|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 06/23
31.5.2023 19:04:37   
IvanaSK RR


Drage mame, stigao nam je jun user posted image Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 06/23
31.5.2023 20:13:09   
dddaca
Kato, sad sam videla da se bebi žuri. Koja si nedelja? Čini mi se da je baš brzo proletelo vreme.
Kod mene u poslednje vreme haos, baš jedva postižem da uskladim sve obaveze. Virnem da vidim šta radite, ali ne stižem da pišem

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 06/23
31.5.2023 20:17:05   
flamingos
Eto nama juna.Kato,uskoro slavimo.Konačno sam sela.Šta vi radite?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 06/23
1.6.2023 6:18:17   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu,a ja imam svašta nešto isplanirano za danas.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 06/23
1.6.2023 13:46:37   
Kata90
Dobar dan😊 da zuri beba nemirna je,dobila sam lek da pijem da nebi krenuo ranije porodjaj.Sada sam u 37 nedelji.Bila sam jutros opet na ctg,uzima se sada vaginalni bris na streptokoku to proveravaju,kontrola na zuticu,antitela....bez ovih nalaza se ne krece u bolnicu.Ovo nije bilo pre.....neznam mozda je vec neko od vas imao ovo.Jos malo pa zavrsavam kuvanje,pa da dremnem malo.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 06/23
1.6.2023 17:22:13   
flamingos
Gde ste?Nas dve smo išle na kontrolu za protezu.Kaže doktor da je super i da sve ide kako treba.Disciplinovana je,stalno je nosi.Kontrola za 6 nedelja.Sedoh da popijem hladan nes.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 06/23
2.6.2023 5:42:32   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala i evo pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Sutrra je radna subota.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 06/23
2.6.2023 7:53:16   
Tiziana
Dobro jutro devojke. Kako ste?Kakvo je ovo vreme? Ubudjacemo se. Ves se danima ne osusi! Cerka ode na izlet. Mi smo ok. Sve ide svojim tokom, polako,ali bicemo dobro. Danas popodne moram da odem da kupim deci neku garderobu, da zamenim ono sto im je malo i sto se izandjalo, vrtimo par stvari 🙂. Hocu nesto i sebi da kupim. Na poslu standardno. Nadam se da ste sve ok. Jos malo pa raspust pa da se i deca i vi malo opustite. 🤸‍♀️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 06/23
2.6.2023 8:03:16   
flamingos
Tizi,drago mi je da ste dobro.❤

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 06/23
2.6.2023 8:20:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Tizi 😘

