|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
28.6.2020 23:41:36   
smeško
Flamingos, bili i zastali da rucamo u Cupriji i pravac kucica, deca se umorila od vrucine. Svi zaspali u kolima.😂


Fil, verujem. Ko ce da zagleda da li je otrovnica ili ne. Ja se, inace, plasim i paukova. Ne smem im blizu, ali ih ne ubijam. Kada usisavam i pajam zidove, poobaram ih na pod i oni se u roku od pola sata svi vrate na svoja mesta.😂 Kad je mm kod kuce on ih izbacuje napolje, a ja im samo porusim kucicu da nije ruzno.☺️ Jedino sam hrabra kada tim stvorenjima treba pomoc, tada se okurazim. J sam naucila da se ne plasi i da sve nosi u travu da ide svojim putem. Vidim da su deca usvojila od mene:,,Pusti je/ga da zivi". Ne znam, ne zelim da budu surovi, to ne bih mogla da gledam. Ali, zmija mi je vrhunac strave.😬Danas je bilo dosta ljudi u Ravanici. Dugo nisam isla, sada je prelepa. Ja se ne opterecujem virusima i maskama. J mi ide u vrtic i tu mi se razmisljanje zaustavlja. Sve ostalo je, onda, samo sminka.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 2:15:24   
pari
Mi bili opet na okeanu danas...divno je.  M je presrećan blizu vode.


Puno vas pozdravljam!Ivana 🤗

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 6:13:44   
bikicaV
Pari , uzivajte!
Dobro jutro. Pakleno vruce jutros.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 7:00:31   
jess021
Dobro jutro, budni smo svi osim male. Pretoplo je vec, ali nema veze.

Ivana, drago mi je da si bolje, pricuvaj se ti jos malo. 
Pari, samo uzivajte, kad se vracate? 
Sanjice, i mi smo svi nesto kratko bili slinavi, kontam da je to neka virozica bila, bitno da je proslo. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 7:57:04   
mama Jo
Dobro jutro.
Ja bih tako na neko kupanje negde 😊
Ovo leto ce mi more jako nedostajati.
Svi su lepo proveli vikend, bas lepo, samo uzivajte 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 9:07:18   
flamingos
Dobro jutro,jeste li dobro?Evo druga kafa po refu,izvolite.Da nekako uhvatim signal i javim vam se,pa odoh da punim paprike,kuvam supu.Mašinu pustih da pere.Lepo je vreme.Fil,jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 9:08:03   
Milena18
Dobro jutro!
Mama Jo, i meni će nedostajati more, ali ništa od toga ove godine.
Fil, Pari, hvala što pitate, ovih dana sam baš šareno, ali biće valjda bolje.
Ja sam upravo saznala da imamo pozitivnog na Covid u firmi. U drugoj zgradi je, doduše, ali opet su i mnogi od nas bili u kontaktu sa njim.
Pročitah sve što ste pisale i skoro sve zaboravih user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 10:12:34   
bebilule
Hej, tu sam ja, ali nemam vremena za rr. Kod nas akcija, posao, vrtić. Onda dvorište do mraka i tako svaki dan. Ljubim vas sve. 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 10:15:37   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi idemo po knjizicu i u muzicku, a i malo da vezbamo. Ove nedelje dolazi moj brat po njih i vodi ih. I ja cu da se prikljucim cim dobijem resenje za odmor.


bebilule, mah mah

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.6.2020 10:42:51 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 10:23:04   
mama Jo
Bebi, nedostajea nam i ovde zato te dozivamo user posted image
Ali vidimo na fb da si u poslu, i neka bude sa srecom naravno.
Grlisa user posted image

Sanjice, da sto pre zavrsis sa obavezama 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 10:25:01   
Filadendronka
Flamingos, hvala na pitanju, sareno smo sto kaze Milena. Poslala sam decu u vrtic, perem tonu vesa posto smo za vikend bili van Bg. J je nosic dosta bolje, a svakako moram da ga privikavam na jaslice posto u sredu krecem sa poslom. D je jutros uzeo trotinet i sam otisao u vrtic. Mm je stigao posle par min posto hoda sa J, a D je na teotinetu stigao za dva minuta. Upravnica se sokirala.🤭 Ja sam sludjena inace. Kad cu sve da stignem oko kuce i dece kad krene posao nije mi uopste jasno. I tako, malo da se pozalim. Milena, kod nas je isto jedna koleginica pozitivna. Ivana, cuvaj se! Ostale mame grlisa! 


