|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 13:19:23   
Leptirica92
Heej cure, evo mene od specijaliste. Sve je uredu, samo je beba mala rastom i to stoji, stim da je i od ponedjeljka dobila koji gram. Dakle nije zastoj rasta. Gledao je doktor u 4D, premjerio sve i sem omanjeg rasta ostalo je uredno. Pitao je on jesam ja rodjena sitna, medjutim ni ja ni muz smo oko 3 500 imali, normala. Sto posto je curica i ono sto je vidio je zdrava. Funkcija pupcane i placenta je uredu. Mada cu i dalje na malo cesce kontrole, ali cisto radi sigurnosti za ne daj Boze.

Maslacak puno ti hvala i bila si upravu. Ostace mi jako lijepo iskustvo i slikice u 4D 😊😊

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 13:36:28   
Malaraja
Drago mi je leptirice, sad uzivaj, mazi pupi i ne sekiraj se vise :* najbitnije je da ste zdrave 🥰


(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 13:45:36   
Maslacak15
eee Leptirice divnouser posted image user posted image user posted image Bas mi je drago! Sad uzivaj u trudnoci i raduj se svojjoj devvojcici. Sve ce to proci u najboljem redu.

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 14:59:03   
Milena18
Divne vesti, Leptirice! Jako mi je drago 🙂
Malaraja, kako si ti, jesu li popustili bolovi? 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 15:29:07   
Malaraja
Hejj Milena, tu su jos ali manje. Cerviks mi je na 32, posteljica 1 stupanj oni su digli paniku oko toga al eto cekamo pregled da vidimo sta ce doktorica reci. Valjda izdrzimo barem jos 8 nedelja 😁 do tad odmaram. Kako si ti, kako bebac 😃 udaral hehe


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 15:53:45   
Milena18
A čemu panika, da li zbog posteljice? U to se baš ne razumem, ali znam da je cerviks od 32mm u 29. nedelji sasvim ok. Izguraćeš, ne brini. Ja se nesto ne sećam ni da mi je neko spominjao zrelost posteljice u prvoj trudnoći, a sad na ekspertskom u 24. nedelji mi je samo rekao da nema naznaka prevremenog sazrevanja. 


Udara bebac, udara. Posebno kad se okrenem na bok, nekako kao da ode skroz do kičme i tamo nešto čeprka 😁
Bubice, šta se kod tebe dešava sa tim opekotinama, jesi li dobro ? 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 16:02:34   
Leptirica92
Sada mi je dosta lakse. Bas sam bila zabrinuta sta ce na kraju biti. Jeste da cu na kontrole svake 2 sedmice trenutno, ali cisto da isprate. Mada to mi je ok, bolje da se nadzire.

Milena i ja imam osjecaj nekad da me suta u kicmu, negdje skroz pozadi. Cak mi to ne bude bas ni prijatno 😁 Ma samo da je sve kako treba i da se rodi ziva i zdrava. Malaraja, ja se isto u to ne razumijem, niti mi je kad doktorica sta spominjala. Sem eto danas specijalista sto je rekao da je sve uredu.Mahanje cure 🤗

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 16:09:14   
Malaraja
 haha ja nekad jedva disem kao da mi noge na pluca stavi 🤣 ma ja, glava mu je vec skroz dole pa vrsi pritisak. Jedino sto sam primjetila da mi je apetit opao, kao da sam na samom pocetku. Bubica ima isto neki rodzendan pa se izgleda zadeverala 😊 i mn je sad 1. Obicno sam uvijek imala neke planove sada vala nemam nista, oticu familijarno na pizzu 🤪


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 19:37:17   
lesli
Ne znam sto frka za gradus 1 u 29. nedelji. 😳Meni je u prosloj trudnoci posteljica bila gradus 1 od ekspertskog uz. Znaci od neke 23/4. nedelje. Niti je ko dizao uzbunu zbog toga, niti je bilo ikakvih problema zbog toga. Inace je dobro sto si dobila terapiju.

Leptirice, drago mi je da je sve ok! 😊

Milena, koja si ti nedelja?

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 19:43:01   
Milena18
Lesli, sutra punih 30. Prolazi vreme 🙂 Kako ste ti i tvoje devojke?


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 19:54:25   
Malaraja
Ni sama nezz, nisam dobila nikakvu terapiju cekam da idem kod svoje doktorice u ponedeljak :) da vidim sta ce reci. 

Znaci Milena ti prva nastupas ako bude islo po redu 🥰

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 20:04:56   
lesli


IZVORNA PORUKA: Milena18

Lesli, sutra punih 30. Prolazi vreme 🙂 Kako ste ti i tvoje devojke?





