|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
25.6.2021 12:35:13   
mama Jo
Bubi, je l' pravite pauze negde u Crnoj Gori?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: Letovanje 2021
25.6.2021 15:17:40   
bubulence


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bubi, je l'' pravite pauze negde u Crnoj Gori?
 

Ne, ako mislis na put. Kada idemo na more ne stajemo nigde jer deca spavaju u kolima. U povratku uvek prenocimo na Zlatiboru

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Letovanje 2021
25.6.2021 15:22:58   
bubulence


IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Ljudi, da li znate neko lepo mesto za letovanje u Vojvodini? Gde se može boraviti na par dana, da ima gde da se okupa i da je pogodno i za malu decu? Želela bih da istražim više mogućnosti. Znam za banju Vrdnik ali po rezencijama nije održavano godinama, Bela Crkva mi nekako nije za tako malu decu, drugde ne znam šta ima.


Ne znam sta znaci to da nije odrzavano. Vrdnik je malo mesto, nema nekih turistickih sadrzaja ali ima gde da se proset_a. Ima 2 hotela, Vrdnicku kulu, manastire, staze za set_anje, predivnu prirodu... Nije ulagano kao u ostala turisticka mesta ali svakako je lepo da se poset_i. Meni nista osim Vrdnika ne pada na pamet da odete na vise od 2 dana. Eventualno neka vila sa bazenom na Palicu ..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Letovanje 2021
25.6.2021 18:51:37   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: bubulence

Ne znam sta znaci to da nije odrzavano. Vrdnik je malo mesto, nema nekih turistickih sadrzaja ali ima gde da se proset__a. Ima 2 hotela, Vrdnicku kulu, manastire, staze za set__anje, predivnu prirodu... Nije ulagano kao u ostala turisticka mesta ali svakako je lepo da se poset__i. Meni nista osim Vrdnika ne pada na pamet da odete na vise od 2 dana. Eventualno neka vila sa bazenom na Palicu ..
Ne znam ni ja ali po rezencijama na Googlu ih ima više negativnih nego pozitivnih. Deca navijaju za Vrujice ali bih istražila i nešto bliže, ako ne svakako ćemo tamo, i ja i mm smo bili tamo po dva puta pa nam mesto poznato.



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Letovanje 2021
25.6.2021 18:52:41   
BubaBubica
Joj što napravih od poruke, htedoh da napišem ovoNe znam ni ja ali po rezencijama na Googlu ih ima više negativnih nego pozitivnih. Deca navijaju za Vrujice ali bih istražila i nešto bliže, ako ne svakako ćemo tamo, i ja i mm smo bili tamo po dva puta pa nam mesto poznato.

_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 12:58:37   
vonavoj
Masem iz Hr,na granici nas niko nista nije pitao..ni gde idemo ni da li smo vakcinisani. Eto,ako nekome znaci informacija.🤭

Stigli smo za 6h,nikad brze...a ima 700km.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 14:27:32   
mama Jo
O, divno Von, super ste prosli i samo uzivajte 😊
Baci nam koju slicicu!! Lep provod 😍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 15:36:54   
dunja RR
Von, uživajte!

Mi ujutru palimo u Budimliju, begamo od vrućine na 7 dana, i idemo našim kolima. Voziće nas drug mm, kod koga nam stoje kola u garaži.
Mm je inače izvrnuo nogu, šepa, bandažirana mu je, ali sam mu rekla pre 3-4 dana kada se to desilo, ništa me ne interesuje, begamo u Budimliju, neću zbog vaših lomova da sedim u gradu (ne odosmo u Sokobanju kada je M polomila ključnu kost 3 dana pred put).

Noga mu je naduvena, ne može papuču da navuče, snimao je u Euromedik, nema loma.
Može da pliva, već je probao u Adi odmah nakon povrede, vodio M, pa posle išao u Hitnu na Adi da ga previjaju, dok je M spavala user posted image

Tek sam počela da se pakujem, odoh sada do apoteke.

Ovih dana nisam stala od obaveza, jer je on morao da miruje. Noge me otkidaju, jedva čekam da uskočim sutra u bazen.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.6.2021 15:40:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 18:09:52   
Sanjica26 RR
Suzi, da li je moguce da je opet uganuo nogu. Odmah se set_im naseg putovanja i njegovog uganuca.

