|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
11.10.2011 17:35:50   
dunja RR

Smeškić pogledaj  OVO

Prijavi se u paket za Trudnice, gde delimo Brđanski melem:)

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Hemoroidi
11.10.2011 17:47:37   
vukosava

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Brđanski melem:)


user posted image ovo mora da je iz mog kraja gde smo svi Highlendersi ili RollingStone-si iliti Brdjani i Brdjanke user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Hemoroidi
11.10.2011 17:48:37   
dunja RR
user posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Hemoroidi
1.11.2011 12:14:24   
perhan99
drage moje moyda na ovoj stranici nadjete nesta korisno o hemoroidima


Reklamiranje nije dozvoljeno. Ukoliko želite da se reklamirate obratite se na mail adresu marketing@ringeraja.rs


< Poruku je uredio Ana RR -- 1.11.2011 12:23:33 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Hemoroidi
1.11.2011 12:19:55   
Alexis79
Nije dozvoljeno reklamiranje na ovakav nacin.

Sda ce moderatori pec,pec

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu perhan99)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 8:09:43   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: dunja RR


Smeškić pogledaj  OVO

Prijavi se u paket za Trudnice, gde delimo Brđanski melem:)



dunja, sada sam videla!
hvala punooo!
nisam cula za njega..a ni za trudnicki paket :)))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 9:03:01   
Anoniman
Smeskic, ja sam kupila taj brdjanski za preventivu i onu faktu mast sto su spominjale, ali ona moze samo posle porodjaja. Imam cak i neki probiotik koji pijem. JA nemam problema sa stolicom, ali beba zna da se postavi nezgodno i od toga mogu isto da se pojave. A posle porodjaja retko koja prodje bez hemoroida. Mnogi se kunu u pavlovicevu, a koriste je i da se namazu pre odlaska na wc, tako da mozes da praktikujes i to, kao neku preventivu.

Mrzelo me da idem na prethodnu stranu pa ne znam tacno koji problem imas


(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 282
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 9:07:06   
smeskicTB
Misicu, hvalaaaa!user posted image
odlicno sto imas preventivu..

ja sam imala problem sa stolicom od pocetak trudnoce, ali pre tri nedelje sam tako velik problem imala da se pojavio jedan hemoroid..spoljni je..pa se povuce-javi..i svakodnevno koristim hemostop..na biljnoj ej bazi..
tako da sam ja stalno podmazana, pa verujem da mi pomaze i to malo..ali imacu u vidu pavlovicevu.

factu mi ej rekla dr da mogu, bas ako se pojavi puno i tesko bude..ali, pu, pu dobro je..i bolje onda ove prirodne da koristim..
mislila sam nakon hemostop neku drugu d auzmem..

da li se ova brdjanska svuda moze uzetiu, koja je cena?

inace, mojojs naji koja je i pre trudnoce imala problem sa hemoroidima, psole trudnoce, nekoliko meseci su se povukli..bukvalno ej bio kao grozdic koji je dobila pri porodjaju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 9:10:39   
Anoniman
Ne secam se cene za brdjanski. Vodi racuna o ishrani, jedi nesto sto ce ti pomoci za redovnu i normalnu stolicu. A nije strasno ako ne boli, to ce se sigurno povuci posle trudnoce. Citala sam bas zarloge nastanka i jedan je pritisak koji vrse bebe.

Samo se ti cuvaj i mackaj user posted image

Dok se ujutru istusiram i aplikujem sve sto treba, naravno sa pauzama, prodje mi pola jutra user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 9:50:06   
smeskicTB
bas tako Misicu..ja kao zanimanje govorim da sam trudnica..po ceo dana sam tome posvecena..sta jesti, piti, cekati stolicu, stavljati vaginaletu, kada sta pijem, kada mazem, kada setnja..
ali neka..sve je ovo jako lepooo! a posvecenost je sastavni deo ove uloge!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 11:29:37   
PoisonEve
Juce je krenulo da me probada dole u predelu medjice i ti je bio takav uzasan bol da sam ozbiljno razmisljala da odem do lekara. Medjutim otisla sam ipak do wc-a i posle me je proslo. Kaze mi mm da nije to hemoroid? Znam da zvuci glupo kad ja ne mogu to da odredim...Inace vec nekoliko dana tesko mi je da idem u wc i imam malo krvi na tolet papiru kad s eobrisem. Nisam znala sta treba da mazem pa mi je mm kupio u apoteci neku biljnu mast, al ne pomaze mi bas nesto punouser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 11:56:05   
smeskicTB
PE, moguce da je hemoroid , ali unutrasnji.
poradi na ishrani, puno vode, obavezno se vise puta perkaj i mazi tu mast..mozda da se posavetujes i sa dr, pa da stavljas facta mast. ona je jaca...


