|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/23
24.5.2023 14:48:07   
Sanjica26 RR
Анчи, само нек нс посустаје сад кад је крај. Али свакако треба имати разумевања за њега, јер дуго није био у школи. Олењио се.Само нек је он оздравио.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.5.2023 14:54:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 05/23
25.5.2023 7:11:48   
flamingos
Dobro jutro.Bambino,Ana,drago mi je da su deca dobro.Ana,bitno je da je zdrav.A deca ko deca.Pijem kafu,pa odoh po zavese za selo i još koje šta mi treba.Radovi su gotovi,nameštaj poručismo i u toku sledeće nedelje stiže.Samo da odem u subotu da obrišem prozore i ostalo.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 6:51:47   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Samo da vam mahnem. Ovu nedelju crkoh a još sam u pms-u. Naišao neki težak period. Proći će. Sve vas ljubim! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 7:18:35   
flamingos
Dobro jutro.I ja tebe ljubim Ivana.Budi dobro.Pijem kafu,pa odoh prvo u kuhinju da završavam oko doručka,ručka i svekrvi da pravim kolače da ponese za Italiju,a zatim da završavam šta imam planirano za danas.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 7:26:23   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Баш сам килава. Треба да добијем. Стомак ме боли. Обавеза на све стране. Одох на нове радне задатке. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 21:53:29   
IvanaSK RR
Sanjice, kako stomak? I mene zeza ceo dan, a nikako da dobijem. Malo cu pokušati da odmorim za vikend. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 21:59:14   
Sanjica26 RR
Bolucka me i T je juče prvi put dobila. Nije znala jadna sta ju je snašlo. 😞
Ja cu sutra kod mame. Nisam je dugo videla. A i ostale. Jes da će da mi propadne dan za učenje, ali nema veze. Učim sad koliki mogu.
Šta radi Maca? Jel se priprema za završnu priredbu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 22:29:18   
dddaca
Ana super da je ozdravio, Sad polako, jedno po jedno nek uci. Pretpostavljam da je bio u kontaktu sa drugarima dok je bio na bolovanju, i da je bar malo gledao knjigu. Sad samo da se navikne i da se vrati u formu.
Sanjice, kako je reagovala? Je l' se uplasila, da li ste vec pricale na tu temu pre? Ne znam ni kad je pravo vrema za tu pricu. Mislim da je moja jos uvek mala, ali da cu u jednom trenutku morati da je pripremim.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 05/23
26.5.2023 22:35:30   
Sanjica26 RR
Pričale smo o tome daco pre, a i videle su mene da se patim. Smorilo je svakako. Sinoć smo je vodili u prodavnicu da kupi nešto da se oraspolozi. Šta da se radi. Navicice se.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 6:06:26   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa mm i ja idemo u selo da sredim sobe(obrišem prozore itd.),pa ovih dana stiže nameštaj.Za ručak poručismo roštilj.Nema danas kuvanja.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 7:37:44   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flam, srećno sređivanje.Sanjice, jel je boleo stomak? Maca se noćas celu noć žalila na stomak, ništa nismo spavale. Za priredbu treba teksas suknjica, a ona suknjice slabo nosi. Kupih joj kao sorc-suknjicu i sinoć među haljinama pronadjoh teksas suknjicu 😁. Nema veze, al nisu mi se bacale pare bez potrebe. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 7:42:51   
Sanjica26 RR
Prošle nedelje ju je vratila razredna kuci, jer joj se složilo. Posle je sve bilo ok. A juče je na trenutak boleo stomak, kasnije nista. Nadam se da njih .dve nece imati muke kao ja.

Ni ja nisam oduševljena suknjama, tako da je razumem. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 9:02:58   
dddaca
Ivana ne brini, imaju one te faze. Moja jedno vreme nije htela da cuje za suknje, pa ondda nije izlazila iz njih, pa onda kad se uhvati za samo jednu boju, i taman nakupujem u toj boji, njoj je najlepse kad je sareno user posted image A bas sam sinoc u Waikiju videla neki teksas sorts na preklop. Meni je to bas simpaticno. Mi kupile neku haljinicu. Kaže ja sam izabrala, idemo da platimo user posted image
Sanjice, možda se zato i zabrinula, vidi tebe kroz kakve muke prolaziš, pa misli da će tako i njoj biti. Iskreno se nadam da će ih obe zaobići.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 10:17:37   
Ivanka 75
Sanja, iskreno se nadam da ce ih tvoje i moje muke zaobici. Drago mi je sto I. za sad nema nekih problema, bolova... Mada ima dosta gasova 😊
Inace, juce bio pljusak oko 13h. Dete bilo mokro do kolena, vratila se da se presvuce a iz patika izlazi voda, kaze ona, imam malu baricu u patikama. 😂
Danas nemam pojma ni sta cu ni kuda cu. Znam samo da moooooooram dau kljucim usisivac 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 14:35:23   
IvanaSK RR
Dddaco, ne opterećujem se ja, nego bolje da sam kupila nešto što joj bas treba. Inače, tu suknju sorc u Waikikiju sam joj kupila. A veličina joj 5-6 za suknje 🙄 mrva. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 17:44:21   
dddaca
Pa to se slazem Ivana da je bolje kupiti nesto sto ce joj trebati. Ko zna, mozda vidi kod jos neke drugarice pa joj se dopadne user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 19:45:04   
IvanaSK RR
Ma nosiće je, sigurno, nego teksas suknja uopšte nije praktična. Ja sam pre za haljinice 😁 ili sorceve. Ona ionako voli da se presvlači i sredjuje.Opet kiša, makar ne moram napolje 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 05/23
27.5.2023 22:01:29   
flamingos
Hvsla Ivana.Umorna sam,ali sam uspela da završim sve planirano i neplanirano.Kako je maca?U ponedeljak je fotografisanje u školi i moje dete je kupilo suknjicu.Inače,ne kažem da ih ne voli,ali ih retko oblači,sem u izuzetnim prilikama(doduše,ima i rezervnu varijantu za fotografisnje,pa videće do tad).Odoh da odmaram.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 5:41:41   
flamingos
Dobro jutro.Da popijemo kafu,pa da ispratimo svekrvu.Kasnije da peglam itd.Iživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 9:31:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flam, verujem da si se umorila. Ja sam malo odmorila juče ali nedovoljno 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 9:44:55   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja nisam nista spavala. Rasturao me je stomak. Nisam otišla ni u crkvu. Čekam mm da dođe da donese doručak. 😀

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 9:46:19   
flamingos
Ivana,pokušaj danas malo da odmoriš.Da,umorila sam se.Sve bih da završim tamo,plus ovde imam obaveze.Ali,dobro.Sve je sređeno i sad samo nameštaj da stigne,a ja da nastavim sa sređivanjem kuće,dvorišta...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 15:06:04   
Ana RR
Dobar dan, konačno se sunce promolilo.

Ja sam juče dobila, ovaj ciklus mi je gori nego inače. Bolovi, odliv, migrena... sve me sastavilo.

U petak imam proslavu 25 godina mature (jbt još strašnije zvuči kada napišem haha) a tada nam je godišnjica braka i sada ne znam šta da radim. Nismo imali neke posebne planove za godišnjicu ali opet ne znam...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 05/23
28.5.2023 17:19:20   
Sanjica26 RR
Eto Anci tako je meni danas. Mm je spremao doručak i ručak. Izgleda će i večeru. Ja ću morati da spremiti za sutra ručak, pošto bi trebalo na faks. Nemam pojma kako cu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 05/23
29.5.2023 6:14:34   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas imaju fotografisanje.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here