|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:06:23   
Anoniman
Spremila za posle porodjaja user posted image U trudnoci sme da se koristi minimalno samo bas kad oci ispadaju. Streberka je iscitala sve sto je mogla da nadje user posted image

(odgovor članu zoća)
  Direktna veza do poruke: 301
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:07:08   
zoća
Mišu baš si štreberuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:08:57   
smeskicTB
i ja jedva cekam faktuuser posted image

Misic nam je mis genije! otkako sam na rr volim da je vidim i cujem.

p.s. Misu, pogledaj temu bolnice-zvezdara..mozda znas odgovor na moje pitanjce!user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Hemoroidi
29.11.2011 20:09:49   
Anoniman
Odgovorila user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 304
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 13:39:05   
jovicaa
meni faktu nije pomagala...
inace evo posle godinu dana od porodjaja, mene boli guzauser posted image i dalje imam hemice, ali naravno ni petinu izrazene kao sto su bili u prvim mesecima posle porodjaja


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 13:43:12   
Anoniman
Pa u tom slucaju moras naci vremena da odes kod dr. To moze da bude i ozbiljno pored toga sto je jako mucno. Jos ako planiras jos jedno dete...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 306
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 17:11:31   
jovicaa
sta moze doktor da mi kaze? nisu kriticni, hvala bogu nisu za operaciju. tu otprilike nema mnogo pomoci, vucicu ih do kraja zivota....nekim zenama prodju skroz ako dobiju posle porodjaja, eto meni nisu, cim je malo tvrdje, vrate se, ali kazem u neuporedivo manjoj meri, nego sto je to bilo.


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 17:14:03   
jovicaa
obavezno idite na vebze disanja za porodjaj.. ili se nekako poducite kako se napinje, meni su najverovatnije iskocili zato sto nisam znala da se napinjem.
mada od troje ljudi jedan ima hemoroide, jako su cesti


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 17:16:57   
minavb
Zar i ti sine Jovice?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 18:32:30   
Anoniman
Ja idem na vezbe. btw kegelove vezbe isto pomazu, posebno kao preventiva

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 310
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 18:38:46   
vonavoj
ja sam dobila posle porodjaja ogromne hemoroide,i odmah sam ih mazala sa flogocidom i povukli su se za 5 dana!!user posted image user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Hemoroidi
30.11.2011 19:41:14   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: minavb

Zar i ti sine Jovice?user posted image

sta, sta? i ti si dobila poklone u guzi zbog loseg napinjanja?user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Hemoroidi
4.12.2011 1:36:12   
mamicak
I ja se kajem sto nisam isla na vezbe. Meni je dugo trebalo da naucim da se napinjem haha..........i od tolikog napinjanja sam na kraju i ja zaradila hemoroide. Ja sam ih mesec dana mazala kremom (koju su mi dali u bolnici) i jela sam svaki dan suve sljive za meksu stolicu . Tako mi preporucili u bolnici i to me valjda spasilo da bezbolno idem u wc.

_____________________________

Lejla, moja najveca radost!!!!!!!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Hemoroidi
4.12.2011 15:07:13   
smeskicTB
IZVORNA PORUKA: vonavoj

ja sam dobila posle porodjaja ogromne hemoroide,i odmah sam ih mazala sa flogocidom i povukli su se za 5 dana!!user posted image user posted image



sjajno, sjajno! hvala so si nam pisala!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 6:54:31   
smeskicTB
voooon, pravim spisak i razmisljam o hemoroidima..i setih se tebe-ti si mi najsvezija:
da li si nosila kremu u bolnicu, da li moze odmah fakta ili flogocid koji si ti koristila? ili si krenula da mazes kada si dosla kuci?

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 9:27:45   
Anoniman
Ja je necu nositi odmah, ali mi je spremna na komodi da mi se donese ako zatreba. Milsim da moze odmah

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 316
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 9:38:19   
smeskicTB
Misu, znas li bre da kada ustanem nocu, pogledam sta se desava sa tobom..user posted image
ja cu je poneti onda-barem ovaj brdjanski ili hemostop, jer vec imam jedan..pa cu ostaviti pripremljeno, ako zatreba;)



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 9:45:27   
Anoniman
Nista draga, idem danas u 14 pa cemo da vidimo sta ce da mi kaze. Idem sad u setnju user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 9:53:57   
smeskicTB
juce kada sam isla u gradsku sam zagledala d ali cu te videti mozdauser posted image
drzim palceve!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 11:18:16   
Sesilija 83
jao sto sam ja juce imala problem sa ovim [sm=smiley11.gif ko ih izmisli
A dr mi rekla da pijem portolak sirup ako mi je stolica tvrda, pa sam i to pocela, i da mazem hepalpan, ja sam imala 1 a sad imam i jos 1 ,
ma svew sam zvezde videla jaoj neznam sta cu.....
S meskic kakav je taj brdjanski i jel sme u trudnoci????

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Hemoroidi
6.12.2011 12:44:16   
Anoniman
Sme ali on ti nece bas mnogo pomoci. Ali mazi ga vise puta u toku dana i imas onaj mali vrag, pa stavi i unutra, to ce ti pomoci kod stolice. Ako bas bude frka, mozes i faktu ili nesto ali samo na dan ili minimalno, ali bih se ja pre toga ipak posavetovala sa dr.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Hemoroidi
30.12.2011 17:53:22   
cockic
ja sam nova u ovoj temi jer mi se prvi put u zivotu hemoroid pojavio
pre dve nedelje nisam ga imala sve do sad.

bas je neprijatno citala sam predhodne postove pa cu nesto od tih
biljnih masti morati da uzmem.

ja nemam problem sa stolicom tako da predpostavljam da je od pritiska
ploda na venu.jer ovo kad sad boli ne mogu da zamislim kako ce biti
posle porodjaja.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Hemoroidi
30.12.2011 18:59:06   
Anoniman
meni se pojavio na porodjaju i bas je bilo grozno. dala mi je dr neki gel i to je onako malo olaksavalo, a rekli su mi i da taj deo tusiram mlako-hladnom vodom. srecom, brzo se povuklo (ili bar mislim user posted image )

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 323
   RE: Hemoroidi
30.12.2011 22:20:57   
IRJ82
i meni se pojavio pre nedelju dana i ja sam spremila ovu mast kroz 9 voda i zaista pomaze

_____________________________

najveca sreca nam je stigla 28.01.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Hemoroidi
11.3.2012 9:33:56   
Anoniman
Ovako , md ima nekoliko godina problema sa hemoroidima , uglavnom je samo krvario , medjutim u poslednjih mesec dana ga jako i boli . Pogledala sam i nema nesto mnogo drugaciji anus od mog user posted image pa mislim da ima one unutrasnje user posted image Kad krvari krvari jaaako , kao mi kad imamo mecu , ne znam kako da mu pomognem , ako ode na jos jednu operaciju poludecu user posted image
Koristio je faktu mast , nisam sigurna sta ima u njoj bacio je uputsvo , jel ima kortikosteroida ? Koristio je celu tubu ! Da li ga zato jako boli sada , nocas je bas imao bolove user posted image
Sta da radimo ?
Da dodam , on ima redovne stolice , ne tvrde i nekad i po nekoliko puta dnevno ..

< Poruku je uredio ribizla -- 11.3.2012 9:35:29 >

(odgovor članu IRJ82)
  Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here