|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 19:14:51   
Tiziana
Cao devojke. Sta ima? Proletese praznivi kao dlanom o dlan.. Ali blizi se 1.maj🤣Ja pijem kafu pa da otpratim dete na balet. U povratku da kupim za rucak sutra pa da skucam nesto veceras. Sin kasnije na trening. Vratili smo se obavezama, nema odmora. Mi smo bili malo van grada. Naspavali smo se za sve pare, moram da priznam, odmorili. Sanja bas ti je to nezgodno kad su ti cadovi tako easparcani. Ne znas kad odlazis kad dolazis. Ne kszem ni da je ovo moje dobro odes ujutru, vratis se u kasno popodne, ali makar nije iscepkan dan. Sta znam. Najbolje bi bilo kad ne bi moralo da se radi🙂. Ne bih se bunila. Ana, pa kako je dete dobilo mononukleozu? Jadan. Nadam se da ide ka boljem. Vidim tamo u temi da je trazio pizu, to mora da je znak🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 19:50:36   
Sanjica26 RR
Joj Tizi bas je nezgodno kad je tako iscepkano. Ali gledam sa vedrije strane. Barem vidim decu. Jos su njih dve u suprotnoj smeni. Utorkom i četvrtkom sam celo pre podne u školi. Dodjem u 2, kad je jedna od njih vec otisla u školu. Vidimo se tek uveče.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 04/23
19.4.2023 20:44:24   
Ivanka 75
Ja sam tako iscepkano 20 godina isla. I sad povremeno kad imam individualne casove.
Ceo dan sam bez energije. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 6:09:20   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja idem kod lekara opšte prakse.Treba mi neki uput.Posle idem privatno da dam krv da vidim kako stojim sa vitamonom D(pošto sam u menopauzi.Ostale analize su mi odlične).Zatim idem da uplatim prvu ratu za ekskurziju detetu i pri povratku u nabavku.Danas i svekrvi da napravim kolače da joj pošaljemo po njenoj snaji.Milena,nadam se da ste dobro.Ne javljaš se.Ostale mame?Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 7:23:47   
Mirko Svirko
Dobro jutro, ja danas radim, sutra putujemo sa tetkom.Moje dete sada doruckuje pre skole.. Prvo sam mislila da je mnogo ali on dete kaze bude gladan u skoli.. Tako da neka rucka. Juce sam spremala kolacice one kesice kao banini. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 7:32:39   
flamingos
Srećan put Mirko(mislim-kad kreneš).Banine i ja svekrvi spremam.Oni mogu dugo da stoje.Odoh.Greje sunce.Biće lep dan.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 9:34:00   
Ana RR
Ana, pa kako je dete dobilo mononukleozu? Jadan. Nadam se da ide ka boljem. Vidim tamo u temi da je trazio pizu, to mora da je znak


Tizi veruj da nemam pojma. Inkubacija traje i do 50 dana tako da ko zna kad i gde... mada, u martu je bio baš bolestan i opao mu je imunitet, sigurna sam da je i to uticalo.

Sutra idemo na kontrolu kod infektologa i na ultrazvuk, nadam se da je slezina počela da se smanjuje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 11:22:42   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I Teodora je dobila stomacni. Temp ima i povraca. Nista nisam spavala. 😠

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 11:24:34   
Ana RR
O bre Sanjči...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 11:49:16   
dddaca
Brzo ozdravite Sanjice.Ana, nadam se da ce biti sve ok na pregledu.Najzad lepo vreme. Uzivajte mame ako ste u mogucnosti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 14:12:13   
flamingos
Samo da vam mahnem.Čekam da dete završi domaći i odosmo na kontrolu za protezu i po moje rezultete.Posle idemo u Lagunu i do Maxija,pa na sladoled.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 14:15:07   
Ivanka 75
Ana, znam da surutka povoljno utice na slezinu tokom mononukleoze. Mozda da probate ako mu nije odvratno. Sin moje koleginice je imao mono zimus i pio surutku.
Nista mi se ne radi. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 14:39:57   
Ana RR
Ivanka, doktorka u domu zdravlja je isto predložila surutku, čak i neke suplemente za čišćenje jetre pod uslovom da smeju deca da piju, ali infektolog nam je STROGO zabranio surutku (kao i babske lekove lol), tako da za sada ništa ne pije kako ne bi opteretio jetru. Ni vitamini, bukvalno ništa sem dosta tečnosti, može domaća limunada (mada se to ne računa u unetu tečnost)

