|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
9.10.2011 21:29:20   
Anck Su Nmaun
Evo gaaa..nabacili smo i police user posted image

user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Dekoracija zidova i sobe
9.10.2011 21:31:00   
JMPM
Divna vam je sobica lalalalalaaaaaaaaaaa user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Dekoracija zidova i sobe
9.10.2011 21:32:21   
Tea2

IZVORNA PORUKA: JMPM

Divna vam je sobica lalalalalaaaaaaaaaaa user posted image


(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 10:33:18   
Anck Su Nmaun
Stigla slovaaaa user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 11:03:38   
vonavoj
anck,divna slova!!
jesi li to porucila tamo gde i ja?user posted image
i divnaaaa sobaaaa!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 11:28:06   
Anck Su Nmaun
Hvala, Da narucilam sam od te zene user posted image  

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 14:40:42   
pepeljuga
Je l' moze neko da mi kaze gde u Bg mogu da kupim ove samolepljive bordure a da nisu mnogo skupe? Nasla sam u Romi ali rolnica je 1600din. a nama je velika soba, trebalo bi nam tri rolne, to mi je previse para za to user posted image
Ja sam za staru sobicu, pre godinu i po dana,  kupila u Turbo Limacu prepreslatku borduru sa medama za 300 din (!), ali njihove radnje su sada potpuno neopremljene, neke i zatvorene, tamo vise nema user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 21:41:58   
Anoniman
JA sam preslatkoci skoro kupovala neke stikere i Kiki, ali ne secam se cene. Bilo je i bordura.

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Dekoracija zidova i sobe
19.10.2011 21:56:10   
pepeljuga
Jao, da, Kika, pa kako mi to ne pade na pamet, bas sam biser, a u komsiluku mi je!! Hvala user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:10:03   
jelena038
Caao ekipice. Mene neko vreme nije bilo, ruzne stvari, uglavnom, ali oporavila sam se i evo, vracam se lagano u kolosek. Prvi post kacim bas na ovu lepu temu, i da pokazem da sam dobro, a i da vam malo usarenim jesen.

Evo kako smo moj sin i ja dekorisali njegovu sobu ovog tmurnog novembra. Jednostavno je, prelepo, a i on je bas uzivao!!!

Potrebno je:

1. ravni suvi listovi, odaberite hocete li stog oblika, ili sa razlicitog drveca.. Mi smo odabrali isti oblik, razlicite velicine.
2. tempere, mogu i one najjeftinije
3. paleta
4. siroka ravna cetka, sto je sira, to ce dete brze i bolje obojiti list
5. zid
6. dobro raspolozenje

Tempere rastvorite sa malo vode. Ne sme biti pregusto, li ni preretko.

user posted image

Kada obojite list, zalepite ga na zid i dobro pritisnite svuda, mozete i krpom, ali pazite da se ne razmaze visak boje koji zna ostati na ivicama lista. Mi smo pritiskali pazljivo prsticima po celom listu. Odmah odlepite i videcete prelep otisak.

user posted image

Vodite racuna o rasporedu boja, da bi bilo sto veselije, takodje, listove rotirajte sto slobodnije. Pustite decu da sama rade, ne moze da ispadne ruzno.. Ako se negde i ubrlja, samo sledecim listom prekrijte mrlju..

user posted image

Uzivajte u divnoj porodicnoj zabavi. Ovo umeju cak i tate user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:16:15   
Anoniman
ovo je prelepo..ovaj decak je buduci Sumanovicuser posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:22:36   
jelena038
heh, hvala, Lolo, ali zaista je lako i zabavno, mislim da su sva deca buduci Sumanovici, ako na vreme skapiraju sta sve moze masta user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:29:16   
Anoniman
Jelena user posted image Bas sam nedavno pitala kako si? Drago mi je da vidim da ste u formi i da nastavljas da radis fantasticne stvari sa tim preslatkim pametnim malcem.

Evo mojih tapeta pa cu i ja poceti polako da ih ukrasavam, ali verovatno kad se Gica rodi, posto nece jos u svoju sobu. Ispala je losa slika zbog svetla, mrzi me ponovo da slikam, tapete su od papira i skroz bele sa ovim crnim ramovima za slike. Unitra se mogu lepiti slike, stavljati stikeri, crtezi, raditi nesto sa perlama, listovima kao jelena, sta god.... a ramovi se isto mogu bojiti u razne boje.