Kod mene standardno. S tim što sam imala ispit i položila sam ga. Još sledeće nedelje i odmor od toga. Baš sam se umorila. Ceo dan smo mm i ja juče bili na točkovima. Najteže mi je sto moram da ostavim deci sve, da mogu same da se služe. Sve same.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 06/23
2.6.2023 13:56:24   
flamingos
Šta radite?Ipak nije radna subota.Trebala je da bude,ali su danas rekli da nije.Da Tizi,do utorka i kraj,počinje raspust.Ovde greje sunce,ali je teško vreme.Ručali smo i sad malo da odmorim,pa da pakujem još koje šta za selo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 5:40:25   
flamingos
Dobro jutro.Loše sam spavala.Ponovo me zafrkava kičma.Da popijem kafu,pa kasnije da završavam oko doručka i ručka.Dete danas ima trening.Popodne da izađe sa drugaricama.Tizi,kako se dete provelo na izletu?Ostale mame,kako ste?Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 8:47:24   
Ivanka 75
Dobro jutro. Prodje i ova nedelja. Čitam vas povremeno ali ne stižem da pišem često.Pijem kafu pa na posao. Imam učenice željne znanja pa i subotom dolaze na časove 😊
Sinoć sam čekala sat i po da umine pljusak, grad i voda po ulicama. Zovem taxi, svima zauzeto. Tek oko pola 10 moglo da se izađe a da ne budeš mokar do gole kože. 
I sad pada, valjda će još malo da umine dok pođem. Tizi ❤️Flam, stiže li nameštaj? Sanja, videh dete na FB ❤️Ana, pre dva dana jedan Lagado pas (ispravi me ako grešim, da ne guglam sad 😊), legao u baru i uživa 😊 Odmah se set_ih tvog nestaška ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 10:30:56   
flamingos
Ivanka,nešto od nameštaja je stiglo,a nešto u toku iduče nedelje.Nismo na jednom mestu sve uzeli.U pitanju je nameštaj za 3 sobe.Ovde je sparno vreme.U kuhinji sam.Dete je doručkovalo i ode na trening.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 13:14:02   
Sanjica26 RR
Добар дан. Иванка, Софи је данас отишла у Кучево. Игра са својим Кудом. Није јој је био проблем да устане у 6.
Ја не знам шта ћу пре да ли да пишем предлоге, да ли да учим. Баш нас је овај пресек у школи пресекао. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 15:06:20   
Ivanka 75
Sanjice, mislim da nikome nije jasan ovaj 6.6.
Deca ne znaju da li da kukaju ili likuju 😏
Kad sam se vrqcala kuci oko 2 malopre zaboravim kisobran u autobusu. Crni Benetonov sto je mm dobio pre nekoliko god od majke za rodjendan. Ja sedela na sedistu pozadi, sama, prebacivala neke stvati u rqnac jer sam i na pijac svrqtila, i u tom prebacivanju ostane kisobran na sedistu. Cim sam shvatila da ga nisam donela kuci odem na stajaliste (a ta linija ima i pola i cela pa je tu kod nas stajaliste zq pola, i nastavlja jos nekoliko stanica u naselje produzena linija, a ja isla produzenom danas) i tamo neki autobus stoji. Kazem ostao mi kisobran, opisem ga u detalje, u liniji do elektronske. Kaze decko ja sam ga  video na sedistu kad sam dolazio i opisa moj kisobran u detalje 😊 Sad cu, kaze, da napisem na grupi da vidimo ima li ga pa da sacekamo da vidimo da li ce neko da se javi. 
Utom, staje drugi autobus, izlaze putnici, ja prepoznqm kondukterku, pitam ima li crni kisobran kad ono IMAAAAAA 😂😂😂
I tako se moj kisobran provozao po gradu 2 kruga i vratio kući. 😊 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 15:07:55   
Ivanka 75
Mlooogo sam srecna 😊 Sto se vidi i po nacinu na koji sam napisala Pustolovinu jednog kisobrana 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 16:19:54   
Ana RR
Hahaha nasmeja me, Ivanka user posted image dobro da se on vratio kući user posted image

E Lagoto se zovu, daaa obožavaju vodu, bare, blato... pravi prasići user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 16:30:04   
Sanjica26 RR
U poslednje vreme viđam često vlasnike lagota. Baš ih puno.

Ivankauser posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 3.6.2023 16:58:10 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 17:28:46   
flamingos
Joj Ivanka.Tako me nasmeješ i ulepšaš mi dan.❤Provozao se kišobran.Bitno da je stigao.Mm je otišao u selo.Stigao je nameštaj.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 19:02:39   
Ivanka 75
Eee Lagoto, moram zapamtiti 😊 Ma ovaj na sret trotoara nasao blatnjavu baru i legao, samo njuska  viri. Ko nilski konj. A decko vlasnik stoji onako pored i vrv ceka da mu se ljubimac nauživa 😂
Idoh opet kod cika zube 😕 I u ponedeljak kod parodontologa i hirurga pa da pokrenem vadjenje ovog umnjaka. Dade mi dr klindamicin da smiri umnjak ako moze. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 19:32:43   
Sanjica26 RR
Joj Ivanka i mene čekaju silne popravke. Posle odmora cu, a pre početka školske godine.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 19:48:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Joj Ivanka i mene čekaju silne popravke. Posle odmora cu, a pre početka školske godine.



Ja mislila da mi se bol nece vracati bar do sredine juna, ali avaj 😔
Cim zavrsim sa grupama moram resiti problem. Ovaj bol je nepodnosljiv. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 06/23
3.6.2023 20:03:37   
Sanjica26 RR
Sve znam user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 06/23
4.6.2023 7:54:53   
flamingos
Dobro jutro.Ivanka,kako si?Ne boli te zub?Pijem kafu,pa odoh da završavam šta imam isplanirano.Danas imamo goste.Dete ide i na trening.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Uživajte u nedelji.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here