|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 11:04:48   
upgrade011
IZVORNA PORUKA: dijana1

Devojke sledeci vikend idem za BG i usput zelim da kupim SVE za bebu sem krevetca, duseka i komode. Planirala sam da odem u Aksu i da kupim sve na jednom mestu pa me zanima da li su kvalitetne stvari u Aksi i da nisu skuplji od drugih. Zanima me garderobica, posteljina, kadica sa stalkom, varalice ...... sve za bebu. I da li je Aksa na Banovom brdu najveca?

Srecno dijana 1 user posted image  

Po meni je najveci Aksa na Novom Beogradu. Radnja je ogromna i sve je lepo izlozeno i pregledno a i prodavci su veoma ljubazni. Sto se tice cena nisu skuplji niti jeftiniji od drugih mada su cene kolica, sedista ili kozmetike npr. svuda slicne. Proslog vikenda sam bas isla da pogledam gaarderobu kod njih i moze svasta da se nadje. Imaju divne peskire i povoljne podloge za krevece, daske za povijanje i svasta jos.

Najveci izbor postolja za kadice i kadica sam videla u Robnoj kuci Leto i cene su povoljne (sto ne vazi npr. za neke druge stvari ali ipak treba i tamo otici i videti. Bar da sluzi kao reper za uporedjivanje sa drugim prodavnicama user posted image )

Najlepse posteljine sam videla (i kupila) u Baby Bum-u u Piramidi gde takodje ima i carsafa sa latisem kao i predivnih prekrivaca i cebenca koje nigde vise nisam videla. Predivne su posteljine i u Letu ali su i preskupe.

Za kolica i auto sedista preporucujem Turbo Limac na Bezaniji jer veci izbor nigde nisam videla a takodje i za garderobicu marke Coconut koja je povoljna i po meni kvalitetnija od mnogih drugih domacih proizvodjaca. Cene su npr. 350 din za bodice, 400 din za panralonice sa stopama, 650 din za pidzamice/zeke sa obostrano postavljenim rajsfislusom sa prednje strane.
Tu je i Enci Menci koji daje lepe novcane bonuse za prvu veliku kupovinu tako da mnoge stvari dodju jeftinije. 

I najbitnija stvar - Aksa, Leto, Turbo Limac, Enci Menci - svi rade i nedeljom user posted image  

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 13:24:33   
dijana1*
Devojke hvala vam puno, imam 2 dana da sve kupim tako da cu prvi dan da iskoristim da pogledam sve sto ste mi rekle a drugi dan cu da pazarim user posted image
Uglavnom izbor je sigurno mnogo bolji nego u Banja Luci, ne kazem da nema ovde ali znam licno za par radnjica kako nabavljaju garderobicu pa lepe one slicice i svasta nesto . . . tako da mi se onda i ne kupuje, a u BG svakako dolazim za vikend pa cu da iskoristim user posted image .
Jos jedno pitanje da li je neko kupovao kadicu sa stalkom (stalak se rasklapa kao sto za peglanje) i da li je prakticno da se beba tako kupa? Ovde sam videla jedan ali mi je mnogo nizak i kadica je mala.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 14:44:22   
*Alexx*
Dijana, to sa stalkom je SUPER! Tako sam ja do skoro kupala Andreja, sada smo prešli u kupatilo. Baš smo u Aksi kupili taj stalak, čini mi se da je bio oko 20 eura, ali nisam sigurna - videćeš. Stalak je univerzalan. user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 14:55:09   
dijana1*
Pa to je bas jeftino ovde je stalak sa kadicom 65 eura i bebu mozes da kupas u njoj do 5-6 meseca, ali je nizak ispod kukova i opet bih se morala sageti kao i iznad kade. A videla sam na sajtu Akse da reklamiraju taj stalak i super mi izgleda i kadice su mnogo vece.
Alexx koja marka garderobice je najkvalitetnija tj. sta da pise na etiketi, ja bi kupovala samo pamucne stvari?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 15:23:04   
*Alexx*
Ovo je samo stalak, bez kadice, ali kažem ti da nisam 100% sigurna u cenu, sve mi se pomešalo. Moguće da je malo i skuplji, ali sigurno nije 50 eura. I visok je, uopšte ne moraš da se saginješ.
A od garderobe volim Mothercare, u Delta City, pisala sam na prošloj strani o tome, i Baby boom, u TC Imago. Coconut u Turbo Limaču isto nije loš, mada su mi njihovi bodići malo tanki. Mislim, nije loša garderoba u Aksi, samo je pregledaj pre nego što odneseš kući user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 15:27:13   
dijana1*
Alexx hvala ti pogledacu sve dobro user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 15:46:44   
Tara
Dijana , imas deciji sajam za vikend, trebalo bi da imaju baby opremu,kozmetiku .... , pogledaj na sajtu ,
koji su sve izlagaci .

