|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
12.9.2013 10:41:02   
di bg
evo novog clana! sto se tice ves masina kupila sam po preporuci prijatelja najosnovniji model beco ves masine jer kaze da se taj model najmanje kvari i u pravu je! radi svaki dan, najmanje dva puta i nije joj nistauser posted image a imam je dve i po godine. ne koristim obican detedzent jer je prejak a cerka ima atopijski dermatitis pa sam nasla u dm marketu tablete za pranje belog vesa na bazi aktivnog kiseonika pise da se stave dve ali i jedna tableta pere savrseno! za sareni ves isto dm marketov tecni deterdzent, omeksivac, po zelji ali uvek treba imati u vidu da se nece osecati ako se stavi vise vesa od predvidjene kolicine po uputstvu. takodje, ako se pretrpa i ves bude zguzvan. beko masine (koju ne bi kupila da nije po preporuci) su me odusevile! eto, nadam se da sam pomogla

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Veš mašina
12.9.2013 11:03:49   
dunja RR
di bg dobrodošla, pridruži nam se i na drugim temama user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu di bg)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Veš mašina
12.9.2013 16:48:21   
Lu

Moja mašina nije dobro cijedila, zovnem majstora i izvadi iz gumenog crijeva veliku čarapu od mm, pijeska, nitni i svašta nešto (pijesak je sa patika jer ih nisam prije četkala , ako postoji još neka osoba da to ne radi osim mene, čisto da se znauser posted image )
Uglavnom, rekao mi je za čarape da ih obavezno perem u vrećici, za zavjese sa kukicama da svežem taj dio sa kukicama isto u vrećicu a za čiščenje mašine ni slučajno sirće, calgon je bacanje para nego, jednu tabletu za pranje suđa ubaciti u mašinu i uključiti na 90, bez veša naravno.
To uraditi u par mjeseci.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Veš mašina
12.9.2013 19:49:40   
jovicaa
ni moja masina ne ocedi nekad kako treba, ja sam mislila da je samo zaglupavila malo...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Veš mašina
13.9.2013 14:07:45   
di bg
ovo je dobro za ciscenje masine za ves sa tabletom za pranje sudova!!! moracu da probam. nije mi jasno zasto se nista nije osecalo dak sam imala krs od ves masine, stara eida, a sad kad imam novu, cim ne koristim masinu duze od osam sati odmah pocinje da se osceca ustajalo iz creva za odvod vode?! premem jednom dnevno na 60 stepeni, i jednom na 30 stepeni. da li je to previse niska temperatura?user posted image



< Poruku je uredio di bg -- 13.9.2013 14:14:25 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Veš mašina
19.12.2013 15:43:46   
Ana RR
Izgleda da je došlo vreme da menjamo mašinu, ova više ne radi kako treba. Već smo je jednom popravljali tj menjali grejač i to nas je koštalo skoro 10 hiljada (dolazak majstora, dijagnostika i grejač). Sad je grejač u redu ali negde curi voda iz nje a nigde nema rupe, mm je okretao naopačke i sve prekontrolisao. Najviše curi kada je na nekom programu od 40 ili 50 stepeni, na kuvanju samo ponekad i ne mnogo. Skoro svaki put moram da uključujem dodatnu centrifugu jer ne iscedi veš, a najgore je što već neko vreme ne opere dobro. Menjala sam praškove i ista stvar. Znači nije reč o nekim masnim flekama već nekim flekama koje bi se oprale i u hladnoj vodi, čini mi se. Marku x puta bude duks umazan slinicama i nikad to ne opere. Non stop nosim kod svekijevaca stvari na pranje.

Razmišljamo o slim varijanti (sad imamo sa gornjim punjenjem) jer nam je malo kupatilo. Je l imate iskustva sa takvim mašinama? Ono što sam našla povoljno uglavnom nema odloženi start a meni ta opcija mnogo znači.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu di bg)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Veš mašina
19.12.2013 15:50:22   
Vučko.ba.

