|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:00:31   
mama Jo
Mi kad planiramo negde, planiramo oko 18h... Pre toga ne. A i tad mi bude toplo. Posle 18h svakako.
Je l' imaju trening tokom celog leta? Morace im pomeriti, bar od 18h.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:04:13   
smeško
Imaju citavog leta i to napolju posto ne smeju u salu. I ne znam da li ce pomerati, jer drugi roditelji ne traze. Ja sam im napisala poruku da nece dolaziti u to vreme dok je ovako toplo. Mozda i pomere, videcemo. Hvala vam na odgovoru, drugi roditelji me gledaju kao vanzemaljca. 😂


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:14:59   
smeško
Sanjice, sta citaju?


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:22:56   
Sanjica26 RR
smeško, pa i ja sam vanzemaljac😀
T cita "priče za male buntovnice", ali to je vec citala. Trazi mi sad do biblioteke da ima kad odem kod mojih. A S cita Teu Stilton. 





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 17:31:50   
smeško
Ja tek ucim M da cita. Trudi se, ne bi trebalo da traje dugo. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 18:00:11   
Sanjica26 RR
smeško, a sto ga ucis? Mi Sofi nikad nismo ucili. Sama je sve to naucila. Pusti ga samog.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 19:47:48   
emicaa
ja Doru ne ucim,naucice u skoli,ovde stalno naglasavaju da ih ne ucimo mi roditelji.Mislim da aam pisala vec,ponavljam se 🤣Kako ste zene?
Kod vas toplo,ovde se sad pojavilo sunce ali bas pregrijava.Posle ce opet biti oluja 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 21:31:26   
mama Jo
Di ste, sta se radi? Neki vetric dunuo i osvezio bas lepo. Mi setali, isli do Akse da visimo sandalice za stariju, i ubolo nas bas, cicibanke za 2300, ostao jedan broj, a ona se bas za njih i zalepila user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 21:33:22   
bebilule
I ovdje kazu da ih ne trebamo učiti i meni je to ok, ima škola. Pogotovo što kreću sa 6. Ali tražio je nešto sam, pa sam mu pokazala. Sreća bila ona online škola, da nisam vidjela, pogrešno bih ga naučila slovo M. 😂


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 21:35:20   
pari
Moj M isto ne zna da čita, ne zna čak ni sva slova...nisam htela da ga opterećujem...Biće nadam se ok. Ako budemo ovde, trebao bi u 1.razred sad.


Bebi, puno te pozdravljam!
I sve ostale mame!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 21:39:12   
bebilule
Hej Pari! Do kada ste tamo? Nadam se da uživate i da će se sve ove godine pozitivno riješiti. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 21:50:08   
pari
Tu smo do 7.8. 😊 ovaj put najduže...

I ja se nadam da će sve biti ok!Bebi, kako si ti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 22:04:10   
bebilule
E pa to je već konkretno. Bravo. Ma super, stalno smo vani. Još da sam mogla od kuće nastaviti raditi, ih. Ovako malo posao zeza. 😂


Još se nadam ljetovanju i odmoru u našem kampu i šatoru. Već smo jednom bili 5 dana u Nemu, ali M kaže da želi u šator. Tako da moram, šta ću. 😁

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 22:12:14   
pari
Onda vam kampovanje ne gine 🙂


Mi ćemo tako za vikend na plažu kao i do sad, možda i još nešto obiđemo i to je to...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 22:38:35   
smeško
Bili smo napolju. Ovde duva vetar, grmi, seva, ali kise jos nema. Ne znam sta da kazem za citanje. Ja ga ne ucim onome sto ne zatrazi. Moli me vec neko vreme i sada kada nema N skole preko vibera, mogu to da postignem. Do sada je bilo gotovo nemoguca misija. Ne ucim ga da pise slova, ali to i sam zna iz vrtica. Sto se mene tice, ne radim bilo sta sto je suprotno ucenju u skoli. Citamo, ne pisemo. Nece krenuti u skolu kao tabula rasa, jer za taj komfor ima sve manje mogucnosti i vremena. N je za jedan dan ucio i po tri slova. Za citanje je ostajalo jako malo vremena i to su vezbali kod kuce. Srecom i on je naucio sam da cita pre polaska u skolu, ali nisu sva deca ista. M je vise okrenut crtanju i racunanju nego pisanju. Samo ne znam sta ce mu crtanje kad hoce da bude djubretarac koji visi sa kamiona. 😬😂 Nemam pojma, mi citamo samo kada on to trazi i to sam ja vise svedok nego sto bilo sta kazem. N cita ,,Belu Grivu".Pomerili nam treninge! Jeeeeee! Sutra ce ici. 😀


