|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 10:42:45   
nata11
Sanjice seoska slava mog rodnog sela. Danas ce mrsavicu baka uzeti iz vrtica pa je vodi na ringispil.

Ja radno pa popodne da skoknem do banke i po oprane tepihe.

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 12:03:05   
Sanjica26 RR
Nato, jel jos birka hranu?
Deca obožavaju ringispil.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 13:30:28   
Tiziana
Cao devojke, kako ste, sta ima.
Mi smo ok. Dan po dan. Svi smo tu na okupu i to je ono sto je najbitnije.
Ne bih da ulazim ni u kakve detalje i ne bih nista da pisem, jer se svasta pise, izvlaci ko zna od kuda i sto je istina i sto nije istina (Npr pise da je odeljenje krenulo danas na nastavu, a to nije tacno..) i svako sada ima misljenje i zna najbojle u ime drugih,i pokusava da nametne svoje misljenje, a zapravo niko nista ne zna ni sta ni kako.
Mi se trenutno borimo da ocuvamo mentalno zdravlje nase porodice. Znam da zvuci sebicno, ali trenutno nam je to najbitnije.
Ja vas sve pozdravljam i nadam se da ste za vikend uzivale u ovom konacno predivnom vremenu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 14:28:38   
Ivanka 75
Tizi ❤️ Šaljemo ljubav ❤️❤️❤️❤️❤️❤️


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 14:32:46   
Ivanka 75
Ovde se tako prosula kiša oko pola 2, potoci. Sad sunce upeklo. Pravo prolece 😊Ja ofarbah jedan zid napoljum. Nastavak sutra. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 14:33:02   
dunja RR
Tizi, mislimo na tebe! Verujem da je teško, i da je puno raznih informacija oko vas, zato i nisam htela da te dodatno opeterćujem porukama. U samom startu, kada se sve desilo, prvo sam pomislila na vas, i laknulo mi je kada sam saznala da vam se nije desilo ono najgore. Ali direktno ste pogođeni, i svakako vam nije lako, tako da, polako. Što kažeš, bitno je očuvati zdravu glavu. Hvala ti što si se javila, držite se, mislimo na vas user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 14:56:25   
Ana RR
Mi se trenutno borimo da ocuvamo mentalno zdravlje nase porodice. Znam da zvuci sebicno, ali trenutno nam je to najbitnije.


Nije sebično ni malo, Tizi, tako i treba da bude. Držite se i čuvajte, potrebno je vreme da se ovo preboli.

Šaljem zagrljaj user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 22.5.2023 15:03:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 15:16:00   
dariusalbetr
U pravu si !! I radite sve dobro . Sada se morate pobrinuti za sve kako kasnije ne bi bilo problema . Mislim da je važno ugoditi jedni drugima . na primjer, muškarac može ugoditi svojoj ženi buketom cvijeća . A supruga može kuhati muževo omiljeno jelo . uvijek se toga moramo sjetiti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 15:32:04   
Sanjica26 RR
Тизи, грлим Вас.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dariusalbetr)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 17:48:32   
flamingos
Tizi,ljubimo vas puno.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 20:12:16   
Bambino1
Zdravo mame. Flam hvala na pitanku, zurka je prosla super ali se jutros probudio sa oteklim okom, neka alergijska reakcija bar tako kaze dr. Tizi ni malo sebicno, to je sada najbitnije. ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 20:31:39   
dariusalbetr
Za alergije pokušajte piti Fenkarol tablete (ja sam liječnik, tako da mogu izračunati dozu ) . I imam pitanje za sve vas, želim svojoj ženi pokloniti cvijeće . Možete li savjetovati dobre trgovine cvijećem ili dostavom?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 05/23
22.5.2023 22:52:39   
Kata90


IZVORNA PORUKA: dariusalbetr

U pravu si !! I radite sve dobro . Sada se morate pobrinuti za sve kako kasnije ne bi bilo problema . Mislim da je važno ugoditi jedni drugima . na primjer, muškarac može ugoditi svojoj ženi buketom cvijeća . A supruga može kuhati muževo omiljeno jelo . uvijek se toga moramo sjetiti






