|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 18:36:26   
izabella
Blago vama kad smete da kupite test ja nesmen. Jako me boli stomak. Vise jajnici. Kao kad treba da dobojem. Kazu da janici ne bole u rudnoci. JBG ja onda definitivno ovaj mesec nisam uspela. Grudi me danas malo manje bole. Jadna sam samo ih pipkam i proveravam se svaki cas u WC-u.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 23:47:23   
Stina
nikad se ne zna...
ni ja josh ne znam...sutra cu znati...
i mene boli stomak tj jajnici ali user posted image  NEMA!!!JUHU!!!user posted image

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Znaci trudnoće
29.4.2009 23:48:09   
Stina
izabella,
a da uradis test?jel ti kasni???

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 0:01:25   
marince1
IZVORNA PORUKA: Stina
ja sam radila wetj 2 testa i bili su negatiwni s tim da sam ih radila swega nekoliko dana nakon plodnih dana pa werujem da se nishta nije moglo wideti...treba da dobijem DANAS!!!a user posted image  nema!!!!user posted image
jurtos sam se probudila sa bolom u desnom jajniku (bar mislim da je jajnik)...bol je kao da me neko konstantno shtipa.zatim me je zaboleo lewi jajnik na istin nachin.tada sam se malo napnula i imala sam osetjaj kao da tje ochi da mi ispadnu.bol nije ni malo slichan menstrualnom.i sada me bole obe strane i sredina stomaka ispod pupka skroz.
meni uwek oteknu grudi i urnebesno bole pred user posted image  a owaj put su mi samo otekle i smekshale i nema boli.
muka mi je bilo 3-4 puta u toku meseca samo na nekoliko minuta i nisam powratjala....
da li wi mislite da owi simptomi obetjawaju???
jer ja bih jako wetj jednom da widimuser posted image  i jako bih user posted image  a dosta mi je wishe chekanja.owo je prwi put da stwarno osetjam neshto drugachije shto josh nikada ranije nisam.
POMAGAJTE!!!!user posted image



E pa ja moram nesto da ti kazem!
Ja sam uradila test posto mi je kasnilo 1 dan jer sam jako zelea da budu user posted image .
Na moju zalost test je pokazao negativno.razocarali smo se,ali sta je tu je.
Medjutim,ood toga je proslo nedelju dana i meni i dalje kasni,ja ti opet kupim test,skroz bezveze,kao ajde da uradim pa da odem kod ginekologa.
I on pokaze user posted image !!!!Odmah istog dana i ginekolog potvrdi i evo me sad u 4. mesecu!
Od simptoma na pocetku,hm,mene su jaaako bolele grudi i osecalasam neko ''zatezanje'' kad podignem nesto teze ili kad se nesto napnem.Mucninu nisam imala,ni povracala,ali jeto individualno.
Jos jedna moja prijateljica je imala slicno iskustvo da je test ''pogresio'',prema tome,drzim ti palceve!!!!

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 0:06:46   
Jacaca
Stina ja mislim da grudi otezaju i budu otecene, cak i bole, ali ko zna to je individualno.

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 9:41:11   
Stina
drage ewo treci dan mi kasni,nisam imala hrabrosti da kupim test...
idem danas na dunaw a wratjam se tek u nedelju...
ne znam da li da ponesem test na dunaw pa da ga tamo uradim??ako mi bude kasnila i sutra..
a grudi me ne bole ali su ogromne i juche sam pochela da osetjam neke mehuritje u predelu jajnika i materice....

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 9:46:32   
Lilly*
Ako ti treci dan kasni, testic bi ti mogao pokazati da li si trudna ili ne. ja bih ga na tvom mestu kupila, zasto da se patim i razmisljam kada postoji testic, ali ne razmisljamo svi tako, ti odluci user posted image , mi navijamo user posted image

(odgovor članu Stina)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 20:30:17   
izabella
Ja jos uvek nisam dobila user posted image . Ali i dalje me u navratima boli stomak kao da teba da dobije. Po pravilu trebalo bi da dobijem danas ali jos nista. Videcu sutra. Jako sam uzbudjena jer se nadam a bojim se user posted image . JBG neznam ni sama. Grudi me malo bole sa strane ali samo kad diram ali nista posebno. Temperaturica juce bila 37 a danas cekajte da izmerim....