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Razgovori mama 06/20
29.6.2020 23:20:24   
emicaa
Smesko odlican izbor,ja stalno govorim da mi je zelja da budem djubretar i da se vozikam kamionom 🤣

Pari sa koliko godina krecu i Amerike u skolu?


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 7:37:32   
jess021
Dobro jutro! Jos malo pa ih budim, idemo na Strand.


Pari, divno, nisam znala da cete biti tako dugo.
Bebilule, vodi i nas sa sobom. 
Smesko, mi imamo drugara koji je do prosle godine bukvalno trcao svaki put da gleda kad odnose smece 😁
Mama Jo, kakav vetric? Kod nas se uzduvalo kao da ce tornado u najmanju ruku. 
Milena, nadam se da si bolje. 
Sanjice, nema te jutros😁
Emice, to bi bas bio biznis🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 8:42:41   
mama Jo
Jutro svima.
Ja danas sama ceo dan sa decom, mm ode na teren, uvece dolazi. Dogovorih se sa drugaricom da ih vodimo negde pa cekam sad jos malo da se cujemo da vidimo gde cemo. I tako ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 9:08:52   
flamingos
Dobro jutro,izvolite na kafu.I ovde se nešto tmuri.Srediću kuću,da dodam još nešto za ručak uz punjene paprike,a večeras idemo na večeru sa komšinicom.Stigla prošle subote iz Italije,a vraća se u nedelju.Testirana je-nema koronu.😀Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 9:48:21   
Maraj
Jutro i od nas. Mi u parku, dok nije upeklo... ja sela na klupicu, suncam noge. user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 9:52:28   
smeško
Maro, super. Kako su deca? Ja jurim konac za sivenje. Nosila sam M urin, sinoc je imao T i nos mu je zapusen.  J je u vrticu, M i N kod kuce. Valjda se ne tuku.😂

Tako je vruce i danas. Fil, Milena, kako je? Pari, idete li na kupanje danas? Ne odmah, naravno.😂 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 10:45:22   
Sanjica26 RR
Dobar dan. jess, pa ne pisem rano. Ovo je moje vreme, user posted image
Ne budim se rano, kad ne idem tako rano na posao. Trknula sam do pekare. Deci sam kupila cokoladne krofne, pa moram da nosim violoncelo u muzicku na odrzavanje. Joj, tako me mrzi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 10:58:15   
Ana RR
Dobro jutro!

Baš prija ovo osveženje, napolju je prijatnije nego juče.

Mene opet želudac boli, od sinoć. Tako neprijatan konstantan bol, bez grčeva ali koji na trenutke uzrokuje tako neku slabost da jedva sedim. A danas posla preko glave...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 11:57:57   
Maraj
Smesko,hvala ti, sadsu ok. Ne saljem sada L u vrtic...al u parku sretnemo drugare iz vrtica. Svi su bili nedelju dana i pokupili neki virus. Svi kaslju, curi im nos. Isto kao kod L. Iz vrtica ocito ne izbijaju ti virusi i ako nisu radili neko vreme. Ne znam kako....
Smesko, sumnjas na urino infekciju?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Razgovori mama 06/20
30.6.2020 12:43:26   
Filadendronka
Pozdrav mame, evo i mene. Poluluda sam, ako je to ikako moguce. Sve sam procitala sta radite, ali kao da nisam. Odoh da se izjadam u temi o vrticu. Samo da smo zdravo. Mene glava ubija. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 [31] 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ženama mozak naraste nakon porođaja
Popularno verovanje da se ženski um pretvori u kašu tokom trudnoće i porođaja je totalno pogrešno – mozgovi žena, u stva...
7 činjenica koje niste znali o martovskim ...
Kažu da mart dolazi kao lav a odlazi kao jagnje. Dakle, da li će vaša martovska beba biti mirna mala ovčica... ili će ri...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here