|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 9:52:51   
Ivanka 75
Dobro jutro. Ja cekam moje princeze da zavrse sa spremanjem 😂 Ja vozim do autoputa a i mozda malo vise, a odatle mm. Bice guzve verovatno pa nek se mm nosi sa njom.
Kad sidjemo s autoputa opet ja 😁
Ooooo pocinje pesma za evroviziju. Predstavljaju se u Sarenici. Pa da vidimo sta nude. 🎤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 10:00:27   
Tiziana
Eh Ivanka da te razocaram za Evroviziju. Mi smo na poslu preslusali, to je debakl. Nema jedna dobra pesma. Sve je otislo dodjavola.. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 10:21:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro ili ti dobar dan. Ivanka, lep provod.
Odose ovi slobodni dani. Jos sutra i opet u nove radne pobede.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 14:44:12   
Ana RR
Dobar dan :) Mi smo do malopre uživali na terasi na suncu, sad malo da rasklonim po kući, da klopamo pa ćemo u skitnju. Dete spava kod kumova, mm i ja smo solo do sutra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 02/24
17.2.2024 21:59:52   
IvanaSK RR
Dobro veče. Anci, Sami u kuci 😜...I mi smo trenutno sami. Danas smo imali neke ne bas lepe obaveze, sutra malo lepse. Stalno neki haos. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 02/24
18.2.2024 7:58:16   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,moji spavaju.Kad ustanu da doručkuju,pa u 10 h dete ide na čas gitare.Kad se vrati idemo u selo.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 02/24
18.2.2024 15:59:30   
Ivanka 75
Haaaaj 😊 Evo vratili smo se, našetali se do besvesti 😁
I ja odmah u kuhinju 😂 Boooouuuuužeeeee 😀 I još mi traže rafaelo kuglice i knedla kolač 😁
A vi kako te? ❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 02/24
18.2.2024 19:00:20   
Sanjica26 RR
Mi smo dobro Iv. Ja sam se ovih dana naradila, ali sam barem sredila ono sto sam imala na umu. Sad zavrsila rucak za sutra i dorucak. Deci pecem kiflice sa sirom. Uvek kad mesim odvojim i u zamrzivac. Kao poklonjeno mi je. Sebi cu palentu sa domacim kajmakom. Sutra u nove radne pobede.
Tvoji su bas jesni.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 02/24
18.2.2024 19:51:15   
Ivanka 75
Jaoooo, jedu ko provaljeni 😂 Njih dvoje zajedno oko 180kg 😁 Treba to odrzavati ❤️
Evo i pitu sam za veceru napravila. 
Rucak za sutra je misaona imenica. Mozda padne pasulj. Ujutru idemo kod ocnog na kontrolu. Ima da dremamo kad se vratimo 😂


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 02/24
18.2.2024 19:54:44   
Ivanka 75


user posted image
Knedla kolac u čaši i rafaelo. Oboma sam dala zadatke, ti mesi, ti pravi loptice, pa onda ti mešaj fil, ti prži prezlu. 😂
Bogami radili ko na radnoj akciji ❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 02/24
19.2.2024 7:50:41   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa imam svašta nešto isplanirano za danas.Dete spava,pa popodne u školu.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 02/24
19.2.2024 8:52:10   
Ivanka 75
Dobro jutro. Vratismo se od lekara, sve ok, dioptrija joj ostaje ista.
Sad žmijemo što bi rekli ovde 😊 Da popijem čaj pa da završim ručak za 2 dana. Sutra mi se ne zna kud udaram 😒 Bar da imamo šta da kusnemo kašikom. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 02/24
20.2.2024 7:48:09   
Milena18
Dobro jutro, mame! Samo da vas pozdravim 😊Bili smo svi bolesni, oni se oporaviše, ja još kašljem. 
Izgleda da će biti lep dan danas... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 02/24
20.2.2024 8:04:14   
flamingos
Dobro jutro.Milena,pozdrav od mene.Ovde je nešto tmurno.Mašem svima.Nadam se da ste dobro.Pozdrav.❤️

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 02/24
21.2.2024 7:48:35   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa odoh do pijace.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 02/24
22.2.2024 9:36:18   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Tiziana

Eh Ivanka da te razocaram za Evroviziju. Mi smo na poslu preslusali, to je debakl. Nema jedna dobra pesma. Sve je otislo dodjavola.. 


