|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
22.3.2009 0:52:09   
Anoniman
Našla sam u "Crticama - MART 09" nešto zanimljivo, pa reko da prebacim, mislim da ovo još nije spominjano u ovoj temi...

IZVORNA PORUKA: Jacaca

Kazu da boja kruga oko bradavica pocinje da tamni u 7 nedelji trudnoce, a mi ovde pricamo o danima, ali kazu da usnice pocinju da tamne puno ranije. Brano trebaju da budu sto tamnije unutrasnje ali ne braon tamne nego na ljubicasto braon.


(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Znaci trudnoće
23.3.2009 8:22:50   
Modessty
To za bradavice znam. Ali meni se te u trudnoci nije desilo.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 1:34:31   
joja
ljudiiiiii da li kao znak trudnoce moze da se pojawi kao pucanje koze oko pradawice,al ne bukwalno puc.wec kao da je kruta i da se peruta??????? da li se to nekoj od was mozda desawalo??user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 11:51:52   
Rivana
Mene su grudi bolele jako i porasle a ja mislila treba da dobijemuser posted image u vreme kad sam trebala dobiti pojavilo se krvarenje jako malo jedan dan, ja sacekala koji dan uradila test kad ono trudnoca i rodio se mali Luka user posted image inace mucnine nisam ima,a ali me glava bolela, mada imala sam bas dosta snage prvih meseci...super sam podnela trudnocu....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 11:57:32   
Jacaca
Da se ne ponavljam, bradavice na hormone reaguju kasnije, a otecene i bolne grudi mogu vec 6 dan od O da reaguju.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 11:59:27   
Rivana
Tako je! Ja posle racunala tacno 7 dana nakon O mene su pocele grudi da bole i porasle miuser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 12:00:47   
Ana RR
Meni su grudi bile jako tvrde i pre nego sto sam uradila test primetila sam da su mi bradavice za nijansu tamnije. Tad sam i posumnjala na trudnocu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 12:01:26   
Rivana
E, ja sam prosle godine u negde u ovo vreme ostala u drugom stanju user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Znaci trudnoće
24.3.2009 16:36:28   
joja
oket,hwala..

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Znaci trudnoće
5.4.2009 19:28:14   
Kiki BG
Drage moje, moram da vas pitam da li je mozda jedan od znakova trudnoce taj sto me uzasno bole bradavice?user posted image
Trebalo bi da dobijem u za menje od nedelju dana.. Nemam nikakve simptome za to...ali me vec dva dana bole, ne cele grudi, nego samo bradavice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Znaci trudnoće
5.4.2009 19:31:32   
Verus
kiki, simptomi trudnoce su slicni simptomima pms, tako da je tesko reci...meni neki mesec ne bude nista, nekada me jaako bole grudi, cak i kada hodam, tako da sve zavisi, najsigurnije je naravno cekati da ti kasni i uraditi test, bas nemam neki drugi pametniji odgovor..

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Znaci trudnoće
5.4.2009 19:59:10   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