Bravo!Sledeci cilj 32 pune 😊Pa 34, pa 36 i onda kako mu volja…
Dobro smo, navikavamo se polako na novi tempo, uloge…Veliko dete odusevljenje i dalje drzi. Za sada nema ni neke prevelike ljubomore, nego se to nazire u pozadini kroz neke postupke, izjave…Jos da prodju grcevi 🥶 i bice sve super.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
29.7.2021 20:34:49   
Malaraja
A ti si se Lesli vec porodila :) 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
30.7.2021 0:47:39   
lesli
Ja sam prva na listi na pocetku teme 🤣Po administratorima, sam probila termin za celih mesec i po 😂

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
30.7.2021 1:18:01   
Malaraja
Neka ste zivi i zdravi 🥰 Ja ne znam jel samo mn ovaj ulazak u 3 tromjesece gori nego pocetak. Toliko me ledja, kukovi bole a apetit mi je pao na 0 kao da su mi opet pocele mucnine al hinjske 🤐 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
30.7.2021 7:37:10   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: lesli

Ja sam prva na listi na pocetku teme 🤣Po administratorima, sam probila termin za celih mesec i po 😂


Lesli, rešeno. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
30.7.2021 8:37:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: lesli

Ja sam prva na listi na pocetku teme 🤣Po administratorima, sam probila termin za celih mesec i po 😂
Zabrojali se.🙄Rastite i da ste mi zauvek srećni.❤Ostale trudnice,uživajte u ttudnoći i polako,dan za danom i eto bebica.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
30.7.2021 23:11:06   
Milena18
Lesli, kod vas još traju grčevi, valjda će brzo proći, nešto mi se čini da se odužilo. Što se ljubomore tiče, starije dete verovatno ispituje vaše reakcije na svoja osećanja. I moja stalno ljubi stomak, priča šta će raditi sa bratom, ali malo-malo pa izjavi nešto čisto da me proveri. Poslednje je bilo "Mislim da sam malo ljubomorna na brata i ti se sad sigurno ljutiš zbog toga" 😂 Pritom sam joj više puta objašnjavala da je ljubomora normalna i prirodna i da je sva deca u nekoj meri osećaju kad stigne beba.
Ja sam danas nešto bez energije, baš nikakva. Sad se kanim da isečem nokte na nogama. Probala sam pre neki dan, ali nisam uspela, stomak mi je ogroman a i plašim se da se mnogo savijam. Muke 😁
Kako ste vi, devojke? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 3:51:28   
lesli
Jos traju…Nisu onog inteziteta kao pre par nedelja, ali tu su. Evo sad je tek zaspala. Napreze se, prdi, grci… a vidis da joj dusa spava. Horor 🙄
Bar je pocela redovno da kaki. Iako pedijatri kazu da je za dojenu bebu normalno i do 14 dana da nema stolicu nisu me bas ubedili u to na osnovu onoga sto sam videla po njoj.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 3:54:16   
lesli


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: lesli

Ja sam prva na listi na pocetku teme 🤣Po administratorima, sam probila termin za celih mesec i po 😂


Lesli, rešeno. user posted image




Hvala lepa 🙃

Milena, sto se ispitivanja granica tice mislim da to kod nas nije slucaj. Mislim da je jos mala za to. Ipak ima nepune 3 i mislim da nema jos taj nivo svesti.Mislim da je to samo njen nacin da ispolji emocije jer se ne vrti vise sve samo oko nje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 9:41:39   
Milena18
Verovatno da je onda to u pitanju. Svakako je sve to prirodno i očekivano, nema deteta koje nije bar malo ljubomorno 🙂
Malaraja, kako se ti osećaš sada? Treba li ponovo da radiš analize posle terapije? 
Leptirice, Bubice, jeste li dobro? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 9:53:02   
Leptirica92
Heej curke, kako ste danas? 

Milena kako idu pripreme za rodjendan? Kada je proslava?Malaraja, Bubo jeste vi ok?Ja sam sad prilicno dobro. Puno mi je lakse sto je trenutno sumnja na zastoj odklonjena i sto je beba dobro. Planove za godisnji smo poremetili. More sam definitivno otpisala, a put za Bosnu cemo jos vidjet. Posto sam cesce na kontrolama, tesko se mozemo uklopiti u sve zbog muzevog odmora. Ali svakako moram i ja jos vidjeti sa doktoricom da li uopste preporucuje toliki put u ovoj vanrednoj situaciji. Malo mi je zao sto sve ispade ovako, ali samo da se sve dobro zavrsi, bice i mora i putovanja :)Mahanje 🤗🤗

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 9:58:28   
Tiziana
Nije tema i obecavam necu vise.

Lesli, sa 3 god itekako mogu da ispituju granice. Sa 1,5 vec to rade. Ljubomora je ok i pozeljna je. Kazu da kad je nema, to nikako nije dobro. Moj sin je tek bio napunio 2 kad je beba stigla, i prema njoj je bio super, ali je ispoljavao ljubomoru na drugi nacin. Sve je to ok. Uzivajte trudnice! 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 10:07:53   
Milena18
Leptirice, baš tako, putovaćete kad stigne beba. I mi ovog leta nismo otišli nikuda. Predlagala sam mužu da idu njih dvoje sami, ali neće ni jedno ni drugo bez mene. Zato ja već planiram letovanje za sledeću godinu 😊




(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 07/21 [ chat]
31.7.2021 11:04:04   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Nije tema i obecavam necu vise.

Lesli, sa 3 god itekako mogu da ispituju granice. Sa 1,5 vec to rade. Ljubomora je ok i pozeljna je. Kazu da kad je nema, to nikako nije dobro. Moj sin je tek bio napunio 2 kad je beba stigla, i prema njoj je bio super, ali je ispoljavao ljubomoru na drugi nacin. Sve je to ok. Uzivajte trudnice! 



Slažem se Tizi. Potpuno isto je kod nas. 
Trudnice, kako izdržavate kod nas. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here