|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 9:32:08   
flamingos
Super mama Jo.A gde vi putujete?Nama je blizu Srebrno jezero.Otićićemo.Za sada na duži put ni ne pomišljamo.Dunja,kako ste putovali?Lepo se provedite.Von,mislim na vas,uživajte.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 9:54:13   
Ana RR
Mi tek 06.08.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 15:22:15   
dddaca
Mama Jo, sta ste na kraju odlucili? Rafailovici ili Petrovac?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 16:03:30   
mama Jo
U Petrovac ipak idemo. Koliko mi se cinilo da je sad blizu, i kao joj hocu uspeti da se spremim, shvatila sam da ni nemam nista posebnobda spremam. 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 22:28:17   
dunja RR
Ovde jeee mnoooogo dobro!

Predivna priroda, isli smo jutros na pesacenje u sumu sa vodicem, izdrzala i deca i mm sa uganutom nogom. Bravo za njih a vala i za mene jer sam na usponu nosila M. Posle bili ceo dan na bazenu, rucak, vecera, obisli konje, koze, lane, tu sve pored nase vile, pa djuskali sa decom i animatorkom oored bazena. Sutra idemo do vodopada 3km ukupno. Sad su polegali, umoorni, ispunjen dan. Mm otisao sa muskima na pivo i utakmice.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 22:48:20   
flamingos
Divno Dunja,uživajte.❤


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 23:02:32   
vonavoj
Uzivajte dunja! Imate srece i da je pretoplo,da mozete da se kypate u bazenu,koji je hladniji cim je manja temp,jer je voda izvorska.

Pozdravi Sladju,mozda se i set_i nas..M je imao tacno 2 meseca kad smo bili pre 3 godine.a bili smo i prosle godine u septembru.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Letovanje 2021
28.6.2021 23:41:19   
dunja RR
Flam user posted image


Hoću Von, dogovaram se sa Slađom baš da pijemo jedan dan kafu, pa ću joj preneti pozdrave :)
I Tatjana je divna, sa njom smo danas išli gore do sela, a i deca đuskala sa njom večeras. Sarajka, kao mm.

Da, uboli smo odlično vreme, bazen je sada za rashlađivanje, nije hladan nimalo, već preko potreban :)
Ali ipak, ovde nije prevruće kao u gradu, već prijatno vruće, baš za uživanje.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 1:20:41   
Didy


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Koga sledeceg pratimo?



Nas. Mi krećemo u petak zorom ranom.Petak noć smo u Paraliji, pa subotu rano ujutro krećemo za Peloponez. Usput obilazimo Termopile, Korint, Epidaurus, Spartu i dve noći smo u Nafpliu (trebalo je 1 noć, ali smo odlučili da  ipak budemo 2). Nedelju ceo dan smo u Nafpliu i verovatno na okolnim plažama. Ponedeljak ujutro krećemo na Elafonisos, pa smo na ostrvu 10 dana. Na Monemvasiju ćemo ili napraviti izlet s Elefonisosa jedan dan ili u povratku svratiti. Zatim smo 2 dana u Atini u povratku i 1 noć u Solunu. Jedva čekam! #neizdrž

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 7:14:43   
flamingos
Didy,super.Lepo se provedite.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 7:29:07   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Koga sledeceg pratimo?



Nas. Mi krećemo u petak zorom ranom.Petak noć smo u Paraliji, pa subotu rano ujutro krećemo za Peloponez. Usput obilazimo Termopile, Korint, Epidaurus, Spartu i dve noći smo u Nafpliu (trebalo je 1 noć, ali smo odlučili da  ipak budemo 2). Nedelju ceo dan smo u Nafpliu i verovatno na okolnim plažama. Ponedeljak ujutro krećemo na Elafonisos, pa smo na ostrvu 10 dana. Na Monemvasiju ćemo ili napraviti izlet s Elefonisosa jedan dan ili u povratku svratiti. Zatim smo 2 dana u Atini u povratku i 1 noć u Solunu. Jedva čekam! #neizdrž



Didy, blago vama. Lep provod.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 8:00:38   
dddaca
Wow Didy, ovo tako dobro zvuči. Uživajte u svakom trenutku!
Dunja i vi! Super kad je i suprug mogao da šeta.
Mama Jo, biće vam super u Petrovcu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 8:56:00   
mama Jo
Au Didy, jesi ti sve organizovala? Svaka cast, rado bih vam se pridruzila 😍
Posle cekamo jedan detaljan izvestaj 😍


