|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:15:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: OTI

A mozda i nije to. nego ovo.
Moja druga koleginica, inace mama jednog 6-mesecnog decaka kaze da ima ljudi koji se nikad ne bi pozalili i koji stalno glume..
Kaze: "nemoj se meriti sa njima, njihovo i govno mirise"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

U pravu si,iako ne treba pljuvati po mužu okolo i na sva zvona,ne mogu reći za njega da mi je bio od pomoći i da sam bila sretna s njim u trenutcima poslije poroda,ma koji trenutci do godine i više,tek se sad uključuje kad je mali odrastao,igra se s njim i provodi vrijeme.
Ali ono prije...pa nije valjao pišljivog boba,na kraju sam bila sretna kad ga nema kod kuće,bar nemam obaveza oko njega,jedva sam čekala da mu vidim leđa i mirna sam mjesec dana,eto tako sam se osjećala i ne mogu da glumim i kažem "ma dobar je on meni"...aha al u trulim panjevimauser posted image
Ovo smijem da kažem ovdje na rr jer me niko ne zna,valjdauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:21:47   
sladjaaaa
Moja jetrva kaže da je u nekim trenutcima (sa dvoje jako male dece Jana 2 god i Ilija tek rođen) mrzela svog muža zato što on može da spava, on može da radi nešto drugo, da izađe, da prošeta a ona se osećala zarobljeno, kaže da je razmišljala i da se razvede koliko ga je u tim trenutcima mrzela. Mislim da ni moj neće biti ništa bolji, on se plaši da malu bebu drži u rukama, kao fora strah ga da ne povredi tuđe dete (da ga ne ispusti ili šta već)user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:23:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: OTI

A mozda i nije to. nego ovo.
Moja druga koleginica, inace mama jednog 6-mesecnog decaka kaze da ima ljudi koji se nikad ne bi pozalili i koji stalno glume..
Kaze: "nemoj se meriti sa njima, njihovo i govno mirise"
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

U pravu si,iako ne treba pljuvati po mužu okolo i na sva zvona,ne mogu reći za njega da mi je bio od pomoći i da sam bila sretna s njim u trenutcima poslije poroda,ma koji trenutci do godine i više,tek se sad uključuje kad je mali odrastao,igra se s njim i provodi vrijeme.
Ali ono prije...pa nije valjao pišljivog boba,na kraju sam bila sretna kad ga nema kod kuće,bar nemam obaveza oko njega,jedva sam čekala da mu vidim leđa i mirna sam mjesec dana,eto tako sam se osjećala i ne mogu da glumim i kažem "ma dobar je on meni"...aha al u trulim panjevimauser posted image
Ovo smijem da kažem ovdje na rr jer me niko ne zna,valjdauser posted image


E bogo moj...Sta da se radi...A valjda su to neke prekretnice u zivotu posle kojih se zivot i ritam ustale..pa i odnos sa muzem...user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:23:59   
Trcosava
ih bre žene.... pitam se kakav će moj da bude?
Ovde su u školici rekli kako otac do godine dana ne učestvuje u ''vaspitanju'' deteta... Ja sam bila u šoku! kakvo vaspitanje do godine dana? Kako to vaspitavaš dete koje ne govori?? Pa onda dodaše kao, eto dete nas majke poznaje još od začeća, sluša naš glas najviše, naš glas ga umiruje bla bla bla... Pa šta to onda znači? Da otac ne treba da uzme dete? Da je sve na majci? A onda ono, mama je umorna, treba joj pomoći, pa bre tamo lud zbunjenog!

Ovaj moj se još sad ograničuje, kao eto neće on ustajati bla bla, a znam da će da trčka kao blesav oko nje, pa više on sad mazi stomak nego ja user posted image

I aj malo da osvetlim muškima obraz - konkretnije mom tati, tata je mene od rođenja cucao, mučenik nije spavao noćima, a mama je 3 meseca posle porođaja ležala, pa duuugo vremena sam umela da kažem kad me pitaju ''Pa ko te rodio?'' a ja kažem ''Tata!!!''

