|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 9:11:45   
mali_mis
A muskarci ko muskarci, kod njih je smak sveta za sve boljke, pa izgleda i zube user posted image
Ja sam bas pitala mamu kako smo brat i ja podnosili rast zubica, kaze nije imala problema oko toga, trpali smo sve u usta, balavili, ali nismo imali temperaturu. Ovo moje dete povuklo izgleda na mm user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 9:15:18   
Modessty
Trco bre ne mora da znači da će imati probleme! user posted image Nikola sve podnosi mnogo lakše i mnogo bolje nego Danilo. I mnogo mu brže izlaze zubi nego ovom starijem. Danilu na primer trojke izlazile svaka po tri meseca ravno! Užasno je bilo!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 9:38:00   
Mala Elena
Ej Mati pa njoj se donja vilica beli...ja sve cekam izacice user posted image
Haha ali dobro ti je ono" meni je drugi put pa ne znam"user posted image To je zato sto je svako dete razlicito, neko preboli da ne osetis a neko se muci , place , ne spava... tezak je ovo period, jedva cekam da prodje.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Bolan rast zubica
1.10.2014 17:59:37   
mati
Da li je moguce da ovoliko slinavi od zuba...user posted image Prvo mu je curila samo jedna nozdrva, a sad obe ko iz cesme, ona providna slina. A nista mu nije, ne boli ga grlo, nema T, preostaju samo zubi...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Bolan rast zubica
24.10.2014 10:19:34   
emicaa
Jel i gornja desna izgleda kao donja kad krenu zubići,T je baš nervozna i imala je juče proliv,desne su tvrde ali ne izglaju kao kad su donje jedinice izrastale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:00:08   
dunja RR
Jutros je S plakao, ali čudno. Nije hteo sisu, dere se, dere se.
Ja pipnem desne, ono dole desno baš oštro, deluje mi kao da pipam zub ali ga ne vidim. Jel moguće da je zub a da ga ne vidim?
Namazala sam mu na desne Kamistad koji smo dobili u porodlištu i smirio se, sikio i evo sada zaspao.

Ako je zubić da li da očekujem T ili proliv ili još nešto? Kako da reagujem ako dođe do T? Subota je , pa da nabavim ako šta treba. A kasnije idem na slavu, pa se plašim dodatno, uh ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:03:34   
dunja RR
I kontam da mi se možda zbog toga budi noću već neko vreme. Bali on već mesec i nešto, a i posldnje vreme često plazi jezik, pa me i to nasekiralo sinoć, jer sam svašta našla na netu .. i dođe mi da više ništa ne čitam. Svaki dan nova briga ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:07:33   
milicicak
Dunja, vrlo je moguce da je zub user posted image iz mog iskustva mozes da ocekujes sve i da ne ocekujes nista... Mini buba je imala oko 38 samo kad su joj rasle trojke, sestrina devojcica je na svaki zubic reagovala temperaturom preko 38,5... Proliv je normalan i blagi ojed guze takodje...
Elem, treba ti samo paracetamol/eferalgan u kuci (za svaki slucaj) a ako dodje do temp spustas je ako predje 38,5... mada nasa dr kaze da se u slucaju zubica moze dati i pola doze paracetamola ako je temp tu negde oko 38...
Mazi Kamistad ili calgel da mu olaksas i cekaj prvi zubati osmeh svoje bebe user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 8.11.2014 15:08:46 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:08:22   
Bibilib
Dunja nemoj da brines,moj mali gura ruke u usta od drugog meseca,balavi i plazi jezik,a jos uvek nema ni jedan zubic... Doktorka nam je samo rekla da je TVRDOGLAV...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:12:08   
dunja RR
Hvala vam, a jel moguće da meni pod prstom deluje oštro baš kao da pipam zub, a da nije još na vidiku ni blizu?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:14:57   
milicicak
Paaa, ako je tako ostro pre ce biti da ce ubrzo da probije...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:16:39   
Bibilib
Sve je moguce, i mom su ostra nepca i sve skripce kad povuces prstom a njemu prija...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 8.11.2014 15:17:22 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:17:43   
mali_mis
Dunja moguce je. Ako su mu jos na tom delu belje desni, onda je to zubic koji treba da iznikne.
Ako imas one glodalice sto su kao napunjene vodom, stavi je u frizider da se ohladi, pa mu je daj da gricka, to ce mu biti fino da smanji bol.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:19:25   
dunja RR
Hvala vam puno, a da, imam glodalicu, stavih je malopre u frižider. Inača sam imala nekoliko ali sam ih iskuvala, pa neke uništila user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:20:25   
milicicak

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam puno, a da, imam glodalicu, stavih je malopre u frižider. Inača sam imala nekoliko ali sam ih iskuvala, pa neke uništila user posted image


