|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hemoroidi
11.1.2010 23:12:27   
guppy RR
Sticajem okolnosti administrator sam foruma.
Shvatili smo koji proizvod vam se dopada, žene su ga iscitirale na više strana.

Neka sad neko drugi kaže šta misli.

Hvala.

(odgovor članu Dobojka)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Hemoroidi
11.1.2010 23:12:47   
Dobojka

Hvala i pozdrav!

< Poruku je uredio guppy RR -- 11.1.2010 23:17:23 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Hemoroidi
11.1.2010 23:17:49   
guppy RR


ovo je zadnja opomena
molim vas za poštovanje pravila koje postavljam kao administrator portala

Citiram pravilnik portala:
Ringeraja.rs zadržava pravo da u slučaju kršenja tih pravila, ili zbog drugih razloga, isključi korisnika i obriše njegove tekstove.



(odgovor članu Dobojka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Hemoroidi
11.1.2010 23:18:22   
JULIE
Draga Dobojka mi smo ovde da pomognemo jedna drugoj,ne da se raspravljamo.Hvala ti od srca na pomoci...Svakoj od nas je izletela po neka reklamica,ali ne radimo to vise posle kritike,koju,naravno prihvatimo.Takva su pravila foruma i moramo da se trudimo da ih ispostujemo.Tako da,DOBRODOSLA,nadam se da cemo se lepo druziti,ali se trudi da ne ulazis u rasprave sa ljudima koji su tu zbog nas i nasih problemauser posted image

(odgovor članu Dobojka)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Hemoroidi
20.2.2010 21:03:21   
She Ra
Meni su se pojavili i nije bas prijatno sto ih imam, ali nije ni toliko strasno..

Plasi me samo hoce li mi na porodjaju praviti problem ili nece? Bas me strah od toga..user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Hemoroidi
20.2.2010 21:09:46   
Shishica
A ti stvorovi na guzi!!! user posted image

Meni nekad, koliko tesko kakim, ostane malo krvi na papiru..

Za sad to resavam tako sto se uvek perem posle i namazem kantarionovim uljem...

Stvarno, sta ce biti posle porodjaja... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Hemoroidi
20.2.2010 21:13:44   
She Ra
Koliko sam ja shvatila, posle porodjaja se povuku, ne prave problem...

Ali sta za vreme porodjaja, u toku napinjanja i sl.. user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Hemoroidi
1.3.2010 1:19:07   
choopa choops
ja sam ih dobila na porodjaju user posted image Ajme sto muka me s njima snaslo user posted image Nisam s nicim mazala, jer sam se bakcala sa ranom od epizitomije jedno dvadeset dana, pa oko male, ovo, ono...jednostavno nisam stigla nista da probam (osim hepathrombina koji mi nije pomogao). Vidjecemo kako ce biti u ovoj trudnoci, nadam se da ih necu dobit user posted image ., ali ako zatreba ovdje ima odlicnih savjeta user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Hemoroidi
8.3.2010 22:44:51   
ciro
jao ljudi sto ja crkoh od hemoroida imala sam ih i ranije ali danas su mi bas iskocili napolje,umirem od bolova...termin mi je jos dvije nedelje...a sto su mi sad ovako iskocili napolje...sta da radim

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Hemoroidi
8.3.2010 22:54:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ciro

jao ljudi sto ja crkoh od hemoroida imala sam ih i ranije ali danas su mi bas iskocili napolje,umirem od bolova...termin mi je jos dvije nedelje...a sto su mi sad ovako iskocili napolje...sta da radim


Epiduralna? user posted image

(odgovor članu ciro)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Hemoroidi
12.3.2010 16:06:15   
Zoka81
Ma i ja se toga najvise plasim-porodjaja bas zbog tih hemoroida. Svasta sam probala ali mi nista nije pomoglo da nestanu, regulisalo mi je stolicu ali su hemoroidi ostali.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Hemoroidi
12.3.2010 16:16:10   
Anoniman
joj ja ih nemam a plasim ih se...
valjda necu dobiti nakon porodjaja...user posted image

a je l pomazu one silne masti i cuda?

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Hemoroidi
12.3.2010 19:46:12   
mejvis
I ja ih imam, ali tek- tek. Ponekad osetim neki neprijatan osećaj a mogu da napipam kao neku kesicu. user posted image
Za sada nije ništa strašno, ne boli i ne krvari. Svaki dan, posle tuširanja, namažem kantarionovo ulje, čisto preventivno....Kada mi je stolica mnogo tvrda popijem po kašiku sirupa "Portalak", ujtru i uveče, ali ne često, još mi traje flašica koju sam kupila na početku trudnoće...On mi baš pomaže....
Jao, samo bi mi još falili problemi sa hemoroidima....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Hemoroidi
13.3.2010 0:26:20   
ciro
samo da javim da je meni dr propisala kremu lidoprokt i cim sam pocela da mazem bilo mi je bolje...nisu se odma povukli,jos su tu,ali mi se bar bol umanjio...a bili su bas upaljeni...pa da znate...mozda jos nekom pmogne...

