|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:39:21   
Anoniman
Snežo pomete sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:52:15   
Anoniman
Ova Sneža bacila buvu i nestala! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:52:49   
Anoniman
pa da je ne ureknemo 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 18:18:14   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Jedem kao luda sve sto stignem,rekla sam mm ako me ne sacekaju jagode i tresnje kad stignem kuci,bolje da se seli,piskim cesto,bradavice nadrazene(mada je tako uvekuser posted image ),spava mi se stalno i kad treba i kad ne treba,i pitam vas jesam li trudna???user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Znaci trudnoće
10.6.2009 13:15:07   
Modessty

Da prekopiram post iz Dve crtice ovde gde mu je i mesto!!! user posted image
IZVORNA PORUKA: Modessty

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Mod, je l te bole grudi? Je l izgledaju drugačije?


Po mojoj nekoj predpostavci trebalo je da dobijem pre jedno 10 dana. Pre 7 dana su počele mučnine ujutru i uveče. I to kao kad treba da dobiješ, ono kad samo što nije krenulo. Ujutru mi se par dana nije ustajalo iz kreveta zbog toga. I sad mi ujutru i uveče onako mučno ,ali poslednja 2 dana ne toliko.

Grudi mi uvek "porastu" i očvrsnu par dana pre menstruacije. Počele su da boluckaju pre par dana, ali nisu onako čvrste. Drugo ništa neobično nisam primetila.

Imam već par dana probleme sa stolicom, ali to može da bude i posledica vrućine ili hrane.

Preko dana sam ok. Ali ujutru i uveče mi baš bude loše.

Mužić se nadao rodjendanskom sexu Medjutim, meni to ni na pameti! jadničko!

user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Znaci trudnoće
12.6.2009 21:47:52   
Shishica
JaaadaN!!! Sto mu to radis, de ce ti dusa!? user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Znaci trudnoće
14.6.2009 20:02:50   
ciro
cao posto sam ja nova na forumu htjela sam jedno pitanje da li je moguce da ostanem trudna ako sam imala ne zasticene odnose prije menstruacije nekolika dana/izvinjavam se

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:07:04   
ljubičica
Ciro, dobrodošla user posted image  
Sve je moguće, još pogotovo ako ne znaš kad su ti plodni dani!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:08:50   
Anoniman
Što se izvinjavaš? user posted image Neko je rekao u jednoj temi "ovde bi kamiondžija našao najbolje drugare!" user posted image

Sve je moguće...

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:10:01   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Što se izvinjavaš? user posted image Neko je rekao u jednoj temi "ovde bi kamiondžija našao najbolje drugare!" user posted image

Sve je moguće...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tashine RR čarolije


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:18:06   
ljubičica
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:18:47   
Modessty
Ljubičice a tvoji znaci?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 14:20:00   
Anoniman
Nisam to ja rekla. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Znaci trudnoće
15.6.2009 23:32:30   
akul
prvog meseca nisam imala nikakve znaci trudnoce, ali zato posle to sam 3 meseca konstantno povracala sve sto bi pojelauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 12:36:12   
Modessty
Ja se jutros izbljuckala. user posted image Danas mi nešto ceo dan nije baš kako treba.
I grudi me bole i muka mi je i spava mi seuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu akul)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 12:39:43   
Jeca*
Mod, da nisi možda trudna? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 12:40:17   
ljubičica
Ma bre, ja više neću da dajem 2 pare na znake trudnoće!
Kako se bliži ciklus ja ih sve imam, i još i izmislim neki novi  user posted image
Ša me gabri user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 12:42:16   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Mod, da nisi možda trudna? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 13:49:56   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Mod, da nisi možda trudna? user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Znaci trudnoće
16.6.2009 13:50:22   
Modessty
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Ma bre, ja više neću da dajem 2 pare na znake trudnoće!
Kako se bliži ciklus ja ih sve imam, i još i izmislim neki novi  user posted image
Ša me gabri user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joooj Ljubiiičiiiceeeee


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:34:56   
Shishica
Jao zenske, nesto se cudno desava..
Cekam vec evo treci dan da dobijem i imam bolove tri dana kao prvi dan kad dobijem, ali user posted image nema!
I imam neki sekret koji nikad nisam imala, beo je i providan (kako gde), sluzav i tegli se.. Ako puno detaljisem, izvin'te, al moram...
Sad sam se bas istripovala..
Ima li nekog da mi kaze svoje iskustvo sa takvim sekretom, da li ima veze mozda sa trudnocom...
Ruke mi drhte user posted image Ne mogu ni da kucam..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:35:50   
Anoniman
hm user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:37:06   
dunja RR
ja imam takav sekret kada imam ovulaciju...user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:41:27   
Shishica
Pa nelogicno mi je da je ovulacija jer mi evo kasni dva dana 33 dan ciklusa mi je, a ovulacija mi je oko 13-og..
Mozda se nesto poremetilo od stresa... A mozda sam ostala trudna...preduhitrio nas cika Boga..a hteli smo da pravimo bebu na moru..sad 29-og...idemo..
O zene moje, sta me snadje..
Ma garant se dzabe tresem, ima da vam jos danas javim kako sam dobila user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Znaci trudnoće
19.6.2009 10:55:58   
Modessty
Shishice ja sam mislila cele ndelje da ću dobiti svakog trenutka. Na kraju me nateraše da uradim test user posted image
Sluz može da bude jedna od indikacija za trudnoću. A i ne mora.
Nemoj da se unapred previše raduješ nego lepo smiri živce ,kupi test i sutra ga lepo popiški. user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here