|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 19:07:50   
nata11
Von kod nas od 8 u kancelariji 3 radilo do juce.  🙄

Danas nisam znala gde bijem.


_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 19:27:42   
Milena18
Ana, želim vam brz oporavak! 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 19:49:43   
nata11
Ana kako je Marko sada?Vi ste bese vaksinisani?

_____________________________





(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 19:52:46   
flamingos
Svima želim brz oporavak.Ivanka,znači kombinovano.Srećno.Šta da se radi kad tako mora.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 20:38:57   
Maslacak15
nisu vakcinani mislim :( Ajde drzim fige da prodjete bez komplikacija....nema vajde od cuvanja. ko se ne vakcinise taj se zarazi....to je zagarantovano.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 21:37:22   
Tiziana
Mi smo se vakcinisali ali eto ja sam zakacila. Nije bilo nista steasno, vise je taj psiholiski momenat bio bezveze. Meni je danas 12. dan, mm se jos uvek drzi. Nadamo se da nece na samom kraju da dobije simpotome.Ali bas cujem lose price, mnogo lose.. Nazalost nevakcinisani su. A sve mladji ljudi, oko 40 godina. Hvala bogu zivi su, ali je velika borba. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 21:45:56   
Ana RR
Nismo vakcinisani. Danas je bar 60% ljudi koji su čekali bili starije osobe (i penzioneri) koji su vakcinisani.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Korona virus 3.deo
25.10.2021 22:28:54   
vonavoj
Moja kuma,koja radi u kovidu,kaze da je 10% od zarazenih vakcinisano...uglavnom je svima sad taj 5ti,6ti mesec..pa je kriticno,ali su sa blazim simptomima..


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 0:26:30   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nismo vakcinisani. Danas je bar 60% ljudi koji su čekali bili starije osobe (i penzioneri) koji su vakcinisani.


I moja drugarica iz kovida kaze isto. Svi se zarazavaju pred trecu dozu. Srecom, blazi simptomi kod vecine. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 8:57:15   
Tiziana
E, ja ne znam tu statistiku koliko ovih koliko onih. Svi se zarazavaju, delta je bas zarazna tu nema spora.
Kazem govorim o ljudima iz mog okruzenja, koje jako dobro znam. U poslednjih mesec dana njih troje sa bas uzasnim pricama. I taman mislis oporavili se pa se desi nesto.

Sve u svemu covek treba da se pazi koliko god moze. Nazalost, deca sada masovno donose iz skole tako da na to ne mozes mnogo da utices, nego kako ti se zalomi.
Cini mi se da ce se u ovom krugu dosta ljudi pozarazavati.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 9:43:17   
Maraj
U skolama i vrticima je "rasulo".
Kod moje dece u vrticu... kod S obe vspitacice pozitivne. Inace jedna od njih je juce pre podne radila, S bila sa njom.
Kod L j grupi, jedno dete pozitivno i jedan roditelj.
Mera je da deca dolaze i dalje u vrtic s tim sto su u svojim sobama. Nemaju kontakt sa drugim grupama. Sramota. Od kucne izolacije nista. Meni bi odgovarala kucn izolacija, da imam na osnovu cega da otvorim bolovanje.
Ja ne znam sta je ovo, kakve su ovo mere! Stavljaju decu u izolaciju u vrticu.
Ne znam...imam utisak da nerno pustaju da se deca zaraze

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 9:53:21   
vonavoj
Joj,maraj,ok je bolovanje..ali kako,dokle..ko da radi,mislite da moze kod privatnika tako..

Zamisli troje dece,za svako dete,svaki put izolacija..to je 6 nedelj min..pa bolovanje 65%...a pri tom vakcinisani smo npr.Nije to resenje..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 9:57:08   
Maraj
Von po zakonu, ukoliko je jedno dete pozitivno j vrtickoj gtupi, sva deca koja su bila taj dan , idu u kucnu izolaciju. Kod nas se ta mera ne postuje. Ja sam jutros poslala dete u vrtic,imam utisak, kao glineni golub... pa ata bude bude.
A kod drugog deteta, obe vaspitacice pozitivne, znaci bilo je transmisije virusa, a kucne izolacije nema jer kazu podrazumeva se da vaspitaci nose maske i peru ruke. Glupost...pa u vrticu niko stavio masku jos od proleca nije.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:05:47   
nata11
Kakav zakon zene. Svaka uprava na novou grada odredjuje. 
Da ne pisem vise isto kod nas je totalno druga prica sa tim izolacijama. 
Po meni vakcine stite samo 6 meseci. Eto i ja se zarazila nedelju kada sam trebala primiti trecu dozu.

_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:16:00   
vonavoj
Bas to,kakav zakon..

Da ne pricamo o drzavnim i privatnim firmama..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:33:53   
IvanaSK RR
Ja sam pozitivna od juce. Da se upisem 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:33:54   
nata11


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bas to,kakav zakon..

Da ne pricamo o drzavnim i privatnim firmama..



A to je tek nebo i zemlja. 🤦🙂

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:35:02   
nata11


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja sam pozitivna od juce. Da se upisem 😁



Na kraju ce ispasti da Svedjani imali najbolji sistem. Ja stvarno mislim da se moramo svi zaraziti. I mnogo je veci broj zarazenih nego zvanicni podaci.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:40:32   
nata11
Dva pitanja:
1. Da li se desilo nekome da u ciklusu nakon Kovida ima odlive?

2. Zasto se u elektronskom zelenom pasosu ne pojavljuju podaci o prelezanom kovidu? Da se tu prikazuje samo PCR?

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:48:03   
IvanaSK RR
Nato, na prvo pitanje mogu da ti odgovorim. Bliska drugarica je letos imala koronu i ciklus joj se tek sada malo vratio u prvobitno stanje. Par meseci je bas imala odlive. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 10:49:34   
nata11
Hvala.
Pretpostavila sam da je povezano.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 12:40:05   
vonavoj
Nato,meni pise kad sam imala koronu,tj.da sam bila pozitivna 28.11. I pisu mi vakcine..

Ivana,ubola si bingo i ti...kako si?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 13:01:45   
Maslacak15
svedjani su 70 odsto vakcinisani.nema ni jedna zemlja na planeti koja je bez vakcinacije sredila stanje.jednostavno nije tacno da je sve jedno da li ste vakcinisani ili ne. ishodi se znacajno razlikuju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 13:10:21   
Ana RR
Ni jedna zemlja na planeti nije sredila stanje, sa vakcinom ili bez. Moje laičko mišljenje je da se stanje nikada više neće ni srediti, jer prvo vakcina nije čarobna, drugo, ne vidim da je vakcinisanima mnogo bolje. I dalje mogu da se zaraze i da prenesu. Ovo je kolo iz kog nećemo izaći nikada.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Korona virus 3.deo
26.10.2021 13:14:12   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ni jedna zemlja na planeti nije sredila stanje, sa vakcinom ili bez. Moje laičko mišljenje je da se stanje nikada više neće ni srediti, jer prvo vakcina nije čarobna, drugo, ne vidim da je vakcinisanima mnogo bolje. I dalje mogu da se zaraze i da prenesu. Ovo je kolo iz kog nećemo izaći nikada.


Slažem se. A da ne pričamo o mutaciji virusa. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  81 82 [83] 84 85   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here