|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:04:53   
dunja RR
Pari, a koliko pre puta treba test se uradi?
Da li se u Covid ispostavama pri domovima zdravlja isto plaća?

Znači deca ne rade uopšte testove? Nije mi jasan taj deo, to su ti rekli u Batutu ili na aerodromu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:09:06   
pari
U Batutu su mi najviše info dali. Rekli su da se deci ne naplaćuje test i da deci do 12 god nije potreban. 

E sad, mislim da se treba raspitati kako je u zemlji gde se putuje, od toga zavisi.Rezultati se čekaju 2-3 dana, a moraju biti max 72h validni od dobijanja rezultata tako da treba sračunati...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:12:21   
physio70
Da li si sigurna da se racuna 72 sata od izdavanja rezultata? 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:13:43   
pari
Da,da,sigurna. Rekli su u Batutu baš tako



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:13:50   
dunja RR
Ček, ako se rezultati čekaju 2-3 dana, pa to je 72 sata, ne kapiram, onda na izlasku iz zemlje test više i nije validan?

A kakva je logika da deca ne rade test, jel može neko da objasni? Kapiram da deca imaju blažu kliničku sliku, ali ako su zaražena, prenosioci su...


< Poruku je uredio dunja RR -- 18.5.2020 14:14:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:15:06   
physio70
Potvrdila je pari da se 72 sata racuna od izdavanja rezultata, a ne od dana kad je radjen test.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:18:36   
pari
Treba uraditi znači jedno 4-5 dana pre izlaska iz zemlje.

A za decu nemam pojma,kaže da su dobili takvu instrukciju iz Ministarstva...kaže da ni u Nemačkoj ne traže deci test...Maslačak?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:21:19   
dunja RR
Sve mi ovo nema logike, ali bi volela eto Mili, Maslačak da se jave..
Teoretski, mi posle testiranja možemo na putu do kuće da se zarazimo, a test da bude negativan ... i da pozitivni izađemo iz zemlje.

Ja se nadam da će ukinuti testove, jer mi ovako kako je sada i nemaju smisla, pa da odemo za Bosnu, i ne vraćamo se do jeseni, da deca budu u prirodi.
Tamo gde su svekijevci, nije bilo nijednog zaraženog, mada je u bolnjcu (veća bolnica je tamo gde su oni, i onda njima sve šalju iz okolinnih delova Bosne,
i iz nekih gradovaHercegovine, zaovaradi u bolnjci) stiglo par zaraženih iz okolnih mesta, ali ostalo je na tome.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:23:38   
physio70
Jeste neobicno to pravilo za decu do 12 godina. Sturo se prica o svemu ovom.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Korona virus - 2. deo
18.5.2020 14:29:07   
pari
Dunja,naravno da nema logike kao ništa do sad...

Za decu,nemam pojma što je tako ali odgovara mi

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 16:47:39   
pari
Od petka vise ne treba test za ulazak u Srbiju



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 17:33:55   
physio70
A za izlazak? Menjaju odluke svaki cas.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 17:45:48   
dunja RR
Meni javila drugarica malopre da su javili da  15.6. Se otvaraju granice i nema vise testiranja ;I za Grcku ni za ostale države ali ne znam da li je tacno, nisam citala vesti. 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 18:08:55   
ivaMark
Mene isto zanima izlazak ☺️☺️ hocu mama da mi dodjeeee ☺️☺️ mada, mislim da izlazak zavisi od zemlje u koju se putuje i od tranzitnih zemalja. 


Dunja ako imate BiH drzavljanstvo mozete u Bosnu uz karantin od 14 dana, tako je sada....a verujem da ce uskoro pustiti i strance u BiH.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 18:41:46   
pari
Upravo to,izlazak zavisi od zemlje u koju se putuje...naši ne traže ništa



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 19:41:48   
milicicak
Pa naravno da ne traze nista za izlazak 😷 idi i nosi virus sa sobom 😂


Za ulazak u bilo koju zemlju ce trebati negativan test na koronu samo je pitanje gde ce taj test da se radi (u zemlji iz koje izlazis ili u zemlji u koju ulazis) i ko ce cije testove priznavati. To je najbolje da se raspitate u ambasadi zemlje u koju nameravate da putujete, odnosno da li ce priznavati test uradjen u Srbiji koji nije stariji od 72h

Dunja, poenta tih 72h je da iako se zarazis na putu do kuce kad se vracas sa testiranja najverovatnije neces razviti simptome i biti zarazan dok putujes (avioni su tu najveci problem). I jos jednom da ponovim, negativan test znaci samo da u trenutku testiranja nisi pozitivan na kovid i da, postoji mogicnost da se zarazis posle toga ako se neodgovorno ponasas. Po sebi znam da oprez posle negativnog testa ume da popusti. U svakom slucaju, maska i pranje ruju, izbegavanje kontakata i ne bi nikog trebalo da boli glava

