|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
20.4.2011 23:16:46   
bojanica7
jovice, ja sam imala pre nekoliko godina. dobila ih posle egzita jer sam sedela na zemlji nekoliko dana. glupaca... i tad sam koristila taj factum neki sto je new mom rekla... i sta znam, povlacili se pa vracali... kad sam pocela da jedem vise kuvano i da pijem manje alkohola (to znam da kod tebe nije slucaj) povukli su se. ali su se recimo uvek pojavljivali kad god bih sela i na pola sata na hladan beton. e sad, ne znam kako bih ti jos pomogla...

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Hemoroidi
20.4.2011 23:25:29   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: jovicaa

kako da izbegavam sedenje, napore i hodanje? kad imam "malu" bebu od 7 kila, zivim na petom spratu bez lifta, moram da ucim i idem na faks???


što hodanje, pa hodanje je najbolji lek za hemoroide + što više tečnosti/vode

sedenje je opasno za hemoroide zato se oni javljalu kod studenata koji puno sede/uče

a hodanje je super; ja sam ih jednom dobila, kada sam radila kao kreten i nekoliko dana samo sedela za računarom; izlečila sam ih šetnjom i nikada se nisu vratili

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Hemoroidi
10.5.2011 23:36:00   
Ana RR
Ubiću se user posted image pojavila mi se ova sra** user posted image šta da im radim? Tek za 10 dana idem kod dr a ne bih da je zovem zbog ovoga.

Jbt, jedem pahuljice svako jutro, redovno idem u wc (bez naprezanja) i od čega onda ovo?user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 0:39:54   
mmms
Ja sam mazala hepatrombin h ali mi nije pomogao,tako da cu da se strpim jos ovo malo do porodjaja pa cu onda da se lecim kako treba.I to mi je doktorica dala zato sto sam pri kraju trudnoce beba je vec formirana pa ne moze da joj naskodi.
Moj savet ti je da pozoves doktora i da pitas,jer to nije sitnica,sve te masti mogu da naskode bebi,a i upustvima tako pise.Mozda postoji neka biljna mast koja ne skodi za to vec ne znam.
Sve je dobro dok redovno ides u wc i dok ne prokrvare,kad se to desi to je muka!!!!




06.04.2008. je rodjena mamina lepotica

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 7:50:47   
Anoniman
user posted image joj žene što vas razumem.....
Meni se zlatna žila prvi put pojavila pre tri godine, i to zbog totalne gluposti. Sedela sam na niskoj hoklici 5 sati i trebila višnje i izgleda da sam tim polučučećim stavom napregla "te" tamo mišiće. Otada muka Isusova!!! Meni najviše pomogne Faktu i krema i čepići, ali Anči ne znam sme li se to u trudnoći user posted image Imala sam sreće i ni u trudnoći ni na porođaju nisu iskočili. Kad sam pitala šta uzrokuje njihovu pojavu, rekli su sedenje na hladnom, opterećenje mišića (što je idealno u trudnoći, zbog pritiska na karlicu), ili bilo kakvog fizičkog naprezanja....

(odgovor članu mmms)
  Direktna veza do poruke: 230
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 9:59:25   
Ana RR
Ja sam dan pre nego što sam ih napipala bila na slavi i sedela sam dugo na jako tvrdoj stolici, baš mi je bilo neudobno. Još uvek me boli trtica od toga. Što ti kažeš Nina, možda sam se time opteretila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 10:33:41   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ubiću se user posted image pojavila mi se ova sra** user posted image šta da im radim? Tek za 10 dana idem kod dr a ne bih da je zovem zbog ovoga.

Jbt, jedem pahuljice svako jutro, redovno idem u wc (bez naprezanja) i od čega onda ovo?user posted image user posted image


Anči, nemoj da se nerviraš, to je normalna pojava u trudnoći user posted image Od pritiska bebe. Nazovi doktorku i pitaj čime da mažeš, pošto većina krema ne sme u trudnoći user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 10:44:06   
Ana RR
Pa bolje da je pozovem nego da čekam sledeći vikend kad idem kod nje. Baš sam se smorila, volim kada je "tamo dole" sve na svom mestu user posted image jbg, nadam se da će se povući kasnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 10:46:05   
Lilly*
Nažalost neće user posted image Povućiće se otok i to bolno, ali "kvržica" ostaje napolje user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 10:47:38   
Ana RR
Ih bre, al' me uteši user posted image mene ne boli, je l' se to računa? user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 10:50:27   
vaga81
Da li je neko nekad probao da maze HEMEL kreme?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 13:25:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ih bre, al' me uteši user posted image mene ne boli, je l' se to računa? user posted image


Ni mene ne boli (još uvek) ali stalno taj osećaj da ti je nešto tamo dole user posted image i samo sa čepićima uspeh da iskorenim na neko vreme, a za stolicu ne znam-moguće da je pomogla u tome, ali prvenstveno zbog bebca user posted image malo ti seo gde ne treba user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 13:28:20   
Ana RR
Da, ja stalno "to" zamišljam u glavi i nerviram se user posted image a bebac mi seo i na bešiku i tu mu je izgleda baš lepo user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 16:59:49   
Diabla
Sve dok ne boli, nemoj se cutiuser posted image Kvrzice ostaju, ali ne smetaju! Meni se tu i tamo vrati, ako jedem zacinjenu hranu. Ali Pavloviceva original dosta pomaze. Vec kad ne smijes Faku mast(ili gel kako li bjese).


