|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 10:51:17   
dunja RR
Meni su sada problem samo situacije na koje ne mogu da utičem. U Beogradu se najbezobraznije vozi, ma u Evropi kažu, i kada mi neko izleti, ja ne znam šta ću. Pre dva dana, u Ruzveltovoj, koja mi je inače jedna od najgorih ulica za vožnju, i tramvaja, i puno autobuskih linija, nadvožnjak, raskrsnice, elem, ja sam u krajnoj desnoj traci, i trebam da skrenemm druga desno, a do mene, u levoj traci, u istom smeru vozi neki tip, malo je ispred mene, i on kreće da skreće na desno (prva desno), znači ispred mene, ulazi u moju traku, seče me bez najave, bez dvanaja migavca, seče me a ja u brizini, ja vozim inače sporije, ne jurcam, ali opet, da sam zakočila naglo, drugi iza mene bi se zakucao u mene. Moj instruktor mu je zatrubeo 8trebala sam ja, ali nisam, izgubila sam se u toj sekundi) pa je taj lik što je skretao bez migavca stao u poslednjoj sekundi, da nije, direktno bih se zakucala u njega. Projurila sam pored njega u milimetar razmaka.

Posle vidimo registracija tog lika, Pančevo. Kaže mi instruktor vozači koji dolaze iz drugih gradova su najrizičniji, a posedno Pančevci, eto ne znam da li je tačno, ali kaže treba se posebno njih paziti.

Ali to što je on uradio, čak i ja eto kao neko ko nije vozio, nikad tako nešto ne bih uradila, da ulaziš u tuđu traku, bez migavca, bez da pogledaš da li ima nekog u traci, i sečeš celu traku da bi skrenuo desno. Mene to plaši, takvi likovi, pitam se kako ću odreagovati kada budem sama.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2023 10:56:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 11:10:53   
Ana RR
Haha to za Pančevce se pričalo i onda kada sam ja polagala a to beše daaaavnoooo user posted image

Suzi, nismo gori od italijana ali da sve manje ima dobrih vozača, to je tačno. Ove nove generacije vozača baš ne ulivanju poverenje. A takvih kao što je taj tip ima puno na žalost, meni su najgori oni što misle da je migavac tu eto samo da bi postojao, a koristiti se ne mora.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 11:17:26   
dunja RR
Ja se sećam i dan danas kada smo bili u Kairu, koji je to to haos na ulici, grad 30 miliona ljudi, svi voze nešto, oni siromašni motore, milion motora na ulici, auta, kombija, viđali smo svojim očima na jednom motoru oca sa 5-oro dece, svi jedan na drugom. U gradu postoji samo nekoliko semafora (doduše bila sam tamo pre 20 godina), svi uleću, kakvi migavci i bakrači, samo se rukama kroz prozor sporazumevaju, i u svom tom ludilu, ja mislim da oni imaju neku nisku stopu saobraćajki, da mi neko kaže kako uspevaju to, ne znam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2023 11:18:13 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 11:24:25   
dunja RR
Mi smo tada u Kairu platili nekog taksistu koji nas je za 10 njihovih funti (naših 100 dinara), ceo dan vozio po gradu, svašta smo obišli. Jednom je stao NA SRED MOSTA, da bi smo se slikali (on je instistirao, kao to svi rade, pogled je super), ja nisam mogla da verujem, ali je on sa osmehom izašao, otvorio nam vrata da izađemo, uzeo aparat da nas slika. Zamislite da kod nas neko stane na sred mosta radi slikanja user posted image , i njam niko nije trubio, svi su zaobolizaili bez ljutnje. Ali totalni haos, mravinjak!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 11:53:56   
lesli
Dunja i dalje je tako. 😂 Bila moja drugarica sa momkom nedavno.