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Znaci trudnoće
30.4.2009 22:34:19   
Sneža
hajde Izabela,mi navijamouser posted image user posted image da buduuser posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu izabella)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:11:17   
mac24
Cao svima i ja sam nova , pa bih da vam prenesem moje iskustvo...
imam sina porodila sam se pre tri god. kada sam ostala trudna grudi su mi bas porasle ali se nesecam kada su pocele da me bole, niisam ni znala da sam trudna, jedan dan moj muz mi kaze kada sam dosla sa posla ti si trudna sada mi se ucinilo da imas stomak, ja sam mu rekla da lupa gluposti i tu noc me je nenormalno stomak boleo, mislila sam da cu dobiti, sutra dan sam kupila test i videla user posted image  sva sam se izgubila, plakala ma uzas, bila sam 5,5 ned. trudna, inace sam na poslu jela kao za petoro, kada treba da porucim klopu sve sam govorila da drugima porucujem jer su mi po pet puta donosilči sendvice, i moju drugaricu sam smarala stalno sta misli da li sam trudna, i stalno je govorila da jesam, medutim ovaj put mi je rekla da sam jako dosadna i kada sam otisla taj dan na poslu u wc. ispale su dve.

a sada treci mesec pokusavam i nista i jako bi volela, pila sam tablete zbog policisticnih jajnika, i prestala a sada pravimo bebu, i bole me grudi vec dva dana, ali po mojoj racunici ovulacija je bila od 15-20og, pa da li mi je rano da kupim test neznam sta da radim, bole me skroz grudi a ne bradavice, i malo donji stomak kao da sam se prehladaila, ja to u prvoj trudnoci nisam osecala, sta vi misliteuser posted image ? inace treba da dobijem 6 og-juna.Stomak me boli kao da cu da dobije sada e tako onaj pritisak ali kao da je oko besige,  pleaseee pomocuser posted image  sva sam izbedacena, volela bih da samuser posted image nadam se da vas nisam smorila, sve najlepse i svima zeli veeeeliku srecu i dveee crtice........user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:16:08   
Anoniman
dobro došla Mac24 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mac24)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:18:34   
Anastazija
mac24 dobrodosla user posted image user posted image user posted image

pritisak o kome pricas moze da znaci ono sto prizeljkujes.. ja sam osetila par puta slican pritisak ali u kombinaciji sa cestim posetama wc-u.. i neposredno pred dan kada sam trebala da dobijem... za testove je rano sada, mozes da se rastuzis zbog mozda lazno negativnog rezultata.. sacekaj tamo negde 4, 5.jun pa radi testic...

drzim palceve da budu user posted image !!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mac24)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:24:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mac24

a sada treci mesec pokusavam i nista i jako bi volela, pila sam tablete zbog policisticnih jajnika, i prestala a sada pravimo bebu, i bole me grudi vec dva dana, ali po mojoj racunici ovulacija je bila od 15-20og, pa da li mi je rano da kupim test neznam sta da radim, bole me skroz grudi a ne bradavice, i malo donji stomak kao da sam se prehladaila, ja to u prvoj trudnoci nisam osecala, sta vi misliteuser posted image ? inace treba da dobijem 6 og-juna.Stomak me boli kao da cu da dobije sada e tako onaj pritisak ali kao da je oko besige,  pleaseee pomocuser posted image  sva sam izbedacena, volela bih da samuser posted image nadam se da vas nisam smorila, sve najlepse i svima zeli veeeeliku srecu i dveee crtice........user posted image user posted image


Jao mac, ovo kao da sam ja pisala! user posted image

(odgovor članu mac24)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:26:31   
Anoniman
koji dio Tasho....jel ovaj da si user posted image ?  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:26:55   
Anastazija
user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:29:43   
Anoniman
Ma ne, nego to, kad su poldni dani, kad je menstr, dal me bole grudi (s razlikom da mene ne bole grudi tako, neko imam upalu mišića user posted image , a bole me bradavice, verovatno na promenu vremena)... No, manite mene, pričajte sa mac! user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:30:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma idu ti te izvlakuše pravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 167
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:32:22   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:34:42   
Anoniman
Ma ja ću to tako lagano. Kontam ako se natripujem, neće valjati. A i nešto razmišljam, mogla bih kumu (Lenku RR) da sačekam do avgusta. user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:35:08   
Sneža
Jedem kao luda sve sto stignem,rekla sam mm ako me ne sacekaju jagode i tresnje kad stignem kuci,bolje da se seli,piskim cesto,bradavice nadrazene(mada je tako uvekuser posted image ),spava mi se stalno i kad treba i kad ne treba,i pitam vas jesam li trudna???user posted image
Mac dobro doslauser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:36:37   
Anoniman
Vidim ja Sneže nema već danima...a ona... vidi, vidi... user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:37:25   
Ana RR
Snežo user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:37:43   
Sneža
Pa mora neko nesto i da radi na ovoj ringerajiuser posted image
Mada pre cu sa vama ostati trudna nego sa mm


< Poruku je uredio Sneža -- 26.5.2009 15:38:29 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:38:21   
Anoniman
pu pu pu!!! Jupiiiiii!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Znaci trudnoće
26.5.2009 15:39:01   
Anastazija
Opaaa Snezoo!!! user posted image user posted image user posted image

Bice u ovom maju jos crtica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here