|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:33:53   
Dora
IZVORNA PORUKA: minavb

Ma iznervirali su me ovim tekstom. Naravno da ce zena da trazi carski kad na prirodnom vrlo lako mozes da ostanes bez deteta jer te niko ne pogleda satima!!!user posted image




Ovo potpisujem! Čoveče, ostave te da se mučiš i posle kad ni CR ne pomogne, eto, niko nije kriv. Uopšte ne krivim žene za to što traže CR. Ja sam jako loše prošla na prvom porođaju, pa i da nisam morala na CR ja bih ga sigurno tražila i platila drugi put. nema šanse posle svega da bih mogla da budem mirna i spokojna. I sad imam traumu od porodilišta Betanija! Kad prolazim tom ulicom sva pretrnem... Niko me nije pogledao!user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:36:09   
minavb
Mrzim ove tekstove koje narucuje botoksirani Tomica i njegove hijene!

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:39:20   
LillyT
Hm, u mojoj okolini kontra iskustvo glede Betanije i porodjaja i CR-a. Njih dve odusevljene (prirodni porodjaj, sve vreme dve babice sa njima), a treca poznanica popizdela zbog CR-a (koji je bio zakazan). Kazala je da nije luda da se vise poradja i da su to mesari. Lepo ja kazem, nas sto, a trista iskustva user posted image Zato sam i imuna na sve te price, dovoljno sam razumna da odlucujem za sebe.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:40:37   
Dora
IZVORNA PORUKA: minavb

Mrzim ove tekstove koje narucuje botoksirani Tomica i njegove hijene!


Ja mrzim Blic zbog takvih tekstova a pogotovo zbog glupih statistika o štetnosti spavanja na levoj strani do kojih su naučnici sa tog i tog univerziteta došli 20-ogodišnjim studijamauser posted image Ne razumem ko veruje u te gluposti? Na stranu to što ne volim Tomicu i ostali qrva- bandu oko njega!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:41:56   
Dora
user posted image Tomica botoksiran? Moram ga dobro pogledati danas (ima ga svaki dan na tv-u, ko da je voditelj)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:41:58   
Anoniman
Da, svi smo mi različiti. Zato i napisah da nije istina da je oporavak nakon CR obavezno teži i duži. Individualno je kao i sve ostalo.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 281
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:43:36   
Dora
Moja drugarica se posle normalnog porođaja oporavljala 2 meseca jer joj je rana zagnojila, konci popucali, ponovo je šili...nije mogla da sedne kaočovek mesecima. Ja sam posle 2 nedelje špartala po gradu i kafenisala po baštama s drugaricamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:45:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Moja drugarica se posle normalnog porođaja oporavljala 2 meseca jer joj je rana zagnojila, konci popucali, ponovo je šili...nije mogla da sedne kaočovek mesecima. Ja sam posle 2 nedelje špartala po gradu i kafenisala po baštama s drugaricamauser posted image

Pa to kažem. I moje drugarice su se duže oporavljale od mene, ali ja to pripisujem tome da sam ja odlično podnela CR (tj imala ludačku sreću).

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 283
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:46:50   
minavb
Dora, imam u svojoj okolini puno primera duzeg oporavbljanja od prirodnog porodjaja, nego od carskog reza. Sigurna sam da sam donela pravu odluku.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:49:11   
Anoniman
Mina, jesi se ti već dogovorila za CR?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 285
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:49:48   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Dora

Moja drugarica se posle normalnog porođaja oporavljala 2 meseca jer joj je rana zagnojila, konci popucali, ponovo je šili...nije mogla da sedne kaočovek mesecima. Ja sam posle 2 nedelje špartala po gradu i kafenisala po baštama s drugaricamauser posted image


Sestra mog momak se posle nedelju dana setala opusteno (prirodni) dok je njena drugarica lezala tri nedelje (CR). Upravo o tome i pricamo, meni je glupo da ja nekoga ubedjujem da je CR super ili da meni trube da je prirodni najbolji. I nije lepo da se smejes drugarici koja je toliko lezala

Off
Poslala sam poruku drugarici za epi, cekam odgovor.



_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:51:16   
minavb
Najavila sam doktorki da zelim carski onog dana kad  mi je potvrdila trudnocu. Rekla je da nece biti problema. Treba uskoro da se vidim sa njom pa cu da pocnem da se dogovaram oko porodjaja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:53:39   
Anoniman
Super ako tako želiš.
A jel razmišljaš o epiduralu za CR? Jao skroz sam izmešala, jesi ti pisala pre koji dan sa mihi o kamerama u sali, ili LillyT?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 288
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:54:22   
Dora
IZVORNA PORUKA: minavb

Najavila sam doktorki da zelim carski onog dana kad  mi je potvrdila trudnocu. Rekla je da nece biti problema. Treba uskoro da se vidim sa njom pa cu da pocnem da se dogovaram oko porodjaja.