IZVORNA PORUKA: Lu


Moja mašina nije dobro cijedila, zovnem majstora i izvadi iz gumenog crijeva veliku čarapu od mm, pijeska, nitni i svašta nešto (pijesak je sa patika jer ih nisam prije četkala , ako postoji još neka osoba da to ne radi osim mene, čisto da se znauser posted image )
Uglavnom, rekao mi je za čarape da ih obavezno perem u vrećici, za zavjese sa kukicama da svežem taj dio sa kukicama isto u vrećicu a za čiščenje mašine ni slučajno sirće, calgon je bacanje para nego, jednu tabletu za pranje suđa ubaciti u mašinu i uključiti na 90, bez veša naravno.
To uraditi u par mjeseci.


Ha znači to bi moglo da bude... moram za vikend zvati čika majstora, da vidim šta će da pronađe user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Veš mašina
19.12.2013 15:55:46   
jole82
Ana a nešto ovako KLIK ima odložen start..

Ili evo []=&filters[price_max][]=&filters[Na%C4%8Din%20punjenja][]=frontalno&filters[Dubina][]=33+cm+-+slim&filters[Dubina][]=40+-+45+cm+-+slim&filters[stock][]=&filters[category][]=Ma%C5%A1ine+za+pranje+ve%C5%A1a&sort=price_asc]KLIK ukucala sam samo slim modele..videćeš sa leve strane šta sve ima za pretragu, pa od/štikliraj šta te zanima...

Ja je nisma nikad imala...al moja drugarica je uzela Čini mi se Candy isto slim 45 cm i to novu al oštećenu pa je platila skoro 10 hiljada manje jer bila olupana sa strane..al to ništa nije remetilo rad samo je ružno kad se vidi..al njima je taman ta strana i išla do zida pa niko nije ni video,,,


Ne znam šta je s ovim drugim linkom...neće drugačije pa nećeuser posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 19.12.2013 15:58:36 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:02:50   
milicicak
Ana, mi imamo Indesit slim varijantu sa gornjim punjenjem. Ima odlozen start i gomilu programa. Kupili smo je kod nekog lika koji ima ostecenu robu, mislim da je na Ceraku, pre dve godine i bas je bila povoljna. Jedina mana tih slim varijanti sa gornjim punjenjem je sto je centrifuga oko 900, bar kod ovih povoljnijih varijanti. Ali meni je i to ok, lepo cedi ves.

< Poruku je uredio milicicak -- 19.12.2013 16:04:37 >

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:07:39   
Ana RR
Jole, gledala ja to ali ne znam koliki mi je budžet user posted image mislim limitiran je itekako.

E ova naša stara je Candy i ne bih opet tako nešto kupovala. Ne bih Candy user posted image ni džabe

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:10:22   
Ana RR
Milicicak, daj neki kontakt na pp tog čoveka.
Nama je mašina sa gornjim punjenjem idealna za kupatilo ali bih sada malo to da promenim, mislim da bi se slim sa frontalnim punjenjem isto ok uklopila.

Ja sam pre ufff mnogo godina user posted image kupila polovnu mašinu za stan u kome sam živela, prala je bolje nego ova naša dok je bila nova novcata. Da ne pričam da mogu da prospem litar omekšivača i biće kao da nisam ni stavila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:18:29   
milicicak
Ana, ja ga nasla na netu, ideju nemam kako se zove :) tad su bile aktuelne prodavnice sa robom ostecenom u transportu, znam da je bila jedna u ulici 29. Novembra. Probaj da googlas prodavnice ostecene robe u Beogradu a ja cu da pitam mm da li se seca kako se zove ta radnja pa javljam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:26:15   
Ana RR
Tnx, našla sam nešto.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Veš mašina
19.12.2013 16:29:36   
jole82
Jbg najjeftinija je 26 hiljada...jedino stvarno da nađeš te kao oštećene...
Mi smo imali sreće ...pacijent mi je bio pre 3,5 godine neki lik što radi u magacinu Whirpoola i mogao je da nam sredi tu kao oštećenu robu..mislim to s bile tačkice i ogrebotine koje se ne vide..više su mi olupali sad kad smo se selili nego to što je bilo oštećeno u radnji..i sve smo Whirpool uzeli toliko jeftinije da nas je sušara za veš došla džabe..da smo plaćali regularnu cenu..
Možda može i direkt u prodavnici da se pita da li i šta imaju u magacinu od te "oštećene robe"..to su bukvalno tačke i crtice a menadžerima i ide u prilog da to skinu sa stanja, jer ovako im samo stoji..model stari i posle ide u rashod a tu gube pare..
Mi smo uredno i garanciju dobili 5 godina kao da smo kupili neoštećene...eto možda probati tako..ja nisam u kontaktu sa tim likom, pa ne bih mogla nažalost da ti pomognem...