< Poruku je uredio milicicak -- 19.5.2020 19:47:48 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 20:07:58   
pari
Za ulazak u Ameriku ne treba test tako da nije svuda isto



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 21:37:43   
physio70
Amerika je bas pogodjena kovidom a pustaju bez testa. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 21:54:03   
malena39
Nisam se dugo javljala ali pratim vas...htjela sam da pitam Pari, zar te nije strah da putujes za Ameriku i to sa malom djecom? Razumijem da zelis biti s muzem ali zar nije rizik preveliki? Boravak u avionu, aerodromi? Ja se ne bih smjela usuditi. Ne zelim da me se pogresno shvati ali mene bi bio strah

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 22:02:20   
pari
Nije me strah stvarno. Pazicemo se,kao sto se i sad pazimo. Rizik postoji i postojace i sad i u julu i u avgustu...isto mi je...ovako cemo konacno biti zajedno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 22:14:45   
malena39
Svaka tebi cas_t, ja se ne bih usudila....kod mene kontra situacija, mm trebao da ide krajem maja tamo da radi ali sad nece kaze dok skroz ne pousti. Hvala Bogu pa je tamo ajmo rec privatnik pa moze tako. Pozdrav Pari i sretno


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 23:12:00   
dunja RR
Mili, meni je danas drugarica javila (ona ima stan u Grčkoj, pa se tamo raspitivao njen suprug jer žele da idu čim pre budu mogli), a videh posle da piše i u vestima da od 15.6. neće trebati test za ULAZ u našu zemlju a i za ostale zemlje u regionu, to je OVAJ tekst, eto ne znam da li je tačna info, u svakom slučaju, mnogi medjiji su to preneli.

Piše:

Na Kriznom štabu je saopšteno da bi od 1. juna većina zemalja u regionu mogla da ukine testiranje na Kovid19. Ukoliko se u našoj zemlji epidemija bude kretala u željenom i očekivanom pravcu, praktično jedina mera koja će ostati je – samoprocena svih rizika.

Na današnjem video-konferencijskom sastanku predstavnika Visokog saveta za saradnju Srbije, Bugarske i Grčke dogovoreno je da će granice ovih zemalja biti otvorene od 1. juna.

Grčki premijer Kirijakos Micotakis predložio je otvaranje grčke granice od 1. juna za poslovna putovanja, sezonske radnike i članove porodica koji žive u drugim zemljama, dok je otvaranje granica za turistička putovanja predviđeno od 15. juna, navodi se.



IZVORNA PORUKA: milicicak


Za ulazak u bilo koju zemlju ce trebati negativan test na koronu samo je pitanje gde ce taj test da se radi (u zemlji iz koje izlazis ili u zemlji u koju ulazis) i ko ce cije testove priznavati. To je najbolje da se raspitate u ambasadi zemlje u koju nameravate da putujete, odnosno da li ce priznavati test uradjen u Srbiji koji nije stariji od 72h




< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2020 23:20:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 23:17:24   
dunja RR
Ovo moram posebno da te pitam Mili, jer mi i dalje nije jasno :)

Ako se zarazi neko u ta 72 sata nakon tesiranja, a ne razvije simptome, jer se simptomi i razvijaju kasnije svakako, kako taj neko nije zaran za druge osobe u avionu npr, to mi nije jasno?
Ako se neko zarazi, zar nije zarazan od starta, nevezano da li ima simptome ili ne?

IZVORNA PORUKA: milicicak

Dunja, poenta tih 72h je da iako se zarazis na putu do kuce kad se vracas sa testiranja najverovatnije neces razviti simptome i biti zarazan dok putujes (avioni su tu najveci problem). I jos jednom da ponovim, negativan test znaci samo da u trenutku testiranja nisi pozitivan na kovid i da, postoji mogicnost da se zarazis posle toga ako se neodgovorno ponasas. Po sebi znam da oprez posle negativnog testa ume da popusti. U svakom slucaju, maska i pranje ruju, izbegavanje kontakata i ne bi nikog trebalo da boli glava



< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2020 23:25:31 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 23:24:38   
dunja RR
I Mili, super ti stoji ono svemirsko odelo :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.5.2020 0:17:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Korona virus - 2. deo
19.5.2020 23:39:58   
dunja RR
Iva, ukinut je karantin onaj granični, 12.5. u R.Srpskoj, a u Federaciji 2 nedelje ranije,, krajem aprila, ali je još obavezna samoizolacija, kućna, od 2 nedelje, mada verujem da će i to ukinuti uskoro u R.Srpskoj.

IZVORNA PORUKA: ivaMark


Dunja ako imate BiH drzavljanstvo mozete u Bosnu uz karantin od 14 dana, tako je sada....a verujem da ce uskoro pustiti i strance u BiH.



< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2020 23:41:54 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here