|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
13.4.2023 12:03:35   
dddaca


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mirko, ja cim nesto ne mogu da nadje pitam google 😊. 



Tako i ja ☺️,

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 04/23
13.4.2023 20:50:18   
Ivanka 75
Prodje dan u jurnjavi s kraja na kraj grada i slomljena sam ko pas

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 8:39:50   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da farbam jaja i spramam doručak i ručak.Ivanka,uživajte.Vreme ni nalik jučerašnjem.Tmurno,duva vetar.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 10:00:02   
Ivanka 75
Hvala Flam, i ti sa sekom iskoristi vreme 😊Bas je grozno vreme. Rano jutros bili vedro sad pljusak. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 10:02:15   
Ana RR
Dobro jutro! Danas nema kafe na terasi, kiša lije.

Mi smo malo u haosu, Marko definitivno ima mononukleozu, juče smo dobili rezultate testa. Samo mu je to falilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 10:24:27   
flamingos
Hvala Ivanka.❤Što ne volim kišu...Sinoć me moje dete vodilo na sladoled.Otvorila se neka nova pekara i stvarno je lep sladoled.Naravno,lepo se dtužila sa drugaricom,došla kući pre mraka,pa smo nas dve išle.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 11:03:38   
dddaca
Uh Ana, bas mu je oslabio imunitet. Ali bolje sto ste isli na testiranje, da budete sigurni i da možete da primenite adekvatnu terapiju. Kako se on oseća?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 11:24:50   
Ana RR
Pa bzvz, kilav je, grlo ga boli jako pa slabo jede. Večeras idemo na pregled kod infektologa za svaki slučaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 11:47:38   
Mirko Svirko
Dobar dan i ovde.Ana, bas bzvz. Moze ds bude kod kuce ili kako ide proces lecenja? Moja jedna drugarica je imala to jos u srednjoj skoli pre 20 god skoro i znam da jfec morala da bude na odeljenju infektologije mada se ne secam zasto.. 
A kod nas nema kise, diva vetar i onako srednje zalosno. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 11:49:28   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja danas odmaram. Sutra se bacam na farbanje jaja i na spremanje mrsne hrane. Mada, idemo kod mame. Ali cu napraviti nesto da imamo sledecih dana. U sredu povratak u klupe, pa da olaksam sebi.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 12:13:19   
dddaca
Sanjice piši u temi ako napravis nedeljni meni. Nemam ideje više.
Ana, ako, bolje da ga pogleda i infektolog. Nadam se da će lako i brzo sve da prođe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 13:49:25   
Sanjica26 RR
Мирко, мој брат кад је имао моно лечио се код куће. Све што је Ана написала тако је и код њега било. Строго мировање, дијетална храна. Тата га je водио одмах на инфективну, али нису га оставили.

Направићу неки мени. Лакше ми је тако посебно сад кад није пост, па не спремам две врсте ручка.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.4.2023 15:09:45 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 15:01:41   
IvanaSK RR
Dobar dan. Kako ste? Samo da vam mahnem, danas odmaranje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 15:10:01   
Sanjica26 RR
Ivana, kako je Maca?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 19:13:00   
IvanaSK RR
Super je. Još pomalo slinavi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 04/23
14.4.2023 19:25:51   
Bambino1
Zdravo mame. I ja zavrsila sa farbanjem jaja. Od jutros sam u kuhinji. Nesto sam promukla, jedva pricam. 😀 kod nas je ipak bilo bez kise ali ceo dan malo sunce malo vetar. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 04/23
15.4.2023 7:30:37   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh da počnem sa pripremama za sutra,a i oko današnjeg doručla,ručka.Kasnije da peglam i sredim stan.Mm da ode po pečenje.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 04/23
15.4.2023 8:13:19   
dddaca
Dobro jutro. Sinoc sam kasno legla, a jutros poranila i sad sam sva pospana. Imam svasta da radim i sredjujem, a da li cu, to cemo videti do kraja dana.
Ana, kako ste?
Ivana, super da je Maca bolje.
Bambino, da ti nije neka laergija?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 04/23
15.4.2023 9:08:56   
Mirko Svirko
Dobro jutro svima.Kako ste? Ja skuvala kafu pa da budim malog i velikog pospanka. Danas 300 cuda da se radi. Jos danas se radi tako? A juce smo postili i to svi. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 04/23
15.4.2023 10:44:55   
Bambino1
Zdravo mame. Ja danas poranila da sto vise odradim dok je lepo vreme. Pasulj se kuva za danas, pa da napravim sarmice za sutra. Dan je bas lep, toplo. Daco nije alergija, posao. 😀 deca su bila nesto bolesljiva prosle nedelje pa je i mene sad stiglo.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 6:50:15   
flamingos
HRISTOS VASKRSE!Srećan Uskrs,da u zdravlju i sreći proslavite sa svojim najdražima.Ne mogu da spavam i evo pijem kafu.Danas je dan za odmor.Samo sto da postavim i odmaram.Pozdravljam vas i želim vam sve najbolje.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 10:21:30   
Kata90
Dobar dan,evo ja.postavila rucak pa da popijem kafu....kasnije i palacinke da ispecem bas mi se jedu 🥞Sretan Vaskrs vam zelim 🥚     🐰     🐇       🐣    💐 🌺

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 13:42:38   
dddaca
Hristos vaskrse! Srecan Uskrs drage moje

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 14:08:53   
Ivanka 75
Vaistinu Hristos voskrese! Srecan Uskrs! 😊 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 15:39:37   
Mirko Svirko
Srecan Uskrs!Drage moje dRRugarke. 
Danas dan za odmor 😊😊😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here