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ih bre, al' me uteši user posted image mene ne boli, je l' se to računa? user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 17:00:46   
Diabla
Jao tako je i meni, i to bas u tom periodu kad i tebi. I ne samo to, nego me je i ceprkao nogicama, imala sam utisah kao da me grebe.


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Da, ja stalno "to" zamišljam u glavi i nerviram se user posted image a bebac mi seo i na bešiku i tu mu je izgleda baš lepo user posted image user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 17:06:43   
Ana RR
Mene je počeo da gura dok spavam i moram se okrenuti na drugu strane jer ne odustaje user posted image već je počeo da komanduje user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 22:50:45   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ih bre, al' me uteši user posted image mene ne boli, je l' se to računa? user posted image


Ja sam ih dobila poslije porodjaja sa L i onda su se povukli sami. Medjutim u trudnoci sa M su se opet pojavili (morala sam da lezim, sjedim a to je bas super za hemoroide user posted image ). Cak mi je jednom islo kao malo krvi. Ali me nikad nisu boljeli. Sad su se opet povukli, ali dugo im je trebalo. Svjesna sam da ce opet izaci, jer to cudo valjda kad se jednom pojavi, ne nestaje user posted image user posted image user posted image Ja ih nisam mazala sa nicim nego sa Pavlovicevom jedno vrijeme. Tusirala sam se 10 puta vise nego ranije, poslije svake nuzde obavezno. I onda namazem Pavlovicevom i tako. Nestadose do daljnjeg...


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Hemoroidi
11.5.2011 22:55:45   
Anoniman
I ja sam ih dobila pred kraj trudnoce, pokusala sam da ih se resim ali nista od toga, samo sam ih umirivala, ali zato posle porodjaja katastrofa... Hvala Bogu nestali su...

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Hemoroidi
13.5.2011 11:49:53   
Ana RR
Zvala sam dr, rekla mi je da kupim neku mošusnu kremu i da nosim pojas, jer me beba pritiska dole. Rekla je i da je brđanski melem dobar ali prvo da probam sa mošusnom kremom. Nadam se da će imati efekta.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Hemoroidi
20.5.2011 11:49:53   
Capa
A šta mislite o HERBAMED čaju br.209. Čula sam da je dobar za hemoroide i regulisanje stolice, pošto je meni užasno tvrda stolica, a od noćas su mi pukli hemoroidi i krvare, a da ne pričam o tome koliko me boli kada idem u WC, a ne mogu skoro ništa da izbacim. Užasssss user posted image
Meni su u apoteci dali neki BILAX,što pravi institut "Josif Pančić", a iz savetovališta tog instituta mi rekli da nikako ne smem jer dojim bebu... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Hemoroidi
20.5.2011 12:15:23   
Capa
Devojke, žeeeene ... Pomažite user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Hemoroidi
20.5.2011 12:17:11   
Anoniman
Capo ja nemam pojma, a sto ne nazoves halo bebu,, pa se posavetui sa njima

(odgovor članu Capa)
  Direktna veza do poruke: 247
   RE: Hemoroidi
20.6.2011 17:26:49   
Anoniman
Ja posle mesec dana videla temu. Bilax čaj ima malo sene u sebi, pa ako ga budeš pila dok dojiš beba će možda imati grčeve i biće nervozna zbog toga.
Inače je i naš jelovnik veoma zaslužan za hemoroide. Mm koristi fisuran mast, prave Ivančić i sinovi i samo u njihovim apotekama je ima. Mm pomaže, ali mora mnogo da pazi na ishranu, čim par dana ne vodi računa odmah popucaju.
Kažu da ne treba jesti ljuto, suvo, konzervirano, papriku u bilo kom obliku... Što više čorbica i to je to. Možda se setim još nečeg pa vam javljam.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Hemoroidi
20.6.2011 19:09:41   
bratzz
Pcelice ja sam imala gadne hemoroide posle porodjaja i mene su spasile tablete Phlebodia, ja sam pila tri puta dnevno po jednu tabletu i posle nekoliko dana hemoroidisuse povukli i vise ih nisam ni imala a pre ovih tableta sam cesto imala problem sa hemoroidima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Hemoroidi
20.6.2011 19:14:47   
jovicaa
mogu da se piju dok dojis?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here