|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/23
7.6.2023 15:00:44   
Duškić
KAkvo vreme, nevreme. Pokisla sam sva..Sta radite ?

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 8:05:41   
flamingos
Dobro jutro.Duškić,dosadi kiša.Kako ste?Pijem kafu,pa da se pokrenem.Dete spava.Danas ima trening,pa joj dolazi drugarica.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 10:18:32   
Ivanka 75
Dobar dan. Ahhhh... Nestala struja... Obrisah prasinu... I sta sad? 🤔
Rano mi za kafu br 2, imam plinsku bocu za to. 
Sto je tiho kad nema strujeeeee😏

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 12:36:14   
IvanaSK RR
Samo da vam mahnem. Svakakve gluposti nas snadjose u skorije vreme.. A još sam imala i ispite, a u ponedeljak imam maturski. Sve vas ljubim!! 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 13:59:33   
Ana RR
Iv, maturantu naš user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 14:12:13   
Ivanka 75
Kako je prosla matura? Utisci? 😊


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 14:44:28   
Duškić
Pisi...maturantu..Kako je bilo..?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 14:52:05   
nata11
Nadam se da ste dobro mame. Mi danas imamo prvu priredbu user posted image
Samo da nam kisa ne pokvari.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 16:59:24   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Bravo Ivana za ispite.

Samo da mahnem. Uživajte.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 06/23
8.6.2023 17:19:09   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Nadam se da ste dobro mame. Mi danas imamo prvu priredbu user posted image
Samo da nam kisa ne pokvari.



Brqvo Nato, zelimo vam bezkišni dan 🌅 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 7:05:57   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,super za ispite.Javi kako je protekaao maturski.Pijem kafu,pa da privodim pakovanje kraju.Dete danas ima trening i sutra odlazimo u selo.Svakako bi samo u junu trenirala.Juli i avgust nemaju,pa od septembra kreće ponovo.Ivanka,kako zub?Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 7:42:16   
IvanaSK RR
Maturski-diplomski mi je u ponedeljak 😁. Inače, I mi smo u vrtiću imali završnu priredbu prošlog petka. Nisam smela da pustim suzu, inače ne bih stala sat vremena. Težak, naporan period i ne smem da plačem 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 7:49:14   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Maturski-diplomski mi je u ponedeljak 😁. Inače, I mi smo u vrtiću imali završnu priredbu prošlog petka. Nisam smela da pustim suzu, inače ne bih stala sat vremena. Težak, naporan period i ne smem da plačem 🤣
Znam Ivana.Pročitala sam da je u ponedeljak.Srećno.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 10:08:51   
Bambino1
Zdravo mame. Kod nas sinoc bio pljusak, jos je hladno i mokro svuda. Juce u sorcu, danas u jakni. Napokon petak. Lepo provedite vikend. 😀

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 21:34:12   
Kata90
Isto i kod nas tako,ustvari skoro svaki dan.....🙄

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 21:40:02   
Ivanka 75
Ovde 2 dana ni kapi kiše 😁

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 22:17:28   
Kata90
Ivanka poslacu ja oblake kod vas malo,😁😁😁ovde vec jako smara ovaj zelenis i trava sve raste ko ludo....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 06/23
9.6.2023 23:14:05   
Ivanka 75
Kato, poslacu ti mm da pokosi 😂

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 06/23
10.6.2023 7:17:17   
flamingos
Dobro jutro.Ovde juče nije padapa kiša.Evo i sad greje sunce.Pijem kafu.Sve sam spakovala za selo.Poručismo roštilj za ručak i kad ručamo da pokupim samo iz frižidera i zamrzivača šta imam i odosmo.Ako me nema,znajte da nemam internet.Ali,snaćuću se već nekako da vam se javim,kao i svakog leta.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 06/23
10.6.2023 10:48:59   
IvanaSK RR
Flamingos, srećan put. Ja sam jutros malo duže odspavale i sad ne mogu da se razbudim. Sutra ustajemo rano zbog macinog nastupa. Ove godine bi trebalo da idemo na more, nadam se da hoćemo. Zavisi od zdravstvenog stanja bliske osobe. Stvarno mi treba odmor. Ne znam gde sam zadnjih par meseci. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 06/23
10.6.2023 12:02:45   
Ivanka 75
Dobar dan. Ja isla na veliki pijac u nabavku. I izgubila se 😊 Ne mogu izlaz da nadjem. Sve tezge iste a ono ogromnoooooo 😂 Izadjoh nekako.
Flam, moja mama uzela prenosivi ruter, mislim da je 1200 mesecna pretplata. Mada vama treba samo preko leta. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 06/23
10.6.2023 13:45:59   
flamingos
Hvala Ivana.Stigli smo.Ivanka,tu je moj komšiluk i imamo internet.Pozdrav svima iz našeg sela.Odoh da radim.Prelepo je vreme.❤

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 06/23
11.6.2023 7:34:23   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu i odoh oko doručka,ručka,pa da nastavim sa sređivabjem kuće.Popodne nam dolaze komšije,a večeras prijatelji.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 06/23
11.6.2023 13:27:29   
Sanjica26 RR
Hola devojke. Mi smo u nekom haosu. Ali ajde uskoro će i tome da dođe kraj. Završila sam sa ispitnim rokovima uspešno. Ostalo mi je jako malo ispita i pisanje master rada. Sad odmaram. T svira. S je završila. Imaju ispite za kraj godine. Eto tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 06/23
11.6.2023 16:44:09   
Ivanka 75
Gledamo Noleta, a? 😊
Pola dana u kuhinji, druga polovina tenis 😄
Idemooooooo! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here