I moram da se osvrnem na Vuletovo - htele smo ravnopravnost! Jeste, htele i hoćemo je, ali ta ista ravnopravnost se odnosi i na njih, pa prema tome, može i tata malo da se uključi u cucanje deteta i presvlačenje i uspavljivanje. I to spada pod ravnopravnost, jednako nama kako i njima! Stoji, otac ne može da podoji dete, a šta je sa onim mamama koje nemaju mleka? Koja je onda razlika da li ću ja da smutim mleko ili će on da smuti mleko?

Ja za sada kao mogu sve po kući i osećam se iskreno totalno beskorisno i besno jer ne mogu finansijski da nam pomognem, pa iz te griže savesti gledam da ga što manje opterećujem kućnim poslovima, no kad dođe beba ima i te kako da uzjaše usisivač!
Što se tiče kuvanja ni sada ne mogu da mu zamerim, vikendom je redovno on u kuhinji, pomaže šta god da zatreba i svaki put pita jel hoću da on nešto opere sudova, jel mi treba pomoć..
Tako da....još malo pa ćemo da vidimo hoću li i ja biti besna user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:27:44   
Lu
Ja priznajem da sam pogriješila odnosno nisam se snašla,sve sam radila sama iz razloga što je tako brže i jednostavnije ali kad mi mm počne nešto prigovarati,tražiti usluge,zvati me ako me nema pola sata iz kupovine....e to me izluđivalo.
Moj savjet svim budućim mamama,utrpavajte im bebe od prvog dana jedino će tako naučiti,pa nismo se ni mi rodile naučene da budemo roditelji!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:29:47   
cici78
I ajde sto sam ovoliko nervozna zbog deteta, sedeja kuci i ostalog nego na mm jos popizdim kad pocne da me uporedjuje sa mojom jetrvom, i non stop me pita "pa kako je ona mogla i plus se nikad ne zali"? uh tad popizdim! ma boli me uvo kako ona moze ili ne moze...I otkud on zna kad je njoj bilo tesko, nije se sigurno njemu zalila, kao sto ja ne bih njegovom bratu, to se zene samo medjusobno zale jedna drugoj...Nekad mi se cini da za svaku misli da je bolja i kako on kaze "manje razmazena" od mene...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:31:11   
Anoniman
Jaoj, cici to je da poludis, verujem ti.
To uporedjivanje,,
A ti njemu reci: A kako Pera Peric uspeva i ovo i ono i da masira svoju zenu i da ide na pijacu i da iznenadi zenu i izvede na veceru ...
Pa ce i on valjda da uvidi da to nije lepo...
user posted image

(odgovor članu cici78)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:32:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

eto dete nas majke poznaje još od začeća, sluša naš glas najviše, naš glas ga umiruje bla bla bla...


A zato moje dete stalno viče "čš-čš-čš-čš-čš", jer sam ja igrala Star wars celu trudnoću na kompu? user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 108
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:33:53   
Trcosava
jaoj tasho nemoj molim te... mi smo se raspali od igranja - prvo diablo, a onda neki zombiji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:34:08   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

eto dete nas majke poznaje još od začeća, sluša naš glas najviše, naš glas ga umiruje bla bla bla...


A zato moje dete stalno viče "čš-čš-čš-čš-čš", jer sam ja igrala Star wars celu trudnoću na kompu? user posted image


user posted image user posted image user posted image

Qq, sta ce tek ovo moje da vice. Ima da pocne da svira od prvog dana.  user posted image     user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:34:48   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: OTI

Jaoj, cici to je da poludis, verujem ti.
To uporedjivanje,,
A ti njemu reci: A kako Pera Peric uspeva i ovo i ono i da masira svoju zenu i da ide na pijacu i da iznenadi zenu i izvede na veceru ...
Pa ce i on valjda da uvidi da to nije lepo...
user posted image


aleeeee OTI!!!!! ote mi slova sa prstiju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:37:22   
LillyT
AAA, ja bih siznula da me neko uporedi sa nekom trudnjacom. Jednom mi dragi rekao nesto za njegovu sestru, ja oma skocila, reko tvoja sestra nije radila celu trudnocu nego je uzivala, prema tome, tisina!!!!! Nije je vise ni spomenuo (a i to nije bilo uopste nesto starsno, nego sam ja takva) user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:43:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

