|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
19.11.2020 20:57:13   
daca77



Sanjice, slazem se u potpunosti.

Ivanka, za sada NE...Sutra cu ici na posao, ali ne i sud-tamo je mnogo obolelih. Juce sam tamo 1x videla strah i paniku.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 12:14:00   
dunja RR
Sada videh na TV mog doktora koji me oba puta porodio, biće gost u insajderu u ponedeljak, nisam znala da je on sada u kovid bolnici.
Moj divni doktor, baš ću da gledam u ponedeljak.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 15:54:35   
dunja RR
Šta bi sa konferencijom za proglašenje "hitnih" mera, piše na blizu iznenada otkazana?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 16:00:12   
Maraj
Dunja otkazali su konferenciju. I ja sam to cula

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 17:52:03   
Maraj
Sad cujem da ce se sutra obratiti premijerka user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 18:24:59   
dunja RR
Da, Kon reče malopre, da su on i medicinari predloži mere koje će Brnabić sutra da saopšti.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 19:29:52   
vonavoj
Da li je realno da prosvetari traze 10.000,isto kao zdravstveni radnici?!?? Ili je to sprdnja u novinama? Ja ne citam bas redovno,ne pratim...


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 19:36:10   
Ana RR
Von, zašto misliš da nije realno? To su dve delatnosti u koje bi trebalo najviše ulagati, da budemo iskreni. Pogotovo sada. Od 10 hiljada se niko neće opariti, to je jedan odlazak u maxi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 19:55:25   
Maraj
Von videla sam da su podneli zahtev neki iz sindikata. Al ne brini vec su ih prosvetari napali da njima milostinja ne treba vec zasluga.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:01:11   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Von, zašto misliš da nije realno? To su dve delatnosti u koje bi trebalo najviše ulagati, da budemo iskreni. Pogotovo sada. Od 10 hiljada se niko neće opariti, to je jedan odlazak u maxi.


Jes. user posted image Nije to svaki mesec.

Ova korona je lepo sad rascistila ko su mi prijatelji, a ko nisu. Svaka nevolja pokazuje kakvi smo kao ljudi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:32:42   
vonavoj
Nije realno odakle para,kad privreda trpi..privatni sektor ne moze da izdrzi...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:43:40   
Ivanka 75
Jao Von da znas... Traze, da platimo covid doprinose do kraja decembra. Odakle... To ne pitaju...Bice reprogram garant od januara a onda ce da uvale i kamatu pride 😕
Radio ne radio svira ti radio... Privatnik... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:46:02   
vonavoj
Ne pricamo u koje delatnosti treba ulagati,pricamo ko je sad na udaru,na prvoj liniji...kome treba sad dati.

Ljudi su izgubili posao,rade za minimalce...privatni sektor je puko.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:49:05   
Maraj
Ma svi smo pukli. Ja prva, sa decom 10 dana u kuci. Plus ova cela situacija od februara/marta meseca.... prsli smo...a ko nije ...tek će...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 21:49:10   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: vonavoj
Ne pricamo u koje delatnosti treba ulagati,pricamo ko je sad na udaru,na prvoj liniji...kome treba sad dati.

Ljudi su izgubili posao,rade za minimalce...privatni sektor je puko.



Raspad privatnog sektora skroz. Kumin muz sam vozi kombi, nema vise vozace, nema od cega da ih plati. Vozi po 12h dnevno. Opstanak. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Korona virus - 2. deo
20.11.2020 22:59:15   
Misha i Ljisha
Kod nas u skoli 10 kolega bolesno. A sako su dve koleginice zvanicno pozitivne. Ne testiraju ljude. Kaze zena rastavlja se od zivota s temperaturom, ne moze da je skine. Al ona se ne vodi da je pozitivna niko je nije testirao. Ne mozes se pokrpiti sa zamenama. U osnovnoj skoli kod bratanca 11 kolega SVI pozitivni al to je NS testiraju se ljudi. U gimnazijama citava odeljenja i po celu smenu su prebacili onlajn. Isto puno poziticnih i nastav ika i ucenika. Haos svuda. Koleginicina sestra umrla. Strasno sta se desava. Kaze mm da uzmem bolovanje. Da ne idem u skolu. Sludjeni smo svi. Roditelji su u panici i povlace decu na onlajn.  Ludilo. Svi smo pod pritiskom. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 0:06:08   
dunja RR
Toliko para iz budžeta ide na gluposti, meni je isto logično da treba ulagati u medicinare, prosvetu.

