|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 11:04:17   
flamingos
Srećan rođendan,od❤vam želim sve najbolje.Evo me u kuhinji i pakujem se za grad,večeras idemo.Konačno sunce greje,milina.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 11:42:04   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam se od jutros razletela. Prala sam prozore i zavese. Prebrisala podove. Sad sedoh, pa cu na pijacu. Svi smo prehlađeni. T je cak imala i temperaturu. S isto boli grlo. Mm isto. Mene ubi alergija.


smeško, srecan vam rođendan. ❤️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 11:53:12   
mama Jo
Flamingos, ja sam mislila da vi celo leto budete u selu, nesto mi se tako ucinilo da si pisala.
Sanjice, kolika joj je temp bila?
Kod nas se samo starija par dana zalila na grlo, ali nosic jos uvek kao da joj je zapusen. Mene je malo grebuckalo, ali propolis resio.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 11:54:49   
Milena18
Dobar dan!
Nato, Smeško, srećni vam rođendanci!
Ja ovih dana nisam pisala jer sam više za negativu, ali nedostajale ste mi, pa rekoh da gvirnem. A o tome što me muči ću pisati drugi put.
Kod nas je od juče konačno lepo vreme, išli smo juče popodne svi u šetnju, a planiramo i danas. Mm ove nedelje konačno završava sa obavezama u školi, tako da M od ponedeljka verovatno neće u vrtić.
Grliša za sve i lepo porovedite dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 11:56:37   
bikicaV
Milena, kod nas je takodje lepo vreme. Popodne idemo do Ade u setnju, sad odmor. Rucak se krca. I sve redovno.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 12:00:37   
Sanjica26 RR
Ma niska temperatura. Nista specijalno. Evo lecimo se. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 12:10:15   
pari
Milena, budi dobro 🤗

Sanjice, da se izlečite svi što pre!
Kod nas sve standardno...T se jutros probudila u 6, nešto plakala i ja od tad ne spavam više... 

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 12:11:05   
pari
Smeško, srećan vam rođendan!!! Da nađeš svećice i da sve bude super!


P.s. otišao mi malopre post pa zato pišem sad još jedan

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 12:18:53   
bikicaV
Sanjice, popijes polovinu presinga uvece i ne muci te sutradan alergija, bar tako moj muz radi.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 13:45:48   
flamingos
Mama Jo,budemo u selu,ali u subotu je u 11 podela knjižica i slikanje bi trebalo da bude i vraćamo se na selo.Sutra da pazarim koje šta.Opet oko vašara i njenog rođendana budemo tri dana u gradu i vratimo se na selo.15 dana kako smo u selu.Moramo obaveze da završimo u gradu,ali kažem to je par dana i opet na selo.Pozdrav.❤


(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 13:53:32   
mama Jo
Aaa da, da, setih se sad da si pisala. Super, samo uzivajte. Da A ne bude muka u kolima. Mi smo do subote u selu, onda idemo u NS, pa cemo opet doci i tako 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 14:30:56   
flamingos
Hvala mama Jo,to,samo da lepo putujemo.Uživajte i vi i na selu i ma gde god da budete.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 15:41:51   
smeško
Hvala, mame! Doneli gosti nove svecice! 😂 Evo, prase spava. A ja cekam svog najmilijeg gosta da dodje-svog brata. Radi dva posla i pocas_tvovana sam sto me uglavi u raspored.Selo i grad, sjajno je kada se kombinuju. Nista bolje ne odmara mozak od prirode. Nama je podela knjizica uvek na Vidovdan. Mi cemo pokusati u prolazu da je uzmemo, pa idemo do Ravanice.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 18:14:52   
flamingos
Uživajte Smeško.❤Mi stigosmo,bolje i da ne pišem o putovanju,haos,jadna...Sedoh da popijem kafu i da vam se javim.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 20:47:57   
bikicaV
Vece. Mi tek sad dosli kuci. Citavo popodne smo skitali.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 21:02:42   
mama Jo
Vece. Mi malopre usli u kuci. Skupila sam decu po ulici o sve ih dovela kod nas na druzenje 😊 izigrali se. Moje starije dete je od 10h jutros napolju 😊
Kako ste ostale mame?
Smwako kako je prosao rodjus?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 22:01:11   
smeško
Mama Jo, jos prolazi. ☺️ A J spava. Da ne verujes. Flamingos, sto vam je bio los put? Nema nam Von i Ljishe.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 22:11:13   
Ana RR
Dobro veče, ženske!

Ko šta pije, uzeli smo kjnižicu, častim za petice user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 22:25:29   
mama Jo
Opa bravo Marko user posted image
Ja bih dzin tonik sa ledom 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 22:26:59   
flamingos
Bravo Ana za petice👍❤.Kisela voda meni.Smeško,muke sa putovanjem,znaš da joj je loše tokom vožnje.Da bar može da povrati,nego je drži ta mučnina i kada izađe iz auta.Proćiće i to.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 22:51:44   
Sanjica26 RR
Anci, to mora da se zalije.

T i ja smo isli po sertifikat u skolicu jezika. Sve same pohvale. Posle je citala izvestaj o njoj. Kaze bas sam se postidela. 😀
Sad sedoh. Drndaj po kuci. Elektronski dnevnik mi kida živce. Sad da izvadim jedne stvari iz masine i da ubacim druge. Idem da nesto citam. Bas sam umorna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 23:23:27   
Mirko Svirko
Dobro vece,drage zenice. 

Kako ste? Pari, kako se provodite?Nato,Smesko,srecan vam rodjendan, zelim vam ispunjenje svih zelja ❤
Mama Jo, kako ste vi? I mi ceo celcati dan proveli napolju. Dosli da rucamo. Ja popila kafu jer me vec glava bolela. I nastavili posle...
Flamingos, blago vama sada ce kod vas vasar jos malo...Procice mucnina vremenom, samo strpljenje. 
Milena,kako si ti? Zuti minuti i meni bili malo ali proslo je..

pozdrav za sve ❤❤❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Razgovori mama 06/20
25.6.2020 23:49:08   
flamingos
Hvala Mirko na podršci,proćiće i to.Vašar će uskoro,a odmah sutradan Anđeli rođendan.Tako da-opet dolazimo.😀Baš se raduje,mislim-voli ona i vašar i rođendan,ali putovanje...E posle rođendana da mirujemo u selu.Opet imamo i neke slave itd.Evo još ne spava,a u selu zaspimo oko 10:30 h.Nedostaje joj njena kuca,razmišlja šta li radi?Hraniće je prijatelji naši i tako.Laku noć želim svima.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 6:27:48   
bikicaV
Dobro jutro. Cestitam za petice, Ana tvom sinu i tebi.
Mi smo skitali juce , obisli sve i svasta i sad sam preumorna, a probudila se bas rano.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 8:32:56   
mama Jo
Dobro jutro.
Da ,,podignem" temu, da me opet ne kritikuju da zatrpavam user posted image
Petak danas, u najavi lep vikend.
Smesko, je l' stigao brat?
Kako ste mame?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here