|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 8:35:58   
jess021
Dobro jutro, ja evo pijem kafu.

Ana, bravo za petice!! Sanjice, kako ste danas? Ja dobila, bas me boli stomak 😣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 8:42:16   
mama Jo
Joj i ja sam dobila, doduse sinoc, pa me celu noc cupao i boleo stomak. Znam da ce i danas.
Ali prezivecu user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:04:18   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh u grad sama koje šta da završim(do pošte,da ne ide i dete),pa nas dve idemo da pazarimo i na kraju svo troje idemo u Lidl.Uživajte u ovom lepom danu.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:11:49   
jabudic
Jutro moje dame!user posted image
Ja skuvala kafu i sjela da radim. Nisam dobila user posted image
Danas je pakleno vruće, a tek je 9h00.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:30:13   
Ana RR
Dobro jutro.

Mene glava od noćas boli, ja treba da dobijem user posted image mrzim ovaj osećaj naduvenosti, imam utisak da su mi i oči otečene.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:36:43   
bikicaV
Jabudic, haha, bas je to cudno, kad te ima u drugoj temi user posted image
Odmaram malo. Nesto me slabo drzi ovo pisanje. Trudim se , pa kako bude.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:46:33   
Milena18
Dobar dan!
Ana, Sanjice, bravo za decu user posted image
Šta je ovo, pola Ringeraje treba da dobije u isto vreme user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 9:52:58   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Dobro jutro, ja evo pijem kafu.

Ana, bravo za petice!! Sanjice, kako ste danas? Ja dobila, bas me boli stomak 😣



Dobro jutro. Jess ide na bolje. Mene juce i danas rastura stomak, a kraj ciklusa. Pozavrsavala sam nesto po kuci dok devojcice spavaju. Izasla sam na terasu da doruckujem. Pirka neki lep vetric. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 10:02:04   
mama Jo
Milena user posted image
Cesto se tsko potrefi.
Ana ja sam juce ceo dan imala taj osecaj, sama sebi sam sva nesto bila naduvena, u licu, telo. Bas grozan osecaj. Dok konacno nisam uvece dobila.
Jabudic user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 11:28:19   
bikicaV
Ciklus, sve zene, pa tako se pogodilo.
Meni se pridremalo, a imam obaveza lom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 11:32:55   
Ana RR
Postoji neki naziv za to kada se ženama (u firmi npr) poklope ciklusi, mislim da je nešto u fazonu "veseli hormoni" (ne znam samo kome su veseli user posted image )

Mama Jo, da, čim krene ciklus sve to prođe ali dok krene... user posted image I ono što me najviše nervira je to što redovno, ali redovno, dobijem za vikend što znači da ne mogu da mrdnem iz kuće user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 13:52:32   
Maraj
Dan mame...
I ja jutros dobila...
Isla danas sa L na ORL pregled... prosle nedelje je krenuo u vrtic. Ove je vec zaribao. Curi nos, kija.... da covek odlepi. On ne moze da sastavi 2 nedelje da ide u vrtic... kazu, da je mozda za operaciju, ali samo 3.krajnik. druga 2 ne posto nema gnojne angine.... evo teram ga non stop da duva nos...a on samo smrce.
3meseca nije isao u vrtic. Bio zdrav. Cim je krenuo,odmah curi nos..user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 13:55:41   
flamingos
Maraj,ljubim da što pre bude dobro.❤Kako si ti?


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 13:59:14   
mama Jo
Jaoj Maraj, jbg. A malena jel ti ide u vrtic?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 13:59:58   
pari
Ana,bravo za M!


Mi ustali pre 7, kod nas je sad 8 :)Mi smo se lepo uhodali...jedva čekamo popodne da krene vikend...planiramo na okean oba dana...
Kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 14:10:18   
vonavoj
Ana,prikljucujem se i ja u cekalice vestice. Isto me ceka kad bude 33 stepena..pise u nedelju da stize...

Nas 3 koleginice smo prosli put imale sve u isto vreme,evo jednu prolazi,druga sutra ceka,haha..Maraj,ja sam ti vec pisala za treci krajnik,to nece proci samo od sebe,hoce,ako ne ide u kolektiv...moj M ide vec mesec dana,pu,pu..Danas mi stize J sa ekskurzije,seki je bas nedostajala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 14:17:34   
Maraj
Mama jo S je upisana u vrtic sada od septembra meseca, tako da nju cuva moja mama, za sad. L je krenuo prosle nedelje, i eto odmah zaglavio...
Me znam.nisam pametna vise sta da radim. Bas kazem mm da smo za ova tri meseca vanrednog stanja, ustedeli para jer L nije isao u vrtic pa nismo kupovali lekove. Cini mi se da preko 100e damo na apoteku i kojekakve vitamine, cim on krene u kolektiv
Flamingos, hvala na pitanju, ok sam. Malo se smorim kada je L ovakav...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:09:07   
Milena18
Maraj, lepo što si se javila. Da L brzo ozdravi!


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:11:41   
mama Jo
Razumem Maraj. Bas bzvze sto L tako to muci, mozda ce se i manje razboljevati ako to resite.
Da sto pre ozdravi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:41:06   
vonavoj
Evo sad se J vratila sa ekskurzije,puna price,sva deca dobro,mali kome odlazu operaciju krajnika se jedini razboleo..juce 37.7..i proslinavio...


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:43:40   
Sanjica26 RR
Maraj, sto godina te nema🙂


Super Von za nju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:47:31   
flamingos
Von,divno.Uživala su dečica.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 15:51:48   
mama Jo
Von, gde su isli?
Super da joj se svidelo, i da je puna utisaka.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 17:12:02   
Maraj
Sanjice user posted image ne stignem da pisem...a nekad i kad naposem rr me izbaci, pa odustanem od kucanja user posted image sad oko kraja sk.gid milion obaveza, znas i sama

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Razgovori mama 06/20
26.6.2020 18:54:54   
pari
Maraj,nadam se da će brzo biti bolje...

I ja kad pomislim na to da sad mesecima nisu bolesni, baš je super...a kad krenu u vrtić, verovatno će odmah nešto pokupiti...Von, baš lepo što je uživala na ekskurziji...
Ja pravila upravo hleb ..stavila sam pitanje u temu...pogledajte :)
Mi prepodne bili napolju jedno 2h, bilo je baš fino. 
Puno vas sve pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here