|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 6:13:59   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Konačno ne pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 7:37:36   
dddaca
Dobro jutro! Od jutros sam bas pospana, lose spavala. Ni u skolu dete nije otislo, a imam obaveza preko glave. Uopste ne znam kako cu danas sve da stignem

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 7:45:56   
Maraj
Jutro mame. Nisam ulazila neko vreme, i shvatim da se milena porodila...pa sam vracala par stranica nazad.
Cestitle milenauser posted image nek vam je ziv i zdrav gospodin user posted image
Moji odose u vrtic. Ja pijem kafu...pa standardno, po kuci, pa na posao. Kod mene na poslu bas ima zarazenih, i dece i nastavnika... ne znam, nije bilo ovako do sad. Imam utisak da namerno pustaju, da se svi zaraze...
Pozdrav mame

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 7:58:17   
Dragica Draga
Dobro jutro.. Da, konacno ne pada, cak i neko sunce se promalja. I za danas svakakve obaveze imam.
Prijatan dan svima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 9:13:39   
Sanjica26 RR
dddaco, jel dete bolesno pa nije otislo u školu?
Dobro jutro svima. Pospremila sam po kuci, usisala i prebrisala. I sad odoh u školυ. Spava mi se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 9:50:49   
flamingos
Daco,pokušaj danas da odmoriš,ako je to moguće.Mene hvata migrena.Evo po kući-klasika.Kod nas je u razredu za sada sve ok.Nema novih slučajeva.Samo da tako i odtane.Najbitnije je da su sva deca zdrava,ostalo će lako.Valjda jednom i ovom ludilu dođe kraj.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 10:07:51   
dddaca
Jeste Sanjice, taman smo se malo oporavile i sad opet. Za sad nema T.
Nema nista od odmora danas Flam. Toliko me posla ceka da ne znam gde cu pre.
Maraj, ko ce ga znati vise sta rade. Deca generalno to lakse podnose, ali jedno zarazeno dete je verovatno bar jos dvoje u porodici. Kad se odrasla osoba razboli, moze i da se izoluje, nosi masku, pazi kad kaslje, kija da stavi ruku na usta. Ali kod dece virusi lete na sve strane. I onda se i mama i tata obicno prehlade. A u skolama je jos gore mislim. Puno djaka, mala ucionica, upitno je koliko se provetrava. I onda nije cudno sto se i deca i uciteljice zarazavaju

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 10:10:59   
flamingos
Daco,hajd da budete dobro.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 11:16:27   
Milena18
Dobar dan! 
Hvala, Maraj! ❤️ Kako si ti? Je l'' tvoj L sada predškolac ili je krenuo u školu? 
Daco, nadam se da će se dete brzo oporaviti. 
Mi opet nismo spavali noćas, mališa se primirio tek oko 8 jutros i spavao do 11. A i mm i ja sa njim.  Evo sad sikio i opet zaspao 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 13:35:27   
Dragica Draga
Jaoj Milena, cu noc? To su te ,,slatke muke'' 😀

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 14:05:21   
Milena18
Bogami, Dragice, uopšte mi nije bilo slatko 😂 Da, celu noć je ili bio budan ili ispuštao glasne zvuke dok spava, tako da mi nismo spavali. Sreća pa je ćerka na vreme pobegla u svoju sobu 😁 Ali dobro, odspavah jutros tri sata i sad mogu da guram dalje. 
Ivana, kako ti je noga sada? 

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 14:09:26   
Bambino1
Zdravo  mame, kako ste? Ja sedoh da popijem kafu. Bebac u vrticu dobio temp, dok smo stigli kuci spala temp, pa sada da zovem pedijatra da vidim da li da ga vodim. Kod nas neko sunce, jesenje, samo da ne pada kisa. 🙂

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 17:12:25   
IvanaSK RR
Milena 😘 noga je popustila, nije skroz ali je bolje. Danas stomak, krsta... dobih mens. Evo sedim i ne mogu da se pomerim 🤣
Meni je to nespavanje bas tesko padalo. Inace imam problem sa glavoboljom, a kad su oni bili bebe pa slabo spavali bilo mi jos gore. Razumem te, i želim da sto pre prodje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 23:16:08   
dddaca
Joj kad se samo setim tog nespavanja u pocetku. Ne znas sta te je snaslo, Samo sto utones u san, ona susne, zaplace. Kkao zombi sam bila. Mada ne mogu da se zalim, brzo je pocela da spava duze nocu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 10/21
13.10.2021 23:36:37   
flamingos
Milena,to su slatke muke.

Bambino,kako je bebac?Ivana,drago mi je da ti je noga bolje.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 7:41:08   
Maraj
Jutro mame.
Milena, L je predskolac... ne znam kad pre...
Odose oboje u vrtic. Ja srcem kafu, pa odoh da ispecem neko meso u rerni, pa na posao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 9:23:07   
flamingos
Dobro jutro.Zamesila sam testo za picu i pijem drugu kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 9:40:00   
Dragica Draga
Masem svima. Nesto sam slaba od juce, zeludac me muci.
Joj i meni je to nespavanje bas tesko padalo... Ali prodje to sve..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 10:04:25   
Bambino1
Dobro jutro i od nas. Fčam dobro je, nije uopste imao temp juce, ali je doktorka rekla da ga danas dovedemo da ga pogleda, tako da smo danas kuci, ne idemo u vrtic. Kako ste vi?E da, to nespavanje mislila sam nikad nece odspavati celu noc da se naspavam. Sve su to slatke muke i brzo prodju. 😀

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 10:21:14   
Milena18
Dobar dan!
Maraj, stvarno kad pre! Ja sam sinoć pisala neku priču o M za vrtić, mm se rasplakao, pa smo se prisećali kakvi su ona i drugari bili bebasti kad su tek krenuli, a sad su već petogodišnjaci.
M je ostala danas kod kuće zbog muževljevog rasporeda. Da uspavam bebu, pa nas dve nesto da radimo.


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 10:40:13   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam bila do sela. Sad sam umesila picu za rucak. Kuca mi je sređena, tako da citam dok ne odem na jos časova. Moje su u školi.

Pozdravljam vas sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 11:42:50   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi smo isli na kontrolu za ortopedske cipelice, ali cemo ici opet sledeće nedelje da ih porucimo. Maci smo obećali danas predstavu Patrolne sape i moracu da je vodim busom. Muz je morao na posao i rekao mi je da se ne usudjujem ici tamo kolima jer cu se verovatno izgubiti 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 19:59:15   
flamingos
Ivana,uživajte.Mi smo išle da prošetamo i svašta nešto kupismo.Dete je večeralo nešto crta,a ja pakujem neke stvari.Nato,jeste li dobro?Ostale mame?


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 10/21
14.10.2021 20:09:26   
Bambino1
Dobro vece. Evo nas, bebac zaspao, pa malo da odmorim i ja. 🙂 Kako ste proveli ovaj relativno lep dan? 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 10/21
15.10.2021 9:32:40   
flamingos
Dobro jutro.Stigao je petak.Evo me u kuhinji oko doručka,ručka i sa drugom kafom po redu.Nato,jeste li dobro?Ostale mame?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here