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Hemoroidi
13.3.2010 8:21:43   
kika 80
sta me sve ne snadje posle poroda ...evo sad i hemeroidi... sest mjeseci posle poroda su mi se pojavili a danas bas krvare...doktoru nisam isla jer me bas strah a koristim neku kremu koju sam dobila iz iItalije BENU SCLER pa me zanima dali je jos neko koristio tu kremu od koje mi je nekad bolje a nekad i ne..user posted image

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Hemoroidi
11.4.2010 8:19:29   
New Mom
E pa, na zdravlje! Sad sam i ja u ovoj grupi! Bilo mi je sasvim lepo i bez toga. user posted image user posted image user posted image Ne mogu da verujem da za 2 dana može toliko da.... I to samo zbog težine stomaka i pritiska na karlicu, jer nemam problem sa stolicom. Grrrrrr.... Šta ću tek posle porođaja onda?

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Hemoroidi
11.4.2010 12:06:06   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  ja sam opsta sprdnja sto se tice hemoroida,dobila ih posle porodjaja nisam imala pojma sta me snaslo,bolelo me samo kad k...m,mislila da mi je tvrdo user posted image    e onda sam skontala o cemu se radi pa sam kupila kremu za mazanje i mazala tako neko vreme i tek onda shvatila da nemam nista i da su to ustvari unutrasnji hemoroidi...uzas mrzela sam ih i sad se toga plasim vise nego porodjaja

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Hemoroidi
24.4.2010 15:51:04   
Anoniman
nikad nisam imala hemoroide i neki dan sam imala jako tvrdu stolicu i prokrvarila sam....bas je bolelo..
danas sam napipala (e dovraga kad moram da pisem bukvalno) kao neki baloncic spolja...ne boli me...ne boli me nista dok ne odem u wc...

sta da radim?????

hoce to da pukne????

joooj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 9:08:59   
Snelle
Oti, šta si uradila povodom ovog pitanja? Meni se juče pojavilo isto tako kao tebi - balončić. Mogu da sedim, ne krvarim, i ne boli, jako malko se oseti. Ne znam šta da radim user posted image Ja ih u celom svom životu nisam imala, nisam ni znala kako izgledaju, pa sam molila muža da mi ih detaljno opiše kako bih znala da je to to!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 13:24:09   
bratzz
meni je izasao baloncic pre neki dan i bolelo je uzasno nista sem pavloviceve masti nisam mazala ali ona ne pomazenamazala sam tek da nesto namazem cesto sam prala guzu (mnogovise nego odicno) jer je bitno da to podrucje bude cisto i baloncic je sam poceoda se smanjuje ali tek posle tri dana
taj baloncic je ustvari vena koja izadje od preteranog napinjanja bar su tako meni objasnili

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 14:53:12   
Anoniman
Snelle, nista nisam radila i proslo je...nemam vise..

Nije bas neka tema ali ajde ...da kazem:
tih dana me jako bolelo kad idem u WC pa sam bas pazljivo vrsila nuzdu (ako kapiras sta hocu da kazem)...polako, polako...strpljivo jer bih u suprotnom vristala od bola..
i uvek je bilo krvi...

nakon nekoliko dana....proslo i prestalo...sad sam kao nova.

nista nisam mazala.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 14:59:07   
Mivica
Drage moje, ne znam koliko ću vam pomoći, ali potrudiću se.
Hemoroide sam prvi i jedini put dobila nakon porođaja i, naravno, nisam imala pojma šta je u pitanju, mislila sam da mi rana krvari.
Tata mi je preporučio melem-nisam sigurna kako se zove-možda samo "Melem protiv hemoroida"-pravi ga neka biljna apoteka iz Novog Sada, čini mi se Biota´s ili tako nešto (Novosađanke će možda znati). Žuta kutija.
Koristila sam ga oko nedelju dana, ujutru i uveče i sve se saniralo. A bile su muke Tantalove!


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 15:03:32   
viking
Krema RectAnal Aid je takodje odlična, ali malo skuplja (oko 1.100 dinara) ali je ima baš dosta, mislim da može da se maže mesecima user posted image
Dozvoljena je za trudnice i doilje.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Hemoroidi
11.5.2010 15:20:47   
Snelle
Hvala vam drage moje na odgovorima user posted image
Uzela sam od tate neki melem, koji je sam pravio, nisam ni znala da ga ima. On je na biljnoj bazi, sa maslinovim i kantarionovim uljem, i nekim biljčicama (nisam ulazila u detalje). S obzirom da nemam neke bolove, niti krvi, nadam se da će mi što pre proći, jer mi je tremin porodjaja za 10 dana user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Hemoroidi
7.6.2010 16:11:08   
VERA980

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ja sam Faktu koristila celih mesec dana (celu onu tubu sam potrošila), i od tada - ništa!
Blago tebi,ja za koji dan se poradjam i mislim da cu da svisnem od bolova!Mazem i factu a nocu kantarion ali sam i dalje natecena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here