|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/24
13.2.2024 6:08:18   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu,pa u nove radne pobede.Dete da se sprema za školu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 02/24
13.2.2024 13:55:05   
Ivanka 75
Samo da vam mahneeeeem 😊
Ne piset_e puno, ovi tmurni dani... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 02/24
13.2.2024 14:06:56   
Ana RR
Ja sam danas u par navrata morala da palim lampu koliko je bilo mračno.

Svratila mi drugarica neplanirano, popile smo po pelinkovac i sad mi duša spava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 02/24
13.2.2024 14:33:21   
Ivanka 75
Meni je popodne uglavnom prilicno svetlo u trpezariji, danas i lusteri  lampa ukljuceni. Ko da pada noc.
Ja sam za  vikend u set_nji kroz trzni centar dobila malecke limenke Heineken-a. 😔 Joj sto su slatke 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 02/24
14.2.2024 6:16:53   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Danas nam je u planu šoping.Ima i čas gitare.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 8:20:42   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da krenem u kuhinju.Umorna sam,bole me noge.Greje sunce,biće lep dan.Mališani,uživajte u raspustu.Mame,nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 10:06:58   
Ivanka 75
Dobro jutro! 😊 Kako ste? 
Kako je lenji četvrtak? Sunce, nerad... Milina 😊 
Za ručak nešto s nogu, ali zato poslasticu planiram 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 10:46:00   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja ne planiram danas nista. Osim lencarenja 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 10:52:29   
Ana RR
Pih kakve ste, a ja moram da radim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 10:54:23   
Ivanka 75
Ivana, istoooooooo! 😂 Zato je lenji cetvrtak 🤣
Sve sto mogu danas ostavljam za sutra! 
Juče sam imala 7 časova, jedva sam ušla u kuću. U pola 11. 😒 
Zato danas sebi dajem nagradno odsustvo 😊
Mm planira da idemo do Vrnjačke banje za vikend! Jeeeeeeee, sad me iznenadio! ❤️❤️❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 11:08:34   
Sanjica26 RR
Добар дан. Ја сам планирала да нешто радим по кући, али кад ви кажете да ће те да ленчарите, онда ћу и ја. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 14:56:56   
Ivanka 75
To ti je pametna odluka! 😊
Mi bile u set_nji, rezervisale tepih i sutra idemo po njega. 😁 Nikoga nismo obavestile 😊
Da zavrsim poslasticu i rucak pa da nastavim lencarenje 😁


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 15:01:38   
Sanjica26 RR
Ja cu da pravim onaj Ancin jednostavan kolac. Samo umesto malina moram visnje. Mrzi me da trazim po prodavnicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 16:13:55   
Ivanka 75
Koji Anin jednostavni kolac?
Ja cekam jagode pa opet onaj Anin sa piskotama i vocnim jogurtom, ja se davim u njemu 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 02/24
15.2.2024 16:17:48   
Sanjica26 RR
Evo ovaj

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 9:02:02   
flamingos
Dobro jutro.Sunce na vidiku,kafa u šolji,a noć neprospavana.Danas mm i ja da odemo i pogledamo veš mašine.Da pogledamo kako se kreću cene,ima i sniženja,pa da vidimo vredi li da se popravlja stara ili da kupimo novu.Rade sve privatne radnje(neke skraćeno,ali i juče su radili,a i danas).Dete popodne ide na rođendan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 9:44:31   
IvanaSK RR
Dobar dan. Moja maca jos spava, sinoc je kasno zaspala. Ja treba da se ofarbam i da odem da izvadim krv zbog stitne. Za vikend imamo svakakvih obaveza pa treba i macu da odvedemo kod moje mame. Dobro je da ne radi pa ce nam znaciti da maca bude sa njom. Tako da, sto sam juce odmarala, odmarala sam 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 11:20:14   
Ana RR
Dobar dan. Ja sam nešto pobrkala dane načisto, svaki dan mislim da je petak user posted image

Planirali smo da idemo u bioskop večeras ali mama mi je bolesna, ima neku temperaturu koju ne može da obori, pa idemo uveče da joj odnesemo lekove, hranu... jbg mi smo na skroz drugom kraju grada, ona je sama...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 12:04:10   
Ivanka 75
Ana, da mama brzo ozdravi 🍊🍊🍊🍊🍋🍋🍋🍋 Nezgodno kad nisu uz nas da im pomognemo. 

A moja mama je u putu za Herceg novi, uzivancija 😊

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 14:51:22   
flamingos
Mm i ja prošetasmo,kupismo veš mašinu i išli smo na kafu.Dete ode na rođendan.Prelepo je vreme.Uživajte.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 19:27:58   
Ivanka 75
Uzeh da napravim prezentacije za posao, lakse mi kad imam unapred spremljeno sta treba da radim 😁
I ne oset_ih dodje pola 8.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 21:54:28   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Jel uzivate? Nama sutra dolaze kumovi. Pravila sam markizu. Rucak cu sutra da spremi.
Sad sam se ususkala i citam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 02/24
16.2.2024 22:43:57   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Dobro vece. Jel uzivate? Nama sutra dolaze kumovi. Pravila sam markizu. Rucak cu sutra da spremi.
Sad sam se ususkala i citam.



Uzivamo 😊
Ivka cita tekst za, skolsku predstavu pa joj ispravljam akcenat i dikciju 😁 Gleda me popreko ubistvenim očima 😀
Spremni za Vrnjacku banju sutra! Krecemo nekad ujutru 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 0:56:00   
Tiziana
Ćao devojke, uživate li u praznicima? Meni veliko dete otislo na planinu, muž nije tu, imam na prespavanjcu tri drugarice moje ćerke. Imale smo promašaje juče i danas, jedan film i jednu predstavu, bolje da nismo išle, no nema veze. Još juče zamalo izbegosmo onaj tranddibal koji su napravili sa vatrometima i dronovima jer smo bile u Galeriji u bioskopu.Sutra se mm vraća, idemo uveče kod nekih prijatelja.Kuću sam danas sredila detaljno, sutra ništa neću da radim. Nedelja ostaje za kuvanje ručkova za narednu nedelju.Na poslu posla koliko voliš, pokušavam da ne mislim o tome šta me čeka u ponedeljak.Devojke su tamo još budne, čujem ih kako se kikoću.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 7:42:13   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh u kuhinju.Dolaze nam danas prijatelji.Da sredim stan,napravim i nešto slatko,a danas stiže i veš mašina.Juče smo platili.Dobro smo prošli.Bila je na sniženju(ne samo ona,već i ostale,a i drugi kućni aparati).Greje sunce,biće lep dan.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here