|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 20:01:04   
milicicak
Stvarno ne znam šta je sa Grcima, em jedan od pet odgovara na upite, em su cene nenormalne a sve što sam pitala je rasprodato...još se jedna gospođa našla uvređena što se sad raspitujem za kraj jula jer je pobogu sve već bukirano oko Božića... I tako, sve više očajavam i izgleda da mi se smeši domaći turizam


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 21:37:17   
Didy
Mi smo spakovani. Krećemo u 3-4h ujutro. Hvala svima i srećna potraga, samo strpljivo. Pogledajte i booking, ja u poslednje vreme skoro sve tako rezervišem. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 21:42:05   
flamingos
Didy,stećan put,pa nam se javi i pošalji neku fotografiju.❤


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 22:09:58   
Didy
Hvala.Hoću, hoću, obećavam. 😀



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 22:45:01   
Ana RR
Srećan put, Didy user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Letovanje 2021
1.7.2021 23:31:19   
mama Jo
Srecan put Didy ☺️
Da se lepo odmorite i nauzivate ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 7:42:45   
vonavoj
Didy,srećan put! Uzivajte!


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 8:29:46   
Didy
Hvala svima. Evo nas kod Vranja Prijatelji su jutros ušli u Makedoniju, kažu da je bio haos na granici.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 8:42:52   
dddaca
Didy, srecan put i lep provod! Nadam se da ce se guzva rascistiti dok vi stignete.
Pisi nam kako ste prosli u putu i da li je bilo nasumicnog testiranja

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 19:22:52   
Tiziana
Mi smo se malopre vratili iz Gr. Nije bilo guzve ni na ulazu ni na izlazu iz Gr jutros oko 11h..Na Sitoniji nema puno Srba, dominiraju Bugari i Rumuni.

Na plazama nisu bile guzve.. Ponovo cemo u avgustu tamo.. Nadam se da ce ostati bez guzve (sto je malo verovatno).. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 21:30:51   
jess021
Tizi, gde ste bili?



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 21:47:00   
Tiziana
Na Sitoniji, u Nikitiju smo bili smesteni. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Letovanje 2021
2.7.2021 23:17:09   
dddaca
Sjajno Tiziana! Jos je lepse kad nema guzve. Odmorite se, pa da cujemo jos utisaka.
Da li su radili nasumicna testiranja na granici?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 9:33:53   
flamingos
Didy,kako ste putovalu?Uživajte.Von,Dunja;mislim i na vas.Pumo pozdrava svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 10:50:03   
Tiziana

Nema nasumicnih testiranja, nama su samo pogledali pasose, pitali da li imamo plf i zeleni sertifikat i to je to. 2min smo se zadrzali. 

IZVORNA PORUKA: dddaca

Sjajno Tiziana! Jos je lepse kad nema guzve. Odmorite se, pa da cujemo jos utisaka.
Da li su radili nasumicna testiranja na granici?



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 10:53:22   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Na Sitoniji, u Nikitiju smo bili smesteni. 




Kakav je Nikiti?
Mi smo svratili jedne godine samo na par sati, ucinio mi je mnogo lep.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 14:40:08   
jess021
Mama jo, lep je. Malo vasar kao Budva, ali lepa je plaza



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 14:58:45   
Tiziana
Pa sta znam. Mi se tamo ne kupamo nikad. Svaki dan zujimo. Toliko ima lepih plaza, greota je kupati se u selu.


Idemo na par mesta da jedemo u Nikitiju, imamo i par mesta gde jedemo van Nikitija, retko kad izlazimo uvece u set_nju jer ceo dan budemo na plazi, bukvalno ceo, onda negde na klopu, realno dodjemo kuci u pola 10 uvece i onda terasa i picence. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 19:49:36   
milicicak


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Na Sitoniji, u Nikitiju smo bili smesteni. 




Kakav je Nikiti?
Mi smo svratili jedne godine samo na par sati, ucinio mi je mnogo lep.



Meni je Nikiti grozan... Ok je kao lokacija za bazanje unaokolo ali mislim da bih poludela da budem tamo celo letovanje, mene ta vašarska atmosfera i ljudi jedni drugima na glavi stvara nervozu.
Uspela sam da rezervišem smeštaj, ne verujem još. Idemo na moreeee za tri nedelje. Sreća sreća radost

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 20:01:58   
Tiziana
Nama je ok. Malo smo smesteni izvan guzve, imamo ceo stan, ogromnu terasu, pogled na more. Nemamo nikakve komsije koji vriste, dovikuju se, placu, bude se u 7 ujutru itd. A svakako svaki dan zujimo  po poluostrvu. Ne idemo na plaze gde su kafici. Uvek imamo i neku ekipu sa kojom bazamo okolo, imamo sup-ove, tendu, stolice, a ne izlazimo uvece u grad pa nas ljudi jedni drugima na glavi ne doticu. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 20:18:56   
Maraj
Mi smo svratili u Nikiti kada smo bili smesteni u Metamorfozisu. Ni meni se Nikiti ne svidja. Isturen je, pa duva vetar, a najvise mi smeta plaza. Kao da sam na Adi. Sve kafic do kafica i baste kafica na plazi. Ljudi jedni drugima na glavi sede.
Doduse ima ljudi koji vole takva mesta. Meni se Metamorfozis svideo. Malo mesto. Ja sam ga zvala Zlatibor na moru. Toliko borove sume na gako malom mestu. Sve mirise na borove....ma predivno mestasce. Doduse mi se nismo tu kupali. Samo nam je bio baza. Al i uvece za prosetqti sa decom-milina. Plus ona svezina od borove sume pomesana sa mirisom mora...user posted image cista suprotnost od Nikitija

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 20:29:53   
Tiziana
Da budemo iskreni i meni je bilo lepse na Santoriniju, Mikonosu i Parosu kad sam bila devojka, ali sad sa decom ovo nam je najbolja varijanta.

Kazem u Nikitiju nit se kupamo, nit izlazimo u set_nju, a pozicija za zujanje je super. Auto nam izgleda kao da smo dosli sa relija Pariz Dakar. 
Komsije su nam sad na Atosu, u Alexandros palasu, kazu da je uzas koliko je Srba i kako se ponasaju u restoranu,a i van njega. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 20:54:30   
milicicak
Jeste, Nikiti je odličan kao baza za zujanje okolo.

Mi volimo taj potez Nikiti, Vuruvuru, Pirgadikia, Agios Nikolaos. Ove godine smo na Saloniki plaži 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 21:09:36   
Tiziana
Tu imate blizu Pirgos plazu, mi tamo volimo da odemo. Volimo da jedemo u Agios Nikolaosu.. Imate tu ispod i Armenistis, toliko je cista plaza i tirkizna voda i nema guzve! 


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Letovanje 2021
3.7.2021 21:25:35   
jess021
Tizi, ne govori mi to za Atos. Mi u pon upravo idemo tamo. 


Alergicna sam na termin baza, ali to je samo moje licno misljenje😀

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se živi bez majke? Teško. Ali neko i ...
Kako se živi bez srca ispod kojeg si disala i rasla prije ovog nepredvidivog svijeta.
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here