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: gde je sta povoljnije
21.4.2010 18:33:46   
dijana1*
Znam Tara i trebala sam sada ici za vikend i cekala sam sajam ali ne mogu nikako user posted image , ali cu zato da nadoknadim sve sledeci vikend user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: gde je sta povoljnije
25.4.2010 19:37:14   
bebablue
Preslatkih bodica (prvo sam napisala benkica, treba mi vremena da naucim terminologiju user posted image ) ima u Turbo Limac-u, na nekoj akciji 400 din, 2 kom, cak i kompletici nisu skupi, naravno vec spominjana radnjica Pejnovic u pasazu Zmaj Jovine, sa pamucnim stvarima, koje su bas ekstra povoljne.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: gde je sta povoljnije
29.4.2010 12:24:21   
Anoniman
Otvorila se IANA na Spensu. Šetala sam pre neki dan, i snimim iz izloga preslatko, premaleno (50) ono sa dugim rukavima i nogavicama (sve izjedna), uđem da pitam pošto je, a riba mi kaže 1900din... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: gde je sta povoljnije
29.4.2010 16:55:19   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Otvorila se IANA na Spensu. Šetala sam pre neki dan, i snimim iz izloga preslatko, premaleno (50) ono sa dugim rukavima i nogavicama (sve izjedna), uđem da pitam pošto je, a riba mi kaže 1900din... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja iskreno u Ianu nisam ni ulazila, nesto me strah da se skucam kada vidim cene, mada mozda kada naletis na snizenje i moze nesto da se nadje, kao i svuda.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: gde je sta povoljnije
11.6.2010 9:18:01   
viking
Info za Beogradjanke:

Turbo Limač u Idei na Bežanijskoj kosi se zatvara zbog renoviranja, pa su zato baš snizili cene. Police su već poluprazne (u stvari, trećinu prazne) ali ono što je ostalo je baš jeftino.
Radnja se zatvara 13.6. (dakle, još dva dana) a popusti su na kasi.
Kome nije daleko, neka prošeta. Ima stvari i za decu i za odrasle, a i za kuću u Magmi.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: gde je sta povoljnije
20.6.2010 14:16:35   
cvrle1
Da li neko ima iskustva sa cenama i radnjama u Sapcu!?
Veliki pozdrav!!!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 11:50:32   
Anoniman
Pre 4 godine kada se Luka rodio, peškire, pokrivače i slične stvarčice sam kupila u RODA PLUS, u krugu Betanije.
Danas sam otišla tamo, sramota za reći, ali Luka još uvek koristi iste peškire, i evo tek pre koje pranje sam primetila da su ogrubeli, i zaključila sam da je vreme da kupim nove. Bila sam tamo... isti čika sedi tamo, kao i pre 4 godine. Prodaje sve što i pre 4 godine. user posted image

Pa evo nekih cena:
Posteljni podmetači - 39din
Pelene 80x80... 2 vrste 10 kom - 550, 650
6-to delna punjena posteljina sa ogradicom - 1480
3-delna posteljina - 880
Bodi - 195
Švedske gaće - 69
Benkice - 59, 79
Daska za presvlačenje - 1985
Stalak za kadicu - 1685
Velike kadice - 685
Odelca razna od 320
Portikle - 38
Razna ćebad - 450
Vreće za spavanje - 228, 298
Peškir za bebu - 400, 450 (ovo pouzdano znam, jer sam gledala, oni veliki su 850)
Grudnjak za dojilje "lisca" - 590
Spavaćica za dojenje - 550
Trudničke pantalone i haljine - 2450
Nosiljka - 1985
Bebi kupko sa štampom - 260
Baldahin - 850
ušek 120x60 - 1495
Komoda 8950

I evo krevetića nekih koji se kod njih može dobiti:

www.woodmark.co.rs

Kreveci su oko 9000din.