I moram da se osvrnem na Vuletovo - htele smo ravnopravnost! Jeste, htele i hoćemo je, ali ta ista ravnopravnost se odnosi i na njih, pa prema tome, može i tata malo da se uključi u cucanje deteta i presvlačenje i uspavljivanje. I to spada pod ravnopravnost, jednako nama kako i njima! Stoji, otac ne može da podoji dete, a šta je sa onim mamama koje nemaju mleka? Koja je onda razlika da li ću ja da smutim mleko ili će on da smuti mleko?

Ja za sada kao mogu sve po kući i osećam se iskreno totalno beskorisno i besno jer ne mogu finansijski da nam pomognem, pa iz te griže savesti gledam da ga što manje opterećujem kućnim poslovima, no kad dođe beba ima i te kako da uzjaše usisivač!



e vidiš ja je nisam htjela (mislim na ravnopravnost)

drugo oni je ne traže (tu istu ravnopravnost)

a zašto se osjećaš beskorisno???? ja se nisam osjećala beskorisno...molim lijepo njegov posao je da obezbijedi i ženu i porodicu ... i dan danas ja mogu reći da dobro i to bas dobro zaradjujem , ali on zaradjuje 5X više od mene

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:44:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:47:04   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Trcosava

I moram da se osvrnem na Vuletovo - htele smo ravnopravnost! Jeste, htele i hoćemo je, ali ta ista ravnopravnost se odnosi i na njih, pa prema tome, može i tata malo da se uključi u cucanje deteta i presvlačenje i uspavljivanje. I to spada pod ravnopravnost, jednako nama kako i njima! Stoji, otac ne može da podoji dete, a šta je sa onim mamama koje nemaju mleka? Koja je onda razlika da li ću ja da smutim mleko ili će on da smuti mleko?

Ja za sada kao mogu sve po kući i osećam se iskreno totalno beskorisno i besno jer ne mogu finansijski da nam pomognem, pa iz te griže savesti gledam da ga što manje opterećujem kućnim poslovima, no kad dođe beba ima i te kako da uzjaše usisivač!



e vidiš ja je nisam htjela (mislim na ravnopravnost)

drugo oni je ne traže (tu istu ravnopravnost)

a zašto se osjećaš beskorisno???? ja se nisam osjećala beskorisno...molim lijepo njegov posao je da obezbijedi i ženu i porodicu ... i dan danas ja mogu reći da dobro i to bas dobro zaradjujem , ali on zaradjuje 5X više od mene



Se izvinjavam, nisam mislila da je to tvoje mišljenje, već sam samo prokomentarisala.

A to što se osećam beskorisno, jednostavno takva sam, volim da imam svoj ''dinar'' i sa tim istim da obradujem meni drage osobe (u smislu malih znakova pažnje)
Drugo je što smo mi odlučili da zadržimo bebu iako ja još nemam posao, a kako je stanje trenutno ovde, pitanje je i kada ću naći. No to je sasvim druga tema....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:54:53   
Anoniman
Trco nema potrebe da se izvinjavaš raspravljamo i naravno da svi imamo različita mišljenja

ne znam zaista ili je moj muz zaista ekstra galantan , ali ja znam da on meni samo preda sve pare i nikada ne pita gdje su, a to traje haman već 8 dugih godina koliko smo u braku

i zato sam mislila da je to o ravnopravnosti više samo šuplja priča

evo jednog primjera
radim, ustanem u 6 odem na posao, dodjem kući preuzmem djecu, on radi do nekih 8 ili 9 naveče, dok on dođe kući, presvuče se, istušira se , jede ja sam već mrtva i u horizontali

dok nisam radila, uspavam djecu i mi rahat da prostiš opalimo se...sjedimo gledamo tv, ili pričamo, pijemo kafu, sok pivo ...a sad jedva za vikend da se vidimo ...živjela ravnopravnost ja sam od nje i silne demokratije jako jako umorna

