|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/23
16.6.2023 12:49:16   
Sanjica26 RR
Bolje da vam ne pričam kako je moj sestric popravljam ocenu za 5 iz društva u trećem. Pred tročlanom komisijom celu godinu je odgovarao.I to svaki dan. Da je sestra znala nikad ga ne bi slala.
Dobar dan. Sivi jun. Ja stigoh kuci. Imam posla. Valjda cu uspeti da završim.

Anci znači ne prate uputstva ministarstva. Do 20.juna nema zaključivanja, osim predloga. C cc
Ivanka, sve je ovo besmisleno.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.6.2023 13:24:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/23
16.6.2023 13:57:34   
flamingos
Dobar dan.Evo me.Tek sad je došla struja.I ovde je užasno vreme.Da Tizi,super je na selu,samo da konačno bude toplo.Hladno u kući.Nama su sve ocene zaključene.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/23
16.6.2023 21:41:59   
dddaca
Gde ste mame? Ne stizem da pisem, a moram da priznam da tek sad procitah sta ste pisale. Kod nas je juce tako padalo, da je jos malo potrajalo, potop. A danas razmisljam da li da palim klimu da greje.
Sanjice, izgleda da niko ne postuje tu preporuku. I kod nas skoro sve ocene zakljucene.
Ivanka, ne razumem sto je muci kad je jasno da je od 4.50 petica. Slazem se sa Tizi da dete treba da dobije ocenu na osnovu znanja, ali nekada sam i za to da se progleda kroz prste, da se detetu pruzi sansa.
Ana, kad cete na more? Bese u Nikiti idete? Ili sam nesto pomesala?
Kato, priblizilo se user posted image
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/23
16.6.2023 22:30:22   
Ana RR
Daco, u Nikiti idemo u avgustu, sada idemo na par dana do Soluna, tačnije u jedno mesto u predgrađu Soluna.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 8:30:31   
dddaca
E pa super Ana, pisi utiske kad se vratite. Nadam se da ce vam i vreme biti lepo. Vidim da se pominju Perea, Agia Triada kao mesta u okolini ali nkad nisam bila tamo. Bas me interesuje kakva je voda za kupanje obzirom na blizinu Soluna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 8:37:09   
flamingos
Dobro jutro.Ovde i dalje pada kiša.Založila sam smederevca i kasnije da stavim sarmu da se kuva i da ispečem pogaču za ručak.Sad sedoh da popijem kafu i odoh da pustim mašinu da pere.Moji spavaju,pa da vidim šta ko želi da doručkuje da spremim.Kato,brojiš sitno.Bambino,kako ste vi?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 10:20:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Konačno ne pada kiša.
Daco, kad je stvar čista što se tiče ocena, pa da zakljucis. Ali ljudi kud žurite za ostale kad nije kraj.
Eto npr za Marka. Niste mu dali šansu da odgovara. Dete je bilo bolesno.
I ja kao Tizi smatram da ne treba da se pokloni ocena. Ajde u nekim situacijama, nije loše. Dodje Dete kao juče, traži nastavnika i kaze jel tu da mi popravi ocenu. Dakle, došao si da molis. Odgovaraj ako hoćeš da ti popravi.

Ja sam danas duže spavala konačno. Juče od kako sam došla iz škole sela sam i pisala sam. I danas trebam. A stomak me jako boli. Dobila sam ranije tako da neću imati u putu. Toga sam se bojala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 11:16:42   
Ana RR
Daco, baš u Pereu idemo, prijatelji imaju stan tamo i odavno nam nude da odemo, nama je uvek bilo glupo jer neće da nam naplate. I sad smo rešili da odemo na 5 dana, malo da nam dupe vidi put user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 14:55:09   
Sanjica26 RR
Дивно Анчи. Лепо се проведите. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 20:55:33   
dddaca
Super Ana, uzivajte. Taman da nam preneses utiske kad se vratis.
Sanjice, slazem se da treba da uce, i ne podrzavam da neko cele godine nista ne radi, a onda ocekuje dobru ocenu. Ali ima dece koja vredno rade cele godine, ali u nekom trenutku naidju na problem, nesto krene nizbrdo. E tu nastavnik treba da pruzi podrsku, da razume, pa i da da bolju ocenu. Ne uvek, ali da prepozna kad i kome treba pruziti sansu.