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Veš mašina
20.12.2013 11:04:23   
Štetica
Ana imas na Belim Vodama Tehnomanija outlet radnju,opremljeni su super a cene povoljne. Kod njih imas i robe sa sitnim ostecenjima od transporta a i "stare" modele. Garanciju dobijas po principu vidjeno-kupljeno za robu koja je ostecena. Ja sam kod njih gledala ugradnu rernu koja je imala malu ogrebotinu na staklu,skoro da se nevidi,i bila je 12hiljada jeftinija od iste takve koja nije ostecena. E sad ako si za polovnu iz uvoza(citaj kao nova izgleda) odete nedeljom u Velike Crljene(35-40km od Bg) tu imas bar 10 ljudi koji koji prodaju takvu robu.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Veš mašina
20.12.2013 14:27:31   
nata11
Moja crkla pre nekih nedelju dana. Bio majstor i kaze otiso motor. Kada smo sracunali koliko bi kostala popravka zavrtelo mi se.user posted image
Tako da sam bila prinudjena da kupim novu. Nasla sam Elin 6.5 kg na akciji za 22.000 din ali sam zadovoljna. Ima posebne programe za obucu, sportske stvari, posteljinu, program za lakse peglanje, dodatno ispiranje .. itd.

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Veš mašina
22.12.2013 19:57:04   
Ana RR
Štetice, hvala na info ali mi smo malo požurili pa kupili mašinu u petak ujutru. Zvali smo jednu radnju u Žarkovu koja prodaje tu malo oštećenu robu, od slim varijanti imaju samo Indesit za 27 hiljada. To mi nije odgovaralo. Polovnu nisam htela.
Otišli smo u cbt sa namerom da kupimo neki Indesit za 25 hiljada ali iskreno, meni je muka od italijanskih proizvođača, da je nemac u pitanju ne bih se dvoumila, sa italijanima nemam lepa iskustva. Ja sam morala da idem na posao tako da je mm ostao i na kraju odabrao Gorenje (mislim da je OVA) na 12 rata.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Veš mašina
29.1.2014 14:33:03   
Sanchy
Imam jedno pitanje pa ako se neko razume,,Imam Indesit masinu Wil 105,pre neki dan pri programo od 60 stepeni ,kada je masina zavrsila a ja otvorila vrata ves je bio vreo,to mi se prvi put desilo pa sam ja nesto kontala da program iz nekog razloga nije zavrsio do kraja pa vratim ves i upalim ponovo na 60 stepeni,,onda sam pratila masina uzima hladnu vodu ,zagreva,pere vrucom vodom a onda ispira hladnom ,na kraju programa ves je bio hladan..E sad zanima me da li tako treba da bude ,tj.da li kod svih masina bez obzira na temp pranja ispiranje ide hladnom vodom i da li neko ima predpostavku zasto mi je na pocetku ove price ves na kraju programa bio vreouser posted image ..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Veš mašina
30.1.2014 11:10:00   
Didy
Sanchy, trebalo bi da uvek ispira hladnom vodom. Još nikada nisam izvadila veš koji je topao, a ne vreo. Ne znam. Možda je nešto malo pobrljavila, hoće to one.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Veš mašina
30.1.2014 13:38:19   
Sanchy
Znaci normalno je da ispira hladnom user posted image ,a sto je taj put ves bio vreo nemam pojma....hvalauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Veš mašina
30.1.2014 16:27:56   
Didy
Pa ja sam probala razne programe i s pretpranjem i bez i sa duplim ispiranjem, i na 90 i na 60 i na 40 i na 30 i program za vunu i za rucno pranje, perm jednu ili 2 dnevno i nikada nije bio topao ves.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Veš mašina
30.1.2014 16:38:47   
Ana RR
Sanchy, moja candy mašina je tako brljavila pa smo je na kraju zamenili user posted image preskoči pola programa (uključim iskuvavanje a ona završi za sat vremena), ispira vrućom vodom, otkuvava hladnom, ne iscentifugira veš... nije se to stalno dešavalo ali učestalo je u poslednje vreme i kupili smo drugu. Nije mi se isplatilo da je popravljam (opet).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Veš mašina
5.2.2014 0:09:47   
Yula
Moja preporuka je da izbegavate LG ves masine! Mi smo nasu basnoslovno platili, lepo radila dok nije istekla garancija i onda je pocela katastrofalno da ispira. Lepo père, nema sta, ali sta mi to vredi kada po 5x ukljucujem ispiranja i opet na kraju ima malo pene. nekada pomislim da ona proizvodi deterdzent! Lepo izgleda, sva je nabudzena, ali krajnji utisak je 0 bodova!