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 9:25:08   
Sanidej
Didy, sigurno su ti velika deca kad sve ovo mozes da izvedes. Srecan put, uzivajte.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 9:33:53   
Didy


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Au Didy, jesi ti sve organizovala? Svaka cas_t, rado bih vam se pridruzila 😍
Posle cekamo jedan detaljan izvestaj 😍




Jesam. Kako znaš? ;)Pita poznanik neki dan mm kuda idemo na more, kaže on - Ja sam samo vozač. Žena ukuca adresu u navigaciju i ja samo vozim od tačke A do tačke B, pa do tačke C i tako dalje. 😀
Jesu, deca su mi veća, ali išli smo mi na slična putešestvija i kad su bili baš maleni, 3 i 6 godina. Sve je to kako ih mi naučimo.
Dunja, uživajte! Videla sam na slikama da vam je baš lepo.Von, divna porodična fotografija! Uživajte u prelepoj Dalmacija!  



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 10:27:44   
Milena18
Von, Dunja, Didy, lep provod vam želim!


Mama Jo, meni se Petrovac mnogo sviđa, i mi smo bili tamo pre 2 godine. Baš pre neki dan kažem mužu "ide mi se opet u Petrovac". Nećeš se pokajati. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 16:31:41   
mama Jo
Ozbiljno Milena? Mm i ja nismo deceniju celu (ako ne i vise) bili u CG. On je inace detinjstvo tamo proveo, i ja sam sa skolom stalno isla, ali sad bas dugo nismo bili i ja se sve nesto istripovala (ne znam ni sama ni sta, ni zasto)... Bas sam sinoc citala razne komentare i svi su pozitivni sto se tice Petrovca, u smislu porodicno mesto, za odmor milina.

Didy, svaka ti cast stvarno! Ja se najiskrenije nadam da cemo se i mi iduce godine odvaziti na nesto slicno ☺️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 19:04:05   
dddaca
Mama Jo, i mi smo bili bas odavno. Sto kazes ima vise od decenije. Ali mi je Petrovac ostao u lepom secanju. Mali, ususkan. Znam da smo se kupali na plazi Lucice, mislim da se tako zove.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 22:21:32   
mama Jo
Jeste, Lucice plaza, za koju kazu da je 10tak minuta udaljena a da je jedna od njlepsih na primorju...
Videcemo bas 😊
Ja u Petrovcu nisam nikada bila, bila sam u drugim mestima.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 23:08:56   
Sanidej
Moj favorit HN, obozavam Boku 🙂 Stalno mi iskacu reklame za ovu Budimliju 🙄


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Letovanje 2021
29.6.2021 23:57:37   
Filadendronka
Didy, srecan put! 🍀 Mama Jo, mi smo u septembru bili u CG. Svaki dan isli u drugi grad, lep je Petrovac, a i Lucice. Tamo se dosta ljudi iz Podgorice spusta vikendom. 

Mene samo jako nervira put do CG, nekako mi je naporan. Sve ostalo je fino kad nema guzve. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Letovanje 2021
30.6.2021 18:19:53   
Sanidej
Put do CG jeste tezak, sad ima i dosta radova pa se bas otegne.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 15:51:01   
dunja RR
Moguće Sanjči, moguće user posted image I ja se sećam onomad, kada smo bile u NS pa mi javio, ali evo sada je bolje, mada još naduveno.

Hvalaa user posted image

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Suzi, da li je moguce da je opet uganuo nogu. Odmah se set__im naseg putovanja i njegovog uganuca.

Ajde lagano, i lep provod želim😘



< Poruku je uredio dunja RR -- 1.7.2021 15:53:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 15:52:29   
dunja RR
Von nisam pozelenela, moguće jer nemam blanš, ali ima još plavih, tj. plavljih od mene, i samo jednu trudnicu sam videla sa zelenim krajevima, ali ona je sva u tetovažama i u tangama, pa mi liči da je možda to zeleno namerno kod nje user posted image
IZVORNA PORUKA: vonavoj


Dunja,ne kvasi kosu na bazenu,ja sam postala zelena,gdr je blans bio,zbog hlora...i te izvorske vode..



< Poruku je uredio dunja RR -- 1.7.2021 15:53:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 17:31:19   
BubaBubica
Srećno svima i lep provod! Hvala svima na sugestijama, izgleda da ipak ostaju Vrujice, kao prvo putovanje porodično bi smo što jednostavnije, pa za nekoliko godina nadam se da ćemo i mi na more, mm je bio jednom sa društvom a ja nikad. Nije mi sad neki neizdrž da moram da vidim more, ali volela bih da odem bar jednom. 



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here