|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.4.2023 13:00:35   
Ana RR
Mi imamo roštilj što su nam mama i tata juče spakovali tako da ćemo samo dodati salatu.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.4.2023 13:49:55   
Sanjica26 RR
Pravila sam namaz od suncokreta.A spremila sam pečene paprike, pa cu i od njega namaz. Bas je njami, njami. Danas krompir salata i corba. Deci cu samo da dodam ribu. Imamo energetske kuglice za užinu. Deci sam napravila smuti. To su tražile.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
10.4.2023 14:13:53   
flamingos
Za doručak slani mafini.Za ručak gulaš.Kasnije pravim bakin kolač.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.4.2023 9:50:31   
dddaca
Juce za rucak ostala pohovan cureci file od prethodnog dana, samo dodala pomfrit. Za danas ne znam sta cu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.4.2023 10:44:33   
Ana RR
Kod nas danas pesto pasta (taljatele, pesto sos, parmezan, odozgo malo cherry paradajza i feta sira, začini).

Za Marka samo sa sirom, ako i to mukica bude mogao da jede, grlo ga razbija.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.4.2023 12:27:56   
Mirko Svirko
Ja danas kuvam kupus. Juce sam mesila one stapice kao iz pekare Slance i imali i za dorucak. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
11.4.2023 13:37:23   
flamingos
Detetu grileujem piletinu i pržim pomfrit i uz to svež krastavac za salatu.Uskoro stiže sa teeninga,pa da ruča.Doručkovala je tople sendviče i jagode.Za poslasticu sprembe su slatke korpice i desert u čaši.A ima i uskršnji venčići(slano pecivo).Sad ću i neki slani rolat od oblande da napravim za sutra.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
12.4.2023 17:32:24   
Mirko Svirko
Ja sam danas przila meso sa prazilukom, pire i zelena domaca salata. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
12.4.2023 23:41:10   
dddaca
Ja spremala makarone danas

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
13.4.2023 9:20:24   
flamingos
Dete će plazmu i mleko za doručak.Mm pržene kobasice i domaća jaja.Za ručak njima špagete,a sebi zapečene bele makarone.Dete sa drugaricim večeras ide na picu ili šta god već žele,a mm se još nije izjasnio.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
13.4.2023 18:17:48   
dddaca
Corbicu sa dosta povrca

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
13.4.2023 23:43:35   
Mirko Svirko
Supicu sam spremala 😉Ostalo sveki spremala.. Tj musaku i salatu. A za vwceru sam sprnela pomfrit przeni sir i przene sampinjone. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 8:41:27   
flamingos
Za doručak posne mekike.Za ručak krompir,riba,salata i posna pita sa višnjama.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 11:06:14   
dddaca
Za doručak posne palačinke, za ručak će biti pasulj. Išla sam sinoć kasno u nabavku i ostala neka loša pakovanja ribe. A u ribarnici gde inače kupujem pečenu ribu će verovatno biti gužva, tako da nisam htela da rizikujem i sinoć sam stavila pasulj u vodu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 12:42:15   
Ana RR
Ja sam planirala da nam grilujem odreske tune ali moram nešto drugo smisliti za Marka, on sad ne sme da jede morsku ribu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 13:00:39   
dddaca
Uh, nisam znala da i to ne sme. Sme li pastrmku ili ribu uopste treba da izbegava?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 13:16:16   
Ana RR
Sme rečnu ribu. Ne sme crveno meso, puter, pavlaku, stare sireve, belo brašno, slatkiše, grickalice...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 14:35:50   
Sanjica26 RR
Код нас мм и ја куван кромпир за ручак. Додаћу нам краставац. Данас постимо на води. Деца имају посни паприкаш и салату. Направила сам неки посни намаз на води.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 19:30:00   
Bambino1
Danas je bila riblja corbica, pecena riba i krompir salata, pita sa visnjama i medeno srce. Za sutra sta ostane danas i pasulj prebranac. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
14.4.2023 22:35:13   
Mirko Svirko
Kod nas danas krompirići, sampinjoni, riblji stapici i salata.Posna supica. Pita sa visnjama.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.4.2023 7:31:34   
flamingos
I danas posno-kiflice,pasulj,riba,salata,voće.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
15.4.2023 8:09:03   
dddaca
Sinoc sam ispekla pogacice s dzemom za veceru, za rucak ima od juce, mozda jos nesto dodam

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.4.2023 7:48:57   
flamingos
Danas nema kuvanja.Ostalo svega i svačega od juče,a i idemo na ručak kod moje sestre.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.4.2023 11:24:53   
Sanjica26 RR
Svasta sam pravila. Rusku salatu, proju tiramisu za dezert. Imam supu domacu. Ostalo mi je spakovala sestra.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
17.4.2023 12:14:35   
Ana RR
Juče sam pekla ćuretinu sa pestom, ostalo je i za danas tako da ćemo neku obrok salatu. Ostalo nam je i domaće supice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica
Prebranac (bez brašna)
photo
Ringerjin kuvar: guppy RR



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here