|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 9:36:34   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kod nas je i dalje isto. Sad se i mm razboleo. Sofi je ozdravila. Mene i dalje muci stomak, ali se držim. Inace propali bi bez mene. user posted image
T je cele noci imala temp. Nismo joj dali. Preznojila se i od jutros nema. Videcu da li je to dobar znak. Odoh na radne zadatke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 11:02:04   
dddaca
Dobar dan. Budna sam odavno, ali sam danas bas nesto lenja. Rucak imam od juce, malo cemo napolje, malo do bioskopa. Masina zuji, posle samo da rasirim ves ako ova iznad mene nije razvukla njen. Izludjuje me, stalno nestopere na ruke i stalno se voda cedi. Istresa prasinu iz tepiha, cebadi, o mrvicama posle jela da ne pricam, to se podrazumeva.
Sanjice, dobro je da nema vise temperaturu, verujem da krece na bolje.
Ivana, bravo za sina, pravi sportista user posted image Sacekajte ga na cilju, znacice mu to sigurno.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 12:09:09   
Tiziana
Wow Ivana, svaka cas_t za polumaraton. I mi planiramo da se spustimo do Kralja Milana da malo vozimo rolere.. Volim kad je maraton. Dok sam zivela kod mame u tate bukvalno mi je prolazio kroz ulicu🙂
Mm radi danas vanredno, sin na treningu, cerka cujem organizuje neki izlazak napolje, a ja izmakla sporet, naprskala pa cekam da ribam. Masina pere, rucak imamo. Dogovorila sam se popodne za neku kaficu sa kumom i tako. Kad je ovako lepo vreme, sve je lakse. Svi bolesni da se brzo oporave. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 12:46:55   
IvanaSK RR
Tizi, trčao je on i prošle godine. Bio je i na noćnom u Novom Sadu. Njemu se sviđa sve to. I tera sebe da bude što brži. Podržavamo ga, naravno. Muž je trčao sa njim, ali se ne oseca dobro zadnjih par dana pa ne verujem da će i on sutra.
Mene glava nešto počela da zeza 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 21:06:31   
Bambino1
Zdravo mame. Mi smo lep dan danas iskoristili max, za set_nju, razonodu, isli i do Čumića bili neki koncerti. Bukvalno sam pre pola sata sela. Malisa premoren zaspao jos u 6.  Sad redom da peglam, pakujem i ostalo. Zelim brz oporavak svima koji su se razboleli. 😘

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 21:10:31   
Ivanka 75
Ivana, bravo za sina 😊 I muža, naravno 👍
Rade Sherbedgia! E sad sam sve videla! 😱

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 04/23
22.4.2023 22:28:56   
flamingos
Ivana,bravo za sina.Nadam se sa će glavobolja brzo da prođe.I mi lepo iskoristismo dan.Naravno,i peglala sam,mašina prala,dok oko doručka, ručka.Dete završilo i školske obaveze,a i uživvala sa drugaricama.Eno sad  odmara i čita knjigu.Našetale se,plus trening.Baš je bilo lepo vreme danas.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 8:10:45   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Dete i danas ina trening.Lep je dan.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 9:27:36   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Pozdrav sa Beogradsko maratona. Krenulo je pre pola sata.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 9:51:57   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Pozdrav sa Beogradsko maratona. Krenulo je pre pola sata.
Srećno!❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 12:48:28   
dddaca
Dpbar dan. Srecno Ivana!
Ja tek sad sedoh na dva minuta, pa da nastavim oko rucka i sredjivanja. Juce smo isle napolje, pa u bioskop, pa u kupovinu i prolete dan. Danas je sa tatom napolju, a ja oko rucka

