|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 0:02:05   
Ivanka 75
Srecko, ja ako ne uposem i rokovnik pisi propalo. Bez njega nista ne mogu da planiram. Imam seminar sledece subote a ja utripovala da je ove a imamo neko slavlje ove subote. I naravno, pogledam u rokovnik 😂 On u rancu, ranac na ledja o ne razdvajamo se 🤣

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 7:29:44   
flamingos
Dobro jutro.Eto nama sunca.Što volim kad mi tako započne dan.Pijem kafu i kujem planove za danas.Svašta me nešto čeka.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 8:36:20   
Ivanka 75
Dobro jutro, rokovnik kaze ajd na posao u pola 10 😊
Dete ide na nadoknadu informatike isto u 10 pa ćemo se otprilike u isto vreme vratiti. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 10:10:49   
dddaca
Dobar dan! I kod nas suncano, ali hladno i dalje. Jutros poranila da spremim rucak, a ceka me jos milion obbaveza koje ne znam kad cu da pozavrsavam. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 11:50:35   
Sanjica26 RR
Masem vam. Nadam se da ste dobro. Ja sam u jurnjavi. Imam stalnu neku jurnjavu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 12:46:45   
Srecko47E
Da mahnem i ja,imam haos na poslu.
Tako neki dani...Od januara.Neka ih.Volim to. :)
Brze mi prodje vreme.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/24
20.3.2024 13:01:06   
Ivanka 75
Ladno ladno ladno, duva vetar odnese mi frizuru 😂
Taman posteljinu da produva. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/24
21.3.2024 8:28:56   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sta radite danas, drage moje? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/24
21.3.2024 9:32:37   
Ivanka 75
Dobro jutro 😊
Ja se kanim da odem u potragu za haljinom za proslavu, ali ne znam gde to da uglavim. Ta radnja je ma drugom kraju grada, rade od 10 i a meni dan ispresecan obavezama. 
Bitno da je sunčano. 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/24
21.3.2024 13:31:15   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem.Uživajte u lepom danu.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/24
21.3.2024 15:16:25   
Kata90


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sta radite danas, drage moje? 




Dobar dan svima,čitam vas ali ne stignem da pisem bas.Konačno i lepog vremena,pa smo zasadili grašak pa posle sve redom kako ide....posla ima,kosili smo vec i travu.Vise smo sada napolju,montirali i ljuljašku za malog sad uzivancija.Budite dobro....😘

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 12:19:45   
17 joka


user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 14:24:48   
flamingos
Joko,ljubim vas puno.Uživajte zajedno i rastite zdravi i srećni!❤️❤️

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 21:55:17   
Ivanka 75
Haaaaaj, ima li kogaaaaa? 😊
Ja gledam seriju pa Preživele 😁
A toooooonu sudova imam za pranje. Niko se danas nine dugo zadrzao kod kuće, ko autobuska stanica. Udji, jedi, pij i napolje 😊

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 23:21:36   
Sanjica26 RR
Evo mene Ivanka. Ali legla sam. Umorna sam bas.
.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 23:26:40   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

U
i

itiiiMoji uveliko spavaju🙄 Čudo jedrno. Ja sam se jedva dovukla kući večeras. Sve neka jurnjava danas. 
Pa, Sanijice, da se pošteno odmorimo 😊
Ali prvo da operem drugu turu sudova 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/24
22.3.2024 23:35:21   
Sanjica26 RR
Barem da odspavam kako treba. Budim se kao vampir.
Ali dobro barem cu malo iskulirati od jurnjave.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 0:01:54   
Ivanka 75
Zbog vampirisanja je mm otisao na spavanje jos u 10. A trebalo je da zavrsi nesto, nije mogao.
Izmudrovah tamo u temi sa prvacima,  slaba sam na mališane, ima ih svakakvih sorti, snađenih i nesnađenih 😊 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 8:09:50   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Barem da odspavam kako treba. Budim se kao vampir.



Ovo kao da sam ja pisala. Ne znam sta mi je u poslednjih nekoliko nedelja. Ne mogu uopste da spavam ujutro.
Inace dan bas lepo poceo. Ukljucila tamni ves i sad videh raspalu papirnu maramicu po njemu. Ukljucila racunar, maticna samo sto nije crkla. greje se bas puno. A ja planirala da nesto odradim tokom vikenda, i tako...
Nadam se da je vama bolje poceo dan. Odoh da jos malo cutim pa da vozim dete na trening

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 8:13:02   
Ivanka 75
Kuki Daco ov9 ko da sam ja pisala 😂 I pored temeljnih proveravanja dzepova vecito ima neka maramica 🤣 Vec smo navikli. Isperi jos jednom. 
Odoh kod frizera da se dovedem u red malo. I malo da se konsultujem oko boje kose. 



(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 9:19:24   
Tiziana
Dobro jutro zenske. Ja zavrsavam kafu i pravim planove sa mm gde za praznike i sta sledece u stanu da renoviramo. Razmahali smo se😂😂Veliko dete na probnoj maturi. Danas srpski i izborni, juce bio matis. Malo dete cu jos malo da pustim da spava pa i nju da budim da ide na cas. Pravim danas lazanju, sad cu da zavrnem rukave da bismo mogli da idemo malo napolje u set_nju, na kafu itd. Geeota da ne iskoristino ovako lep dan. Joko javi kako se snalazite❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 9:27:49   
flamingos
Dobro jutro.Daco,i ja se rano budim.Već sam išla u navavku,zamesila za hleb i spremam doručak.Za ručak ću pasulj sa domaćim suvim mesom i mlad kupus za salatu,a napraviću i nešto slatko.Moje dete spava,pa u 15 h putuje za Beigrad(vodi ih nastavnica muzičkog.Idu da gledaju operu,da prošetaju itd).Prelep je dan,uživajte.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Joko,uživajte sa svojim bebicama.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 11:28:10   
Kata90


IZVORNA PORUKA: 17 joka



user posted image





Joko,uzivaj sada 😊 Bogu hvala da idete kući i da je sve prošlo kako treba....❤🙏

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 11:39:36   
Ivanka 75
Gluvarim do rucka. Da ne pokvarim frizuru 😂 Treba da stoji do 19h 😁
Jaja i slanina za rucak, ne mogu da se smaram danas. Dete na pikniku sa drustvom, mm po gradu i tako... 
Tizi, sta kaze sin, kako mu se cini matematika? 

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/24
23.3.2024 12:07:40   
Tiziana
Pa kaze da nije bilo bas lagano, iako slusam na TVu da je puno dece bilo koja su izasla posle 1h i bilo im je lako. Sve je uradio, vracao se, proveravao. Video je juce resenja i kaze misli da mu je sve tacno, e sad pitanje je koliko je on zapamtio sta je napisao. Sve u svemu nije ni bitno da li mu je sve tacno ili su mu tacna samo 2 zadataka, bitno je da on vidi gde je gresio i sta treba da vezba naredna 3m.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here