(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 12:47:40   
PoisonEve
Ma kako cu do lekara, ne ostavlja mi se Minauser posted image Mozda bi mogla malo vise kuvanog, mada pijem bas dosta tecnosti zbog dojenja. Nemam problem sa stolicom, mzoda mise hemoroid javio od porodjaja. Mada u porodilistu nisam nista osetila....

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Hemoroidi
5.11.2011 18:06:54   
smeskicTB
PE, idi kod lekara obavezno ako ti se nastavi krv pojavljivati.

pogledaj sta sma kucnula da mi pomaze-cisto da ti stolica bude laksa, da ti ne iritira taj deo..

sigurno od porodjaja..a nije bio spoljasnji pa nisi osetila odmah..a malo je nesto taj krvni sud iziritiralo..

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Hemoroidi
16.11.2011 17:05:11   
smeskicTB
uzela sam juce brdjanski melem za hemoroide. odlican mu je sastav. i u apoteci su mi ga savetovali..javljam utiske.

a daa..cena je 890din 50ml.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Hemoroidi
17.11.2011 10:40:07   
jovicaa
kakvo je stanje  u drugoj trudnoci sa hemoroidima, ako se zapate u prvoj?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Hemoroidi
18.11.2011 14:55:36   
ikacc
Pe i meni su se javili nakon porodjaja, i to tek kad sam dosla kuci i imala prvu stolicu.. U bolnici nista nisam primetila.. 

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Hemoroidi
26.11.2011 10:57:15   
smeskicTB
pre nekoliko dana mi se hemoroid upalio.jako, ali bas jako me boleo..imala sam jedan dan tvrdju stolicu..
i mazala sam brdjanskim melemom..medjutim nije puno pomagao..nisam mogla da sedim..a i kada bi lezela bolelo me..
i opet uzmem hemo stop kremu i od nje mi je bilo bolje..

mazacu brdjanski opet, svakodnevno, a ovaj hemostop povremeno i kada je veca upala.
inace su oba prirodna..

(odgovor članu ikacc)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Hemoroidi
26.11.2011 11:52:09   
Anoniman
Smeskic, recimo za FAktu znam da sme u trudnoci samo kratko i samo bas u tim tezim slucajevima. Mazi brdjanski dva tri puta u toku dana i obavezno pre stolice. Mozes malo onim aplikatorom da stavis i unutra, pomoci ce ti kod stolice.

Sigurno ce se ovuci posle porodjaja, vecini zena se povuku, sad su tu i zbog pritiska beba.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Hemoroidi
26.11.2011 13:44:34   
Azra_
Ja cu jos jednom spomenuti tablete Phlebodia, mene su one spasile. 7 dana sam bila nikakva, ni da sedim, ni da lezim, uzas. U trudnoci su bezbedne, cak ih daju u slucajevima kada beba sporije napreduje, jer valjda pospesuju cirkulaciju, a samim tim se valjda i beba bolje hrani. Moram samo da se raspitam da li su dozvoljene za vreme dojenja, da se odmah pripremim za period posle porodjaja.
Kod mene razne masti i melemi nisu imale nikakav efekat, bar ne u tom akutnom delu. Sada mazuckam, preventive radi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Hemoroidi
26.11.2011 18:15:40   
smeskicTB
Misicu, mazala sam je 2-3 dnevno..perkam se i posle piskenjauser posted image ..ali mi je ovaj hemostop izgleda bolji..brdjanski cu mazati i dalje, pratiti kako deluje...

pu, pu..valjda ce se povuci nakon porodjaja posle nekog vremena..

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 11:56:03   
Sesilija 83
E pa samo mi je jos falilo i ovde da se upisem,
izasao mi je jedan onako nije bas ni mali ali je mekan
a stolicu imam redovno.... bas sam se smorila
boli me kad idem u wc ali vise onako kao pecka nego sto boli neznam kako da oblasnim.... sad cu da izzlistam u nazad da vidim sta ste vi primenile,a u petak idem kod moje dr pa cu da je pitsm sta mi ona preporucuje... jao samo mi jos rogovi fale!!

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 19:27:21   
smeskicTB
Sesilijice, to sam i ja pomislila kada se pojavio taj jedan. uz povracanje i zatvor samo je on falio..pri tome mi je stolica bila redovno-uz puno brige o ishrani..i javio se..
ali se naucis da sa njim zivis-higijena i neka ti dr kaze sta da mazes..
a nadajmo se nakon porodjaja dace se povuci!user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:02:09   
Anoniman
Meni se cini da ce da me pocaste ovih dana. Valjda mi se devojka spustila pa me pritiska. I ja imam redovnu stolicu i sad pred kraj idem i po par puta u wc. Moracu i ja malo vise da se mackam.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 299
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:04:34   
zoća
meni je faktu rešio probleme

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here