danas smo bili u Sneguljici i mogu vam reći da nije nikakva razlika u cenama u odnosu na ostala mesta na kojima smo bili. Posteljinice kao u Aksi (koje oni inače šiju, a Aksa je nabavlja, je za SAMO 20 dinara jeftinija)...
Kalisa u Zemunu je isto povoljna, ne za sve, ali može da se probere...
Ako želite malo modernije da obučete svoju bebicu idite do Ušća, na zadnjem spratu ima Osh Kosh i tamo smo kupili 5 bodića sa kratkim rukavima za 1.780 din. Ima još svega i svačega tamo, prosto mi je došlo da mu nakupujem brdo nekih stvarčica pa mm kaže da ne budem blesava kad će pišonja to da preraste i pre nego što stignemo da mu i obučemo sve user posted image

< Poruku je uredio ljubičica -- 30.3.2010 22:06:11 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Vedranica)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: gde je sta povoljnije
31.3.2010 19:56:37   
Daca88
Cure,interesuje me koliko kosta elektricna pumpa za grudi u drugim gradovima,i koje sve marke postoje,koliko koja kosta.
Takodje me zanima i cena sterilizatora za flasice.
Dobila sam jednu rucnu pumpicu za grudi,ali me zanima koliko kosta na struju u slucaju da mi rucna ne bude odgovarala.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: gde je sta povoljnije
31.3.2010 20:18:28   
*Alexx*
Avent električna je bila oko 10 000 din, kad je evro bio 85.
Iste su one, samo sa električnom štediš ruke user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: gde je sta povoljnije
31.3.2010 20:25:53   
Daca88
Lele,tako skupouser posted image
Nije valda da se sve elektricne pumpe za grudi tako mnogo krecuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: gde je sta povoljnije
31.3.2010 21:51:58   
ljubičica
Znala sam da su dosta skuplje od ručnih, ali nisam znala da su baš toliko user posted image
Daco, ali ja sam sigurna da će ti ručna odgovarati, sestra moja je koristila i kaže da je dobra još pogotovo što je ona sva kilava. Pa ako je dobra njoj koja je takva i tebi će biti sigurno.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: gde je sta povoljnije
31.3.2010 22:43:38   
ljubičica
Zvala sam Pan, sve posteljinice imaju karneriće user posted image  BZVZ!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2010 20:43:56   
She Ra
Bila sam juce u Aksi i ok su im cene..
Posto se oko nekih stvarcica nisam najbolje snasla u prodavnici, pozvala sam radnicu da mi pomogne i ono sto me je odusevilo jeste sto je tako realno pricala, kao da sam joj drugarica, da li mi taj proizvod uopste treba sada ili ne, a ne kao neke napadne prodavacice koje samo cekaju da ti utrpaju sto vise stvari...

Tako da za njih samo veliki + ! user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2010 21:10:14   
dijana1*
Danas sam isla u oviesse da pogledam sta oni imaju za male bebice, uopste nisu skupi a imaju super stvarcica. Za koji dan idem u kupovinu kod njih user posted image .
Uh sto ne volim te napadne prodavacice, samo bezveze glume ionako joj gazda nece povecati platu zbog toga, ipak je sada svetska ekonomska kriza user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2010 21:14:13   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dijana1

Danas sam isla u oviesse da pogledam sta oni imaju za male bebice, uopste nisu skupi a imaju super stvarcica. Za koji dan idem u kupovinu kod njih user posted image .
Uh sto ne volim te napadne prodavacice, samo bezveze glume ionako joj gazda nece povecati platu zbog toga, ipak je sada svetska ekonomska kriza user posted image user posted image user posted image



Da ali sada imaš " Lažne kupce", ne znam da li ste čule devojke( čak i na infostudu ima to zanimanje u ponudi). Njih sama firma plaća da dođu u matičnu firmu, pretvaraju se da su kupci i ocenjuju uslugu i rad zaposlenih, ljubaznost i slično. Zato moramo da razumemo i te devojke koje se ipak sa razlogom plaše za svoj posaouser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: gde je sta povoljnije
7.4.2010 21:22:42   
She Ra
Sve cemo mi da imamo, samo ne standard user posted image

Nije to samo po prodavnicama, vec po svim velikim privatnim firmama. Ja sam radila u osiguravajucoj kuci, pa su me zvali da im predlozim koje im je osiguranje najbolje... user posted image Klasika..