(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 12:59:33   
Daca88
Sta je to baldahin?
Ima neka slikauser posted image
Nikad nisam cula za to.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 13:04:42   
pahulja76
IZVORNA PORUKA: Daca88

Sta je to baldahin?
Ima neka slikauser posted image
Nikad nisam cula za to.
.

daco, to je ono "cudo" sto se stavlja iznad kreveca

user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 13:04:58   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Daca88

Sta je to baldahin?
Ima neka slikauser posted image
Nikad nisam cula za to.

To je ona zavesa za krevetac,tako mi je najlakse da ti objasnim

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 13:09:19   
Daca88
aaaaaa to,znam za tu zavesu,nisam znala za taj naziv da se to tako zove.
A cemu to sluzi,lupicu sad zastita protiv komaraca u letnjim mesecima,ili ukras,estetski izgleduser posted image
Lepo to izgleda,al koja je svrhauser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 15:49:23   
bratzz

IZVORNA PORUKA: Daca88

aaaaaa to,znam za tu zavesu,nisam znala za taj naziv da se to tako zove.
A cemu to sluzi,lupicu sad zastita protiv komaraca u letnjim mesecima,ili ukras,estetski izgleduser posted image
Lepo to izgleda,al koja je svrhauser posted image

Mislim da ga ljudi kupuju zbog estetike, mojoj majci se narocito svidja i zeli da kupi mojoj devojcici ali po meni u mom gradu je preskup, kosta, 1900 tako da cu se potruditi da je odvratim od toga.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: gde je sta povoljnije
28.6.2010 15:55:14   
Mimče
IZVORNA PORUKA: Tashke

Pre 4 godine kada se Luka rodio, peškire, pokrivače i slične stvarčice sam kupila u RODA PLUS, u krugu Betanije.
Danas sam otišla tamo, sramota za reći, ali Luka još uvek koristi iste peškire, i evo tek pre koje pranje sam primetila da su ogrubeli, i zaključila sam da je vreme da kupim nove. Bila sam tamo... isti čika sedi tamo, kao i pre 4 godine. Prodaje sve što i pre 4 godine. user posted image

Pa evo nekih cena:
Posteljni podmetači - 39din
Pelene 80x80... 2 vrste 10 kom - 550, 650
6-to delna punjena posteljina sa ogradicom - 1480
3-delna posteljina - 880
Bodi - 195
Švedske gaće - 69
Benkice - 59, 79
Daska za presvlačenje - 1985
Stalak za kadicu - 1685
Velike kadice - 685
Odelca razna od 320
Portikle - 38
Razna ćebad - 450
Vreće za spavanje - 228, 298
Peškir za bebu - 400, 450 (ovo pouzdano znam, jer sam gledala, oni veliki su 850)
Grudnjak za dojilje "lisca" - 590
Spavaćica za dojenje - 550
Trudničke pantalone i haljine - 2450
Nosiljka - 1985
Bebi kupko sa štampom - 260
Baldahin - 850
ušek 120x60 - 1495
Komoda 8950

I evo krevetića nekih koji se kod njih može dobiti:

www.woodmark.co.rs

Kreveci su oko 9000din.




Taso ne mogu da verujem kako je u ns sve poprilicno jeftinije gde je tacno roda u B.Copica ili ...da posaljem mamu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: gde je sta povoljnije
8.7.2010 10:49:32   
lanajelena
Laninu vrtesku sam ja pokidala i sad hocu da kupim neku bolju varijantu...prvo sam odustala od kupovine jer malac nije hteo u krevetic sad cu da ga nekako nateram pa me interesuje ona vrteska za krevetac...jako mi se svidja od mog devera bas kvalitetna vrteska sa nekim pcelicama i bila je oko 900 din,obisla sam ceo Nis i nisam nasla,da li neko video neku dobru u NS i koje su cene

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: gde je sta povoljnije
19.7.2010 8:15:13   
Anoniman
Ima koja novosađanka budna? Gde ima lepih a povoljnih peškira u NS?

(odgovor članu Markovicka)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: gde je sta povoljnije
19.7.2010 8:27:59   
Anoniman
Običnih peškira, ne onih za plažu? Obične ja kupujem u Rodiću, pošto je velik izbor, kupila sam baš dobre tamo prošle godineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: gde je sta povoljnije
26.7.2010 12:58:33   
Lady412
Da li neko zna gde ima da se kupe duboke gace za trudnice PO POVOLJNOJ CENI? U Rodicu ih nema, a u Tempu su skupe. user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: gde je sta povoljnije
26.7.2010 13:02:58   
Jeca*
na pijaci, one bapske, duboke...milina user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lady412)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here