|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
13.12.2020 8:16:46   
jess021
Svaka cas_t za stav i preduzimanje svega sto je potrebno. Negde je i normalno da te pogađa, ipak je on otac tvoje dece, ali to moras nekako prevazići, pa makar i prisecanjem sta ti je uradio.

Sto se dece tice, to su sigurno faze i njih nacin iskazivanja nezadivoljstva, bice toga jos sigurno, ali bice vise onih dobrih stvari kad budete ziveli sami i bez stresa. 
Moja drugarica je zrtva porodicnog nasilja i stvarno je svasta trpela, ali otkad su same deca su se bukvalno preporodila. Pogotovo starija koja ima 6 godina
Samo napred, javi nam se jos ponekad! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maminasrec@)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
13.12.2020 11:39:48   
emicaa
Maninasreca kao prvo bravo zeno,bravo za tvoju snagu i hrabrost da sasijeces.Da je bar vise zena kao ti.Koliko njih uspjednu izmanipulisati zene da stvarno misle da su one krive.

Ti ne trebas nikakvu grizu savjest osjecati,spasila si sebe i svoju djecu.Nista mu nisi duzna,ni emotivno ni finansijski.Da je bio covjek nebi radio ti i bio bi sa djecom.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
13.12.2020 17:39:39   
Maminasrec@
O, hvala, zene, na podršci 😍 ja sam stvarno objektivna, realna i mogu reci dosta racionalna, a obzirom na situaciju u kojoj se nalazim. Svaki dan e sve bolje osecam i sve sam sigurnija da sam donela pravu odluku. Sutra imam prvi razgovor sa socijalnom radnici, valjda ce sve proci ok


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
13.12.2020 18:58:58   
Maminasrec@
Moram samo reci da mi je njegovo moljakanja, kukanje i preklinjanje najgore u celoj priči. Ne zato sto se premisljam, ne nikako, niti mi na pamet pada, nego sto mi je psihicki napor i tenzija. Nadam se da ce se pomiriti sa sudbinom sto bezbolnije, kad se malo sredi u glavi i ovako finansijski


(odgovor članu Maminasrec@)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
13.12.2020 21:09:45   
emicaa
MS samo nemoj pokleknuti i primiti ga nazad.Nek moli,preklinje ali ne vracaj mu se.Ako te je udario jednom posle bi samo bilo gore.I jos jednom,ti si jedna jako jako hrabra zena ❤



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maminasrec@)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
14.12.2020 12:40:46   
Olga75
Žao mi je zbog nasilja ali ako postoji i samo malo žaljenja prema nasilniku uglavnom dođe do pomirenja.
Eto, ne želim da produbljujem.
Ukoliko si odlučila briga te da l ima upalu bubrega jer te je tukao sa bebom u naručju što je,čini mi se, sadistički

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Podrška i saveti - nasilje u porodici
16.12.2020 18:42:08   
Maminasrec@
Moram reci da je pogresna procena. Ja prema njemu osecam zaljenje, kao prema bilo kom ljudskom bicu i serijskog ubice osudjenog na smrt bih zalila, jer sam takva. I ne zelim da ostajem sa njim u losim odnosima, zbog dece pre svega, zelela bih da mogu sa njim da ostanem prijatelj, jer mi ne trebaju u zivotu nikakvi neprijatelji, posebno ne da se mrzim sa nekim ko ima decu. Za ssd uspevamo sasvim civilizovanog da funkcionišemo kada su deca u pitanju i volela bih da tako i ostane, ako bude moguce 


(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here