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 9:32:39   
upgrade011
Kupila sam juce par bodica (set  od 3 komada) za 990 dinara, pantalonice 400 din, zeke ili pizamice po 1300 din par i jos svasta nesto (portiklice, rukavice...), sve u Turbo Limacu na Bezaniji. Najlepse su mi te zeke/pizame jer su sa rajsfislusom koji se otvara sa obe strane i od vrata do stopice i bas je lepo sasiveno tako da ne dodiruje kozu bebe i ne zulja nigde a i lako je za presvlacenjeuser posted image Nisu jeftine ali bas tako nesto i treba jednoj plasljivoj novoj mami koja stalno razmislja kako cu da navucem te benkice i bodice preko male glavice user posted image  Na svim stvarcicama nema nasivenih aplikacija i materijal je neki fini mekani pamuk.

Ne znam bas koliko je sve ovo povoljno ali prema onome sto sam videla od decje garderobice na raznim mestima (na mnoooogo, mnogo raznih mesta user posted image ) ovo je bas lepo, kvalitetno i prakticno. Jedino sto imaju samo 4 boje - plavo, roze, krem i malo od svetlo zelene. Imaju i setove bodica od po 5 komada sa razlicitim dezenom i cena je u malo manja (ne mogu sad da se setim).

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 9:37:58   
*Alexx*
Draga, samo obrati pažnju - ja sam kupila Coconut bodiće 56 i nisam mogla ni jedan da mu obučem jer nisu predviđeni za široki povoj user posted image   Ako si kupila veći broj, onda pretpostavljam da je OK.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 10:18:46   
upgrade011
Hvala user posted image Nadam se da ce odgovarati. Kupila sam  te pizamice 56 i 62 jer su mi delovale komotno a bodice samo 62. Bas su mali.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 10:54:17   
minavb
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Draga, samo obrati pažnju - ja sam kupila Coconut bodiće 56 i nisam mogla ni jedan da mu obučem jer nisu predviđeni za široki povoj user posted image   Ako si kupila veći broj, onda pretpostavljam da je OK.

Vrlo korisna informacija posto sam se zagrejala bas za te Coconut bodice. Koje si onda ti uzimala?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 11:02:53   
*Alexx*
Ja sam posle gomile buđavih bodića, na kraju kupila u Mothercare pakovanje od 7 komada. Bili su 2800 din pakovanje, a poslednji put sam broj 74 kupila za 3800 din, isto 7 komada. Po komadu ti je oko 550 din, što je sasvim OK cena.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 11:07:38   
minavb
Dobro me podseti na tu prodavnicu, totalno sam zaboravila! U Prenatalu mogu da izmuvam popust, mozda najbolje da krpice tamo kupim.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 11:09:14   
*Alexx*
U Prenatalu isto imaju divne stvari. Kvalitetne, što je najbitnije. Meni je Mothercare super jer su stvari stvarno baš kvalitetne, a to u pakovanju je i povoljno.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 11:20:23   
upgrade011
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Draga, samo obrati pažnju - ja sam kupila Coconut bodiće 56 i nisam mogla ni jedan da mu obučem jer nisu predviđeni za široki povoj user posted image   Ako si kupila veći broj, onda pretpostavljam da je OK.

Vrlo korisna informacija posto sam se zagrejala bas za te Coconut bodice. Koje si onda ti uzimala?


Zaboravila sam da pitam i da li su se dobro pokazali kod pranja mada verujem da jesu
U Mothercare ima stvarno da se nadju vrlo povoljno ti bodici posebno tog kvaliteta. Tada sam tek pocela da ih gledam pa kao necu odmah da kupujem, ali se secam da se prosto i kroz plasticno pakovanje videlo da su od kvalitetnog materijala. 

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 11:36:59   
millabudućamama
Zdravo devojke,

Imam jedno pitanje, nadam se da ćete mi pomoći.
I ja sam krenula u kupovinu stvarčica za bebu i kupila sam nekoliko bodića, e sada ne znam da li se uz bodiće bebi oblače i neke pantalonice s obzirom da su kod bodića gole nožice?
Moj termin je krajem maja, pa ne znam da li će bebi biti vruće u tim pantalonicama?


(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: gde je sta povoljnije
12.4.2010 14:37:45   
*Alexx*
Milla, obavezno pantalonice sa stopicama. U sred leta ćeš bebu samo u bodiću, ali imaš ti fore do onih velikih vrućina. Imaju da se kupe tanke pamučne pantalonice sa stopicama.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu millabudućamama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here