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 13:40:48   
Sanjica26 RR
Добар дан. Код нас је и данас лоше. Тачније Теодори је баш лоше.user posted image Неће ништа да једе. Једва поједе супицу. И овако је мршава. Сад ће да се осуши. Мм се исто умара. Ја морам сутра на факс да одем. Морам све да им зготовим. Одох да наставим посао.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 13:47:33   
flamingos
Konačno izađoh iz kuhunje.Kad dođe dete sa treninga da ručamo i odosmo sa prijateljima u Ljubičevo.Uživajte u lepom vremenu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 15:24:53   
IvanaSK RR
Sanjice, bas ih je uhvatio jak virus :(.
Sin je završio, istrčao 21km za 2.10m. Bolje vreme za deset minuta nego prošle godine. Bas je uzbuđen i srećan.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 15:28:44   
Ivanka 75
user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 15:35:42   
dddaca
Sanjice, bas mi je zao sto se tako muci. Da li ste isli kod lekara? Nemoj da brines sto ce smrsati, samo nek ozdravi pa ce da jede.
Ivana, bravo user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 15:37:10   
flamingos
Ivana,bravo za tvoje dete.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 20:28:59   
flamingos
Gde ste?Jeste li uspele da iskoristite ovaj prelep dan?Mi jesmo.Super nam je bilo.Pri povratku svatismo do Lidla,a i Anđela kupila u sportskoj radnji štitnike za kolena.Moja odbojkašica,ljubi je majka.Ma samo da se bavi sportom,zdravo je.Da izađe iz ovog stana.Evo je sređuje se u kupatilu,pa ću za njom ja,ali za sat vremena,pošto utroši svu vruću vodu.🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 20:55:15   
Tiziana
Dobro vece.Ivana, bravo za momka! Jel on inace trenira, trci? Stvarno kapa dole.. Divan je dan bio. Mm i ja nazalost ceo dan po kuci. Sredjivali terasu, da bismo instaliralu garnituru, izneli cvece, ja kuvala prao se ves itd, bas prolete dan. Deca su ceo dan bila napolju. Sin vozao bajs sa drugarima po celom gradu, imao posle utakmucu, dosao kuci tek u 18h. Cerka bila u parku sa drugaricama, jedva smo je dozvali kuci. 5x je produzavala ''na jos samo 10min''.. 
Spremamo se za novu radnu nedelju, sva sreca i naredni vilend je produzen🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 04/23
23.4.2023 20:58:07   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

Sanjice, bas mi je zao sto se tako muci. Da li ste isli kod lekara? Nemoj da brines sto ce smrsati, samo nek ozdravi pa ce da jede.
Ivana, bravo user posted image


Nismo isli. Nema za sta da idemo. Klasičan stomacni. Nema povracanje, proliv, nema temp. Samo je ta malaksalost i nema apetit. Bice bolje. Ona lepo jede. Samo ide u visinu, a ne goji se. Sad za Vaskrs kad smo bili kod mojih, brat se bas iznenadio koliko je porasla. Kako je jela kao beba, sad je super. Sve jede. Čak od pre ovog stomacnog počela je da jede razne salate. Sofija i ja smo isle u šetnju. Nismo htele da nam propadne ovaj divan dan. Posle duvale svecice. Mm je rođendan. I tako. Odoh da ih proteram na spavanje.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.4.2023 8:01:28 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 8:12:58   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Dete popodne u školu.Noćas je padala kiša,a sad je oblačno i duva vetar.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 8:29:35   
Ivanka 75
Dobro jutro. Tmurno je.
Sanja, kako ste, jel bolje jutros? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 9:09:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Pa ne znam sta da ti kažem Ivanka. Jos spava. Ja nisam otisla u Bg. Bas sam se ovih dana iscrpela sa njima. Umorna sam bas. A i ova kisa. Rekao mi je mm da ostanem. Jedan ponedeljak ce on da me vozi za Bg.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.4.2023 9:16:58 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 12:34:23   
IvanaSK RR
Sanjice, nadam se da će joj brzo biti bolje.
Tizi, on trenira fudbal. Za polumaratone se nije spremao.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 04/23
24.4.2023 12:40:50   
dddaca
Ne znam za vas, ali meni nedelja uopste nije za odmor. Kad dodje ne znam gde cu pre.

Sanice kako je danas? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here