|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubica
1.9.2014 8:01:19   
Dani.kv
Meni oboje trpaju ruke u usta, nervozni su slabije jedu. Njima zubi, meni rogovi nicu

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Bolan rast zubica
1.9.2014 8:07:11   
emicaa
Teodora trpa sve što joj padne pod ruku i donje jedinice gdje će biti baš je nateklo i tvrdo već dvije sedmice možda i duže ali oni nikako da izbiju,sigurna sam da će oba odjednom.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Bolan rast zubica
1.9.2014 10:22:34   
Modessty
Dani nasmeja me! user posted image
Mi kupili Nikoli četkicu za zube, jer ima sve jedinice. Sad ko šta radi on samo "pere" zube, tj grize četkicu. I izgleda d amu baš prija. user posted image
Gornja desna dvojka je krenula, ali nikako da probije skroz.
Pomagao mu je Dentinox. Šteta što ga više nigde nema user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Bolan rast zubica
22.9.2014 13:52:17   
dijana1*
Svaki dan sve gore i gore, samo place i vice mama mamauser posted image
Koliko dana treba zubicu da izbije ? Muce ga gornji. Dvojke? trojke nemam pojma. Gura sve sta stigne i na levu i na desnu stranu. Mazala sam mu par dana Kanistad ali nije pomoglo. Poslala sam mm u apoteku da mu kupi nesto drugo.
Izludece me ovi zubi .

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Bolan rast zubica
22.9.2014 13:54:51   
mati
Jao bre Di... Mita vec tri meseca gura sve i balavi i tek sad probili. Nisam ti bas za utehu.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Bolan rast zubica
22.9.2014 14:24:02   
mali_mis
Kod nas je situacija odprilike ovakva. Gura sve zivo u usta, balavi, onda ga strefi temperatura ona od 37 sa nesto, i ona traje neka 2 dana, ne stalno, ali je od poslepodneva do kasno u noc prisutna. A. mi ne dozvoljava da mu stavim prst u usta i namazem gel, tako da ta vrsta pomoci kod nas otpada. Tako da je on to vreme dok traje temperatura kenjkav, ne spava kako treba, budi se non stop, ja tad vise ne znam gde mi je guzica gde glava, iznerviram se posteno zbog njegovih zuba. I onda nekih 2-3 dana nakon temperature mu izbiju zubici. Njemu obicno u paru rastu. Gornje jedinice i gornje dvojke su mu sa jako malom razlikom porasli jedni za drugima.
Ja njemu dam koricu hleba da gricka i ceska desni, onu glodalicu.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Bolan rast zubica
22.9.2014 14:28:27   
emicaa
Ja sam prije dvadeset dana ovde pisala da su joj tvrde desne i još nisu izbili,a nju na trenutke uhvati nervoza kad nešto zagrize čini mi se da se trese.baš muke muči sa tim al neće pa neće,prestala sam i gledati ima li ih jer imam osjećaj da će ovo još potrajati...

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Bolan rast zubica
22.9.2014 14:39:29   
mati
Malim i nas hoce T od zubica, grlo i T. Ali Mita voli gel, cak ga nadje na stocicu i sisa u nadi da izvuce nesto,pa samo mljacka.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Bolan rast zubica
27.9.2014 23:43:58   
mati
Uspavao se u 23h i evo do sad sam ga ljuljala opet... Znaci dremnuo pola sata. Sigurno su zubici i to ove gornje dvojke sto probile pola, ostalih nema na vidiku... Ne znam ni koliko je pametno da ga sad skroz odbijem od sisanja, jer sisa samo nocu...user posted image

< Poruku je uredio mati -- 27.9.2014 23:44:29 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Bolan rast zubica
28.9.2014 23:47:19   
mati
Izgleda samo mi imamo problem sa zubicima...
Evo za 45 min da ljuljam dva puta... Sad mi je jos u rukama, ne smem da ga spustim.
Samo se nadam da prodje za par dana. ovako vise ne mogu ili da zovem sveki da spava kod nas.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Bolan rast zubica
28.9.2014 23:50:43   
Modessty
Jel mu dajš nešto? Ja pre neki dan dala Nikoli Panadol Baby jer je jadan poludeo od dvojki! Posle sirupa spavao mirno celu noć. A drugarica mi preporučila Dentokind tabletice. To mu dam preko dana kad ga baš muči. Homeopatske su i imam utisak da mu koliko toliko pomognu, smire ga bar na neko vreme. Najbolji nam je bio Dentinox ali njega sad nigde nema user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Bolan rast zubica
28.9.2014 23:55:00   
mati
Nista, samo mazemo ali to ne pomaze nocu, a vise ni danju...
Vidis ja sam bila ubedjena da dvojke nisu tako strasne. I sve mislim idu i trojke al od njih ni traga. A gornje dvojke mu pola probile, dole se ne naziru.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Bolan rast zubica
28.9.2014 23:59:42   
Modessty
daj mu slobodno pred spavanje Panadol baby, on je baš za bolan rast zubića. Sad ako ga trenunto nemaš daj mu i eferalgan, čisto da g aumiri da može da zaspi.
Imamo i mi Calgel ali to je čisto sr... On ga promljacka i toliko! Ove Dentokind tablete nisu loše, ali ko što reče one su za preko dana. Z naoćnu varijantu ipak je sirup prava stvar

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 0:02:58   
mati
Calgel je i meni s...nje. Jos sa Matom sam ga bacila. Koristimo opet Gel za desni , bas se tako zove. Na biljnoj je bazi i nije ogranicen sa koriscenjem kao Calgel.
A nemam ni jedno ni dr, samo paracetamol... Pu, pu nije nam trebalo do sad... A ne znam ni sto nemam Panadol baby, Matiji smo samo njega davali ...

