|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:00:29   
Sanjica26 RR
Mi u malom stanu imamo velikom kuhinju😀



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:04:35   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ivanka, više mi je svejedno, samo da više ne kuvam u dnevnoj sobi i u garaži user posted image


Joj user posted image

To me podseti... Kad sam se udala. tj došla kod mm u kuću, nismo imali ništa u kuhinji user posted image
Samo slavinu i lavor ispod nje user posted image

Jela spremala u onom električnom pizza pekaču.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:17:32   
mama Jo
Sa prosvete na fizikalisanje 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:20:52   
Ana RR
Ljišo, nemam mesta za američku kuhinju po mojoj želji user posted image moglo bi ali trebalo je onda mm da sruši još jedan zid a nisam imala srca više da ga mučim user posted image izneo je 100 džakova šuta, da je rušio i taj zid bila bi još gomiletina.

Ali kada preračunam sve radove i majstore (vodovod i kanalizacija, malterisanje, keramičar) plus materijal (cevi, pločice), plus uređaji, i tek onda izrada kuhinje, to mu dođe na to...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:22:18   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ivanka, više mi je svejedno, samo da više ne kuvam u dnevnoj sobi i u garaži user posted image


Joj user posted image

To me podseti... Kad sam se udala. tj došla kod mm u kuću, nismo imali ništa u kuhinji user posted image
Samo slavinu i lavor ispod nje user posted image

Jela spremala u onom električnom pizza pekaču.


Joj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:24:20   
Misha i Ljisha
Joj ana eno i mi suta haos. Laze mm moramo poruciti kontejner. Da se otarasimo svega iz dvorista


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:25:10   
Misha i Ljisha
Ne laze nego kaze 😂


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:28:08   
Ana RR
Haha razumela user posted image

Koliko košta iznajmljivanje kontejnera? Mi nismo iznajmili već smo platili kamion da dođe po šut.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:39:37   
Misha i Ljisha
Nesto smo kao naculi 3000. Nemam pojma dok zvanicno nw pozovemo. Kolko ste vi platili kamion? 



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:41:55   
Sanjica26 RR
Mi narucili kontenjer i na kraju nisu ni dosli. Onda je mm svakog petka izbacivao i nosili su malo po malo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:47:46   
Misha i Ljisha
Jao Sanjice jeste rece nam komsija da nam treba "veza" da bi dobili kontejner 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:49:47   
Sanjica26 RR
Zaboravila sam to da ti kažem da treba vezauser posted image Rece nam drugar koji je isao preko vezeuser posted image eto i za kotenjer treba veza. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 13:51:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Nesto smo kao naculi 3000. Nemam pojma dok zvanicno nw pozovemo. Kolko ste vi platili kamion? 





2 hiljade.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 14:17:23   
emicaa
Zar nemamo neku temu o renoviranju 🤣😛

Ja zavrsila rucak.Vececras cekano vatromet,sutra je dan drzavnosti pa slavlje pocinje vec veceras.Koliko me bio strah od karantina ja vama ne mogu opisati koliko uzivamo.Dok se okrenem dan prosao 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 14:20:35   
mama Jo
Super emice, jos koliko dana?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 14:41:59   
emicaa
do ponedeljka,ukljucujuci i ponedeljak.Od utorka smo slobodni.Zaninljivo mi je da nas niko nije nazvao da provjeri jesno li stvarno zatvoreni



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 15:22:25   
mama Jo
Znaci jos produzeni vikend ste u karantinu. Brzo ce i to.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 15:34:23   
Maraj
Mi odlucili da kad mm dodje s posla odemo za vikend opet na Zlatibor. Deca ne mogubda iscekaju da se krene. Poludese u stanu. Ja sve kao ponecu nesto osnovno za vikend...a opet se nabere...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 16:06:21   
vocicana
mica, sta te boli uvo, neka su, neka ne proveravaju, sedite u stanu, ispostujte sta traze i eto kraj je blizu.
Moje dete sto kaze Maraj za svoju decu, polude u stanu. Mi idemo na Zlatibor krajem avgusta, jedva cekam da se sklonim od svega, prvenstveno od posla, bar dve nedelje da se istrcim gore, jutro vece, da se ovo dete malo razgiba nisam bila gore jos malo godinu i neka tri meseca.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:09:16   
vonavoj
Bravo maraj,odlicna odluka! Toplo ce biti,vredi iskoristiti! Mene muci stomak,jos nisam dobila..a bas me boli..


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:12:19   
Sanjica26 RR
E pa Von ja sam dobila 13 dana kasnije. Pijem opet virak. Sve me je sad sastavilo

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:20:03   
vocicana
Sanjci, proci ce, neko ludo vreme, mesec, ma cela godina.
Ja sam dobila, to je tako neopazeno proslo, da ti ja reci nemam, niti puno krvrila, cak sam muzu rekla zbog cele situacije, mozda ce me klepiti klimaks.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:23:50   
vonavoj
Sanjice,a uhvatila si ritam...

Voci,tebi je lek trudnoca!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:33:05   
vocicana
Oh Von... Bolna mi je ta tema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori mama 07/20
31.7.2020 17:56:15   
flamingos
Ja se nadam da mi virak pomogne.❤


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here