< Poruku je uredio Yula -- 5.2.2014 0:11:19 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Veš mašina
11.2.2014 8:48:50   
Anck Su Nmaun
Mi imamo gorenje ves masinu, do sad je bilo sve 5, ima joj 4 godine, ali... slomio se jezicak za onu fioku gde se stavlja prasak i omeksivac. Sad ne mogu da je izvucem, da operem. A najgore sto poslednjih nedelju dana kad uzima omeksivac masina pusta vodu kroz tu fioku user posted image
Nemogu da zovem servis jer nemam racun user posted image imam garantni list ali racun ne, ne vidi se kad je kupljena .

Interesuje me ima li da se kupi posebno ta fijoka u Gorenje servisima npr? Jel neko zna?

(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Veš mašina
11.2.2014 10:30:10   
cockic
anck i mi imamo gorenje samo sto je nasa kupljena 2011mart.u njihovom studiu je kuljena imam garanciju i na obicnom A4 papiru i one sto se dobiju uz aparat.samo sto ja nisam ni vdela da je to garancija pa su mi deca od necega i pocepali.mislim da od masine nisu.jer smo tad uzeli i sporet i frizder.dobila sam racun i garanciju na A4 papiru bez fiskalnog racuna.i kad su doneli aparate muzu su dali te druge garancije sto idu uz aparate.on to stavio u fioku ja nisam znala da je to garancija do pre dve nedelje.a to je stajalo u fioci 2 i po godine.ja mislila da su to uputstva za koriscenje aparata user posted image

i ja sam ih skoro zvala udjem u kupatilo kad zavrsi pranje ono barica ispod gde se prima prasak u tom delu,ne gde je filter.ja zovem da dodju kaze docice.taj dan ja opet palila masinu i bas u kuptilo udjem kad je primala omeksivac i vidim da curi sve od fioke.a ja nisam nista lomila.samo nisam onaj pipak za omeksvac spustila do kraja.sad tog curenja nema.mada deluje mi da nekad malo curi i iz vrata.mozda je guma za menjanje.vala koliko radi ja kazem nije stara 3 godine nego 6 godina.jer ja palim i po par stvari retko kad uspem da napunim masinu sarenim vesom.a i perem carape,gace sve odvojeno tako da je masina tad skoro prazna.jedino za beli je napunim.i naravno da sam otkazala da dodju kad sam videla sta je bilo u pitanju.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here