|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 15:24:29   
dunja RR
Evo sada sam pogledala tačno, našoj med.sestri se šalje jmbg, ime i prezime za dete i roditelja, naša sestra to šalje glavnoj sestri u upravu, ona prosleđuje u zavod, a zavod šalje potvrdu na kućnu adresu roditelja, i na osnovu nje se otvara bolovanje. Takva je procedura za sve vrtiće.


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Da da mora da se pošalje zahtev našoj med.sestri vrtića, imamo njen kontakt, ali nismo sve tražile bolovanje, jesu neke mame, vidim u viber grupi, možda su i tate, nisu svi pisali. Kome je bilo neophodno, poslao je zahtev.



< Poruku je uredio dunja RR -- 18.11.2020 15:25:00 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 15:28:33   
Beba987
Devojke mm je sinoć dobio simptome kao što su malaksalost, bolovi u leđima, zglobovima, mišićima, sve ga boli i baš mu je loše. Nema temperaturu, ima miris i ukus. Ali bio je u kontaktu sa pozitivnima (pola firme mu je zaraženo), tako da mislim da je to to. Izolovao se u jednu sobu i to nam je što nam je. Videćemo da li smo deca i ja zakačili. Nije danas išao kod lekara. Verujem da ga ne bi ni testirali samo sa ovim simptomima? Šta vi mislite? I da li ako ostane samo na ovim simptomima da ide uopšte u covid amb ili ne? Zaista ne znam šta je pametno. Danas sam mu kupila vitamin C, vitamin D, cink, probiotik, aspirin.. I to je počeo da pije.. 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 15:33:56   
Ana RR
Mojoj najboljoj drugarici je umro tata user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 15:58:27   
Ivanka 75
Jao tugeeeee 😔

I posle pricaju kako virus ne postoji

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 16:04:39   
Filadendronka
Ana, strasno. :( :( :( 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 16:27:01   
Ana RR
Ne mogu da prestanem da plačem... od svoje 11. godine poznajem te ljude, ne znam koliko puta sam jela i spavala kod njih, kao druga porodica su mi. Duša me boli...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 19:13:05   
Milena18
Uh, Ana, baš mi je žao. 


Beba987, nadam se da vi nećete imati simptome i da će tm brzo i lako pregurati. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 19:38:56   
Maraj
Strasno ana...

Bebo, ne mora da znaci, mozda je obican virus.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 21:04:15   
Ana RR
Najgore je što ne možeš da odeš da budeš uz prijatelja 😔 ovo je nehumano



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 21:53:14   
Dragica Draga
O joj Ana... Mnogo mi je zao 😭

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 22:15:11   
lesli
Ana, zao mi je 😔

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Korona virus - 2. deo
18.11.2020 23:39:55   
Beba987
Iskreno bih volela da jeste običan virus, ali sada je dobio i temperaturu... Ići će ujutru kod lekara, pa ćemo videti, posleću ga da odradi krvnu sliku privatno da bi smanjio vreme provedeno u ambulanti. Ali razmišljamo pozitivno, biće sve okuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 0:57:03   
Mirko Svirko
Ana, jako mi je zao. .   😢😭

Maraj, kako ste vi? Kod nas je u grupi par roditelja pozitivno. Ja sam sina povukla iz vrtica. Inace se ide za sada normalno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 8:09:06   
emicaa
Anci ipak nije izdrzao.Jako mi je zao 😥



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 10:24:08   
Maraj
L je T imao poslednji put juce oko 14:30 tj tada sam mu poslednji put dala brufen.
3 dana je proslo sa antibiotikom tj 6 doza sam mu dala ospamoxa. Samo da tako ostane.
Mm je ok. I dalje nema cula mirisa i ukusa.
S i ja se "drzimo"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 10:45:03   
pari
Ana, baš mi je žao :(



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 11:47:43   
dunja RR
Anči, žao mi je :(

Kada dođe do respiratora, posle svega što smo prošli, ja vrlo nade imam za boljitak, retki se izvuku, a i tada ostanu posledice..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 11:48:36   
dunja RR
I kod nas, jedan po jedan javljaju na viber grupi da su pozitivni..

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Kod nas je u grupi par roditelja pozitivno. Ja sam sina povukla iz vrtica. Inace se ide za sada normalno.



< Poruku je uredio dunja RR -- 19.11.2020 11:50:39 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 11:50:46   
Ana RR
Jeste Suzi, što duže na rspiratoru to su manje šanse, rekla bih. Sinoć je mužu javio drug da mu je otac u bolnici, nije na respiratoru ali ne sarađuje pa je pod sedativima. Stariji je dosta, ko zna šta će biti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 11:55:00   
dunja RR
Kad mi je zaova pričala kako izgleda zapravo to... oni ih stave na respirator, ali su pod blagom, tj. ne baš dubokom sedacijom, leže potrbuške (taj prizor mi je sam po sebi toliko strašan) i bude se s vremena na vreme, i kada se probude, pacijenti krenu da čupaju rukama intubaciju, jer im smeta naravno da im crevo stoji u grlu a ne mogu do daha da dođu, ne daj bože nikom, taj užasni usećaj. I onda ih sestre drže jedva, po njih nekliko, da ne ustanu. Ne rade to svi naravno, moja svekrva je trpela sve ćutke, takva je bila u svemu. maaa, ne daj bože nikome, mrzim reč respirator!!

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.11.2020 12:52:14 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 11:59:14   
dunja RR
Taj respirator samo služi da se organizam odmori, i skupi snagu za pokušaj da se oporavi, ali većina je već u toliko lošem stanju, da se samo ugase, džaba pomoć u disanju od respiratora.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 12:40:36   
emicaa
Ja sam mislila da su potpuno nesvjesni kad su na respiratoru,strasno.

Pise mi drugarica da je negje u Dobojskoj opstini umro neki momak,danima imao temperatutu preko 40.Mama mu govorila da ne ide doktoru,ona ga lijecila hemeopatski.Kad je konacno otisao nisu nista vise mogli uraditi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 16:26:39   
daca77
Ja mislila da virus najaktivniji na jugu, ali vidim da nije baš tako. 

Ne bih da dramim, ali sam se baš smorila od ranog jutra kada sam saznala da moj vozač ima povišenu T. Jutros je testiran i sada čeka rezultat.☹️

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 20:48:51   
Ivanka 75
Uh Daco, da li to znaci da ides u samoizolacij ako je covid +? 


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 20:50:11   
Sanjica26 RR
Ja vise ne smem da ulazim ovde. user posted image Muka mi je od ove teme i od svega sto se oko mene desava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here