|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 7:39:35   
Ivanka 75
Hvala vam avima jos jednom ❤️
Drzite mi palceve oko 10, polazem voznju a pada kisaaaaaa 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 7:44:48   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ivanka, ne sumnjamo u tebe!!! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 8:19:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Ivanka, ne sumnjamo u tebe!!! 



Jaooooo, nisam mogla da spavam nocaaaaaas 😂
Trema me drmaaaaa 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 8:20:04   
Kata90
Jutro,i ovde kisa.Neko za kafu?☕Ivanka neka ti je sa srecom,drzimo fige da polozis😊🤞

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 8:27:25   
Sanjica26 RR
Срећно Иванка. user posted image
Добро јутро. Ова киша је претерала и досадила. Ја сам у школи. Т исто. Она касније иде са музичком омладином у Бг. Гледају балет.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 8:43:37   
Ivanka 75
Ahhh balet ❤️ Ja sam zadnje gledala Labudovo jezero u Sofiji. Bliza nem Sofija nego Bg za kulturno uzdizanje. Krajem juna gledam operu ovde, Carobna frula, premijera. Jeeeeeee 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 10:34:57   
Ivanka 75
Pustite dige, pala sam 😏

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 10:58:05   
Kata90
Gde si pogresila? Nema veze,drugi put ces.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 13:37:26   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Kata90

Gde si pogresila? Nema veze,drugi put ces.



Tresla sam se ko prut 😭
Juce sam vezbala i 2x besprekorno odradila poligon a danas je na svemu po jedna stvar bila pogresna. Nisam ukljucila svetlo 😡 sto mi se nikad nije desilo. Ono prestrojavanje umesto levo okrenem volan desno pri kraju i odoh  ustranu. Polukruzno bilo dobro 😊 Upravno parkiranje, umesto u prvu ja opet ubacim u rikverc kad je trebalo da se isparkiram. A poduzno prebrzo odem unazad i nisam lepo namestila auto pa i parkiranje ispalo lose (a to jedino nikad od sad nisam pogresila). I brza traka, ja sa njima dvojicom, kasno ubrzam, kasno prikočim i čuknem u čunj. I gotovo. Ajd kući. 
Mnoooogo lose sam se osecala, isplakah se ulicom, pada kisa ja placem 😂
Svi mi kazu sto si luda pa niko nije iz prvog putq polozio. Nisam ni ja ocekivala da odmah polozim ali nisam ocekivala ni ovoliku tremu. To me sredilo skroz. 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 16:36:28   
Kata90
Trema te skroz zeznula.....sledeci put drmni ti koju rakiju da se opustis😁nisi prva ni poslednja,polozices nebrini.Evo moj brat od strica vec 10 puta pao,i dalje ide😁

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 18:02:32   
flamingos
Ivanka,trema je učinila svoje,ali sledeći put je ostavi kući.🙄Položićeš,u pravu su kad ti kažu da niko nije položio iz prvog(dobro,čast izuzecima).Sledeći put polažeš garant.Nemoj ni da nam pišeš kad je polaganje-već kad položiš javi.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 20:05:44   
Ivanka 75
Flam, da znas da necu vise nista da vam govorim, ima samo da cas_tim jednog lepog dana 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 20:10:50   
IvanaSK RR
Ivanka, ja sam položila iz prve, a mislila sam da nema šanse. Mislim da je to samo zato što sam uspela da tremu potisnem. Uostalom, ljudi polažu po deset_ puta, i nema to veze sa tim kakav je ko vozač. Jednostavno, do treme je. I nemoj da se nerviraš i plačeš, položićes brzo. Sve je to normalno. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 20:35:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flam, da znas da necu vise nista da vam govorim, ima samo da cas_tim jednog lepog dana 😊
Tako je.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 21:16:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ivanka, ja sam položila iz prve, a mislila sam da nema šanse. Mislim da je to samo zato što sam uspela da tremu potisnem. Uostalom, ljudi polažu po deset__ puta, i nema to veze sa tim kakav je ko vozač. Jednostavno, do treme je. I nemoj da se nerviraš i plačeš, položićes brzo. Sve je to normalno. 



Nisam verovala da MENE moze tolika trema da tresne 🙄

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 21:23:30   
Bambino1
Ivanka ja te razumem skroz. Meni su se od treme na polaganju oduzele noge, kad sam trebala da uradim kretanje pod rucnom, toliko se oduzele da nisam uspela ni da vratim auto. Sledeci put polozim bez greske, ali bez treme. Samo bez treme. Kod nas pre podne bila kisica, popodne se razvedrilo, cak nije toliko ni hladno, tako da sam svasta nesto po dvoristu radila. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 22:36:52   
Ivanka 75
Bambino, ćelijska memorija 😂

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 23:00:56   
dunja RR
Jao Ivanka, delim tvoju muku, nemoj se nervirati user posted image