Drage moje, moram da vas pitam da li je mozda jedan od znakova trudnoce taj sto me uzasno bole bradavice?user posted image
Trebalo bi da dobijem u za menje od nedelju dana.. Nemam nikakve simptome za to...ali me vec dva dana bole, ne cele grudi, nego samo bradavice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam od simptoma imala samo to tako da je moguce.Kiki navijam za tebe da je to to .user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 13:55:25   
Stina
drage moje,mozda me neke od was wetj znaju,otworila sam wetj jednu temu koja glasi:
DA LI SAM TRUDNA?
temu sam otworila pochetkom owog meseca a josh uwek ne znam da li sam trudna...
e pa da pochnem prichu wezanu za owu temu:
kao prwo...PISHKENJE!!!joj kuku,i nije tako chesto UWEK,ali kad mi se pripishki uwek molim boga da je neki wc na 2m od mene :) npr. ishli smo moj dragi ija za weekend u nowi sad motorom iz sombora shto je nekih 2h putowanja.pripishkilo mi se u sred bela dana u podne u sred njiwa i rawnice pored glawnog puta,kola za kolima prolaze.u tom trenutku kada sam osetila da mi se pishki on je morao da stane i ja sam jeeedwa stigla da skinem pantale sa sebe i pishkila sam pored puta a kola prolaze i swi mi se smejuuser posted image user posted image
haha zamislite wi to !!
ja sam radila wetj 2 testa i bili su negatiwni s tim da sam ih radila swega nekoliko dana nakon plodnih dana pa werujem da se nishta nije moglo wideti...treba da dobijem DANAS!!!a user posted image  nema!!!!user posted image
jurtos sam se probudila sa bolom u desnom jajniku (bar mislim da je jajnik)...bol je kao da me neko konstantno shtipa.zatim me je zaboleo lewi jajnik na istin nachin.tada sam se malo napnula i imala sam osetjaj kao da tje ochi da mi ispadnu.bol nije ni malo slichan menstrualnom.i sada me bole obe strane i sredina stomaka ispod pupka skroz.
meni uwek oteknu grudi i urnebesno bole pred user posted image  a owaj put su mi samo otekle i smekshale i nema boli.
muka mi je bilo 3-4 puta u toku meseca samo na nekoliko minuta i nisam powratjala....
da li wi mislite da owi simptomi obetjawaju???
jer ja bih jako wetj jednom da widimuser posted image  i jako bih user posted image  a dosta mi je wishe chekanja.owo je prwi put da stwarno osetjam neshto drugachije shto josh nikada ranije nisam.
POMAGAJTE!!!!user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 13:57:48   
Ana RR
Jao Stina, ubi me sa tim slovima, moram polako da čitam user posted image

Zašto jednostavno ne uradiš betu hcg iz krvi, i odmah ćeš znati da li si trudna? Ili sačekaj još malo da vidiš da li će veštica doći, pa onda uradi test.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 14:16:11   
Stina
joj znash kako je ana...
ne bih wishe da radim test jer ako ne widim user posted image  propade mi i wikend i se pade u wodu a treba da uchim...ima dushu da isplachem...
znam da nije bash najbolje dawati sebi toliku nadu kao shto ja radim ali to me drzi weselom user posted image
chekam do ponedeljka.to mi je finalni dan.ako user posted image  ne dodje do tad....kupujem test!!!ako bude negatiwan odoh waditi krw.
ali i dalje was pitam shta mislite o tome shto sam napisala?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 14:39:39   
Modessty
niko ne može sa sigurnošću da ti kaže da li je ili nije trudnoća.
Ako ti se žuri uradi betaHCG iz krvi u bilo kojoj privatnoj laboratoriji.
Navijam za tebe da je trudnoća u pitanju!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 14:44:03   
Ana RR
Draga, sve to mogu da budu  znaci veštice ali i znaci user posted image što ti ja od srca želim!

Moji simptomi su bili bol u stomaku, jelo mi se slatko, pogotovo jafa (inače ne jedem slatkiše), grudi su mi bile užasno tvrde i bradavice malo izražajnije i tamnije, piškila sam svaki čas. Nije mi bilo muka, ali sam bila jako umorna i posle par koraka bih ostala bez vazduha.
To je to otprilike, ubrzo sam imala spontani, tako da je sve to kratko trajalo user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 16:07:36   
Stina
jako mi je zao zbog tebe ana...
ali werujem da tje ti uskoro roda doneti jednu lepu i zdrawu user posted image
nawijam za touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 16:11:58   
Ana RR
Nadam se i ja, sad sam opet bila na stimulaciji klomifenom pa će valjda uspeti!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Znaci trudnoće
28.4.2009 22:23:52   
Stina
proshao je celi dan,takozwani dan weshtice,a nje josh NEMA!!!
simptomi su popustili u toku poslepodnewa ali su se sad opet wratili!d
drage moje,ja sad idem sa mojim dragim u shetju,pa kad se wratim ochekujem da mi pishete puno!!
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 1:47:48   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image

bice tu svasta....

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 11:13:03   
Stina
user posted image user posted image user posted image

bice tu svasta....


heheh owo me obradowalouser posted image
p.s. user posted image  josh nije stigla!!!!!!user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 11:14:39   
Anoniman
Ajde Stina, test ili Beta? user posted image

(odgovor članu Stina)
  Direktna veza do poruke: 148
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 14:14:09   
Stina
kupujem danas test drage moje user posted image
drzite mi fige user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 14:15:55   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo fingeri!!! Navijamo Stina za tebe!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here