Joj, tek onako?user posted image Pa dooobro. A šta misliš o CR u epiduralu? Taša i ja imamo dileme...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:55:54   
Dora
IZVORNA PORUKA: LillyT

IZVORNA PORUKA: Dora

Moja drugarica se posle normalnog porođaja oporavljala 2 meseca jer joj je rana zagnojila, konci popucali, ponovo je šili...nije mogla da sedne kaočovek mesecima. Ja sam posle 2 nedelje špartala po gradu i kafenisala po baštama s drugaricamauser posted image


Sestra mog momak se posle nedelju dana setala opusteno (prirodni) dok je njena drugarica lezala tri nedelje (CR). Upravo o tome i pricamo, meni je glupo da ja nekoga ubedjujem da je CR super ili da meni trube da je prirodni najbolji. I nije lepo da se smejes drugarici koja je toliko lezala

Off
Poslala sam poruku drugarici za epi, cekam odgovor.




Joj, Lili, pa i tebi se približilo, a ja sam blizu tebe pa gledam i meni se približilo...još koji mesec, a meni vreme leti nenormalno brzo, nikad brže.user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:56:28   
minavb
Ja sam o tome sa mihi.user posted image Vec sam ovde negde napisala, moja dr je protiv toga mada cu pokusati da je nagovorim, bas zbog tog brzeg oporavka.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:56:53   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Super ako tako želiš.
A jel razmišljaš o epiduralu za CR? Jao skroz sam izmešala, jesi ti pisala pre koji dan sa mihi o kamerama u sali, ili LillyT?



Ich user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:58:12   
Dora
IZVORNA PORUKA: minavb

Ja sam o tome sa mihi.user posted image Vec sam ovde negde napisala, moja dr je protiv toga mada cu pokusati da je nagovorim, bas zbog tog brzeg oporavka.


Jel znaš što je protiv? Svako mišljenje je dobrodošlo...user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Carski rez
3.2.2010 11:59:55   
minavb
Zaboravila sam, rekla mi je nesto na brzinu ali sam zaboravila. Pitacu je kad se budemo videle, detaljno sta misli o svemu ovome, pa cu vam preneti.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:00:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: LillyT
Lepo ja kazem, nas sto, a trista iskustva user posted image Zato sam i imuna na sve te price, dovoljno sam razumna da odlucujem za sebe.


Pametnouser posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:06:00   
LillyT
Sada nesto citam da vas je starh da se ne prepadnete na CR u epi-u pa nesto kontam (gde je Mihi da razjasni) da li je moguce da daju i nesto za smirenje?!? Mislim da imaju oni nacin da smanje napad panike u takvoj situaciji. Ljudi rade operacije na mozgu kada su pacijenti budni (gledala sam na NG pre jedno mesec dva), tako da mislim da nema brige oko toga.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:08:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: LillyT

Sada nesto citam da vas je starh da se ne prepadnete na CR u epi-u pa nesto kontam (gde je Mihi da razjasni) da li je moguce da daju i nesto za smirenje?!? Mislim da imaju oni nacin da smanje napad panike u takvoj situaciji. Ljudi rade operacije na mozgu kada su pacijenti budni (gledala sam na NG pre jedno mesec dva), tako da mislim da nema brige oko toga.


Pretpostavljam da ima načina da to srede. Ali ja ne volim da pretpostavljam, ja volim da znam. user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 297
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:08:15   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT
Ljudi rade operacije na mozgu kada su pacijenti budni (gledala sam na NG pre jedno mesec dva), tako da mislim da nema brige oko toga.

Ovo ce za nase podneblje biti visa matematika jos koju deceniju.user posted image



_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:10:59   
Dora
Znaš kakvi su doktori, samo kažu: Ne plaši se zlato, evo, sad će...A kad vidim da mi čupaju bebu odozdo, pa dok beba ne udahne i ne zaplače, mislim da ni ja neću disati, mislim da ću se onesvestiti...user posted image Ma, bolje da i ne razmatram tu opciju. baš sam glupa. Nisam ja za to...

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Carski rez
3.2.2010 12:13:48   
Dora
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: LillyT
Ljudi rade operacije na mozgu kada su pacijenti budni (gledala sam na NG pre jedno mesec dva), tako da mislim da nema brige oko toga.

Ovo ce za nase podneblje biti visa matematika jos koju deceniju.user posted image




xexe, ja sam sve to gledala u seriji Uvod u anatomiju i znam da se primenjuje ali ne znam kako izgleda kad se primenjuje kod nas. Isto kao i B. frendli program, skroz izopačen kod nas u odnosu na druge države. Pa reko, da ne bude tako i sa epiduralomuser posted image
A pita mm kad sam mu rekla: Jel u Zrenjaninu ikad urađen ijedan epidural?user posted image user posted image user posted image
Ne bi me čudilo da nije...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here