|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 4.deo
27.2.2022 16:11:27   
vonavoj
Mati,kako se osecas?Shvatila sam da lekari potpyno drugacije prepisuju terapiju u Bgu i kod nas..ovde nema terapije,samo vitamini.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 6:22:29   
IvanaSK RR
Mati, kako si? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 7:44:35   
mati
Bole me kukovi najviše, i nos curi i iskasljavam. Boli glava.
Pijem Panklav za grlo uzimam vitamine. Ali ne znam sta da radim za ovaj lek. Pošto je ostalo na prethodnoj strani, ponoviću pitanje.
Da li je neko čuo za lek LAGEVRIO, antivirus i lek, ali piše da je "pod dodatnim praćenjem".

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 7:53:40   
Sanjica26 RR
Mm nije dobio taj lek, neki drugi. Nije ga pio. Misljenje su oprecna. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 14:01:23   
jess021
Mati, moja mama je pila, to je ustvari Molnupiravir i kod mene na poslu kažu da se odlično pokazao ako se krene sa uzimanjem u prvoj nekolika dana od pojave simptoma. Ne znam zbog čega su ga tebi dali, mama nije imala tešku kliničku sliku, ali zbog hroničnih bolesti koje ima dali su joj taj lek, preventivno. I mene su jako voleli kukovi i rebra.Ozdravi što pre!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 14:04:12   
dunja RR
Mati, da prođe što brže i lakše user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 14:57:31   
Ana RR
E Mati, pa bzvz. Ajde što pre da prođe user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 18:19:34   
Nerandza
Moji rodjaci pili Molnupiravir, prepisan na teritoriji Bg-a.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 20:02:23   
daca77
Mati, moj drug je hteo da mi nabavi njega, jer su ga dr- poznanici nahvalili, umesto Favire. Želim ti brz oporavak.Ja imam problema sa roditeljima. Zarazili se na nekoj sahrani i umesto da budu srećni sto sem malaksalosti, nemaju dr.tegoba, oni kukaju kao kukavice. Otac je otišao toliko daleko, da je prestao i da jede, ne ustaje iz kreveta. Mama se držala dobro, ali sada i ona kreće da drami, a 9.dan od testiranja. Ne znam šta da mislim?! Normalno je da nemaju apetit i da su malaksali, ali smatram da to nije za dramu.

(odgovor članu Nerandza)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Korona virus 4.deo
28.2.2022 22:13:13   
Tiziana
U Spaniji npr ne daju naravno antibiotike osim onima sto dospeju u bolnicu, ne daju te antivirusne lekove, nisu ni culi za njih, ali daju dextametson tablete 7 dana. 

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Korona virus 4.deo
1.3.2022 8:32:20   
Sanjica26 RR
Tizi, samo kod nas se daju i eventualno U Rusiji. Naravno u Kini. Tako mi je rekao sestrin kolega dr. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Korona virus 4.deo
1.3.2022 13:40:37   
mati
Hvala vam žene.
Mislim da mi je dao jer je prošlo više od šest meseci od druge doze vakcine. Treću nisam primila, čekala sam da odradim dopler ks.
Počinju grudi da me bole. Tako me od prošlog puta boluckalo s vremena na vreme do skoro. Znaci godinu dana. Čak sam i skener radila. I evo opet počinje da boli. Nisam pametna više.

< Poruku je uredio mati -- 1.3.2022 13:42:43 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Korona virus 4.deo
1.3.2022 13:45:31   
mati
Jess, i mene su bolela rebra i lopatice pozadi, tako skoro godinu dana. A sad pocinjje opet po sredini grudi, kada lezim.
Daco, mislim da je to normalno, posebno za ljude u njihovim godinama. Meni je najteže pao recimo taj psihički deo, a sebe smatram veoma jakom sa te strane. Ali eto, ta neizvesnost, i sve što slušamo... Meni je najgore bilo kad kažu "za noć se stanje pogorša" i koliko god da sam imala blage simptome to mi nije davalo mira. Ali stvarno. Mada je to bilo prošlog puta, sad je kao ovaj soj blaži. Al ko bi ga znao.

< Poruku je uredio mati -- 1.3.2022 13:46:48 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Korona virus 4.deo
2.3.2022 16:36:00   
daca77
Mati, kako si?Moji roditelji juče zvučali bolje, danas se opet vratili na staro. Neprepoznatljivi su...šta im se desi, ne znam?!


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Korona virus 4.deo
2.3.2022 23:54:43   
mati
Daco mora tako. Vremenom će biti bolje. Već sam ti rekla, i meni je taj psihički momenat bio najteži. Budi uz njih koliko možeš i sa slušaj ih, uteši. Bice dovoljno. Ali nemoj da im se ljutiš, to je nešto jače.
Meni je i sada psihički najteže, mada pored svega što me snašlo... Dobro se drzim.
Inace, mladji M je negativan i na antigenskom i PCR, a od danas i stariji M, T 38,9 grlo-ne Može da guta. Ja kljakava. Haos.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Korona virus 4.deo
3.3.2022 14:26:23   
daca77
Mati, drzi se...mlada si ti...
Moj otac je otisao predaleko, odbija hranu, odn.ima odbojnost prema hrani. Moracemo da posetimo psihijatra, jer ovako nece moci jos dugo.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Korona virus 4.deo
3.3.2022 14:34:06   
jess021
Mati, drži se, prolazi.
Daco, imaju li još uvek simptome kovida?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Korona virus 4.deo
3.3.2022 15:33:17   
Sanjica26 RR
Mati, grlim te. Znas vec. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Korona virus 4.deo
3.3.2022 16:07:12   
daca77


IZVORNA PORUKA: jess021

Daco, imaju li još uvek simptome kovida?


Jess, sem malaksalosti i gubitka apetita, nemaju dr.simptome. Mami je 12 dana od prvih simptoma, tati par dana manje.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Korona virus 4.deo
4.3.2022 8:16:13   
IvanaSK RR
Daco, kako su tvoji? Mati, vi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Korona virus 4.deo
5.3.2022 15:26:20   
daca77
Danas sam ih poset_ila i mogu reći da su bolje. Mama je ok, a otac je baš oslabeo, ali se kreće polako.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Korona virus 4.deo
5.3.2022 15:58:55   
flamingos
Daco,drago mi je da ste svi dobro.Moja sestea bliznakinja je danas testirana i pozitivna je.Nema temperaturu,samo joj je nos zapušen.Osim toga nema drugih simptoma.Već je prelažala koronu prošle godine,početkom godine.


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Korona virus 4.deo
5.3.2022 20:07:09   
IvanaSK RR
Flam, bitno je da nema jake simptome!Daco, drago mi je da su bolje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Korona virus 4.deo
5.3.2022 20:12:29   
vonavoj
Flam,nadam se da ce lako i brzo proci.

Od kad je poceo rat,korona se i ne spominje🥺

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Korona virus 4.deo
5.3.2022 21:22:03   
flamingos
Hvala vam.Ivana,sad smo se čule.Kao klasična prehlada.Da Von,sad su druge teme aktuelne.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here