Nisi jedina user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 15:22:14   
Bibilib
Hahaha ti si kao moj muz on ih stavi na kuvanje i unisti user posted image user posted image user posted image
Moj je hteo glodalicu samo prvi dan kad smo mu kupili a sad je samo baca...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 21:37:12   
mirkam
Ljudi moji, je li moguce da dijete vise muce dvojke nego jedinice?
Jedinice su ga mucile skoro tri mjeseca i nikle sve cetiri u roku od mjesec ipo dana i bili smo onda mirni.Zadnja cetiri dana ne mogu da poznam svoje dijete.Od kad se probudi do uvece se ne gasi.Ili kenjka ili pocne iz cista mira ne da place nego da vristi.Nikako ne jede poslednjih par dana, i dalje sve trpa u usta i bali jako.Pipam da mu krece donja dvojka, ali sad se bas jako muci.Nema sta mu ne mazem i nista ne pomaze.
Kupih nocas neke homeopatske tabletice Dentokind.Eto od sjutra cemo probati i to.Ne znam vise sta da radim.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 21:49:45   
doktorkakristal
DUNJA ako je tvrdo onda jeste zub,ne moras da brines zbog propratnih simptoma to je sve individualno Dora je samo kenjkava nervozna slabije jede i spava,kada bude probijao zub ako bas place slobodno daj eferalgan da mu ublazis bol uz to mazi calgel namazi prstom pa onda namazi i cucu ako koristi i daj da mu je jer tako najlakse razlije calgel po desnima i nju deca najvise glodju
MIRKAM kod nas su dvojke veci problem od keceva gornje su bas pravile problem onda sam davala taj dentokid i calgel mazala i stvarno izbise ocas posla i nije bila nervozna,donje isto prave problem jedna izbila druga tek sad nervozna je i sve ujeda i grize isto tako dobije napade placa cim namazem calgel umiri se tako da je provereno od zubica

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 22:08:52   
degu

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I kontam da mi se možda zbog toga budi noću već neko vreme. Bali on već mesec i nešto, a i posldnje vreme često plazi jezik, pa me i to nasekiralo sinoć, jer sam svašta našla na netu .. i dođe mi da više ništa ne čitam. Svaki dan nova briga ...


Ovo nam niko nije rekao user posted image
I ne čitaj, prvo pitaj na RR user posted image I T glođe rukice, oće da pojede sve igračke, ćebe, mene user posted image jezik žvaće li žvaće a onako bude pola napolju pa baš zanimljivo izgleda, tako da se sve isto dešava i nama samo još nema zuba user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 22:49:37   
Mala Elena
Haha! Elena stavi palac uglavnom i ceska desni, a vec dugo su joj naduvene . I da, plazi jezik, i cokce. ..mnogo je slatko gledati . Ali, evo bas danas kad je otvorila usta videh belu, kao zagnojenu desnu donju stranu. Zapitah se da ne izbije neki drugi zub pre jedinica. user posted image ili je soor ? Da li moze uopste tu da napravi problem?

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 23:01:19   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Hvala vam puno, a da, imam glodalicu, stavih je malopre u frižider. Inača sam imala nekoliko ali sam ih iskuvala, pa neke uništila user posted image


Hahahaha vec smo pricale, tek sa drugim detetom sam shvatila cemu sluze te glodaliceuser posted image
Sve sam ih stavljala u kljucalu vodu user posted image
Ako nisi sigurna da li je izbio zubic metalnom kasicicom malo samo kvrcni na to mestopa ces cuti da li je zubic izbio ili ne.
Vuk je uvek dobijao temp i sline a i Kosti je pre neki dan izbila dvojka i naravno brdosekreta u nosu.
Za svaki slucaj uvek imaj u frizideru cepice ili sirup.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 23:22:46   
dunja RR

Videla sam gaaaa, izašaooooo

Imam sirup za svaki slučaj, mada nema T, juče je imao proliv ali nije kakio 2 dana pa nisam bila povezala sa zubićem.

Nisam očekivala ovako rano iskreno, ali mi suze krenule, hihi. Neće biti problema sa sikenjem?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 23:24:36   
dunja RR
I još, recite mi, ako je zubić već izašao (jedva ga vidim ali ga vidim, znači probio je malo), da li da očekujem T večeras, sutra? Ili je sada već bezbedna zona pošto je zubić već probio?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 23:25:18   
dijana1*
Bravo Dunjci a sada pravo u temu prvi zubicuser posted image
A za sikenje nadam se da nece grickati mamuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Bolan rast zubica
8.11.2014 23:26:32   
dijana1*
Najgore je proslo. Njih ustvari boli to izbijanje. Tako je bar kod nas.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here