A sto se polaganja tice i ja sam tresnula. Kaze instruktor ja i jos jedan kandidat (davno bese, ne secam se da li je musko ili zensko) smo mu pali, a bili smo najbolji u toj grupi koja je izlazila. A neki za koje je mislio da ce pasti su polozili.
Ja ono nisam mogla da nadjem gde se pale brisaci (krenula neka kisica), prilikom vezivanja pojasa po ulasku u auto mi je pojas ispao iz ruke, dodavao mi ga on sa zadnje klupe itd.
Sledeci put sam polozila. Ali sam na polaganje otisla bez (tolike) treme. Kao najgore sto moze da se desi da padnem - been there, done that 🤣

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 11:56:11   
lesli
A brat je isto polozio iz 2. ako ne i iz 3. puta.Kad je izlazio poslednji put da polaze trazio mami da mu da nesto za smirenje i ona rekla ok, evo ti bensedin (dala mu aspirin od 100mg 🙈) 🤣
I polozio decko na aspirinu 😂😂😂

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 12:26:14   
Sanjica26 RR
Ma nije ni bitno iz kog puta si položio. To ne znači da si loš vozač i da ces biti los vozac. Treba posle toga da voziš aktivno. A ne kao moja mama da nikad ne sednes za volanom, koja se sad kaje. Oslanjala se na tatu, ali tate sada više nema. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 12:27:16   
dunja RR
Jao bre Lesli user posted image , bravo za mamu!

I znači u Kairu sve isto i dalje :D

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 12:28:52   
Ivanka 75
Lesli, ja zato i kazem, celijska memorija, znam sta me ceka sledeci put pa ce valjda i treme manje da bude.
A sad vic o ljudima. Pita me sinoc koleginica sta uradih na polaganju, reko pala sam. A ona kaze pa i ja sam tek iz 4. puta polozila, nista strasno. 😊 
A oduvek prica kako je ona sve iz prve uradila i da su joj rekli da je vozila savrseno. I tu je driga koleginica uhvati na prepad, ova se zacrveneeee i zbuni i tako nastade malo muk malo njeno prqvdanje da je mi nismo razumeli dobro. 🤣
Mislim se ja ne lazem, iskrena sam i kraj. Mozda bi trebalo da cutim ali ni to. 😊 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 12:30:36   
Ivanka 75
Mislim da je zenqma auto potrebniji nego muskarcima. Oni u kolima voze samo sebe a zena kad vozi ona vozi i sebe, i namirnice i decu.... 😊 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 19.5.2023 12:31:27 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 12:31:28   
dunja RR
Kod mog instrktora dolaze sve starije žene, i uglavnom veliki je broj onih kojima je muž preminuo a kola ostala, i one krenu da voze sa 50-60 (imaju položeno, ali nisu ranije vozile) i sve nauče dobro. Sve se može kada se hoće, ja to sebi ponavljam, a godine nisu bitne.

Sada je imao jednu ženu od preko 60 godina, koja je bolovala od raka, izlečila se, i rešila da, s obzirom da je dobila novu šansu za život, sada radi sve ono što nije do sada, a nije vozila, i eto sa preko 60 godina sada vozi super, a nikad ranije vozila user posted image


Moja mama je super vozila, nema gde nismo išli sa njom, i za Crnu Goru na more, preko Kanjona Morače, čak i kada nam pukne guma, dešavalo se, mama sama zameni user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2023 12:36:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 13:09:01   
Ivanka 75
Evo ja sam uhvatil konacno vreme i za to. Starije zene preuzimaju stvar u svoje ruke! Bravo! 😊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 13:12:51   
dunja RR
Isto i ja Iv, bravo za nas user posted image

Meni kada instruktor priča o tim ženama, baš mi daje vetar u leđa.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.5.2023 13:13:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/23
19.5.2023 14:32:43   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Isto i ja Iv, bravo za nas user posted image

Meni kada instruktor priča o tim ženama, baš mi daje vetar u leđa.