Ček bre jel beše taksisti dobiše svaki po 8.000 eur, jel bilo nešto tako?


Hoće da mobilišu stomatologe i privatne doktore u kovd bonice, a toliko medicinara na birou, što njih ne plate na određeno, sada kada trebaju?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 0:06:59   
Beba987
Ja mislim da će škole od ponedeljka na online. Čini mi se da je došlo do toga da moraju ali videćemo sutra.

Za privatni sektor me ne pitajte čekam 31.12.da sve stavim u mirovanje, pa da se nekako izvučem iz dugova, i ako sledeće godine bude neko bolje vreme da nastavim sa poslom. Inače mm danas dobio + test. Imao je 3 dana temperaturu, nema od danas popodne, spala je sama od sebe, ali je danas imao i dijareju i povraćanje. Krvna slika solidna, leukociti na donjoj granici, kažu tipično za covid. Danas nosio krvnu sliku u covid ambulantu i da se javi da je pozitivan oni su pogledali rezultat i poslali ga kući da nastavi sa hemomicinom i vitaminima koje su mu juče dali. Inače niko ga nije ni poslušao, pluća naravno nisu snimali.. Nego samo idi kući ako bude loše dođi. Ne znam šta da mislim,ali opet mislim pozitivno. Deca i ja smo i dalje bez simptoma. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 0:09:29   
dunja RR
Bebo, da ostane tako, da bude bez daljih komplikacija, a i vi da prođete bez simptoma!

Ja htedoh da ti kažem neki dan, da je verovatno pozitivan, iz onog što si pisala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 0:15:37   
Beba987


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Toliko para iz budžeta ide na gluposti, meni je isto logično da treba ulagati u medicinare, prosvetu.

Ček bre jel beše taksisti dobiše svaki po 8.000 eur, jel bilo nešto tako?


Hoće da mobilišu stomatologe i privatne doktore u kovd bonice, a toliko medicinara na birou, što njih ne plate na određeno, sada kada trebaju?
  

Videh juče na sajtu nisam sigurna da li N1 ili Nove S da je KCS raspisao konkurs za 1200 medicinskih radnika.. Oko 350 doktora čini mi se. Naravno da je to na određeno, zbog povećanog obima posla. 
Nadam se da hoće. Ne damo se. 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 10:18:56   
ivaMark
Kod nas ne radi nista mesec dana, deca ne idu u skolu, ukinut prevoz, maske obavezne na otvorenom, rezultata nema...brojka je od 1000-2000.

Moja sestra od tetke je bila pozitivna (nadam se da vise nije, juce je radila drugi test), njeni roditelji sa kojima zivi su testirani i negativni, bas smo brinuli za tecu koji je jako bolestan. Ona je od simproma imala jedan dan bol u grlu i sutradan joj se nos zatvorio...radila je test 10 dana od prvog simptoma.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 11:41:43   
Beba987
Da li neko zna kada bih mogla da uradim test na antitela, ako mi muž ima simptome od ponedeljka-utorka, a ja nemam nikakve simptome (pod uslovom da ih ne dobijem)? Hvala. 


(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 12:18:58   
vonavoj
Ne bacaj pare,to nece nista da ti pokaze.tek mozda za 2 nedelje.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 12:23:02   
Beba987
Za dve-tri nedelje ona antitela koja pokazuju da si preležao, a ima i onih drugih koja pokazuju da trenutno imas virus, i koliko sam shvatila ona se pokažu 3-4 dana od prvih simptoma.. Ali kako da odredim 3-4 dana od "nemam simptoma" ? 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Korona virus - 2. deo
21.11.2020 12:32:03   
ivaMark
Beba, slazem se sa von.....ukoliko ste u mogucnosti neka se muz izoluje, ti i deca budite kod kuce dok ne bude pozitivan on, ne znam kako sad ide to, da li ce i vas da testiraju...pisala sam vec, moja sestra je bila pozitivna a njeni ukucani negativni. 



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here