|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
23.2.2019 17:17:03   
BubaBubica
Ja sam pre druge ili treće trudnoće dobila sa foruma Avarikon vlažne maramice za hemoroide, toliko mi je olakšalo period posle porođaja iako nisam imala većih problema sa hemoridima ali taj osećaj posle porođaja mi je baš donelo olakšanje. Sad planiram opet da ih uzmem za porodilište. Flogocid stavljam na spisak ako mi ne daj Bože zatreba. 



_____________________________

*2009*
*2011*
*2016*
*2019*
*2021*

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Hemoroidi
23.2.2019 18:07:31   
vonavoj
Flogocid obavezno u bolnicu,i prvo pranje posle porodjaja i odmah mazanje..hahaha..

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Hemoroidi
24.2.2019 1:05:13   
dejana007
Devojke ja poludeh. Evo ne mogu oka sklopiti. Izasli mi hemoroidi. Uzasno upaljeni i bolni. Ne znam gde bijem. Pored toga sto me sili (imam unutrasnje i spoljasnje konce) i pored bola u kicmi i stomaku, ovaj bol od hemoroida najgori cini mi se. Stavljala 2x factu mast ali za sad boli. Citala po netu za ravinol da se naprska na gazu pa stavi.... mozda malo rashladi...



_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Hemoroidi
21.7.2019 19:27:36   
MimaKos
Imala ih oba pita jos u porodilistu, uzas jedan kako boli, najvise mi je pomogla Mast protiv hemoroida (bas se tako zove)


(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Hemoroidi
12.12.2019 19:50:49   
Anoniman
Uzas blagi i tiha jeza :(

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 480
   RE: Hemoroidi
13.12.2019 13:01:30   
flamingos
Meni nema spasa sem-noža😀Spoljašnje imam,hirurg mi reče da se ne zamlaćujem kremama,lekovima,čajevima-samo operacija😀.A inače-nema šta nisam probala


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Hemoroidi
23.7.2020 4:27:26   
Mirko Svirko
Ja sam imala posle porodjaja. Koristila sam Flogocid.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Hemoroidi
23.7.2020 9:02:03   
flamingos
Imam ih i sad.Isla sam kod hirurga-nista drugo mi ne ponaže sem operacije.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Hemoroidi
23.7.2020 9:21:46   
Mirko Svirko
joj Flamingos... hoces li operisati ili? bas je nezgodno..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Hemoroidi
23.7.2020 9:23:44   
flamingos
Znam da je nezgodno i ĉekam,čekam...Dok ne budem baš morala.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Hemoroidi
23.7.2020 9:37:29   
mama Jo
Moja mama je radila ono podvezivanje, pre jedno 15 godina... Ali i sada ima problema 😔
Ja, hvala bogu, nemam. Nisam cak ni naa porodjaju dobila.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 9:08:18   
daca77
Da se upišem i ovde😐

Nisam sigurna, ali izgleda da su mi se pojavili hemoroidi. Početak prošle nedelje je baš krenuo žestoko...pitala sam se otkud ovoliki gasovi i vazduh u stomaku, dok se nije javila sveža krv na papiru i nelagodnost i bockanje u rektumu. Spasila me je neka kineska mošusna mast. Inače, ranije nisam imala tih problema, iako je bilo više hiruških intervencija, carski rez itd.Da li imate ideju kako ovo da izlečim, kako se ne bi vraćalo?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 9:13:41   
flamingos
Daca77,pročitala si moj post.Mislim da je najbolje da odeś kod dr.Moji su spoljašnji.I iz inostransva sam koristila preparate i ovde svašta kupovals-i ne vredi.Nlž mi ne gine.Jeza me hvata na samu pomisao.Nisam bola baš od neke pomoći.Za sad možeš da se posavetuneś u apoteci,da ti preporuče nešto.Pozdrav.❤


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 10:58:52   
Mirko Svirko
Ja sma koristila Flogocid mast. 

A mozda da jedes vise voca i laneno seme.Ali svakako bi trebala necim i mazes.Posavetuj se sa farmaceutom ili dr.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 11:05:57   
physio70
Daco ako puno krvaris idi kod doktora hirurga. S njim se posavetuj.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 12:33:05   
daca77
Krarenja u tragovima, nemam više...bilo ga je u ponedeljak i utorak. Ubijam se šljivama ranom zorom i po par kašika kuvanog žita-to sam negde pročitala da je dobro...od petka se polako vraćam u normalu. Inače sam ove nedelje bila na god.odmoru i baš sam se "lepo provela i odmorila". Ne znam kako ću  od sutra, jer veći deo dana presedim, a vidim da to nije baš moguće.


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 12:44:38   
flamingos
Super kad se polako vraćaš u normalu.Hvala na ovom savetu za žito.Svakk dobro ti želim i da više nikada nemaš problema sa hemoroidima.❤


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 13:57:10   
daca77
Hvala, Flamingos...i tebi sve najbolje i da se ipak desi čudo i izbegneš operaciju.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Hemoroidi
2.8.2020 14:30:16   
flamingos
Hvala od srca.Mada..teško.❤


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 6:33:38   
Duškić

IZVORNA PORUKA: daca77

Krarenja u tragovima, nemam više...bilo ga je u ponedeljak i utorak. Ubijam se šljivama ranom zorom i po par kašika kuvanog žita-to sam negde pročitala da je dobro...od petka se polako vraćam u normalu. Inače sam ove nedelje bila na god.odmoru i baš sam se "lepo provela i odmorila". Ne znam kako ću  od sutra, jer veći deo dana presedim, a vidim da to nije baš moguće.





Bice zeznuto to sedenje, ali sta da se radi.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 7:00:18   
Misha i Ljisha
Ja mislim jednom kad dobijes hemoroide imas ih do kraja zivota. Operacijom se resavaju tezi slucajevi. Posle oba ljanja u veceu se istusiraj obavezno i namazi. Evo i mene snasli a poslednji put sam ih ima posle porodjaja.  Bukvalno mi je svaki pokret bio mucenje par dana. Mazala sam propolisnom masti i pomaze i flogocidom. 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 7:27:48   
Duškić
A jeste li pokusavale nekim melemom da mazete. Moja seka maze nekom tinkturom i melemom.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 9:10:05   
flamingos
Svašta sam probala,Duškivć moja,ne vredi.Što kaže Ljisha-jednom kad se dobiju,tu su uvek.Sad,nekome ne prave velike problene,nekome da.Sve u svemu-zafrknuto.😀


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 9:49:34   
physio70
Dobro da se smiruje Daco. Kazu da treba da se pije puno vode i voce koje vec uzimas.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Hemoroidi
5.8.2020 9:54:12   
flamingos
Ja pijem baš dosta vode,ali... Ne vredi.Nadam se da si dobro,Daco.❤


(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here