To iz kog je ko puta položio, nema veze sigurna sam. Moj tata je položio iz ne znam kog puta, a ne znam boljeg vozača od njega. Ja sam iz prve požila, doduše pre 11 godina (a časove odvozala pre 25 user posted image , i da važili su ti časovi za polaganje nakon 15 godina, iako sam ih davno odvozila, jer imala sam potvrdu. Nikad nisam izašla na polagane tada jer mi je baba umrla kada sam trebala polagati, i posle se to tako odlagalo do besvesti). Parkiranje, poligon, nikada grešku napravila nisam na polaganju i na par dodatnih časova koje sam tada uzela, uvek sve besprekorno, i od tada nisam vozila, nisam imala auto. Evo sada kada imam auto, već ne znam koji put uzimam dodatne časove, za vožnju po gradu, nikako da krenem sama, i mislim da pooojma nemam. Neki dan mi kaže mama od S najbolje drugarice, inače je žena iz Sr. Mitrovice. Kaže ona je u Mitrovici sebe smatrala najboljim vozačem, ali kada je došla u Beograd (žive u centru), shvatila je da nema pojma, bukvalno. Kaže od kako se udala i ovde živi, auto je vozila samo kada baš mora (bukvalno par puta, dok joj je muž bio u bolnici za vreme korone). I tada kada vozi, obavezno ga izgrebe ili čukne. Mislim da mene mogu razumeti samo žene koje žive u centru, ona me potpuno razume user posted image . Ja živim u jednoj od najprometnijih ulica u Bg, parking tražim 45 minuta minimum, a ulice okolo uske, uzbrdica, bukvalno mi dođe da ga ostavim na sred ulice. Samo kružim, kružim. Jednom prošle godine sam pogledala ranom zorom kroz prozor, i videla auto parkiran na sred ulice i došao pauk da ga nosi (vozača nigde, nestao), mislim da je to bio neki "slučaj" poput mene user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.5.2023 23:14:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 23:08:17   
dunja RR
Juče sam čekala Savu ispred škole, kolima, zadesilo se tako, inače mi ne pada na pamet da palim auto do škole, i gubim parking mesto. M je bolesna, D sa njom kući, ja u gradu autom, i morala ja po S. A trener šaha ga nešto zadržao, pa sam napravila deset__ krugova oko škole dok sam dočekala da izađe (naravno ne postoji niti jedno slobodno parking mesto u kraju), da me neko video sa terasa okolnih zgrada (doduše možda i jeste, ako se pojavim na you tube, it is I, Lekler user posted image ), pomislio bi da sam neki kidnaper koji kruži oko škole. U jednom trenutku sam stala, da malo pričekam, i viidm u retrovizoru oko sokolovo kako mi se približava otpozadi (horor film za mene, ali stvarno), odmah sam stisnulla gas, i zbrisala, pa opet kružila ko ludak. Mislim da mi nisu usnimili, jer su izgleda skrenuli desno, na raskrsnici pre škole user posted image . Videćemo da li će stići kazna, ali ne verujem, kažu tolerišu ako je neko u kolima, kada prolaze, a uostalom i nisu prošli pored mene.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.5.2023 23:24:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 05/23
18.5.2023 23:55:40   
Bambino1
Jooj Dunja ni ja sama ne smem po Bg da vozim. Do Ade mogu, odatle preuzima mm. Vozim po nekad ali kada je on samnom. 😀 on zna sve te ulicice,zbog posla, a ja se i uz navigaciju pogubim koja je u koju stranu smer. 😀

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 6:09:18   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 7:39:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ivanka, više sreće drugi put. Nema sekiracije. Poklopilo se ono ružno vreme sa tvojom tremom. 
Kod mene sve po starom. Trebalo je da vodimo S na NTC radioncu u Smederevo, ali su poljoprivrednih blokirali put. Ni T nije mogla da ide u Bg, pa se bas smirila. Kako stvari stoje ako nastave ovako nećemo moći kod mojih. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 8:32:25   
dddaca
Dobro jutro. Ivanka, bice bolje drugi put. Nebitno je iz kog puta neko polozi. Vaznije je kako posle vozi, da voznja ne predstavlja opterecenje. I nije isto polagati u Beogradu i tamo negde gde postoje dva semafora u citavom gradu. Zato opusteno. Bilo bi super da postoji neko dugme za tremu user posted image Pritisnes i kazes joj aj' cao, nema vise treme. Ali verujem da ce sledeceg puta bilti lakse.
Ja recimo bas volim da vozim, auto koristim cesto po gradu.
Dunja, mogu da zamislim kakve muke imas sa parkiranjem. I ja cesto imam problem sa pronalaskom mesta za parkiranje, izludim kad se vratim i parking ispred zgrade pun. Ali mi bar nemamo oko sokolovo. Jos uvek. A kad ga budu uveli videcemo kako ce biti

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 8:53:12   
Sanjica26 RR
Daco i ja volim da vozim. Meni je bas potreban auto posebno zbog seoske škole. A i cesto kad mm nije tu, ja moram da iskordinisem.
Da su se moji pitali sestra i ja nikad ne bi polagale voznju. Ali sreca mene je mm ubedio. Sestra je odmah posle mene krenula na voznju. Ona u najprometnijim ulicama Beograda ide najnormalnije. Prepisujem da je morala da vozi često kad je tata bio bolestan. Mama ima polozeno, a nikad nije vozila. Sebe i danas grdi zbog toga. Brat u tom periodu je puno radio. Ja daleko, tako da je sve palo na nju. I nemas kud nego da vozis.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 10:08:22   
Ivanka 75
Slozene raskrsnice su bas komplikovane, pa jos kad se ukljucujes sa mosta pod nagibom 😂😂😂
Spusti rucnu, podigni rucnu 🤣 i tako 27 minuta 😭Centar. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here