A vidi sledece... U busu pre 2 dana, sednu covek i zena pored mene i pita ga ona gde sad radi. On pomenu neku drigu autoskplu iz grada, tamo drzi teoriju. I krene da lrica kako sada sve vise zena i devojaka polazu voznju, kaze emancinpovale se pa ih sve vise ima na ulici 🙄 Htedoh da mu kazem da je zena izumela automobil a ne muskrac. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 6:59:57   
flamingos
Dobro jutro.Isčitah šta ste pisale i slatko ste me nasmejale-posebmo Les.Bravo za sve mame vozače.Pikem kafu,ne mogu da spavam.Dete danas nema trening.Kad se naspava da jede i da završava školske obaveze,pa popodne da izađe sa drugaricama da prošetaju.Tizi,mislim na vas.Nadam se da ste dobto.Ostale mame?Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 9:17:27   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ode dete na takmicenje, opet 😂 Njenoj sreci nema kraja. Opet fizicko u pitanju 🤣
Ceo vikend neću kuvati, jeeeeeeeee 😊Pozvani smo na dve strane pa mi tako lepo cine uslugu. Jos sam im najavila da cu poneti kutije da mi spakuju za poneti jer kad me pozovu na ceo dan pored jezera u  nedelju ja nemam kad da kuvam za ponedeljak 😂😂😂
Sto sam gLoooooznaaaa 😜

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 9:30:42   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Blago tebi Ivanka. Kad bi mene neko zvao na gotov ručak, još spakovao 😀 Spremam palačinke, pa jednu da budim za folklor, a drugu da ostavim da spava. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.5.2023 9:34:36 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 9:39:23   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ja, naravno, ustala sa glavoboljom 🙄. Malo cu srediti danas terasu. Danima me nervira, a nikako da je sredim. Maca je kod moje mame pa cu opušteno da završim. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 9:43:56   
Sanjica26 RR
E da. Ja sam se probudila u 3 ujutru i nisam mogla da spavam. Onda sam ustala uzela da učim i legla u pola šest. Baš sam blesava.
Moram i ja Ivana da sredim terasu, a možda izvadim neki novac da kupim cveće pošto je sajam cveća. Trebali smo kod mojih ali nista od toga:(

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 9:48:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro jutro. Blago tebi Ivanka. Kad bi mene neko zvao na gotov ručak, još spakovao 😀 Spremam palačinke, pa jednu da budim za folklor, a drugu da ostavim da spava. 



Pravo da ti kazem volim kad ne moram da kuvam 😂 I to svima naglas objavljujem 😊A posto moramo ujutru da budemo na jezeru vec u 9h da bi postavljali za piknik onda ima i ujam da dobijem u vidu rucka za ponedeljak. I svi zadovoljni 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/23
20.5.2023 11:34:39   
dddaca
Ivanka, dve muve jednim udarcem. Uživancija pored jezera, rucak za danas i sutra, sta ces vise user posted image
Ja tek sad da odem do prodavnice da kupim neko meso pa da stavim rucak i da bežimo na igraliste

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/23
21.5.2023 7:09:22   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,želim vam lep provod.Ostale mame?Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/23
21.5.2023 18:38:38   
flamingos
Gde ste?Nadam se da ste uspele da iskoristote ovaj prelep dan.Mi jesmo Prošetasmo do Stop Shopa.Dete kupilo suknjicu i majicu.Pazarismo u Lidlu.Dani cveća su,pa kupismo i cveće.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 7:20:04   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kadu,pa da završavam šta imam.Dete popodne ide u školu,a ja da odem još koje šta da kupim.Sutra ujaku dajemo polugodišnji pomen.Bambino,kako je protekla rođendanska žurka?Ostale mame?Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 8:03:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Srećna slava svima koji danas proslavljaju letnjeg svetog Nikolu. Kod nas je u kraju gde radim zavetina. Tako da vodim svoje djake na službu. I crkvena je slava. Divan je dan. Posle da se vratim, pa da još nešto dokuvam, pa nazad u školu. Juče sam neplanirano kupila cveće za terasu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here