|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
11.8.2022 8:52:24   
Mirko Svirko
Lele... Ja mislila prvo color dopler.. Nasla sam mast hepatrombin H. Videcemo... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Hemoroidi
11.8.2022 9:40:48   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Lele... Ja mislila prvo color dopler.. Nasla sam mast hepatrombin H. Videcemo... 
I to sam koristila.I iz Beča mi je sestra donosila mast-i ništa.Zato kažem da je najbolje da odeš kod hirurga.Probaj sa hepatrombinim.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Hemoroidi
19.8.2022 22:33:14   
flamingos
Mirko,kakva je situacija?Pomaže li mast?Nadam se da ćeš uspeti da rešiš problem sa hemoroidima.I ja ću,kad se budem odlučila...Nekako mi se ne ide pod nož🙄Ali...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Hemoroidi
27.8.2022 8:20:25   
flamingos
Mirko,šta bi?Ne javljaš se.Nadam se da je sve ok.Pozdrav.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Hemoroidi
28.8.2022 14:43:08   
flamingos
Evo mene počinju da muče hemoroidi.Zafrknuto baš...Moraću da se rešim tih muka,ali sve odlažem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Hemoroidi
29.8.2022 0:07:35   
Mirko Svirko
Jpj Flam, ne znam ni ja sta da radim.Mazem Hepatrombin H,  i bude bolje bas bolje pa onda opet... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Hemoroidi
29.8.2022 8:36:36   
flamingos
Mirko,zato ti i kažem da je najbolje da odeš kod doktora.Sve to što koristiš ublaži bol,ali privremeno.Reši se i odi da čuješ mišljenje doktora.Možda kod tebe nije toliko strašno kao meni i ako ti da odgovarajuću terapiju možda se rešiš tih muka.Hajd da budeš dobro.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Hemoroidi
30.8.2022 8:36:55   
flamingos
Mene opet smetaju.A nekako mi se ne ide pod nož...Ali,ako se ovako nastavi,moraću.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Hemoroidi
30.8.2022 8:56:21   
dddaca
Bas sam se pitala kad ce dnevni izvestaj o hemoroidima user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Hemoroidi
30.8.2022 9:38:44   
flamingos
Eto,vidiš da čitam misli.Pišem o temi za hemoroide i o svom problemu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Hemoroidi
30.8.2022 11:03:21   
dddaca
Samo ti pisi, nego sve ocekujem da vidim da ti je bolje, a ono nista. Svakog dana ista situacija user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Hemoroidi
30.8.2022 11:44:26   
flamingos
Da,ista situacija,povremeno gora.Ali,to mi je šta mi je.Rešiću se jednog dana i tih muka...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Hemoroidi
31.8.2022 11:17:16   
flamingos
Mirko,kako si?Evo da ti napišem šta je meni hirurg preporučio i privremeno mi je pomoglo.Jeste da su malo skuplji,ali probaj.Proktis-M,tako se zovu mast i čepići.E sad,to je preporuka hirurga za spoljne hemoroide.Kakve ti imaš?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Hemoroidi
31.8.2022 13:14:01   
Mirko Svirko
Joj ja se prvi put srecem sa ovim u ovoj meri. Posle porodjaj je bilo ali mozda par dana, i  nije bilo strasno a sada traje duze.I mislila sam da je problem sa gibekoloske strane ali onda sam citala i shvatila sta je ustvari. Koristim Hepatrombin H, i za sada je ok. Tj bolje je. Ali moracu kod lekara. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Hemoroidi
31.8.2022 14:08:22   
flamingos
Strašne su to muke.Razumem te u potpunosti.Drago mi je da ti mast pomaže,ali opet odi kod doktora.Moji su spoljašnji,ne povlače se.Bogu hvala ne krvare,ali su bolovi užasni.Hajd srećno da se rešiš tih muka.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Hemoroidi
3.9.2022 22:18:14   
flamingos
Mirko,jesi li dobro?Kod mene su za sada pod kontrolom.Samo da tako i ostane.Mada,često me smetaju.Poslednjih dana pogotovu.Ali dobro,da se ne žalim sad kad su poslušni.🙄

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Hemoroidi
3.9.2022 22:42:17   
Mirko Svirko
Flam, hvala na pitanju.Generalni dosta sam pocela da citam o tome.. Menjam ishranu. Uvela lan i jogurt. Ujutru mi rece jedna dobra drugarica da pre kafe i keksa koji jedem popijem casu toplu vode. Moze samo voda moze i voda sa limunom. I pokusavam sve. Najbitnije je da me ne boli i Mazem onu mast. Kako si ti? Da li imas neku ishranu prilagodjenu ili? Znam da mi je opet neko rekao da nikako ne smem ljuto. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Hemoroidi
3.9.2022 22:52:22   
flamingos
Drago mi je da te ne bole.Sad sam dobro,samo ne znam do kada će da potraje.Ne jedem ljuto.Znam da to i ne smem,a ni ne volim.Generalno,hemoroidi neće ni kafu,slano,ljuto,suhomesnato(poduži je spisak).Izbegavam sve koliko je to moguće.Kafu sam isto smanjila,ali prve dve jutarnje ne mogu da smanjim,što ni nije mnogo.Probaj sa korigovanjem ishrane.A pokušaću i ja vodu pre kafe.Mada,pisah-kod mene je već poodmakla faza.Hajd da saniraš taj problem i da te više ne bole.❤

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Hemoroidi
3.9.2022 22:55:19   
Mirko Svirko
Mozda je i genetika. Jer realno ja nema sta ne jedem.. A nisam bas ni debela, ali nisam ni neka mrsavica. Imam 60kg.Znaci spisak je duuuugacak sto se ishrane tice... Pokusaj sa vodom i ti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Hemoroidi
3.9.2022 23:06:44   
flamingos
Možda i do genetike,a ima i drugih stvari.Ko bi ga znao.Kod mene je podugačak spisak onoga što ne jedem(specifičan sam slučaj).Pokušaću sa vodom.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 21:43:33   
flamingos
Mirko,počela sam jutros sa vodom.Da pokušam i to.Znam da ne mogu time da rešim problem,ali koliko toliko da pomogne.Kako si ti?Ja sam za sad dobro Za dalje videćemo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 22:52:26   
Mirko Svirko
Joj ne znam, nelad ok, nekad boli, svrbi i pece. Sad kao ok. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 22:53:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Joj ne znam, nelad ok, nekad boli, svrbi i pece. Sad kao ok. 
Znam.Tako je to...Hajd neka i dalje bude ok.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 22:56:47   
Mirko Svirko
Pijemo vodu svaki dan.   Pa da probamo. Zajedno smo jaceee... 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Hemoroidi
5.9.2022 23:01:06   
flamingos
Da,zajedno smo jače.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here