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 15:59:37   
Trcosava
Naravno Vule, ne mislim ja sad da on krije novac od mene ili bilo šta, samo je eto malo drugačija priča. Mislim kako ja sad njemu da kažem ''Ej daj mi parice idem da ti kupim rođendanski poklon'' user posted image user posted image user posted image user posted image

A što se tiče ravnopravnosti i šuplje priče ehehe ajd onda da se zapitamo koliko je u stvari želimo? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:01:07   
Anoniman
Ma ja već duže vreme pitam: koja budala se lomila za ravnopravnost žena i muškaraca? Ta ravnopravnost je ono što uništava brak. user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:01:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Trco nema potrebe da se izvinjavaš raspravljamo i naravno da svi imamo različita mišljenja

ne znam zaista ili je moj muz zaista ekstra galantan , ali ja znam da on meni samo preda sve pare i nikada ne pita gdje su, a to traje haman već 8 dugih godina koliko smo u braku

i zato sam mislila da je to o ravnopravnosti više samo šuplja priča

evo jednog primjera
radim, ustanem u 6 odem na posao, dodjem kući preuzmem djecu, on radi do nekih 8 ili 9 naveče, dok on dođe kući, presvuče se, istušira se , jede ja sam već mrtva i u horizontali

dok nisam radila, uspavam djecu i mi rahat da prostiš opalimo se...sjedimo gledamo tv, ili pričamo, pijemo kafu, sok pivo ...a sad jedva za vikend da se vidimo ...živjela ravnopravnost ja sam od nje i silne demokratije jako jako umorna




pa vi ste ravnopravni, draga........user posted image on je taj koji zarađuje, ali i ti si podjednako odgovorna jer pravilno raspoređuješ taj novac, kako god jer čim on ne pita znači da mu je dobro.. ništa mu ne fali , ni deci, ni tebi.. u smislu odgovornosti - vi ste ravnopravni... to je naravno samo moje mišljenje.
aj bre ko će da otvori temu da ne dobijem opet ćušku!? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:02:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma ja već duže vreme pitam: koja budala se lomila za ravnopravnost žena i muškaraca? Ta ravnopravnost je ono što uništava brak. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
institucija braka i porodice je postala LOMLJIVA od tada...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:07:17   
viking
Meni ravnopravnost baš odgovara! Jeste teže, ali je bolje. Meni.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:07:46   
gagana83
Hm,ja sam izgleda jedna od retkih srecnica kojoj muz u svemu pomaze. Kupamo bebu zajedno,presvlaci je,nosi je... Cesto kad nocu place zbog grceva on mi kaze "Idi ti odspavaj,odmori malo,ja cu s njom",sto ja naravno ne uradim. Kad se samo setim kako nije smeo ni da je uzme kad smo dosli iz porodilista ali vec posle par dana se otkravio. Cak je on pre smiri kad place nego ja,ja se unervozim jer mi zao sto je mici stomacic a on je tako smiren. Ma on mi je desna rukauser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:11:03   
Anoniman
Bravo za Uninog tatu!!!
i gaganinog muza!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:16:00   
Lu
Ajmeee,šta smo sve obradile u ovoj temi,stigli smo i do ravnopravnosti spolova!
Kod mene je još patrijarhat,mm zarađuje ja raspoređujem novac i to nam dobro ide,jedino se ljutim što neće mrdnit prstom u kući,kaže ja sam svoje odradiouser posted image
Šta ću ja kad sam se udala za balkanca one ebene vrste,opet ga volim neka meni njegauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Mnogo sam nervozna!
2.11.2009 16:17:43   
gagana83
user posted image Samo da znate da nisu bas svi isti. A to od njega uopste nisam ocekivala

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here