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 10:44:00   
Maraj
Gde ste mame.
Ja sa L u parkicu...bas je ugrejalo...
Mi isto slinavi. Izgleda da je ono L doneo virus iz vrtica. I S proslinavio nos. Ja standardno slinavim od alergije....i tako... duvamo noseve , sve u svemu user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 11:28:47   
mama Jo
Jaoj Fil, ja te skroz razumem... Ja sam neko vreme bila glavna u temi kako uskladiti posao i majcinstvo, a posao jos i nemam 🙄
Polako samo, da su zdravi samo, da ne moras non stop na bolovanje i te peripetije.
Kod mm u firmi zvanicno potvrdjen jedan pozitivan, koji radi takav posao da je bio u kontaktu bukvalno sa svima. Te nedelje je mm bio na odmoru, pa je malo mirniji ali svakako su svi u panici. Raspustili su ih, sad rade od kuce, i gazda pokusava da izvede da se svi zaposleni testiraju. Ma mene vise strah sad nego ono u martu.

< Poruku je uredio mama Jo -- 29.6.2020 11:30:08 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 11:43:52   
Maraj
Mama jo,kod mm u firmi isto jedna osoba obolela...a kao da nije...svi rade,kao i do sad...
Inace mi dosli iz parka. L jede ovaj videni sladoled,.ja pojedoh bananu i nreskuvu da se okrepim, ppsle cu rucak da spremam. S spava kod b&d

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 11:51:36   
mama Jo
Joj Maraj... Zar je moguce? Ovde kod mm su bas ozbiljno shvatili, i kaze on da su se bas istripovali.... Odmah su ih raspustili da rade od kuce, dok coveku jos nisu ni stigli rezultati. Pre neki dan je dobio zvanicnobda je pozitivan.

Maraj, ti si sad na raspustu?


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 12:30:49   
Maraj
Mama jo, nisam jos zvanicno. Ne idem svaki dan u skolu. Isla sam jedno vreme, prva dolazila, poslednja odlazila. Da ispisem svu papirologiju...tako da sam sada "mirna" sto se papirologije tice. Sve sam zavrsila. Sednice su nam on line, tqko da nemam obavezu da idem svaki dan

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 14:01:37   
smeško
Fil, isto se pitam. Ja i sada radim, ali od kuce i mnogo je lakse. Frka mi je kad fizicki krenem na posao, u kancelariju. Odeca, sminkanje, frizura,...,deca. Ovako mogu i u donjem vesu da radim, niko i nema pojma. 

Zelim svima brz oporavak!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 15:30:17   
Sanjica26 RR
Gde ste zene. Otkazana nam je balonijada. Tacno sam znala.

Ja sam legla. Bas sam umorna. Ovo sunce izmori

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 15:33:40   
Milena18
Sanjice, možda je i bolje tako. Mislim, sigurno to prelepo izgleda, ali opet ova situacija...


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 15:41:56   
smeško
Sanjice, 💖Sunce ubija. Ne dozvoljavam deci da izlaze. Slazu slagalicu. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 16:22:23   
Sanjica26 RR
Bas je toplo. Ni ja ne dajem mojima sad vani. Obe citaju.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 16:28:02   
smeško
Do koliko ne dajes? Nama je trening za obojicu u 17h. Na spoljnjem terenu. To je beton bez drvceta u blizini. Beton koji citavog dana upija toplotu. Meni se ne pustaju deca, a D nije odusveljen idejom da ne idu.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 16:43:19   
Sanjica26 RR
Mi kad set_amo tek tamo oko 7 izlazimo. Nemaju obaveze sad, pa nismo vezani za vreme.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 16:46:34   
smeško
Nisam ih pustila.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:00:20   
Sanjica26 RR
Smeško, slazem se sa tobom. Stvarno je pretoplo da bi se deca sad pekla zarad treninga.





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Click Here