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 14:46:21   
Ivanka 75
Vitamini se taloze u bubrezima i jetri, zato ne treba preterivati sa njima. Bolje prganizam sam da se ocisti i izbori. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 04/23
20.4.2023 18:02:19   
Tiziana
Caos devojke.
Dan je predivan. Ja sam danas krenula nesto ranije sa posla jer su neki radovi u kancelariji, setnja do kuce, pravo uzivanje. Razmisljala sam kako bi bilo divno da je svaki dan tako kratko radno vreme. Sve bi bilo lakse. Ali morala sam da sednem da zavrsim neke stvari kad sam stigla kuci..
Sutra radim od kuce. Stavicu usput i neki ves da se opere, napravicu neki rucak da u subotu ne moram da se cimam i ako bude lepo vreme da mozemo da idemo napolje ceo dan.

Vlada neki stomacni virus. I moj sin je danas ostao kod kuce. Nema temperaturu, ne povraca, nista ga ne boli, ali kako sta pojede,trcka u wc pa smo ga ostavili kod kuce da ne bude neka nezgodacija u skoli. Ali evo jeo je malopre i sve je ok, nije odmah otrcao u wc tako da je valjda pregrmeo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 6:17:42   
flamingos
Dobro jutro.Tizi,hajd da budete dobro.Nadam se sa su sva deca dobro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja da sređujem stan i spremim ručak.Dolaze mi moja sestra i zet,pa odlaze za Beč.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 8:34:42   
dddaca
Najzad sunce user posted image Bice i danas divan dan. Ko moze da izadje i proseta, nek uziva i za nas.
Sanjice, Tizi, nadam se da su se stomaci smirili. Ana, kako je Marko? Ostale mame, nadam se da ste dobro. I vi i decica

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 8:52:54   
Ivanka 75
Dpbro jutro.
Kako ste? Kako su deca? 
Danas mi sec sec dan 😔 
Znaci jurnjava

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 11:18:06   
Kata90
Nikako em kasljem,samo caj smem piti....sinoc sam od silnog kaslja i povracala aaaaaaaJos i komsije,pisala sam u temi....ne mogu prozor otvoriti,sta ce biti na leto😔

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 11:53:02   
Mirko Svirko
Dobar dan i ovde.I BG toliko lep dan, neverovatno. Guzva guzva guzva i guzva. Svaka cas_t onima koji ovde zive. Mi cekamo malo i svrckamo dok nasi zavfse. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 11:57:14   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dobar dan i ovde.I BG toliko lep dan, neverovatno. Guzva guzva guzva i guzva. Svaka cas_t onima koji ovde zive. Mi cekamo malo i svrckamo dok nasi zavfse. 





Bila sam i videla,tamo je ludnica em i sam saobracaj....a na korzu masa ljudi svi jure-zure nesto.Otidji na Kalemegdan tamo je lepo da vidis.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 19:23:25   
Tiziana
U Beogradu je stalno frka i trka. Ja i zivim i radim u cenzru grada i zaista je guzva i ludnica nepodnosljiva. Izbegavam i Knez Mihajlovu i Kalemegdan i gtadski prevoz jer to mogu, takva je situacija. Sve u svemu ni ovako nista ne stizem, a kamoli da zivim na jednom, a radim na drugom kraju grada. Milion puta sam htela da promenim posao, ali nisam, jer moje ono malo slobodnog vremena koje imam zaista nema cenu!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 04/23
21.4.2023 20:06:27   
milicicak
Jao Tizi, ja sam godinama radila u Knezu, sad radim na drugoj strani grada ali u oba slučaja mogu na posao peške, a ako baš moram prevoz kuća/posao 15 min. Ne bih menjala ni za šta na svetu. Bg je jedno saobraćajno ludilo... Bila sam u Novom Sadu prošle nedelje, ko na drugoj planeti.
Dobro veče, mame, nema me 100 godina, ludilo i obaveze stisli na sve strane. Nego, pisah u temi Lice sa aknama i bubuljicama pa ako neko može da virne bila bih zahvalna

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 8:29:03   
flamingos
Dobro jutri.Mili,pisale smo par nas u temi,pogledaj.Pijem kafz,dete spava,pa kreče akcija-da doručkuje,uči,ide na trening,pa popodne da prošeta sa drzgaricama.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.❤

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 8:55:28   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Mi smo malo odspavale. Sin otišao na utakmicu, muža gledamo na tv-u od 11h. Ne mogu da idem sa macom u gužvu tamo. Posle imamo rodjendan. Sutra sin trci polumaraton pa mozda odemo da ga čekamo na cilju. Nećemo mnogo odmarati, al nema veze.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here