|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 17:41:49   
Duškić
Jeste. Dan za druzenje i odmor!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 18:09:06   
flamingos
Da Duškić,odmaramo danas.Kako ste vi?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 04/23
16.4.2023 20:03:02   
Bambino1
Srecan Uskrs. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 7:45:28   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu.Opet sam loše spavala.Užasno je vreme,tmurno,kiša će.Mi danas idemo kod moje sestre.Jedva čekam da je vidim.Nadam se da ste lepo proveli prvi dan Uskrsa.Želim vam uspešnu radnu nedelju,a i ova dava dana Uskrsa da provedete u zdravlju i sreći.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 10:16:25   
IvanaSK RR
Dobar dan. Jos danas kući pa sutra posao. Istina, nismo se bas odmorili zbog onih lošijih stvari, ali dobro, jedan deo završen. San nadohnadjujem u julu, na odmoru 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 11:23:23   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Hristos Vaskrse! Mi posle Liturgije odmaramo. Sutra se vracam svojih obavezama. Ručak danas imam. Spakovala mi je sestra. Pozdravljam vas.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 16:34:13   
dddaca
Ja sam danas malaksala i bez snage. NIsta radila nisam, samo otisla do prodavnice.
Ana kako je Marko?
Ostale mame?

< Poruku je uredio dddaca -- 17.4.2023 16:35:05 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 17:07:31   
Sanjica26 RR
Dddaco, mogla bi malo da proveris krvnu sliku ako nisi skoro. Često ti nije dobro ako se ne varam. Ili malo da pojačaš vitamine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 18:30:28   
dddaca
Proveravala sam pre nekih mesec dana, nista posebno, blago anemicna, ali to vucem oduvek. Nego mi ne prijaju ove promene vremena uopste. Padne mi pritisak i nemam snage prst da pomerim. A nizak pritisak i anemija, a mozda i deficit vitamina nisu bas dobitna kombinacija. Dugo nisam nista od vitamina uzimala, pocela sam ponovo tek pre desetak dana. Ali bicu bolje, samo da ogreje sunce user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 19:46:46   
Bambino1
Zdravo mame. Mi juce imali goste, danas bili u gostima. Sad polako da se pripremam za posao za sutra. 😀 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 20:15:01   
flamingos
Bambino,i mi smo danas bili u gostima.Super smo se proveli.Prolaze dani brzo,pa tako i prođe praznik.Vreme je za nove radne pobede.Deca od srede u školu.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 04/23
17.4.2023 21:27:10   
Duškić
Kod mene danima guzva
Lepo je oko praznika kad se nadje vremena za svoje najdraze...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 6:55:27   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Mm ide u selo.Dete i ja kasnije da odemo do grada da kupi neke sitnice za školu.Vreme je užasno.Opet sam loše spavala.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 7:55:13   
bikicaV
Vreme je samo za spavanje, ali mora da se radi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 10:29:25   
IvanaSK RR
Šta se radi? Ja na poslu, a jedva gledam 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 10:31:30   
Kata90
Dobar dan,i ovde tmurno bez sunca....juce opet ceo dan padala.Bas mi je dosta ovog vremena,zelim sunce.Kod nas pocela danas škola,odvela dete....kaze vraca se sam kuci sa drugaricom😁 bas su slatki.


_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 11:16:27   
dddaca
Izgleda da sve jedva gledamo 😄

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 13:11:44   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam jutros poranila pa sam Isla do jednog manastira u blizini. Bas je divan dan. Hvala Bogu jos uvek nema kiše. Od sutra svi startujemo sa školom. Uživajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 04/23
18.4.2023 14:05:06   
Ivanka 75
Dobar san, dodojosmo kuci. Da se sredim za posao, idem u 16h 😔 A umorna saaaaam

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 6:13:36   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavetama.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Svoj deci želim  srećan povratak u školske klupe.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 6:53:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja putujem na posao. Malo sam bolje noćas spavala, ali sam i dalje suntava 😁. Čudno mi u glavi, neće valjda da me zaboli. Jos dva meseca škole pa raspust, i onda dvoje školaraca 🙄

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 19.4.2023 7:33:57 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 7:19:38   
dddaca
Pocinje skoooolaaaa. Jedva se sinoc naterasmo da ode na spavanje, jedva se jutros probudismo.I meni nesto cudno u glavi, bolucka. Da li je zbog loseg spavanja ili loseg vremena, ko ce ga znati. Pijem kafu, pa se nadam da ce se i glava malo razbistriti.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 11:51:07   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas nije bilo kise ni juce ni danas, ali je malo tmurno i sveze je. Ja na poslu, malac u vrticu. 😀 Brzo prodjose praznici.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 12:19:12   
nata11
D dan svima. Nadam se da ste lepo odmorili.

_____________________________





(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 12:20:26   
Sanjica26 RR
Добар дан. Код нас влада стомачни. Мм и Софи имају стомачни. С је у 4 ујутру повраћала. Имала и темп.
И тако почело је весело радна недеља. Ја идем сад на чaс, па се враћам. И имам после касније до 8.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here