|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
8.10.2014 15:44:01   
cockic
Nego moja u zadnje vreme nesto melje.i to samo kad je puna,kad je sa manje vesa ne.nesto struze nekih 15min od kad je upalim posle to prestane,nemam pojma sta je.sve hocu da pozovem servis,jer je jos u garanciji i nikako.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Veš mašina
8.10.2014 15:58:44   
mama krava
Zovi odmah, ako je u garanciji, jer to je verovatno otisao bubanj, a onda su duzni da ga zamene, a ako zakasnis kao ja (mesecima je to tako prvo po malo strugalo a onda je pocelo i da lupa), kupis novu ves masinu, jer ti se vise isplati. Da ti zamene samo bubanj kosta oko 20 hiljda i ima garanciju 6 meseci, a novu masinu mozes da kupis od 25-6 hiljda i imas bar 2 god garanciju.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Veš mašina
8.10.2014 20:02:15   
Rosita
Mk, koliko varakine?

Hvala!

Sanchy, isto dobar recept. Ja sam celo lonce sode stavljala u bubanj pa na 95.

Majstor je rekao mojoj svekrvi posle svakog pranja jedno ispiranje sa sodom na prazno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Veš mašina
8.10.2014 20:06:07   
mama krava
Rosita,


ma ono do pola kadice u kojoj sipas deterdzent...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Veš mašina
8.10.2014 21:34:08   
nata11
Ih bre Rosita jedno pranje ves jedno sa sodom. Pa kolko struje potrosis taman da kupis novu, na isto dodje user posted image

_____________________________





(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Veš mašina
8.10.2014 21:52:02   
Rosita
Pa jeste, al kao samo ispiranje :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Veš mašina
8.10.2014 22:00:16   
dijana1*
Kada sam kupovala masinu prodavac me je posavetovao da se odlucim koji cu koristiti prasak. Navodno ako se mesa jedno pranje tecni a drugi obicni prasak ves masina i ves zbog toga smrde. Ili jedno il drugo koristiti i ne mesati. Bar jednom mesecno oprati praznu masinu sa calgonitom.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Veš mašina
8.10.2014 22:02:22   
Mala Elena
Zene mozda je bolje da pitam u ovoj temi. Sme li se stavljati venis kad kuvam bebece portikleuser posted image ili da stavim sodu bikarbonuuser posted image da mi se skinu fleke..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Veš mašina
8.10.2014 22:23:07   
mama krava
Ne znam da li sme, ali ja jesam :-D

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Veš mašina
8.10.2014 22:33:45   
Mala Elena
user posted image Jedino da stavim pre pranja, potopim u lavor pa samo ubacim bez dodavanja u masinu i uz dodatno ispiranje...user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Veš mašina
8.10.2014 22:35:38   
Klarita

IZVORNA PORUKA: nata11

Ih bre Rosita jedno pranje ves jedno sa sodom. Pa kolko struje potrosis taman da kupis novu, na isto dodje user posted image


Isto sam pomislila, no ne napisahuser posted image Rosita, user posted image
Zar nije jednostavnije, ekonomicnije, sigurnije kupiti i koristiti calgonituser posted image

Dijo, sad nesto razmisljam, moguce da je u pravu taj tvoj majstor. Moja se tako "osecala" ja je operem na prazno sa sodom i od onda koristim samo prasak, ali bas danas sam kupila tecni opet, pa cu da vidim da li je do togauser posted image nadam se da nije, 'bem mu misa.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Veš mašina
9.10.2014 9:01:43   
Rosita
Hahaha, a cekajte, imam keca u rukavu user posted image . Moja svekrva radi u hotelu i to joj je rekao majstor iz veseraja user posted image .
znaci, tudja struja se arci user posted image

Doduse bre, ima i ovde zena koje uvek rade to dodatno ispiranje sto mu se svede na ovaj savet.

< Poruku je uredio Rosita -- 9.10.2014 9:08:31 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Veš mašina
9.10.2014 10:28:45   
cockic
sad zvala servis,zove me sutra serviser da se dogovorimo kad da dodje.jedino sutra posle 18h ili u subotu.
sve mislim kad je upalim da ce da se raspadne u delove,bas gadno zvuci to sto melje,struze ne znam ni ja kako da opisem.
sad sam videla moja nema ni 4godine,ja mislila da je 2010 kupljena,a ono mart 2011.tako da ima jos garancije.gorenje daje 5 godina.
a ja je palim je stalno,tj svaki dan po dve masine minimum.pa sa dvoje dece nemoguce je manje.mada i ja palim i polu prazne masine.tako da moja nema tri i po godine nego 6 user posted image

ovo bi se nekom ko redje pere tacno desilo posle garancije.a oni nemaju pojma da ima nas koji je bas testiramo svakodnevno user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Veš mašina
16.10.2014 11:46:00   
cockic
bio mi majstor za masinu,promenio je kais.sva sreca pa je to.nisam znala da on moze toliko da se cuje kad krene da puca na nekim mestima.onako kao duboke linije na nekoliko mesta.a bogami dobro i nije skroz pukao,dugo se to culo.jedno 6 meseci sigurno.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Veš mašina
16.10.2014 11:58:33   
nata11
Dobro da je kais. Sve poprake su mi podnosljive dok ne spomenu motor, tada mi se digne kosa na glavi user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Veš mašina
16.10.2014 13:19:19   
jess021
Ju i moja masina bas struze vec neko vreme. Kad kazem mm da treba da zovemo majstora, a on kaze opetuser posted image , jer se nakanjujemo vec 2 meseca.
Jednom prilikom pricam sa sestrom telefonom i radi masina, a sestra me pita kakav to ker laje kod tebeuser posted image , omg. Nadam se da i je kod mene u pitanju kais, tj. kod masine. Ja valjda nisam jos za remont.user posted image

< Poruku je uredio jess021 -- 16.10.2014 13:20:02 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Veš mašina
16.10.2014 22:01:15   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Klarita
Dijo, sad nesto razmisljam, moguce da je u pravu taj tvoj majstor. Moja se tako "osecala" ja je operem na prazno sa sodom i od onda koristim samo prasak, ali bas danas sam kupila tecni opet, pa cu da vidim da li je do togauser posted image nadam se da nije, 'bem mu misa.