< Poruku je uredio mati -- 29.9.2014 0:03:47 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 0:11:21   
Klarita
N bas muce. preko noci se zaplace,a li nastavi da spava. preko dana toliko balavi, da moram vise puta da ga presvlacim kako se ne bi prehladio. Zadnjih dana sise nekako zglob leve rukeuser posted image danas mu bio crven basuser posted image nervira se, trpa portikle u usta, kasicicu kad ga hranim otima i gura jadan u usta, ma sve sto dohvati. Ni ja nisam porimetila da mu nesto pomaze calgel. Bas, bas steta za dentinox kapi. Danas mi kaze prijateljica da je svom detetu kupovala neke cetkice u DM-u 3 su u kompletu, prva za bebu, druga za period od 6m do 1g i treca za pravo pranje zuba i da se mala odlicno igrala njima i dobro ceskala sebi desni. N je jos mali, moze da sebi izbije oko nedaj boze, ali vecim bih dala. Ne stizem da iscitam sve, izvinjavam se, ali ,moracu, imamo bas problem...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 0:17:12   
mati
IZVORNA PORUKA: Klarita

u DM-u 3 su u kompletu, prva za bebu, druga za period od 6m do 1g i treca za pravo pranje zuba i da se mala odlicno igrala njima i dobro ceskala sebi desni. N je jos mali, moze da sebi izbije oko nedaj boze, ali vecim bih dala. Ne stizem da iscitam sve, izvinjavam se, ali ,moracu, imamo bas problem...

Ja imam tako nesto ali sam sigurna da nisan kupila u DM pa ne garantujem da je to. Ne secam se ni pakovanja jer je bilo jos za Matu.
Uglavnom jedna je okrugla, gumena , sa granicnikom da se beba ne povredi, tj da ne gurne celu drsku. Druga, isto gumena , ali oblika cetkice za zube. I treca kao cetkica samo meksa...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 0:17:33   
Modessty
Nas je sapsio Panadol baby. Danima je bio užasno nervozan, uveče nije mogo da se uspava koliko ga mučilo. Ja se iznervirala i kupila Panadol i spasi nas!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 0:27:35   
Mala Elena
Evo sad citam ove silne gelove , pa simptome. ..ako je kako kaze MM, dobice prvo T pa ce izbiti. Meni je ona nervozna ali na momente isto, grize rukav, kida kao kucence user posted image ...bude mi zao, stalno prstima cese desni, tesko je uspavljujem uvece, pa mi bude nekad i mene zao.
Jutros joj sa leve strane usne izasao osip. Sitne crvene bubuljice ...kazu da hoce kad izbijaju zubi. A donja leva strana je naduvena i kao da se nazire belo. Ali kad mi je prvi put pa ne znam da ocenim kad ce. user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 1:14:03   
mati
Tebi prvi put pa ne znas , meni drugi i isto ne znam... Zubi mi sad prava misterija.user posted image
Jedino znam da je mene mnogoooo bolelo kad mi izlazio umnjak, pa mogu misliti kaako je njemu mukici kad podju u paru...

< Poruku je uredio mati -- 29.9.2014 1:15:30 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 2:08:10   
Sanjica26 RR
Mm je Sofiji prilikom mazanja desni opipao trojku samo sto ne izbije. Jedinica nam je pre neki dan izasla. Danas je bas plakala. Malo pre se budila. Izgleda je kod nje tako da dugo nema zubica i kad se jedan pojavi se ubrzo i drugi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 8:01:45   
emicaa
Juče moja prijateljica sve srećna kaže da je našla Tzub,znači toliko se bjele desne da izgleda kao da je izbio.I dalje grize sve što joj padne pod ruku a da može stati u usta.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 8:10:29   
Modessty
N se noćas budio sto puta. U stvari nije se budio, već se zaplače onako u snu, napipa da sam tu i smiri se. I tako celu noć

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 8:16:29   
mali_mis
A. je opet krenuo da trpa sve zivo u usta, juce me je ujeo za rame, balavi.
Imam neki osecaj da je u najavi neki novi zubic.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 9:00:05   
Klarita
Kolika muka, Boze dragi. K je nekako sve islo sto kazu skolski. Nije bila nervozna, nije imala temperaturu (hvala Bogu i nadam se da nece ni N i nijedno dete) samo jednog dna videh donju jedinicu, odmah uvece drugu, ma lepota si bese za cuvanje i negu ono deteuser posted image Od N vec imam rogove i glavoboljeuser posted image

Mati, tako mi objasnila ova prijateljica, opis odgovara, ali ona kupila u DM-u.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Bolan rast zubica
29.9.2014 9:06:45   
Trcosava
Žene, ja se još ni porodila nisam, ali već vidim da me čeka pakao. Koliko mogu da primetim, dečaci jako loše podnose nicanje zuba (sestrina oba deteta su bila katastrofa po tom pitanju, muški naravno). Sa Anom stvarno nisam imala nikakavih problema. Jedino po čemu sam znala da joj niču zubi je da se uspava standardno i posle sat vremena se probudi. Kad krene tako 2 noći za redom, posle mleka sam joj mazala calgel i spavala po celu noć. A da i ujutru se ranije budila. I to je bilo sve od zuba. Čak nisam primećivala nervozu preko dana.

Sad se psihički spremam prvo na grčeve, pa na pranje piše i vrhunac će izgleda biti zubi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here