< Poruku je uredio dddaca -- 17.6.2023 20:56:05 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 21:10:36   
Ivanka 75
Ja zoto i govorim I. da se samo znanjem moze izboriti. Zato i ne brinem za nju 😊
Znate li da, sam ukljucila grejalicu? 🥶

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 21:17:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja zoto i govorim I. da se samo znanjem moze izboriti. Zato i ne brinem za nju 😊
Znate li da, sam ukljucila grejalicu? 🥶
Tako je Ivanka.Mislim za ovo što si napisala u vezi škole.Ni ja za svoje dete ne brinem.I kod nas uključena grejalica.Uživajte u vikendu.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/23
17.6.2023 22:21:28   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: dddaca

Super Ana, uzivajte. Taman da nam preneses utiske kad se vratis.
Sanjice, slazem se da treba da uce, i ne podrzavam da neko cele godine nista ne radi, a onda ocekuje dobru ocenu. Ali ima dece koja vredno rade cele godine, ali u nekom trenutku naidju na problem, nesto krene nizbrdo. E tu nastavnik treba da pruzi podrsku, da razume, pa i da da bolju ocenu. Ne uvek, ali da prepozna kad i kome treba pruziti sansu.


Slažem sa tobom. Imam jednu učenicu koja je divno dete, dobar učenik ali je u poslednjei vreme podbacila sa nekim ocenama. Teška neka situacija. Ima sestru ometenu u razvoju, o kojoj je trebala da brine dok su roditelji na posлу. Svi smo na vecu izglasali da joj se popravi ocena. To su situacije na koje treba da budemo blagonakloni.
Ocene nisu ni bitne. Bitno je ono što je ostalo. Ja nisam bila odlikas, a nekih stvari se sećam odlično.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 18.6.2023 12:42:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/23
18.6.2023 8:59:24   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu,pa da odemo na groblje.Godišnjica mojoj majci...13 punih godina...Blizu je moje rodno selo.Nego da odemo dok ne padne kiša.Čas greje sunce,pa se naoblači.Pozdrav svima.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/23
19.6.2023 9:04:42   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh.Konačno greje sunce.I juče je bio lep dan,a i danas,pa mm da pokosi travu,a ja da sredim dvorište.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/23
19.6.2023 12:59:47   
Ivanka 75
Dobar dan! Častim, 5.00 prosek 😂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/23
19.6.2023 21:52:00   
dddaca
user posted image Bravo Ivanka, cestitam. Bice i kod nas isto

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/23
19.6.2023 23:35:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dddaca

user posted image Bravo Ivanka, cestitam. Bice i kod nas isto



Bravooooo! 😊 


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 9:12:06   
flamingos
Dobro jutro.Bravo za Ivku.Ispismo mm i ja kafu na terasi.Sad hvatam signale da vam se javim i odoh.Moje dete spava.Neka uživa u raspustu.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 10:30:05   
Bambino1
Zdravo mame, kako ste? Cestitke odlikasima, a i onima koji to nisu. Ja jos ovu nedelju radim pa na odmor. Jedva cekam. 🙂

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 10:39:57   
Ivanka 75
Dobro jutro. Pokusavam da izvucem dete iz kreveta 😂 Da idemo do grada malo, ja ne radim danas.
Inace, rekla joj rozredna I da ce joj nastavnicko popraviti pcenu ako joj bude zakljucena cetvorka, ionako ima prosek za 5. Pa se ova moja zainatila, nece o meni pricati na nastavnickom vecu 😂i tako.... 
Vrelo je danas a zemlja mokra, samo isparava. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 12:26:16   
Ana RR
Joj ogromna je vlaga, ja jedva dišem. Osećam da mi srce lupa, još sam u pms-u, grozno..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 13:38:36   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Joj ogromna je vlaga, ja jedva dišem. Osećam da mi srce lupa, još sam u pms-u, grozno..



Mi se vratismo iz grada busom. Mislile smo pesaka (3 stanice, nije mnogo), ali tolika je uspara da smo usle u prvi budls koji je naisao. Sreca pa svi idu u nas pravcu 😊
Kupilo dete Nike helanke i Adidas ROZE majicu 😁 Da razbijemo monotoniju tamnih boja u ormaru 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 14:13:31   
flamingos
Tako je Bambino.Čestitke svoj dečici.Moja Anđela časti za odličan uspeh kad primi đačku knjižicu,a ja da vas počastim za pregršt robnih nagrada,kao i novčanih.Uskoro idemo i na nagradno putovanje(kraća relacija),ali,otom-potom.Obavestiču vas šta je u pitanju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/23
20.6.2023 17:19:22   
IvanaSK RR
Ja čestitam svima za sve 😁
Jedva čekam odmor, umorna sam bas mnogo. Nadam se da ću psihički makar malo da se odmorim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here