Tapete su na jednom zidu, tako da na ostalim ima mesta i za druge stvari

user posted image



< Poruku je uredio MaliMis -- 20.11.2011 12:30:00 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:35:01   
zivka
MM bas su super user posted image a kad Sofi uzme flomaster da ih popravi -onda ce ustvari dobiti pravu vrednost!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:35:37   
jelena038
wooooou, mnogo mi se svidja ovo! mozes daa printas najlepse porodicne slike i da ih lepih ceo zivot na taj jedan zid!!! presuper je!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:44:43   
madre
jelena, super je ispalouser posted image
misu, bas mi se dopada ovaj tapetuser posted image jesi li ga kupila u bgu?


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 12:47:45   
Ana RR
Mišu, videla sam u časopisu Moj stan ove tvoje tapete i super su kad se ukrase user posted image baš će biti vesela sobica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 13:11:50   
Anoniman
To mi je i bila prva ideja user posted image
IZVORNA PORUKA: jelena038

wooooou, mnogo mi se svidja ovo! mozes daa printas najlepse porodicne slike i da ih lepih ceo zivot na taj jedan zid!!! presuper je!


Madre, jesam, preko arhitektica, ali ako si zainteresovana, mogu pronaci kontakt, isla sam tamo da gledam uzorke. Na plakar u decijoj sobi na jedna od varata smo isto zalepili neke siz tapete.


< Poruku je uredio MaliMis -- 20.11.2011 13:13:15 >

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 13:51:38   
Anoniman
user posted image " target="_blank">http://user posted image
evo jos malo lepih idejauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 15:14:17   
bulka
jelena038 prelepo, odusevila sam se, tako divno provedeno vreme...
lolaPG bas mi je slatka ideja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 15:37:34   
Yag
lola bas divne ideje super su ej cure ajde ja cu morati uredjivati sobu puno ranje jer idem za Bosnu pa necu mozda imati vremena kad se vratim dajte mi svoje misljenje..

jel vam se svidja ovaj stil mm voli ja bas i ne neznam nekako nije mi to to

user posted image

ja bi radije nesto ovako samo sa jos jednim krevetom

user posted image

< Poruku je uredio Yag -- 20.11.2011 15:38:12 >


_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu bulka)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 15:52:13   
jelena038
Bulka, hvala, da znas i da jeste, jedino sto sad imam problem, svidelo mu se i kako mi izgleda, nece se smiriti dok celu sobu ne isara user posted image

Yag, meni se ne svidja ova gornja, ne samo da je estetski rogobatno za bebe, nego je to previse prasine po mom misljenju.
Ovo donje je malo bolje, ali isto mi je nekako sve glomazno..Mnogo mi se vise svidja ovo sto je Lola okacila.


< Poruku je uredio jelena038 -- 20.11.2011 15:53:01 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 16:07:45   
Yag
jojjj jeco ja sam u frci zaista ovi dana mislim jesmo mi tek 8 nedelja ali u februaru idem za dole a vracamo se negde pocetkom 7 meseca meni termin 23.7 ujj moram nesto na brzinu da smislim...nemam pojma sta ni meni se prvo ne svidja drugo bi moglo proci...ali opet nisam sigurnauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 16:43:19   
peca
Meni je zao sto bebce nece imati svoju sobu, a i krevetac nece stajati u nekom cosku tako da je meni malo nezgodno da pravim neku posebnu dekoraciju user posted image user posted image user posted image Mozda cu eventualno ukrasiti taj deo iznad kreveca ... A ovo sto sam do sad videla je jako lepo, ali je u mom slucaju u domenu maste....

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Dekoracija zidova i sobe
20.11.2011 17:30:08   
jelena038
Yap, ma ne zuri, bre, ko zna jos kolko ces misljenja promeniti do jula. uzivaj u putovanju, pa kad se vratis, lagano. nije kasno da posle porodjaja, natenane uredjujes deci sobu, sa uzivanjem, deo po deo.. ja licno ne volim da se sve odjednom spremi, volim da postepeno stvari pronalaze svoje mesto, a i mesta svoje stvari.

Peco, ne sekiraj se, beba ce biti srecna i bez tih stvari, kad prohoda, ionako ceo stan postaje bebin kutak, dzabe nama u koji smo je cosak smestili user posted image uzalud nama stikeri, sare, nalepnice i crtezi, oni sami flomasterima obeleze sve zidove koji su njihovi user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here