Imamo novo meso 😁😁😁😁Pozdrav

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dariusalbetr)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 05/23
23.5.2023 6:44:28   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,kako je oko?Ostale mame?Da popijem kafu,pa da završavam šta imam.Kad dete ode u školu mi idemo u selo.Ujaku je šestomesečni pomen.Da odemo i do naše kuće.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 05/23
23.5.2023 7:47:32   
dddaca
Dobro jutro. Tizi, drzite se. Nadam se da su deca dobro.
Bambino, brzo da prodje oko malisi. Ostale mame, kako ste?
Ja ne stizem da pisem. Obicno imam vremena bar da virnem, ali juce ni to nisam stigla.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 05/23
23.5.2023 9:36:57   
Ivanka 75
Dobro jutro. Samo da mahnem pa se ubacujem dalje u mašinu. Ako uspem da jedem ko covek danas bice dobro. 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 05/23
23.5.2023 10:31:58   
Mirko Svirko
Dobar dan, ja uatala u 6h vec mi je dan 😊
Kako ste Danas?Mi nesto bili nikakavi  i slinavi, sada smo super. Mislim kad grane sunce svakako sam super. Samo da nije više kise. Sta radite?. Kod nas punom parom. I da vezbali matis i dobio M 5 na kraju. On se odusevio i bio je jako ponosan. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 6:16:58   
flamingos
Dobro jutro.Mirko,bravo za mališana i matematiku.I kod nas standardna situacija.Dete prepuno školskih obaveza,ja svojih,mm isto.Započinjem dan bez kafe pošto imam zakazan ultra zvuk abdomena.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 10:49:50   
Ana RR
Dobro jutro. Mi ustali jutros u 7, sad smo kao porodica zombija. Išli na kontrolni ultrazvuk, konačno je sve ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 11:03:45   
Sanjica26 RR
Super Anci. Kako se snalazi sa gradivom zbog izostanaka?

Kod nas sve po starom. Večiti haos. user posted image Dala sam sebi previše zadataka.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.5.2023 11:11:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 11:39:51   
Bambino1
Zdravo mame. Kako ste? Malisi je oko super, spao otok skroz, sad je pogulio bradu. Izvodio nesto sa trotinetom pa pao sinoc. 😀 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 11:45:00   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Super Anci. Kako se snalazi sa gradivom zbog izostanaka?

Kod nas sve po starom. Večiti haos. user posted image Dala sam sebi previše zadataka.


Ništa me ne pitaj Sanjči, prepiše ono što su radili u školi ali da uzme da uči nema šanse. Samo se raspravljamo i kažnjavamo. On i mm rade matematiku jer je tu dosta propustio a za ostalo neka se snalazi. Kazna mu ne gine svakako zbog lenjosti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 12:49:08   
Ivanka 75
Dobar dan. 3x mi izbacivalo poruku od jutros. 😡 Pa sam odustala na neko vreme 😊
Ne znam ni sta sam htela sa pisem... 

Ana, sad ga pritegli zavrsni kontrolni, uskoro ce kraj pa zasluzeni odmor. Progledaj mu malo kroz prste, nadam se da ce i nastavnici. 
Ja konacno sedoh. Popih kafu, da ispratim podmladak pa na posao. Juce sam toliko umorna bila da sam jedva usla u kucu sinoc. Samo se istusirala i otisla na spavanje. Tako cu i veceras. Da napravim sendvice za veceras. Ogladnim oko 7 😂

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 12:56:05   
Ivanka 75
Setila sam se 😂
Bila sam kod ocnog juce. Naocare za citanje su mi levo +3.75 i desno +2.75. Tegle 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 13:21:15   
Ivanka 75
Ovo mi je treca poruka za redom pa pravim pauzu.
Škola je pozvala roditelje na tribinu u vezi stresa, anksioznosti i samopovredjivanja dece i adolescenata. U organizaciji ordinacije koja se time bavi. 
Sticem utisak da psiholozi, psihoterapeuti i slicni sada pokusavaju da nam se uvuku u zivote. Trebalo je dosta ranije da stave do znanja da postoje i da su spremni da se nadju pri ruci. (mada... Vidim da su neke ordinacije ponudile svoje usluge po "povlascenim cenama") 
Tribine tog tipa nisu do sada organizovane, ili ja bar ne znam za njih. Mozda bi neki roditelji koji prepoznaju svoje dete u tim primerima i odreagovali. Mozda bi jedna tribina uticala na jednog roditelja. Pa sledeca na jos jednog ili dva. Ostali bi naucili i primenili ono sto cuju na tribini. 
Mozda je ova tribina pocetak kraja ovog loseg perioda u kojem su nasa deca i popravke okruzenja koji im stvaramo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here