Totalni debakl! Ne mogu opisati svoje razočaranje, ni muzika ni tekstovi pesama, ništa. Od mene jedno veliko bljak. 
Za danas imamo 2 ručka, ostaci od juče i prekjuče, samo ću pasulj da zapečem malo u rerni pa nek izvole. Dete ide na takmičenje iz biologije, takva je flegma da ne znam da li je to dobro ili loše. Juče bila na takmičenju is srpskog, kaže nada se prolasku dalje. Videćemo već. Ali tu ravnodušnost ne umem da opišem. Više se nervira oko odnosa u školi nego same škole i ocena. Ostaje mi samo da posmatram. Da li je to samopouzdanje jer ima dobre ocene, da li je svesna toga da će da zna kad hod da je pitaju, ne znam. Ali ne pokazuje da joj škola smeta na neki način, da je uznemiruje. Osim što joj oduzima vreme za druženja i sport 😂 E tu bi ukinula školu 😁
Odoh da operem neki prozor dok je lep dan a ja kod kuce. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 22.2.2024 9:37:12 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 02/24
22.2.2024 9:49:36   
Kata90
Pozdrav,ja nisam ni gledala evroviziju onda i bolje,kada su vec tako smor pesme bile....Mi smo dobro rastemo,pomalo vec puzimo sve kako treba.Danas kuliramo,ostalo od juce skuvanog.....

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 02/24
22.2.2024 10:45:43   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahem,u gužvi sam.Uživajte u lepom vremenu.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 02/24
22.2.2024 11:01:17   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Kata90

Pozdrav,ja nisam ni gledala evroviziju onda i bolje,kada su vec tako smor pesme bile....Mi smo dobro rastemo,pomalo vec puzimo sve kako treba.Danas kuliramo,ostalo od juce skuvanog.....



Kato, jos nije bio izbor, na youtube-u su sve pesme. 
Bravo za puzanje 🏆
Počinje trčanje za detetom, do sad si znala gde je, od sad gledaj po ćoškovima  i prati smeh ❤️❤️❤️

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 02/24
22.2.2024 13:13:33   
Kata90
Ivanka,jos malo i to trčanje da kreće....😁 i bolje i za mene taman da skinem jos 8kg da se vratim u staru formu....a i inace sam na nekoj dijeti 😊 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 02/24
23.2.2024 7:20:10   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ne stizem ni da se javim ovih dana. Vise posla, a popodne vezbe za kicmu. Bas sam umorna.Kako ste svi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 02/24
23.2.2024 8:56:41   
Ivanka 75
Izgleda da imamo slican raspored ove nedelje Ivana 😂
Kako napredujes sa vezbama? Imaju li efekta? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 02/24
23.2.2024 9:38:12   
IvanaSK RR
Ne znam sta bih ti rekla. Boli me bas, ali imam i dosta posla preko dana. Nemam pojma 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 02/24
23.2.2024 9:53:43   
flamingos
Dobro jutro.Samo radi vežbe i biće bolje.Radim ih svakog jutra duže od godinu dana.Meni pomažu.Evo pečem kiflice da dete ponese u školu i sedoh da popijem još jednu kafu,pa odoh da peglam.Vreme je užasno,pada kiša.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 02/24
24.2.2024 9:44:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nisu to vezbe, idem na onu struju, za sada.
Probudih se i kicma ubija. Imam osecaj da mi se prosirio bol po celoj kicmi i ruci. 
Odoh da popijem kafu pa da resavam ves 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here