|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 9:59:48   
IvanaSK RR
Dobro jutro. I ja sam tako srecna što je petaaak. Jeste da nas ceka vikend pun slušanja hemije i jos nekih predmeta ali makar ne moram nigde da idem.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 10:31:14   
Dragica Draga
Da petak konacno, i samo bar malo sunasce da izadje 😀

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 13:16:30   
Sanjica26 RR
Nema nista od sunca. Mene glava ubija. Sad sam dosla sa casova. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 15:38:20   
flamingos
Ovde je užasno vreme.Pada kiša.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 17:13:54   
dddaca
Dobar dan! Kako ste mame? Mi smo danas malo bolje, tako da sad treba nadoknaditi ono sto smo propustile prethodna tri dana u skoli. Ne znam sta cu pre. Da li skupove, da li slova ili citanje

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 9:48:54   
flamingos
Dobro jutro.Daco,polako,rasporedite i završićete.Bitno je da ste dobro.Evo ja dođoh sa pijace,sad redom-doručak,ručak,nešto slatko da napravim itd.Mašina pere,pa da raširim veš.Tizi,kako ste?Nato,ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 12:36:37   
Sanjica26 RR
Dobar dan svima. Ja sam slabo spavala zbog alergije. Sad mm usisava nasu spavacu sobu. Deca uce, a ja citam. Sad cu uskoro da kuvam. Napolju je brr. Jutros sam pekla palacinke, pa sam, nosila baki komsinici. Ona živi sama. Cerka joj se naljutila sto je primila kinesku, a не фајзер. 🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 12:51:42   
Bambino1
Zdravo mame i od nas. Evo nas u dvoristu, nije preterano hladno pa da se bebac malo izigra, nismo bili napolju 5-6 dana kako je pocela ova kisa. Kako ste vi?I mi jednu masinu na zicu, drugu da se pere. Lepo provedite vikend. 😀

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 13:13:13   
IvanaSK RR
Sanjice, ta cerka je ćaknuta user posted image
Ja spremam hranu, sinoc sam ribala wc i toliko od mene 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 14:16:45   
Sanjica26 RR
И ја исто мислим Ивана да је фију фију. Отишла код баке код ње хладно. Није укључила климу. Боји се да не искочи осигурач док јој ради машина. Нема продужни кабал да мало угреје купатило са грејалицом. Не може да се угреје. Стрчала сам да ми да мм наш и укључила јој. И чекала да видим да ли ће осигурач да искочи. Жена која има мултипле. Која се излечила од рака и ти се иживиљаваш. Нека деца не заслужују ни да их погледаш. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 19:46:32   
IvanaSK RR
Sanjice, rastuzi me... Ako si joj pomogla, i treba.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 10/21
16.10.2021 19:57:41   
Sanjica26 RR
Inace baka stalno pred sredu ili petak donese toplu pitu sa jabukama. Zna da postimo i napravi.❤️I ja se vrtim oko nje. 


Prosle nedelje sam joj dala pare za taksi da ima za svaki slucaj. Bojala se da joj cerka nije podigla celu penziju. Htela sam da ju je vozim, ali sam imala odliv. Nisam smela da se usudim. Sreca nije nista podigla. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 12:40:16   
Milena18
Dobar dan, mame!
Sanjice, divno što imate takav odnos sa bakom ❤️
Mi ćemo popodne verovatno u šetnju. Nije neko lepo vreme, ali makar ne pada kiša, a beba i ja smo danima u kući. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 12:55:26   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Eh Milena, da možemo i najbližima da pomognemo. Ali kad te odbace, onda teska posla.


Ja krckam ruckove za dva dana. Pravim kiflice za školu. Imamo goste iz inostranstvo. Napolju je divno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 13:04:05   
Milena18
Sanjice, baš tako. Nažalost, imam u porodici osobu koja ne prihvata pomoć. Baš mi to teško pada, a ništa ne mogu da promenim.
Uživajte u lepom danu. Kod nas je oblačno, ali nike mnogo hladno. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 13:27:53   
Bambino1
Kod nas je bas lepo vreme, tako da cemo i mi lepo vreme iskoristiti za igranje po dvoristu, mozda neku set_nju. 🙂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 14:29:25   
flamingos
Bambino,Milena,uživajte u šetnji.Mi nećemo danas nigde.Ručali smo,pravila sam i kolač sa malinama,sredila stan i sad preslišavam dete,pa odoh da operem kosu.Prijatna nedelja svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 14:58:09   
Tiziana
Ni mi danas necemo nigde😂😂😂Dobili smo skuvane ruckove. Danas samo izlezavanje i Netflix. Deca uce, rade.. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 16:06:52   
Sanjica26 RR
Ja zavrsavam sa kiflicama, pa odoh sa drugaricom na film.Bas je lepo vreme. Tizi, nemas vise temperaturu? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 17:05:37   
Tiziana
Nemam. Pisacu tamo u temi. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 19:40:20   
Malaraja
Da pitam vas mamice, koliko su vam bebe spavale na pocetku u prvim nedeljama. Mom je danas 15 dana i do prekuce se tacno znalo, spava 2,3 sata probudi se, jede, presvuce se i opet tako. Od prekuce on spava uzasno malo, mozda jednom preko dana 2 sata odspava, navece par sati ostalo je sve po 15,20 minuta cim se spusti pocne ne plakanje vec prvo neko kenkanje. Gladan nije, presvucen je, vruce mu nije...i tako se nosa po 2 sata, opet mu se da da jede, malo zakunja i opet iz pocetka. Mjerila sam temp rektalno 37,5 je....vise ne znam sta radit 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 20:38:48   
Milena18
Malaraja, dobro došla u temu! Rektalno je do 37.8 normalna temperatura. Što se spavanja tiče, to se kod njih stalno menja, bar je moje iskustvo takvo sa ćerkom bilo. I ovaj mali jedan dan ceo prespava, sledećeg se budi na pola sata - sat. 

(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 10/21
17.10.2021 21:08:15   
Malaraja
Hvala Milena, ma ne znam stvarno traje od prekuce. Danas je spavao citava 3 sata sa prekidima, bez obzira sto je presvucen, nahranjen i sve mu potaman on je budan po 3,4 sata. Place pa se smiri, pa opet place pa se smiri al nikako da lijepo ucvrsti. Ovo place je kod njega neka vrsta kmecanja da tako kazem, jer on ne place normalno vise kao da je ljut tako je zaplakao i kad se rodio. Nema onog vristanja, samo ljutito mrmljanje da covjek mora imati Slonovo uho da ga cuje 🥰 


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 8:17:58   
flamingos
Dobro jutro.Malaraja,nadam se da ste imali mirnu noć.Moje dete spava,ja pijem kafu,pa u 9 idemo na redovnu kontrolu u vezi proteze,ima zakazano.Popodne u školu.Ostale mame,kako ste?Želim vam srećnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Malaraja)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 10/21
18.10.2021 9:06:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja sam bas lose spavala, nisam mogla ni da se uspavam, desna ruka i desna strana kicme me bas boleli, pa sam onda svašta i razmišljala.. Bas neka depresija uhvatila. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here