Ajde lagano, i lep provod želim😘

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 21:53:01   
vonavoj


user posted image Masemo sa mora!Dunja,ne kvasi kosu na bazenu,ja sam postala zelena,gdr je blans bio,zbog hlora...i te izvorske vode..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Letovanje 2021
26.6.2021 21:53:54   
flamingos
Von,Dunja,želim vam lep provod.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 9:25:14   
Duškić
Lep rovod zelim i ja.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 9:53:05   
mama Jo
Von, divni ste ❤️
Dunja, lepo se provedite!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 10:03:23   
flamingos
Von,predivni ste.Uživajte.❤Dunja,kako tm noga?Srećan put i lepo se  provedite i pošalji nam neku fotografiju.❤

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 12:03:41   
Duškić
Bas lepo sto zajedno uzivate! Odmor svima prija.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 12:09:55   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Voci, more je neuporedivo lepse na Halkidikiju u odnosu na taj potez od Paralije ka mestu Nei Pori. Taj ceo potez mi nije privlacan nimalo, obisla sam gotovo sva mesta. Na drugoj strani  Asprovalta zna da bude uzasno vetrovita, a nekad opet zna da bude skroz mirno. Svakako mi se ni ta regija ne svidja sem jedne predivne plaze kod Olimpijade. 
Na severu mi je najlepsi Tasos. Potom Nikiti zbog prelepih plaza u okolini. Takodje mnogi hvale Jerisos, ove godine cemo ga obici svakako. 
Gde god da odes moze da vam bude savrseno, a i obrnuto. Napravi izbor od tri mesta, onda suzi na dva i da glasamo. Vidi neke akcijske ponude agencija, moze da naleti nesto. :) 


Ej drugarice moja...znam ja sve to, nego sta cu, ja Halkidiki ob ozavam, ali cene malo triper, nasli smo Nei Pori, od 30.8 10 dana, msm da ce biti lepo. Samo da me ne zaje..indijski soj i slicbe gluposti.
Uzasnu tenziju prave oko svega, ali necu dozvoliti sebi da mi lep osecaj kvare krizni stabovi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 12:10:36   
vocicana

IZVORNA PORUKA: vonavoj



user posted image Masemo sa mora!Dunja,ne kvasi kosu na bazenu,ja sam postala zelena,gdr je blans bio,zbog hlora...i te izvorske vode..

Von uzivajte

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 12:15:53   
vocicana
nikann??? Iskopirali ste poruku moju, zasto? Msm nema komentara nikakvog

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu nikann)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 13:30:05   
Maraj
Von user posted image jesi ti ova levo user posted image prvo sam primetila osobu desno, ali sam po deci posle zakljuvika da si ti levo user posted image
Boze, koliko ste iste! Jel vas deca razlikuju?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 13:42:29   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Ljudi, da li znate neko lepo mesto za letovanje u Vojvodini? Gde se može boraviti na par dana, da ima gde da se okupa i da je pogodno i za malu decu? Želela bih da istražim više mogućnosti. Znam za banju Vrdnik ali po rezencijama nije održavano godinama, Bela Crkva mi nekako nije za tako malu decu, drugde ne znam šta ima.


Ne znam koliko bi vam odgovarala Bajina Basta. Mi smo prosle godine bili na Tari, ali smo pardana proveli u Bajinoj Basti. Tamo ima i jedna plaza pa se mozete kupati u Drini, a iz BB mozete caskomza Mitrovac recimo. Mozda

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 14:37:26   
vonavoj
Da.da,levo sam ja.

Razlikuju nas deca od prvog dana..M je nocas spavao sa tetkom i tecom,hahah..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 15:13:09   
flamingos
Von,baš ličite.Pozdravi sestru punooooo.Moja sestra i ja ne ličimo,ali toliko mi fali...Što smo starije,sve više jedna drugoj nedostajemo.Nadam se da uskoro dolazi ovano,da je vidim...❤


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 15:20:32   
vonavoj
Licimo,sad imamo i isto kg...sto nismo nikad..jer sam ja smrsala 7kg🤦🏼‍♀️uvek sam bila jaca od nje.

Flam,nadam se da ces i ti tvoju sestru uskoro da vidis..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Letovanje 2021
27.6.2021 15:26:53   
flamingos
Von❤Baš se raznežim čitajući i gledajući vas.Hvala,i ja se nadam.Bravo za minus 7 kg.Uživajte zajedno u svakom trenutku.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 9:29:08   
mama Jo
Dunja, jeste stigli? Kako je? 😊
Von, je l' uzivate?

Koga sledeceg pratimo? Mi krecemo 7.7. ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
Deco srećan vam praznik - danas je Vrbica!
Srpska pravoslavna crkva obeležava danas praznik Vaskrsenja Lazarevog ili Lazarevu subotu, uspomenu na poslednje čudo Hr...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here