Nije on majstor nego prodavacuser posted image
Jesi li probala, oseca li se sada ves?
Sada zvucim kao Ckalja, uzmi kolace Jagoda ako tebi nista ne bude da uzmu i drugiuser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Veš mašina
16.10.2014 22:30:46   
Sanchy
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Kada sam kupovala masinu prodavac me je posavetovao da se odlucim koji cu koristiti prasak. Navodno ako se mesa jedno pranje tecni a drugi obicni prasak ves masina i ves zbog toga smrde. Ili jedno il drugo koristiti i ne mesati. Bar jednom mesecno oprati praznu masinu sa calgonitom.

Razmisljala sam o ovome i uopste ne vidim zasto bi to bilo tako?Da li ti je majstor objasnio zasto?..Ja mesam tecni i praskasti i nemam problem da mi ves smrdi ali isto tako cim se osusi vise nema nikakav miris ,ne oseca se ni prasak ni omeksivac..sad operem posteljinu osusim pa odnesem mami da je pusti na 40 samo da se umirise,stvarno bezveze

< Poruku je uredio Sanchy -- 16.10.2014 22:31:19 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Veš mašina
16.10.2014 22:40:43   
dijana1*
Sanchy nije nesto detaljisao ali mi je rekao da se desava da se zbog toga oseca ruzno ves ili bukvalno smrdi kao budj.
A sto se tice mirisa ni meni se nije omeksivac osecao ali od kada susim ves u susilici mekan je i oseca se na prasak i omeksivac.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Veš mašina
16.10.2014 22:42:44   
dunja RR
Dijanče, da ne tražim nazad, da li ti je sušilica posebna?

Da li ima neko da ima 2u1 (pranje i sušenje) a da je zadovoljan. Nema šanse da uzimam posebno sušilicu, ne znam gde bih stavila.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Veš mašina
16.10.2014 22:45:01   
dijana1*
Dunjci susilica mi je posebno.
Prodavac me je savetovao a i mnogi su mi rekli bolje odvojeno.
A da stavis na masinu?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Veš mašina
16.10.2014 23:43:13   
cockic
ma meni nije bilo ni bitno sta je riknulo jer je u garanciji,samo da ne bude nesto sto se popravlja duze pa da ne mogu da je palim,jer sam zavisna od masine,svaki dan mi radi user posted image
tako da nemam pojma ni koliko kosta zamena kaisa,ali mogu reci da se na gorenje zamenio za 2 min.a koliko bi uzeli kad dodju posle garancije nemam pojma.

pitala sam ga za masinu 2 u 1.kaze skupe su za odravanje posle garancije.i njegova preporuka je odvojena.da je sa nekim specijalnim drzacima stavim na ovu obicnu.jer je moja klasicna nije ona gde se ves ubacuje odozgo.a za jednu do druge nemam mesta.i da rece jos da moze da se drzi i na zatvorenoj terasi.spajezu.ma bilo gde.samo sto ja nemam nijednu prostoriju sem kupatila gde bi je drzala.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Veš mašina
13.11.2014 8:53:43   
Jelena GM
Zene pomagajte!!! Vec mesec dana trazim da kupim ves masinu za koju necu cuti da joj svasta nesto fali posle nekog vremena i nisam je pronasla. Imam Gorenje 9 godina i dobro radi ali zahvaljujuci njoj ,sav beli ves je siv, i ves nema nikakav miris iako silne pare dadoh na Lenor.Htela sam je sa zadovoljstvom izbaciti iz kuce , ali citajuci vasa iskustva izgleda da ce se ona kod mene jos zadrzati. Imate li neki savet i predlog?user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Veš mašina
13.11.2014 11:23:46   
cockic
ja zbog sivog vesa ne bih menjala masinu nego prasak za ves ili bi u beli ubacivala one maramice za izvlacenje boja.ima vise proizvodjaca i meni beli ves nije siv.tj.i kad u dubini vuce na sivo to je znak da treba da kupim te maramice.koristim ih uglavnom za beli.meni one izvlace iz belog.a iz sarenog nisam bas imala te eksperimente da ubacim nesto crveno i belo.za belo su super.a ima i u tecnosti za izbeljivanje vesa.samo sto ja to ne volim da stavljam.

(odgovor članu Jelena GM)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Veš mašina
13.11.2014 14:07:01   
Mariya
Ja imam kombinovanu masinu, iako imam mesta za 2 masine posebno, necu da kupujem 2 posebno. Pogotovo sto susilicu ne koristim previse, recimo 2-3 puta nedeljno, a perem 5-6 puta nedeljno. Mojom sam bila zadovoljna, da radi kako treba, ne bih je menjala.
Trnutno imam Whirpool masinu, pisala sam vec u temi ranije da je mrzim i jedva cekam da je zamenimuser posted image , pokvarila mi se u garantnom roku kad je bila stara 2 god. i dan danas ne radi kako treba. Ali mislim da je to do same masine, na zato sto je kombinovana. A sad cu da kupim novu, opet kombinovanu,sad sam se odlucila za Candy, a javicu kako sam zadovoljna.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here